Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Selam Bursa MT,
    şuanda Bursa'da Nosab'ta üretilen(montaj) 125lik Seger Scooter kullanıyorum,
    Asya / As 200 Gy-2 istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yaa arkadaşlar bir fikrim var . evim cafede otururken bir sonraki gezinin Eskişehir olacanı konuşmuştuk ama ondan önce kütahya domaniç köylerini gezsekmi acaba çok güzel yerler yaa bende videosu var baktımda gerçekten süper su cenneti yaa özelliklede ılıcaksuyu köyü çok güzel
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı kursunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Bursa MT,
    şuanda Bursa'da Nosab'ta üretilen(montaj) 125lik Seger Scooter kullanıyorum,
    Asya / As 200 Gy-2 istiyorum :)
    ---------------------------------------------------------------

Son Mesajlarınıza baktığım kadarıyla ben aranızda Scooter ile komik kalırım :D
    Ama olsun AS200 Gy-2 alırsam belki bende size katılıp köfteci Yusuf'un önüne park edebilirim,
    yoksa Scooter park edersem beni de paket servis motoru sanabilirler :)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    ---------------------------------------------------------------

Son Mesajlarınıza baktığım kadarıyla ben aranızda Scooter ile komik kalırım :D
    Ama olsun AS200 Gy-2 alırsam belki bende size katılıp köfteci Yusuf'un önüne park edebilirim,
    yoksa Scooter park edersem beni de paket servis motoru sanabilirler
    evet komık kalırsın sen gelme manyekmısın len aeamızda 250 cc gecen bıtek cemamca var onunkıde araba merak etme sen takıl bızle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:59 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:09 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:07 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:09 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:12 PM ----------

Motosikleti
    ---------
    Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaşlar bir fikrim var . evim cafede otururken bir sonraki gezinin Eskişehir olacanı konuşmuştuk ama ondan önce kütahya domaniç köylerini gezsekmi acaba çok güzel yerler yaa bende videosu var baktımda gerçekten süper su cenneti yaa özelliklede ılıcaksuyu köyü çok güzel
    Domaniç,Tavşanlı gibi Kütahya yollarını Uşağa kadar giden birisi olarak inanılmaz güzel manzaralar,bayırlar ve virajlar mevcut buna emin olabilirsiniz.Birde oraların köy insanlarının ne kadar sıcak kişiler olduğuna şahitlik edeceksiniz.Leblebinin her türlüsünü satın alacağız Tavşanlıda.Kesinlikle tavsiye ederim Başkana duyurulur.
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kere oo poğçalara murat para vermemiş ikincii oo fotoları ben çektim belim ağrıdı mafoldum ne virajlar ne tehlikeler atlattım foto çekicem diye sonra senin motoru kulanırken ne hayati tehlikeler ne ölüm kalım mücadeleleri verdim fotolar için diğer arkadaşlara teşekkür(soner abi sana ayrı teşekkür yakışılı yazdığın için )
    Orhanım gelin ben sizin aranızı bulayımBen şahidim resimleri çekerken girdiğin zor şartlara ama birgün karşılığını alırsın yapar hocan sana birşeyler gezi öncesi afiyetle yersin ve o zaman sen teşekkür edersin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    415. sayfa kıtlendı acamıyom 3 saat oldu anca yukledım eskısehır olur yenısehır olur ankara olur konya olur canakkale olur farketmez yagmur olmasın heryer olur sertacım resım falan at canımız ceksın dımı

Motosikleti
    BuKart
    Soner abi motopark projesi ne durumda?
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı ccbilgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam bursalı arkadaslar bende aranızdayım su an asya 200 cross aldım kendıme 5 yıl evlılık cocukdan sonra yenıden donus yaptım motorsıkletcılıge 30 yasındayım gezılerde gorusmek dılegıyle mesaı saatlerım yogun olsada fırsat bulursam katılmak ısterım. Nıluferde oturmaktayım ozel sektorde makına ustune calısmaktayım. Aslen eskısehırlıyım ..............
    Abi selam bende Asya 200 almayı istiyorum,
    Bursa MT bu acemi kardeşinize yardımcı olurmusunuz rica etsem.

Ya geçenlerde şu makinayı kaçırdım elimden, vaktim olmadı görmeye gidemedim.

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Soner evet Misi değil orası ama İzmit de değil. İznik gittiğimiz yer İznik. Gerçi o toz toprak içinde o kadar yol gittik ki belki de İzmit sınırına bile geçmiş olabiliriz hani.

Öyle bir gezi yapmışız ki sadece fotoğrafları bile sayfayı alt üst etti. Kilitlenip duruyor sayfa. Yükleyeceğiniz fotoğrafları önce küçültüp öyle yüklerseniz bu problemi yaşamayız bir daha.

Neyse yorucu ama bir o kadar da güzel bir gezi daha gerçekleştirdik yine Bursa MT olarak. Yedi motor, iki araba dolusu onsekiz kişilik bir sevimli grupla bu kez İznik'i fethettik. Yine eğlenceli, yine bol maceralı, yine bol kahkahalı ve yine çok yorucu bir gezi olduğunu söylememe gerek bile yok sanırım.(Dedim ama yine de söyledim.)

Bu arada gezi boyunca arabamda bana arkadaşlık eden Feromen ve Orhan'a bilhassa teşekkür ediyorum. O yol tek başına çekilmezdi hani. Nevin'e gelince böyle kelebek Allah düşmana vermesin yani. Sanırım Feromen ve Berkay da benimle aynı fikirdedir.

Kütahya-Domaniç-Tavşanlı gezi teklifine gelince neden olmasın? Gideriz tabii ki. Bizde böyle sevimli ve uyumlu bir grup oldukça her yere gideriz. O zaman bundan sonraki ilk gezimizi uygun hava şartlarının olduğu bir hafta sonu buralara yaparız. Eskişehir gezisi de diğer bir zamanda gerçekleştirebileceğimiz gezi programı alternatifi olarak elimizin altında durur. Yanlız bundan sonraki gezilerimizde daha kalabalık bir katılımın olması, çok daha güzel bir gezi gerçekleştirmemize yardımcı olacaktır.
    Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Kursunes bir söz vardır"Çin malı motora binecek kadar zengin değilim " der Bilmemkimtes..Ben kullandım(hatta kullanamadım,o motorlar pskolojik sorunlu oluyor sahibinede yansıyor) hoş gerçi bana şimdikide dayanmıyor heralde birazda kullanıma bağlı olsa gerek,fakat sen yinede almadan önce iyi düşün...Görüntü tatlı...

Orhan sağol büyüksün,sen olmasaydın,fotoları çekmeseydin inan biz birer hiç tik hiç anlıyormusun

Eh Cem Başkan yaklaşık her gezinin 1/10 luk kısmını arabanda gayet kelebek bir şekilde geçirmeyi düşünüyorum.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

.kenan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondia 150 zc
    herkeze mrb lar
    ben kenan gündüz mondial 150 zc motorumla katılabileceğim organizasyonlarda sizlerle tanışmak güzel günler geçirmek isterim..
    çok güzel fotolar gordum en kısa zamanda aranıza katılmak dileğiyle

Motosikleti
    piaggio mp3
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kere oo poğçalara murat para vermemiş ikincii oo fotoları ben çektim belim ağrıdı mafoldum ne virajlar ne tehlikeler atlattım foto çekicem diye sonra senin motoru kulanırken ne hayati tehlikeler ne ölüm kalım mücadeleleri verdim fotolar için diğer arkadaşlara teşekkür(soner abi sana ayrı teşekkür yakışılı yazdığın için )
    olm bizim eve unu elektrik i kızılay mı getiriyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 PM ----------

cemamca pınar hanım resimlerimi bekliyorum mail adresim
    muratyasalar@hotmail.com

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kursunes bir söz vardır"Çin malı motora binecek kadar zengin değilim " der Bilmemkimtes..Ben kullandım(hatta kullanamadım,o motorlar pskolojik sorunlu oluyor sahibinede yansıyor) hoş gerçi bana şimdikide dayanmıyor heralde birazda kullanıma bağlı olsa gerek,fakat sen yinede almadan önce iyi düşün...Görüntü tatlı...

Orhan sağol büyüksün,sen olmasaydın,fotoları çekmeseydin inan biz birer hiç tik hiç anlıyormusun

Eh Cem Başkan yaklaşık her gezinin 1/10 luk kısmını arabanda gayet kelebek bir şekilde geçirmeyi düşünüyorum.
    tamam tamam fazla olmuş sizde bişiler yaptınız alllah var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:44 PM ----------

Alıntı muratyasalar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm bizim eve unu elektrik i kızılay mı getiriyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 PM ----------

cemamca pınar hanım resimlerimi bekliyorum mail adresim
    muratyasalar@hotmail.com
    bak nevin hocam ne dedim elektrik diyo un diyo az gitmiş ozaman ondan bişi dememiş olabilir

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :
    ---------------------------------------
    Abi haklısın ama artık çinliler artık piyasayı iyice ele geçirmiş durumda.

Aslına bakarsan ben daha acemiyim ve acemiliği ucuz bi makinada atmak istiyorum, Asya As200 Gy-2 araştırdığım kadarıyla bana uygun, hem uğraştırsın biraz motor bilgim yok azıcık yağa kire bulanayım, kafayı kırayım
    yoksa param ve tecrübem olsa Transalp yada BMW F800GS rüyalarımdan çıkmıyor diyebilirim.
    Gerçi senelerce Kawasaki ZZR 1100 rüyalarımdaydı ama 1 kez kullandıktan sonra bu beni kesin öldürür-bunu insan değil şeytan yapmış gibi düşünceler hayalimi dizginlemek zorunda bıraktı.
    Anlayacağın beni şimdilik Cross-Enduro tarzı ucuz bi makina idare eder, seneye kısmet, o yüzden ufak ufak alıştırma olsun diyorum.

Tabi acemiliğimden böyle düşünüyor olabilirim, tavsiyelerinizi can kulağıyla sizleri dinliyorum
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    skyteam diye bir motosiklet var yakın bir arkadaşımda vardı. acaip dayanıklı bir motosiklet sanırım, o kadar arazi dağ bayır hatta şehirlerarası gezdi eskitemedi. eğer temizini bulursanız kaçırmayın.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    ---------------------------------------
    Abi haklısın ama artık çinliler artık piyasayı iyice ele geçirmiş durumda.

Aslına bakarsan ben daha acemiyim ve acemiliği ucuz bi makinada atmak istiyorum, Asya As200 Gy-2 araştırdığım kadarıyla bana uygun, hem uğraştırsın biraz motor bilgim yok azıcık yağa kire bulanayım, kafayı kırayım
    yoksa param ve tecrübem olsa Transalp yada BMW F800GS rüyalarımdan çıkmıyor diyebilirim.
    Gerçi senelerce Kawasaki ZZR 1100 rüyalarımdaydı ama 1 kez kullandıktan sonra bu beni kesin öldürür-bunu insan değil şeytan yapmış gibi düşünceler hayalimi dizginlemek zorunda bıraktı.
    Anlayacağın beni şimdilik Cross-Enduro tarzı ucuz bi makina idare eder, seneye kısmet, o yüzden ufak ufak alıştırma olsun diyorum.

Tabi acemiliğimden böyle düşünüyor olabilirim, tavsiyelerinizi can kulağıyla sizleri dinliyorum
    abımı abla abla

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    skyteam diye bir motosiklet var yakın bir arkadaşımda vardı. acaip dayanıklı bir motosiklet sanırım, o kadar arazi dağ bayır hatta şehirlerarası gezdi eskitemedi. eğer temizini bulursanız kaçırmayın.
    Araştırdım güzel duruyor, mesela bu nasıl sizce?

http://www.sahibinden.com/fiyat_dust...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:36 PM ----------

Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abımı abla abla
    Ablacım affına sığınıyorum, acemiyim nede olsa
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:32 PM ----------

Alıntı .kenan. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze mrb lar
    ben kenan gündüz mondial 150 zc motorumla katılabileceğim organizasyonlarda sizlerle tanışmak güzel günler geçirmek isterim..
    çok güzel fotolar gordum en kısa zamanda aranıza katılmak dileğiyle
    Hoşgeldin

Yeni arkadaşlarımıza hoşgeldiniz derken, kendilerini en kısa zamanda haftalık olağan buluşmalarımızda (Her cumartesi akşamı saat 19.00 dan itibaren Kültürpark Vitamin Kafe'de periyodik buluşmalar gerçekleştirmekteyiz.) ve gezi programlarımızda aramızda görmeyi diliyorum.

Çin malı motorsiklet için tek birşey söyleyeceğim. Aman ha, sakın ha!!!
    Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni arkadaşlarımıza hoşgeldiniz derken, kendilerini en kısa zamanda haftalık olağan buluşmalarımızda (Her cumartesi akşamı saat 19.00 dan itibaren Kültürpark Vitamin Kafe'de periyodik buluşmalar gerçekleştirmekteyiz.) ve gezi programlarımızda aramızda görmeyi diliyorum.

Çin malı motorsiklet için tek birşey söyleyeceğim. Aman ha, sakın ha!!!
    Cem amca yapma böyle kalbim kırılıyo.

Şaka bi yana motor yine arıza verdi bugün toparladım. Harbiden bıktım çin malından. Satalım artık benim motoru müşteri buluverin bana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler