Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    loading...
    Alıntı twilight_145 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba. Aranıza yeni katıldım aslında uzun zamandır siteyi takip ediyorum, forumlarda paylaşılan bilgileri okuyorum. Gerçekten kısa zamanda çok şey öğrendim. 2 ay önce uzun zamandır hayal ettiğim motosikletime kavuştum ve 2 ayda 2100 km yol yapmışım. Gerçekten değişik bir tutku bu. 30 eylülde inşallah A2 ehliyetime kavuşuyorum. Rahat rahat yol yapabileceğim artık. Gezilerde ve etkinliklerde aranızda olmayı çok isterim.

Karacabey' de sahil köyünde ( genelde Boğaz ya da Yeniköy olarak bilinir.) işyerim var. 3 yıldır buradayım. Ormanla deniz in iç içe olduğu güzel bir yer burası... Bu aralarda lüfer-palamut zamanı..

Herkese kazasız sürüşler, nice keyifli kilometreler dilerim....
    aleykumselam.. eywallah arkadasım..gelirim birgun balıkları yemeye haa...

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    twilight_145 Aramıza hoş geldin. Sanırım artık balık partileri başlıyacak gibi bi his var içimde
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    RAMZEY QM250
    Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleykumselam.. eywallah arkadasım..gelirim birgun balıkları yemeye haa...
    Burada tek internet cafe benim mekan yaz kış açık... buralara yolu düşen herkesi beklerim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 AM ----------

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    twilight_145 Aramıza hoş geldin. Sanırım artık balık partileri başlıyacak gibi bi his var içimde
    Hoşbulduk arkadaşım teşekkürler. Balık işi kolay, burda esnaf tanıdık gruba göre bişiler ayarlarlar...

Balık bahane... motosiklet tutkusu şahane...
    [B][COLOR="Red"]16 KF 596[/COLOR] KARA KEDİ[/B].............................................[I][B]Sezgin DUMANLI[/B][/I]........

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Günaydın BURSA
    Öncelikle aramıza yeni katılan sezgin hos geldin yollarda ve gönüllerde buluşmak ümidiyle

Arkadaşlar istanbula gidecek arkadaşlara hayırlı yolculuklar dilerim malesef ben bu geziye katılamıyorum hayırlısıyla bi dahakine katılmama sebebim belli iş akşam 16:30 da işte olacam sabah 8:00 gibi cıkacam anlayacagınız yogun bir tempoda devam ediyorum
    Herkeze hayırlı yolculuklar

Not: Şimdi İstanbul bensiz cekilmez hehehe
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

herkese selamlar ben haktan bende yeni sayılırım 3 senedir üyeliğim var ama biraz uzak kaldım geçen akşamki buluşmaya geldim ve bir çok yeni kişilerle tanışma fırsatı buldum bi aksilik olmazsa bundan sonraki buluşmalarla sizlerle birlikte olucağım herkesi iyi forumlar;)

Arkadaşlar hadi ama. İstanbul Yolcuları aranıyor. Yedi sekiz kişi ile çıkmaz tadı bu gezinin. Ne kadar kalabalık olursak o kadar şamatalı olur. Yok mu başka katılacak geziye?
    Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

evet başkanım yok gibi duruyor en iyisi iiptal edin sonraki haftaya - Bu arada yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz buluşmaya gelemedim ama hepinizle tanışacaz en kısa zamanda hep beraber güzel geziler yaparız inşallah
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

selam bende orhangaziliyim. Kanuni zebram var şimdilik. ileride inşallah kross alıcam

Motosikleti
    KIRMIZI BİBER-SUZUKI BURGMAN 400-

SELAMLAR ARKADAŞLAR BAŞKANIMIZDAN ÖNEMLİ BİR KONU HAKKINDA YARDIMINI BEKLİYORUM...

BURSA KENT MEYDANI ALIŞWERİŞ MERKEZİNDE MOTORSİKLETLİ OLARAK HERZAMAN SORUN YAŞAMAKTAYIZ.
    BİZ BURSA MOTORCULARINI DÜŞÜNEN BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ DEĞİLLER...

BİR MOTORSİKLET PARK YERLERİ BİLE BULUNMAMAKTADIR.
    BU KONU HAKKINDA DANIŞMAYA BEN BİZZAT ŞİKAYET DİLEKÇESİ VERDİM GÖREVLİ PERSONEL BU KONUDA GÖSTERMİŞ OLDUGUNUZ ALAKAYA TEŞEKÜR EDERİZ DEDİ VE EKLEDİ BENDE MOTORSİKLET KULLANICISIYIM DİYE GRUP OLARAK GELMENİZİ BEKLERİM DEDİ...

BAŞKANIMIZ EŞLİĞİNDE BURSA KENT MEYDANINA OTOPARK KONUSUNDA DANIŞMAYA ŞİKAYET DİLEKÇESİ VERMEYE GİDELİM UYGUN GÖRÜYORSANIZ ARKADAŞLAR

BAŞKANIMIZ BU KONUDA HASSAS OLMASINI İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER

ARKADAŞLAR KONU İLE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    İstanbul gezisi benim için de hayal oldu. Pazar akşamı 20:00 da işe gidicem sabah 08:00 e kadar... Zeko aynı kaderi paylaşıyoruz ne yazık ki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:38 PM ----------

ÇAĞDAŞ16 Kent meydanı na birkaç sefer gittim. Sedat-ss in orada çalıştığı zamanlar. Çarşı giriş kapısının olduğu bölge motor park yeriydi.Oraya park ettirmiyorlar mı artık?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:40 PM ----------

Ayrıca otopark ücreti felan da alınmıyordu
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    OTOPARK ÜCRETİ FLAN ALINMIYOR SADECE GÖSTERDİKLERİ YER İKİ ARACIN ARASINDA KALAN BOŞLUGU GÖSTERİYORLAR KAPALI OTOPARKTA...

ARAÇ SAHİPLERİ ARAÇLARINA BİNMEK İÇİN YÖNELDİKLERİNDE ARACIN KAPILARINI YARIM AÇMAK ZORUNDA KALIYORLAR BÖYLE İLKEL BİR PARK DÜŞÜNCESİ KENT MEYDANINA YAKIŞTIRMIYORUM...

KAPALI OTOPARK ALIŞVERİŞ MERKEZİ GİRİŞİNE MOTORSİKLETLERE ÖZEL MOTOPARK YAPILACAĞINI SÖYLEDİLER ŞİKAYET DİLEKÇESİ VERDİĞİM GÜN AMA DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM TÜM BURSALI MOTORCULARIN

SAYGILAR...

Motosikleti
    FYM 250
    cagdas kardesım oncelıkle ıyı aksamlar bız motorcuların bılınır kı derdı olmadıgı tek konu otopark sorunudur her yere gırer ve her yere park ederız ayrıca ıkı arac arasına koymak gerektıgı dusuncesı bence yanlıs deıl bazen ole yerler gelıyorkı ıkı aracın arasına koymaktan daha ılerı boyutları ıcerıyor ha sunu da eklemek ısterım kı bu ısler sıkayetle falan olacak meseleler deıl, ne varkı orası benım otoparkım olsa aynen sunu soylerım hem para almıyoruz hemde kucucuk motoru ıle kalkmıs koca otoparkta yer begendıremıyoruz bu sozlerımden oturu kusura bakma gucenmede amacım sana karsı bır hıtap deıl ama olaylar bu sekılde yurutuluyor bende gıdıyorum oraya ve benımkısı olabılıdıgınce buyuk bır motorken adam demır koymus gırılmez yazmıs sahsen ıkı demır arasından gecıp park yapılamaz yere park edıyorum ınsallah soledıklerımı anlamıssındır gerısı takdırıne kalmıs...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı CAGDAS16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

SELAMLAR ARKADAŞLAR BAŞKANIMIZDAN ÖNEMLİ BİR KONU HAKKINDA YARDIMINI BEKLİYORUM...

BURSA KENT MEYDANI ALIŞWERİŞ MERKEZİNDE MOTORSİKLETLİ OLARAK HERZAMAN SORUN YAŞAMAKTAYIZ.
    BİZ BURSA MOTORCULARINI DÜŞÜNEN BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ DEĞİLLER...

BİR MOTORSİKLET PARK YERLERİ BİLE BULUNMAMAKTADIR.
    BU KONU HAKKINDA DANIŞMAYA BEN BİZZAT ŞİKAYET DİLEKÇESİ VERDİM GÖREVLİ PERSONEL BU KONUDA GÖSTERMİŞ OLDUGUNUZ ALAKAYA TEŞEKÜR EDERİZ DEDİ VE EKLEDİ BENDE MOTORSİKLET KULLANICISIYIM DİYE GRUP OLARAK GELMENİZİ BEKLERİM DEDİ...

BAŞKANIMIZ EŞLİĞİNDE BURSA KENT MEYDANINA OTOPARK KONUSUNDA DANIŞMAYA ŞİKAYET DİLEKÇESİ VERMEYE GİDELİM UYGUN GÖRÜYORSANIZ ARKADAŞLAR

BAŞKANIMIZ BU KONUDA HASSAS OLMASINI İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER

ARKADAŞLAR KONU İLE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM
    Sen galiba bu seferde ortalığı karıştırma senaryosu yazıyorsun aslanım hele bir gel tanıyalım seni gerçekmisin yalanmısın ne haltsın(adam bizle kafeye gelmekten aciz kalkmış dilekçeli pankartlı iç ayaklanma sevdalarına düşmüş)

Yokmu dünyanın iki kıtasını birleştiren Boğazımızın serin sularının üzerindeki o dehşet derecede harikulade köprüden geçerken fotoğraf çektirip face te yayımlamak isteyen,hadi ayarlayın işlerinizi,bak bir daha gelmez,ertelenmesin Mt Onbaşı Mami de bu anı yakalasın..(
    Cennet vatanımı daha da iyi gezince eminim düşmana atılmak ta gözünü dahi kırpmaz bir parça toprağımız için)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    walla nevin hocam gelmek isterimde bu aralar yönetici ile aramız birfaz papaz iyicene kapısmadan arayı duzeltmeye calısıyorum ama en kısa zamanda ihşalla duzeltecem o zaman bol bol gezeriz
    size şimdiden hayırlı gezmeler .......
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    FYM 250
    nevin hocam benim de durum malum gelmeyi çok isterdim hele ki mami için önemli olan bir günde o sırada yer almayı isterdim elbet ama elden birşey gelmeyince avuç ne yapsın bu arada hocam cagdas ıcın solemıs oldugun kelımeler cok dogru burda bır yanlıs var ve bence bu yanlısı cagdas kardesımızden beklıyorum duzeltemesını oncelıkle kendısını daha yakından tanıyalım dimi ondan sonra gerekırse uzaya bıle cıkarız motorlarla bı de resım cektırız ne dersınız hocam ?

Motosikleti
    N-tuncak senin kullandığın argo kelimelere dikkat et...
    Sadece sana bunu söylüyorum ...

öfkeyle kalkarsam zarar vermeden oturtmam...
    Sen benim yazdığım yazılara yorum yapma...
    Muhabete limon sıkma...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:43 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:38 AM ----------

Alıntı harlequin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cagdas kardesım oncelıkle ıyı aksamlar bız motorcuların bılınır kı derdı olmadıgı tek konu otopark sorunudur her yere gırer ve her yere park ederız ayrıca ıkı arac arasına koymak gerektıgı dusuncesı bence yanlıs deıl bazen ole yerler gelıyorkı ıkı aracın arasına koymaktan daha ılerı boyutları ıcerıyor ha sunu da eklemek ısterım kı bu ısler sıkayetle falan olacak meseleler deıl, ne varkı orası benım otoparkım olsa aynen sunu soylerım hem para almıyoruz hemde kucucuk motoru ıle kalkmıs koca otoparkta yer begendıremıyoruz bu sozlerımden oturu kusura bakma gucenmede amacım sana karsı bır hıtap deıl ama olaylar bu sekılde yurutuluyor bende gıdıyorum oraya ve benımkısı olabılıdıgınce buyuk bır motorken adam demır koymus gırılmez yazmıs sahsen ıkı demır arasından gecıp park yapılamaz yere park edıyorum ınsallah soledıklerımı anlamıssındır gerısı takdırıne kalmıs...

UMARIM MOTORUNU İKİ ARACIN ARASINA KOYDUĞUN BİR GÜN MOTORUNU YAN YATMIŞ VAZİYETTE GÖRMEMEN DİLEĞİMLE...
    HERKESİN KENDİ GÖRÜŞÜ DEDİĞİN GİBİ SAYGI DUYARIM AMA KİMSE MOTORUNU YAN YATMIŞ GÖRMEK İSTEMEZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    tunaydın herkese omer ve bır arkadası daha gelıyo ıst gezımıze bılgınıze

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı harlequin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nevin hocam benim de durum malum gelmeyi çok isterdim hele ki mami için önemli olan bir günde o sırada yer almayı isterdim elbet ama elden birşey gelmeyince avuç ne yapsın bu arada hocam cagdas ıcın solemıs oldugun kelımeler cok dogru burda bır yanlıs var ve bence bu yanlısı cagdas kardesımızden beklıyorum duzeltemesını oncelıkle kendısını daha yakından tanıyalım dimi ondan sonra gerekırse uzaya bıle cıkarız motorlarla bı de resım cektırız ne dersınız hocam ?
    Harle o akşam gezi konusunda konuştuğum şeyler aynen geçerlidir.Bu konuda can sıkmayın fakat yinede son karar sizindir.Senaristimiz hakkında fazla muhattap olamıycam(Cagdas) büyük ihtimal bizi önceden tanıyan motorları bilen ama kendi kendini gizleyip düşmanlık etmeyi seven biri.En kötü ihtimal medatörlerle üyeliğini iptal ettiririz.Oda olmadı o avatardaki silahını alır yeniden eline veririz...

Alıntı blue_dolunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla nevin hocam gelmek isterimde bu aralar yönetici ile aramız birfaz papaz iyicene kapısmadan arayı duzeltmeye calısıyorum ama en kısa zamanda ihşalla duzeltecem o zaman bol bol gezeriz
    size şimdiden hayırlı gezmeler .......
    Aman sen arayı düzelt İstanbul kaçmıyor.Bu kriz ortamında işsiz kalma.Ben sana ilk görüşmede herşeyi ayrıntısına kadar anlatırım.....(Biz site üyeleri değil motorları yatırmak tehdit etmek biri yolda kalınca herşeyimizi bir yana bırakıp yardıma koşanlardanız.İki eli kanda olsa yetişen,birilerine bir şey olduğunda üzülenlerdeniz.Gel bakalım Çağdasım gel...Hiç bir kötülük iyilik karşısında barınamaz...)

Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tunaydın herkese omer ve bır arkadası daha gelıyo ıst gezımıze bılgınıze
    O halde hemen listeyi güncelleyelim...Şahaser İstanbul ve boğaz turu...
    1-Cemamca
    2-Desparadoks
    3-Mami
    4-Nevin Tuncak
    5-Faruk Tuncak
    6-Soner Şimşek
    7-Reiz
    8-Murat
    9-Ömer
    10-Ömerin arkadaşı
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    good morning Bursa MT

bakıyorum da istanbul çıkartmasına hazırlıklar başlamış. gelmek isterim fakat malum, yokum işte

size iyi gezmeler, artık buradan takip edeceğim.

Nevin Hocam; size saygım sonsuz tüm bursa mt' ye olduğu gibi. hiçbir şey konuşmaya gerek de kalmamış siz güzelce yazmışsınız.

Hadi ben kaçtım
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler