Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

eskılerıde yadedelım barı
    evet bu günü hatırlıyorum çok eğlenmiştik yenisne bereket gelenksel oldu sanki bi daha yapsak ii olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    loading...
    nasıl silindigimi bilmedigim için silemedim..

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Artık sitemizde düzeltme link i bulunmuyor, yaklaşık iki hafta önce üyelerin iyi düşünerek yazması istendi 10 dakika içinde vazgeçmezseniz mesajınızı bir daha düzeltemezsiniz...Site sadece Bursa sayfasından ibaret değil size gelişmeleri aktarmaktan mutlu olurum
    On dakkayı geçmeden istediğiniz kadar düzeltme yapabilirsiniz...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    loading...
    o zaman ben gayet guzel dusunmusum ki bak mt bile silmek istemio..

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Bende o kadar güzel düşünmüş olsam da kendime sakladım
    Şöyle rahat rahat eklemeler yapıyım belkide kökten silerim değişiyoken düşüneyim az
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Zaten silinmesi gerekn yazı seninkinden ziyade Çağdaşın ki olmalıydı Fıratım,Nasıl olsa işler tatlıya bağlandı ve oda istemeden sarfettiği cümleleri eminim silmekte tereddüt etmezdi.Dünya gerçekten çok ufak ve geçici hiç kimseyi kırmaya değmeyecek kadar.İki adım sonramızın ölüm olduğu bu dünyada ya güzel konuşalım ya da susalım,Ya iyilik yapalım ya da kötülük yapmayalım.Kötü olanıda ilk başta iyilikle savmaya çalışalım.Ben hepinizi seviyorum Yaratandan ötürü...(Cem Başkan'a yinede teşekkür ediyorum ortalığı yatıştırdığından dolayı,bize kavga değil dostluk gerek,ayrılık değil birleşmek tek bir yumruk olmak gerek)

Bu arada bende bu cumartesi yapılacak olan toplantıya katılamayabilirim.Herkese iyi eğlenceler...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten silinmesi gerekn yazı seninkinden ziyade Çağdaşın ki olmalıydı Fıratım,Nasıl olsa işler tatlıya bağlandı ve oda istemeden sarfettiği cümleleri eminim silmekte tereddüt etmezdi.Dünya gerçekten çok ufak ve geçici hiç kimseyi kırmaya değmeyecek kadar.İki adım sonramızın ölüm olduğu bu dünyada ya güzel konuşalım ya da susalım,Ya iyilik yapalım ya da kötülük yapmayalım.Kötü olanıda ilk başta iyilikle savmaya çalışalım.Ben hepinizi seviyorum Yaratandan ötürü...(Cem Başkan'a yinede teşekkür ediyorum ortalığı yatıştırdığından dolayı,bize kavga değil dostluk gerek,ayrılık değil birleşmek tek bir yumruk olmak gerek)

Bu arada bende bu cumartesi yapılacak olan toplantıya katılamayabilirim.Herkese iyi eğlenceler...
    şey bende katılamayabilirim... o sıralar askerde olcam da
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ramzey 200cc
    ben de katılamayacağım
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

Katılan bütün arkadaşları tebrik ederim güzel bir gezi çıkarmışlar Bende oralarda sizlerle olmak isterdim ama olmadı Zekeriyanın dedigi gibi bizde gezi çok - . Cumartesi buluşma varmı arkadaşlar .
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    KIRMIZI BİBER-SUZUKI BURGMAN 400-
    SELAMLAR BURSA MT DOSTLARI...

SEYİRLİK DEĞİL....ÖMÜRLÜK OLSUN...DİLERİM İLK VE SON OLSUN !!!!

ŞU SAATTEN SONRA SİZDEN BANA,BENDEN SİZE DOST OLMAZ...

SÖZÜM ANLAYANA BANA KİN TUTANA...

BELKİ ÖZÜNÜZDE VE ÇEVRENİZDE ÇOK SEVİLEN BİR İNSANSINIZ...

SEVİLMEYEN İNSAN YOKTUR ZATEN...

SEVGİYLE KALMANIZ DİLEKLERİMLE...

SÖYLEMEDEN OLMAZ FIRATMODA DENİLEN ŞAHIS KONUŞMASINI BİLMEDİĞİ GİBİ KULLANDIĞI ARGO KELİMELERLE KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPIYOR MALUM KARACABEYDE İNTERNET CAFEM WAR DEMİŞTİ...

BURSA MT ÜYELERİNİN İÇİNDE BULUNDUĞU İÇİN GERÇEKTEN YAKIŞTIRMIYORUM...

YİNE SÖYLÜYORUM KİN VE NEFRET KUSMAK BANA GÖRE DEĞİL...

FARKLI YÖNLERDE ESEN İKİ RÜZGAR GİBİ..BAZEN BİR TESADÜF YETER ARKADAŞLAR

CEMAMCA KUSURA BAKMA ARANIZA KATILAMADIĞIM İÇİN SİZLERİ TANIYAMADIĞIM İÇİN MALUM 2 GÜNDÜR BURSADA YOKTUM BANA YAZILANLARI GÖRDÜĞÜMDE YAZMA GEREĞİ DUYDUM...BAŞKAN OLARAK YAZILARIN SİLİNMESİNDE İSTEKTE BULUNDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM...

Motosikleti
    BuKart
    bu gün saat akşam 7:30 gibi bi siyah bir st kanuni 250yi setbaşından namazgaha çıkan bayırda hayvanın teki baya sıkıştırdı arkadaşa geçmiş olsun
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    ramzey 200cc
    animal çok var bursada. geçmiş olsun.

Motosikleti
    BuKart
    sorma be erdem abi geçen gün akçağlayan tokide site içinde koca yolda sıkıştırdılar beni bisikletle ama kaldırıma çıktım adam morardı
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Motosikleti
    ramzey 200cc
    bizim bi sedat-ss var, o da arabanın üzerine çıkmaya çalışıyo

sahi nerede bu sedat??

Motosikleti
    BuKart
    bende bilmiyorum bayadır sitede gözükmüyor
    [/B]

Motosikleti
    FYM 250
    cagdas bu yazıyı okursan kı mutlaka okuyacaksın su karacabeylıler nasıl oluyomus bı hele anlatta bılelım hayır bende karacabeylıyım ve bundan gurur duyuyorum sankı ınsanlıga aykırı kısılıklermıs gıbı hıtap etmıssın bence herkesten once sen konusmaana bır bak ve dıkkat et kı baskaları o cırkın dedıgın argo kelımelerı konusmasın sunu da unutma kı baskası ne yapıyo dıye bakma sen baskaları senın yaptıklarınla ne kadar ılgılenıyo buna bak formdan sandıgım kadarıyla uzaklasıyorsun bu herkes ıcın ıyı olacak senın gıbı bır dertten kurtulduk allaha sukurler olsun eee arkadaslar hepımıze de gecmıs olsun bu arada cagdas herkes motor kullanıcısı olur ama bızım aramızda motor surme sıfatına sahıp olamaz yolun acık olsun...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    harlequin, ben de sizinle süremiyorum napcaz

Motosikleti
    FYM 250
    erdem sen her zaman bedenen olmasa da bursa mt yureklerınde ve yollarında yanımızdasın...hatta sana bır sarkı gonderıyorum : kader ayırsa bıle yollar ayırsa bıle bizzz ayrılamayızzz

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Sedat-ss bildiğim kadarıyla White Wolves lere katıldı sanırım.

Çağdaş-16 aramıza gelmekten vazgeçmekle en doğrusunu yaptın.( Farkındaysan sana hiç cevap yazmadım.yüzyüze konuşmayı tercih etmiştim.)

Fırat kardeşim sakin ol.Foruma girmeden önce ilaçlarını içmeyi unutma.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 PM ----------

Siyah ST&Kanuni Sertaç Olmasın sakın
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    loading...
    ozcan abi benim internet cafem ne zamandan beri var.. bu cagdas denilen kişi ole soluoda.. bide klavye delikanlılıgı diyor.. ozcan abi napayım şimdi ben ilacları içeyim mi içmeyeyim mi sen sole...:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler