Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    sertaç sahine kafadan dalıyodu ama

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:00 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:01 PM ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ---------
    Yolları bazen kötü olsada müthiş manzaralarıyla,güzel esprilerle hoş bir gezi geçirdik yine .Değişik olan ise eşlerin katılımlarının her geçen gezilerde artış göstermesi.Bayanların dedikoduları,çarşı-pazar muhabbetleri ve bunları susturmaya çalışan baylar vs. Böyle gezilerin artması dileğiyle.(Yorgun olanlar parmak kaldırsın)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    http://img91.imageshack.us/img91/6370/111020091013.jpg
    http://img257.imageshack.us/img257/8...1020091032.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:18 PM ----------

ttp://img91.imageshack.us/gal.php?g=111020091013.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:19 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:19 PM ----------

yoook 2 tane aynı anda yukleyemıyom

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:20 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 PM ----------

yalnız kowboyy

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:41 PM ----------

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    oooooo süper olmuş.......
    ağzım sulanarak baktım yine...
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Bursa MT'ye iyi akşamlar
    Bu günkü iznik gezimize katilan bütün arkadaşlara teşekkurler
    Aranizdan erkenden ayrildigim icin ayrica hepinizden ayri ayri özür dilerim malum iş ........
    Ayrica soyle soyleyeyim benim motosiklette hic fena gitmiyormuş
    Ayrildigim(köyün ismi aklimda degil) nokta ile iznik arasi :15 km
    iznik ile orhangazi arasi : 46 km
    Orhangazi ile gemlik arasi : 9 km
    Gemlik ile iş yerim arasi : 29 km
    Ayrildigim noktayla iş yerim arasi :99 neredeyse 100 km ve oradan iş yerine gelmem 55 dakika ben iyiki altimda racer (r6 veya buyuk motosikletlerden bir) yoktu olsaydi buyuk ihtimalle 20 veya 30 dakika icinde girebilirdim ama sunu soyleyeyim yuksek hizda giderken bir sey dikkatimi cekti hemde cok dikkat ettim yolda sanki 30 km hizla diyor hissi veriyordu
    Bu benden bir uyari ben bidaha böyle bir hata yapmak istemiyorum işin ucunda mümkün oldukca acil birsey yoksa (mesela :eşiniz rahitsizlanir veya aile fertlerinden birine birsey olur )cok acildir bunlar harici katihen hiz yapmayin ben mumkun oldukca 80 km hizi bir daha gecmeyi düşünmüyorum.
    Benim yaptigim eşşekligi yapmayin can bu sana bir daha verilmez ....
    Ayrica arkadaşlar ben 2-3 ay kadar uzak yol gezilerine katilamayacam malum bilginiz vardir. Ama ufak tefek bir kac saatlik geziler belirgin degil tabikide
    Mümkün oldukcada buluşmalara gelmeye calişacam
    Bir hatamiz bir kusrumuz oldu ise affedin
    Siteyi takipteyim malum her zamanki gibi
    Yollarda ve gönüllerde buluşmak dilegiyle
    Kalin salicakla.......
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaşlar heskese gerzi için teşekkür ederim ayrıca cem abiye özel teşekkür malum sayesinde geziye gittik geldik berkayada teşekkür kankamdır kendisi yanlız bırakmadığı için nevin hocayada sitem hertürlü yardımcı olduk özel bi teşekkür haketmişimdir her kese selam yola devam ii geceler

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img91.imageshack.us/img91/6370/111020091013.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:18 PM ----------

ttp://img91.imageshack.us/gal.php?g=111020091013.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:19 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:19 PM ----------

yoook 2 tane aynı anda yukleyemıyom

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:20 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 PM ----------

yalnız kowboyy

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:41 PM ----------

eğer orası misiyse olmamış abi ya hani biz hani biiiiz

poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE

Selam

Merhaba bursa mt sakinleri uzun bir zamandır giremiyordum buraya bu gece bütün olanları okudum.Çok şeyler olmuş üzücü,neşeli,eğlnceli ve yeni genç dinamik bursa mt üyeleri kazanmışlar soneri ve haldunu tebrik ediyorum allah uzun ömürler ve bol bol sağlık versin.Tekrar aranıza girmeeye çalışacağım umarım giremediğim günleri mağrur görür tekrar kaynaşırız

Herkeze kazasız sürüşler.
    İ.OLCAR..........................

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    ızmıt ızmııııttt ne mısısı kardes okadar yol gıttık taslarda hoplaya hoplaya toz yuta yuta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:16 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:14 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:17 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:16 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:23 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:17 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:24 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:23 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:24 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:30 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:31 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:30 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:31 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:31 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:31 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:38 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:37 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:38 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:45 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:45 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:45 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:45 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:55 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:46 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:56 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:55 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:56 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:56 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:56 AM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:02 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:03 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:04 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:05 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:06 PM ----------

[B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    ---------
    Soner ve Sertaç'a teşekkürler resimler için işyerinden bir an düne gittim.Eee sıra Başkandaki resimlerde....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:22 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:23 PM ----------

Evet Başkanım asıl sendeki fotoları bekliyoruz ? Bu arada videoları nasıl atıyoruz bilen varmı . Zekeriya çok karizmasın ve bir okadarda yetenek -

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:27 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:29 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:29 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:30 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:31 PM ----------

Neden böyle oldu anlamadım yaa Acaca limitmi var çok yükledim diyemi açmadı bunları

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:32 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:35 PM ----------

Yok daha atamıyorum Birazda yarına saklıyım ozaman - Bugünlük bukadar yeter

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:36 PM ----------

Gezimiz çok zevkliydi gerçekten büyük keyif aldım özellikle o tozlu ve bozuk yoldan toz çoktu ama biraz çamuru azdı çamurda olsaydı biraz benim için daha zevkli olacaktı o yol - sitres atma diye ben buna derim işte. Çok güze lbir gezi oldu ama yinede medeniyet gibisi yok heheheheeee - herkez sicak kanlı ve hoşsohbetti katılan herkeze ve emegi geçenlere çok çok teşekkür ederim .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:41 PM ----------

evet arkadaşlar aşırı yüklemeden dolayı sayfa kafayı yedi sanırım -
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    SYM GTS 250
    harika bi geziydi gece bişey yazamadım ancak organlarımı yerli yerine yerleştirebildim :D valla çok konuşamicam orhan yememiş içmemiş abi ha bire çekmiş o resimleri nasıl yüklicem bakalım şans dileyin bana gece biter heralde

[B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    bu ne len acmıyo yarım yarım acıyo nettın sertac sayfayı bozdun

Motosikleti
    SYM GTS 250

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:07 PM ----------

valla daha 150 den fazla resim var ama bu kadarı yeter heralde yoksa bi kaç sayfa resimlerle dolacak banada afakanlar bastı yükle yükle bitmiyor
    geziye katılan tüm arkadaşlara teşekkürler harika bi geziydi her zamanki gibi çok eğlenceli bol aksiyonlu özellikle kanyon kısmı hala göbreğimi arıyorum ama nereye kaçtı hala bi iz yok
    [B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

evet sonercim birden attım hepsini kastı biraz ama sanırım düzelmiştir şimdi bende düzelmiş gözüküyor kasmadan dolayı açmadı bazıların ve bende o yüzden birkaçdefa atmışım aynı resmi -

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:25 PM ----------

hehe Pınar güzel çıkmış rsimler valla öyle hepsini atmaya kalksak herhalde netten ödül verecekler bize - ama ara ara atarsan seviniriz çünkiarabadan çekim daha iyi oluyor herkez seyişr halindeyuken çıkıyor birde sizin fotolar çok iyi çıkıyor -

Motosikleti
    SYM GTS 250
    tamam ara ara devam ederim resimleri eklemeye yolda çekilenler herkes antika çıkmış zaten doğru durduğumuz resim yok nerdeyse

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ızmıt ızmııııttt ne mısısı kardes okadar yol gıttık taslarda hoplaya hoplaya toz yuta yuta
    motorla giderken yutulan toze kurban yaaa

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Pınar benim organlar yerleşti fakat motordan düşen parçalar artık o kanyonun hangi vadisinde zamanla mücevherata dönüşür ve ben onların yerini bir an önce doldurabilirmiyim merak konusu...

Orhan olum iyilik karşılıksız yapılır ne o öle teşekkür beklemeler filan,geçen İstanbul gezisinde Murat ın annesinin poğaçalarını trafikte götürdük bak hiç tıkı çıkıyomu,yapıcan tabi bacılarına gerektiğinde her türlü yardımı,gün gelir bizde sana yardım yaparız şöyle çikolatalı,çiçekli hayırlı işlerden.:

Yalnız Pınar oğlunuzu zamanı geçmediyse tez zamanda aldırmanızı öneriyorum.Berkay beni delirtti yahu ne güzel kelebek kelebek arabanızda oturayım gezeyim dedim mübarek velet sanki babasının arabası bana etmediği kalmadı...
    (ya bu arada fotolarımız harika çıkmış zahmet oldu mersi)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pınar benim organlar yerleşti fakat motordan düşen parçalar artık o kanyonun hangi vadisinde zamanla mücevherata dönüşür ve ben onların yerini bir an önce doldurabilirmiyim merak konusu...

Orhan olum iyilik karşılıksız yapılır ne o öle teşekkür beklemeler filan,geçen İstanbul gezisinde Murat ın annesinin poğaçalarını trafikte götürdük bak hiç tıkı çıkıyomu,yapıcan tabi bacılarına gerektiğinde her türlü yardımı,gün gelir bizde sana yardım yaparız şöyle çikolatalı,çiçekli hayırlı işlerden.:

Yalnız Pınar oğlunuzu zamanı geçmediyse tez zamanda aldırmanızı öneriyorum.Berkay beni delirtti yahu ne güzel kelebek kelebek arabanızda oturayım gezeyim dedim mübarek velet sanki babasının arabası bana etmediği kalmadı...
    (ya bu arada fotolarımız harika çıkmış zahmet oldu mersi)
    bi kere oo poğçalara murat para vermemiş ikincii oo fotoları ben çektim belim ağrıdı mafoldum ne virajlar ne tehlikeler atlattım foto çekicem diye sonra senin motoru kulanırken ne hayati tehlikeler ne ölüm kalım mücadeleleri verdim fotolar için diğer arkadaşlara teşekkür(soner abi sana ayrı teşekkür yakışılı yazdığın için )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler