Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu cumartesi katılıcaklar varmı aranızzda toplantıya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    arkadaşlar tamam sizce de fazla uzamadı mı bu konu. tam sakinleştik derken yine gerildi ortam, halbuki bu hafta sonu toplanabilseydik belki gülüp geçerdik olanlara: çagdaş gereksiz bir çıkış yaptı gereken cevapları aldı; durumu toparladı sonra fıratmoda geç reaksiyon gösterdi durum yine karıştı. ama şu saatten sonra olmaz bir nane; bari bırakın artık tartışmayı.
    bu haftasonu toplantısında bayaa fire olacak sanırım. benim de yurtdışından misafirlerim geliyor cuma günü, bakalım vakit bulur muyum toplanmaya?
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

evet baya eksik başkanın yerine birisi olsa o gelmeyince diğeri mutlaka gelse yada gelmeyeceği zmaan görevi vekaleten yapsa daha toplayıcı olur sanki

Motosikleti
    loading...
    ben kesin ordayım... bRRetonumla beraber...

elde var bir daha kim var herkes arazi

Motosikleti
    FYM 250
    merak etmeyın arkadaslar gene cogu kısı orada olacaktır sımdı net basında cok fazla kısı yok bu yuzden sız gelınde gene senlık olur...baskan konusuna gelınce cem amca ve baskan esının( pınar abla) eksıklıgını hıssedecegız ama gene de konuya hakım cok kısı orada olacak...gorusmek uzere

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kesin ordayım... bRRetonumla beraber...
    Fırat ne zamandan beri internet cafe sahibisin

Ayrıca seninle görüşmek isterdim ama yarın gidiyorum...

Biraz yüzyüze konuşmak lazım seninle.
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı harlequin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdem sen her zaman bedenen olmasa da bursa mt yureklerınde ve yollarında yanımızdasın...hatta sana bır sarkı gonderıyorum : Kader ayırsa bıle yollar ayırsa bıle bizzz ayrılamayızzz
    bende öle bende bedenen gidiyorum ama ruhum sizinle...
    Herhangi birininizin artçısı olabilirim her an... Manen yani... :p

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:16 AM ----------

Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün saat akşam 7:30 gibi bi siyah bir st kanuni 250yi setbaşından namazgaha çıkan bayırda hayvanın teki baya sıkıştırdı arkadaşa geçmiş olsun
    TAKSİCİNİN BİRİDE DÜN SIKIŞTIRDI BENİ... U DÖNÜŞÜ YAPCAKMIŞ SOLDA BANA DOĞRU DURUYODU... ÖNÜME KIRDI KALDIRIMA YAKLAŞTIDA YAKLAŞTI DURMAK BİLMEDİ... BENDE DURAMAYACAĞIMI ANLAYINCA GEÇMEYİ DENEDİM... KAFA GEÇTİ AMA SOL KARENAJ SÜRTTÜ TAKSİYE... VE YERİNDEN ÇIKTI... DURUP BAKTIM KOMPLE SAPSARI OLMUŞ... ADAM İNİP BİDE LAF SÖYLEMEYE KALKMASINMI... E BİZDE ASKER OLDUĞUMUZ İÇİN İŞLEM YAPAMIYORUZ... Bİ KAÇ KELİME SÖYLEDİM... ONLAR ONA YETTİ ZATEN... HUZUR İÇİNDE GİTTİ...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    cumartesi görüşelim arkadaşlar yerimizi mekanımızı boş bırakmayalım
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    ---------
    Bursa MT içersindeki Çağdaş16 nickli üyenin aramızdan ayrılmasına gerçekten çok sevindim.Çünkü burası dostlukların kardeşliklerin buluştuğu tanışıldığı bir ortam.Hiç görmediğimiz ve ortamı gerip gereksiz yere gündem oluşturup buradaki kalitemizi bozduran arkadaşımız iyiki yoksun.

Bu arada eşime (n_tuncak) göndereceğim mesajı buradan yazmak istedim..
    Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem.

Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu cumartesi katılıcaklar varmı aranızzda toplantıya
    Ben varım her türlü bu sefer işten çagırmıyorlar kaçırmam bu fırsatı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:45 PM ----------

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sedat-ss bildiğim kadarıyla White Wolves lere katıldı sanırım.

Çağdaş-16 aramıza gelmekten vazgeçmekle en doğrusunu yaptın.( Farkındaysan sana hiç cevap yazmadım.yüzyüze konuşmayı tercih etmiştim.)

Fırat kardeşim sakin ol.Foruma girmeden önce ilaçlarını içmeyi unutma.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 PM ----------

Siyah ST&Kanuni Sertaç Olmasın sakın
    Ben burdayım Özcan -

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:54 PM ----------

Arkadaşlar cumartesi kültürpark vitamin cafede olacagım -
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

herkese ii günler bu cumartesi ist. misafirlerimiz var kaçabilirsek 2 veya 3 motor olarak bizde katılmayı düşünüyoruz bnm motorun muayenesi gecti inş. yakalanmayız:D
    16 BTR 96........ Cem YÜCELİK-Ali YÜCELİK:)

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Nevin hocam DOGUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN nice seneler
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı harlequin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdem sen her zaman bedenen olmasa da bursa mt yureklerınde ve yollarında yanımızdasın...hatta sana bır sarkı gonderıyorum : kader ayırsa bıle yollar ayırsa bıle bizzz ayrılamayızzz
    eyvallah abi, teşekkür ettim düşünmen yeterli

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:44 PM ----------

Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozcan abi benim internet cafem ne zamandan beri var.. bu cagdas denilen kişi ole soluoda.. bide klavye delikanlılıgı diyor.. ozcan abi napayım şimdi ben ilacları içeyim mi içmeyeyim mi sen sole...:
    kardeşim boşver sen al ilaçlarını ekibe lazımsın sen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:45 PM ----------

Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul gezi fotoğraflarına baktım da hepinizi özledim ya duygulandım birden şuan bursa da değilim afyona geldim üniversite için nevin abla doğum gününmüş heralde iyi ki doğdun...
    enes kop gel antalya' ya, bursa mt' nin niyeti yok zaten
    hava hala sıcak, denize gidiyorum, deniz şortunu unutma gelirken

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:46 PM ----------

Nevin hocam nice yıllara, iyi ki doğdunuz, mutlu yıllar size.
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    nıce yıllara hocam cumartesı buyuk ıhtımal bende gelıyorum sertaclada ozlestık valla uzun zaman oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:29 PM ----------

Motopark bakım onarım tamır ve custom acılıyor bu ay sonuna kadar acıyorum

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    hayırlı olsun soner, kuaförlüğü bıraktın mı? (ortak lazım mı )
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motopark bakım onarım tamır ve custom acılıyor bu ay sonuna kadar acıyorum
    hayırdır abi? kamuoyu açıklama bekler senden
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

Motosikleti
    BuKart
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Nevin hoca Doğum Günün Kutlu Olsun.

Schatten Sertaç'ım Senin motor Arora. Hyosung GT 250 si olan Sertaç diye bi arkadaş daha var.Acaba o mu diye merak ettim ama o da değilmiş.

Cumartesi görüşürüz arkadaşlar. Ben de oradayım.

Fırat Karacabey'de İnternet kafesi olan arkadaş başkaydı.Balık yemeye felan çağırmıştı.Bi bakayım kimdi o ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:15 PM ----------

Alıntı twilight_145 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba. Aranıza yeni katıldım aslında uzun zamandır siteyi takip ediyorum, forumlarda paylaşılan bilgileri okuyorum. Gerçekten kısa zamanda çok şey öğrendim. 2 ay önce uzun zamandır hayal ettiğim motosikletime kavuştum ve 2 ayda 2100 km yol yapmışım. Gerçekten değişik bir tutku bu. 30 eylülde inşallah A2 ehliyetime kavuşuyorum. Rahat rahat yol yapabileceğim artık. Gezilerde ve etkinliklerde aranızda olmayı çok isterim.

Karacabey' de sahil köyünde ( genelde Boğaz ya da Yeniköy olarak bilinir.) işyerim var. 3 yıldır buradayım. Ormanla deniz in iç içe olduğu güzel bir yer burası... Bu aralarda lüfer-palamut zamanı..

Herkese kazasız sürüşler, nice keyifli kilometreler dilerim....
    Nerelere kayboldun Twiight_145 ?
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    BuKart
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öle bende bedenen gidiyorum ama ruhum sizinle...
    Herhangi birininizin artçısı olabilirim her an... Manen yani... :p

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:16 AM ----------

TAKSİCİNİN BİRİDE DÜN SIKIŞTIRDI BENİ... U DÖNÜŞÜ YAPCAKMIŞ SOLDA BANA DOĞRU DURUYODU... ÖNÜME KIRDI KALDIRIMA YAKLAŞTIDA YAKLAŞTI DURMAK BİLMEDİ... BENDE DURAMAYACAĞIMI ANLAYINCA GEÇMEYİ DENEDİM... KAFA GEÇTİ AMA SOL KARENAJ SÜRTTÜ TAKSİYE... VE YERİNDEN ÇIKTI... DURUP BAKTIM KOMPLE SAPSARI OLMUŞ... ADAM İNİP BİDE LAF SÖYLEMEYE KALKMASINMI... E BİZDE ASKER OLDUĞUMUZ İÇİN İŞLEM YAPAMIYORUZ... Bİ KAÇ KELİME SÖYLEDİM... ONLAR ONA YETTİ ZATEN... HUZUR İÇİNDE GİTTİ...
    Bazen Bursada 2tekere binmek İstanbuldan daha zor oluyor.
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler