Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ---------
    Geçmiş olsun arkadaşlara mevsim değişikliği olsa gerek.Aman daha kötü dertler olmasında..Bu arada Mami revire git koçum aspirin verirler bomba gibi olursun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Evet Pınar'ın da bahsettiği gibi bir haftadır hastalıklardan başımızı alamadık. Önce ben yamuldum sonra da Pınar. Bu yüzden bir süredir topiği ihmal ettim. Ama şimdi kendimi daha iyi hissediyorum. Hastalık nedeniyle de olsa bu ihmalimi
    telafi etmeye çalışacağım artık.

Anlaşılan o ki ufukta bir İznik gezisi görülüyor pazar günü için. Tamam gidelim gerçekten de. İyi olur. Zaten İznik'e gezi düzenleme planlarımız dahilindeydi. Hem pazar günü havanın da güzel olacağı tahmin ediliyor. Böylece güzel bir pazar günü organizasyonu yapmış oluruz.

Katılımcı listesi yapmak istemiyorum bu kez. Liste sanki insanı biraz bağlıyormuş gibi geliyor bana. O yüzden arzu eden tüm arkadaşlarımız belirlenen saatte belirlenen buluşma noktasında olsunlar. Ancak yine de katılacaklar burada burada belirtirlerse bunu en azından buluşma noktasında kimlerin geleceğini iyi kötü bilmiş oluruz.

Buluşma yerine gelince ben bu kez buluşma noktası olarak Gemlik Evin Kafe'yi düşünüyorum yine Mudanya ve Gemlik'ten katılacakları düşünerek. Burada toplandıktan sonra da yola çıkarız hep beraber. İsteyen burada kahvaltısını da edebilir hem.

Buluşma saati olarak çok erken bir saatte buluşmamız gerekmiyor bu kez. Ben buluşma saati olarak 10.00 'ın uygun olacağını düşünüyorum. Bursa'dan katılacaklar ise mesela saat 09.00 gibi Özdilek karşısında da bir araya gelip toplu olarak Gemlik'e gelebilirler. Diğer ayrıntıları ise yarın akşamki haftalık olağan toplantımızda (Vitamin Kafe) konuşuruz artık.

Sonuç olarak 11/10/2009 Pazar günü bu kez İznik'e gaz açıyoruz arkadaşlar. Tüm Bursa MT grubu davetlidir.
    Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

Motosikleti
    ---------
    Havamız hafta sonu güzel olacak gibi dolayısıyla bu mevsimde sıcak havaları kaçırmayalım derim.İlk olarak Eşimle ben katılacağımzı bildiriyorum.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Gidelim görelim derim ben de.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    arkadaşlar iyi ve güvenebileceğimiz tanıdık bir usta var mı?

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi ve güvenebileceğimiz tanıdık bir usta var mı?
    İyi güvenebileceğin kesinlikle arkana bakmadan motorunu bırakabileceğin bir usta tanıyorum...

Kocaman Motor Ersan Usta...İlk baktığında pek motosiklet tamircisi gibi görmeyebilirsin tırnaklarının arasında yağ kir bişe göremezsin ama çok titiz ve işinde çok çok iyidir...Küçük Sanayi'de yeri...
    AKIN FİDAN

hasta olan mami ve pınara çok çok geçmiş olsun bir gezi yaparız hiç birşeyiniz kalmaz - Evet arkadaşlar buseferki toplantıya katılamaya bilirim. Ama iznik gezisinde varım . Başkanımızın dedigi gibi yapalım bencede buluşma noktası evim cafe olsun derim bende . saatte çok iyi -
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    pınar abla cok gecmiş olsun acil sifalar dilerim
    cem amca buyuk ihtimalle bende fgelemiyorum bu hafta 4-12 calısıyorum dönüşte işe yetişemem ayrıca sadece bugun için izin alabildim ama duruma bakacam ayarlaya bilirsem gelmeye calısacam eger evim kafede olmazsam bilinki izin alıp gelememişimdir
    Faruk abi sana ne zaman motosiklet alacaz seni ve başkanı 4 tekerde 2 tekere transfer edelim ......
    hayırlısıyla yollarda görüşmek dilegile.....
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Yok nevin abla merak etme mane limonda var... o kadar kötü değildim zaten... Iyiyim simdi... Bu arada size bi anımi anlatayimda gülün biraz... Ramazandan kalma 2 gün borcum vardı... 1 gününü tuttum... 2.sinide dün tutuyordum... Akşamı zor ettim sahura kalkmamıştim çünkü... 23.00 gibi yiyip yatmıştım... Sonunda saat geldi... 10 dk var.... Arkadaşlar gel beraber yiyelim dedi... Bende santrali bizim haberciye bıraktım 10 dkligina geldim yemekhaneye indim... (Normalde santralde yerim...) yemeği aldim... Gectim arkadaşların yanına oturdum bi güzel karnımi doyurdum... yemekte güzeldi valla... sonra santrale ciktim haberci demesinmi... Olum sen ne ara yedin ezan sustu sen geldin diye... bende bi cayirti tabi... Eyvaaah unuttum ben diye... Herkez yediği için bende yemeği koyar koymaz çıkmış aklımdan iste... Yemiş bulundum... Onlarda niyetli olduğumu bilmediği için uyarmadılar tabi...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi güvenebileceğin kesinlikle arkana bakmadan motorunu bırakabileceğin bir usta tanıyorum...

Kocaman Motor Ersan Usta...İlk baktığında pek motosiklet tamircisi gibi görmeyebilirsin tırnaklarının arasında yağ kir bişe göremezsin ama çok titiz ve işinde çok çok iyidir...Küçük Sanayi'de yeri...
    saol akın. küçük sanayi yolu gözüktü sanırım. sen nerelerdesin bu arada hiç gözükmüyorsun?

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    rifat, ücretini baştan konuş ama, işçilik fiyatı yüksek diye biliyorum
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    Kymco CK 125
    bu kymco bende değildi bir süredir, titreşimi artmış feci,ön amörtisörler çok sert. majestic motoru biliyorsun malum götürmek istemiyorum.

fiyatı konuşurum olmadı eski ustama götüreceğim mecburen.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Ersan Abi kendi sattığı ürünler konusunda çok hassastır, bi problemi olduğunda hemen müfahale eder ve ücret istemeden sorunu çözmeye çalışır. Ama işçilik ücreti gerçekten biraz yüksek, işini iyi yapıyor ama biraz üst kesime hitap ediyor.

Genelde ekipmanları Ersan Abi'den tedarik ederim ben, fiyat bakımından da feyizoğlu fiyatları gibi ... görerek almak tercihim olduğundan bişey lazım olduğunda hep oraya giderim ilk. Gittiğimde mağaza kısmından, servis kısmı gözüküyo ve içerde Goldwing, R 1200GS falan oluyor.

Ona göre git yani bence kendi ustana göstermen en mantıklısı.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Pınar ve M@mi ye geçmiş olsun. m@mi orucunu 1 gün daha kaza etmen gerekir.
    İznik gezisine Bursa'dan katılacak olan arkadaşlar. Saat 10:00 da Gemlik'te olabilmemiz için; Saat 09:30 da Yalova yolu Özdilek'in karşısında buluşalım. 09:40' ta gemlik e az açarız. Uygun mudur sizce?
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Bildiğim kadarıyla tekrar kaya gerekmiyor... Cünkü tamamiyle unutkanlık, oruçun akıldan çıkmasından kaynaklandı... Ama ben hep ihtimale karşı bundada bi hayir vardır diyerekten bugünde orucumu tuttum... :-)
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kymco CK 125
    mami allah kabul etsin.

dün akşam vitaminde güzel sohbetlerle keyifli vakit geçirmemizi sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...

iznik gezisine katılacaklara iyi yolculuklar diliyorum.

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    DİKKAT
    CUMA GÜNÜ BURSA DA ÇALINMIŞTIR
    Honda Cbr125 16 HE 615 Renk repsol(turuncu mavi olan), önsol sinyali kırık bantlı, far grenajının alt tarafı çatlak, siyah füme boya izi var çatlakta...
    Hepimizin başına gelebilir dikkat etmeliyiz...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    BuKart
    Plakayı not aldım ve gördüğüm her cbr125e dikkatli bir şekilde bakıyorum inşallah en kısa zamanda bulunur.
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    50 tane resmın arasından sectıme ba
    kın muraaat o ne hal len

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:23 PM ----------

dur daha bıtmedıııı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 PM ----------

cem abınıde var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 PM ----------

buda gobeklı cemamca

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:34 PM ----------

hepsını bırden atamıyorum ozurlumuyum ne

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:49 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:51 PM ----------

yakısıklıya bak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:53 PM ----------

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Yine acayip eğlenceli geçti,en güzelide o ıssız kanyona yaya inişlerdeki tırsmaların yaptığı adrenalin etkisiyle indikten sonra Soner in pozlarında gördüğünüz cılız dere ile karşılaşmamız oldu,Gölün etrafında giderken iki kare poz için her türlüğü maymunsal hareketi yaparak seyretmemiz,dönüşte ise Allah ne verdiyse basarak moto yarış yapmamız(1.Murat,2. Ben öhö öhö,3. Sertaç) her şey ama herşey yaşamaya değerdi.8 Motor + 2 araba toplam 2 si çocuk 17 kişi ile Allah a şükür kazasız belasız bir gezi oldu.Daha nice gezilerde hep birlikte olmak üzere Başta başkana ve tüm katılımcı milletime canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum efendim.iyi geceler.....
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler