Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı harlequin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 PM ----------

ya yok bu bursanın temel fıgurlerını ıcınde barındırıyo dıye paylastım kanka tercıh sebebı deıl yanı hanı dun bursa temasını barındırsın dıye bır konusma gecmıstı ya ondan paylastım yanı ama beceremedım gene de
    Aslında güzel bi düşünce uygun bi resim olursa neden olmasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    doobly çok güzel bi logo arkadaşım

Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Arkadaşlar yemeğe katılamadığım için üzgünüm :( Ani bir gelişmeyle kütahyaya gitmem gerekti. Ekmiş gibi oldum ama idare edin artık ...

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R

Öncelikle cumartesi akşamı gerçekleştirdiğimiz iftar organizasyonu süperdi. Organizasyonu gerçekleştiren Blue Dolunay ve Nevin Hoca'ya ve de katılımcı arkadaşlara teşekkürler. Gerçekten sıcak bir ortamdı. Gelmeyenler çok şeyler kaçırdı. En başta o akşamki samimi ortamda bulunma fırsatını...

Evet sağolsunlar arkadaşlar beni Başkanlığa layık gördüler. Teşekkürler hepsine. Umarım bu konuda İftar'a katılmayan üyeler de hemfikirlerdir.

O akşam Bursa MT için bazı kararlar da aldık. Özetlemek gerekirse bunlar:

-Bundan sonra her cumartesi akşamı saat 19.00 Bursa MT'nin buluşma saatidir. Buluşma yeri de Kültürpark Vitamin. Bilmeyenler için yeri Kültürpark Yağcılar Kapısı'ndan girişte solda kalan kafe. Orman'la karşıkarşıyadır.

Buluşmalara katılmak mecbur değildir. Dileyen, Bursa MT grubundan birileriyle görüşmek, vakit geçirmek isteyenler için düşünüldü bu saat ve mekan. Tabii gelecek daha iyi önerilerle mekan ve saat değiştirilebilir.

Yalnız önümüzdeki haftasonu cumartesi akşamı arefe gününe denk geldiği için ilk buluşmanın 23 Eylül Çarşamba akşamı saat 19.00 a alınmasını uygun gördük.

-Önümüzdeki dönemde mümkün olduğu kadar çok gezi organizasyonu düzenlemek istiyoruz. İlk olarak bayramdan sonra bir İstanbul gezisi daha düşünüyoruz. Gezinin ayrıntıları daha sonra açıklanacaktır. Ayrıca 29 Ekim'de Anıtkabir Gezisi de planlanmaktadır.

-Bursa MT grubu olarak motorsikletlerimizde (Ya da) arabalarımızda kullanmak üzere bir amblem bulunarak çıkartma ya da bayrak yaptırılması düşünülüyor. Zaten arkadaşlarımız örnekleri vermeye başlamışlar. Bu örnekler incelenip bir karara varılır ve içlerinden birisi seçilerek yaptırılır.

-Bu arada Bursa MT üyelerinden küçük bir ricam olacak. Çoğu arkadaşımızın nicklerinde isimleri yazmıyor. Bu yüzden çoğumuz birbirimizin ismini bilmiyoruz. Acaba diyorum sakıncası yoksa arkadaşlarımız en azında imza bölümüne ad soyadlarını yazabilirlerse üyelerin birbirini tanımaları daha kolaylaşacaktır.

Evet şimdilik bu kadar. Alınan kararların uygulanmasında tüm arkadaşlarımızın olumlu katkılarını, eleştirilerini, fikirlerini, önerilerini bekliyoruz. Böylece Bursa MT için en iyiyi, en doğruyu bulacağımıza inanıyorum. Zaten çok sevimli, çok samimi bir gruba sahibiz, yeni katılımlarla, eski üyelerin katkılarıyla daha da güzel bir oluşum yaratmaya devam edecektir Bursa MT.

SAYGILARIMLA,
    CEM TELGEREN

Logoların hepsi çok güzel seçim zor olacak valla -
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    SYM GTS 250
    doolby ikiside çok güzel özellikle ilkini ben çok beyendim öbürüde daha toplu ama onun içindeki motorun hatları biraz daha belirgin olsa sanki daha iyi olcak baya güzel bişeyler çıkcak sanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:18 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:05 PM ----------

tbk_1980 Alıntı:

Yanlışınız olmasın pınar hanım biz tanışıyoruz...
    Kemalpaşa gezisi burgman 400...

doğru ya kusura bakma okadarda sohbet ettik üstelik sonra zaten ortadan kayboldun tanıştık ama bidaha aradıysan bul
    [B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

Motosikleti
    ramzey 200cc
    selamlar herkese..

internetim olmamasından ve sürekli gezgin modda olduğumdan zorlukla takip edebiliyorum bilirsiniz

bir hayli uğraştım forumu okumaktan, iftar buluşmaları başkanlık seçimleri, yeni MT'nin dünyaya gelmesi.. ne güzel de şeyler olmuş ben buralardan uzakken.

sanırım yeni katılan arkadaşlar da olmuş, ben eski Bursa MT' ci Erdem , üniversitem bittiğinden dolayı artık Antalya' dayım memleketimde.

Çaka abi allah analı babalı büyütsün, ama hakkaten anneye benziyor

Sayfadan tek uzak kalan ben değilim sanırsam. Sedat-ss ve drumtoens de ortalıklarda yok.

Cem amca hadi başkanlık hayırlı olsun, çok güzel olmuş, benim de oyum sizeydi zaten

Neyse bakalım ben takip etmeye çalışırım

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    gelemeyen arkadaşlar çok şey kaçırdı ama üzülmeyin. artık başkanımızında dediği üzere haftalık buluşmalar var, bir hafta olmasa diğer hafta katılınabilir.

Logo çalışmaları çok güzel gidiyor arkadaşlar tebrik ederim.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Logo da güzel fikir
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese..

internetim olmamasından ve sürekli gezgin modda olduğumdan zorlukla takip edebiliyorum bilirsiniz

bir hayli uğraştım forumu okumaktan, iftar buluşmaları başkanlık seçimleri, yeni MT'nin dünyaya gelmesi.. ne güzel de şeyler olmuş ben buralardan uzakken.

sanırım yeni katılan arkadaşlar da olmuş, ben eski Bursa MT' ci Erdem , üniversitem bittiğinden dolayı artık Antalya' dayım memleketimde.

Çaka abi allah analı babalı büyütsün, ama hakkaten anneye benziyor

Sayfadan tek uzak kalan ben değilim sanırsam. Sedat-ss ve drumtoens de ortalıklarda yok.

Cem amca hadi başkanlık hayırlı olsun, çok güzel olmuş, benim de oyum sizeydi zaten

Neyse bakalım ben takip etmeye çalışırım
    Drumtoens okumaya afyona gitti erdem abi sedat ta bildiğim kadarıyla başka bruba transer oldu Bir ben kaldım görükle günlerinden

Bu arada logolar çok güzel elinize ağlık acaba çıktıları alıp ilk toplantıda kararlaştırsak mı
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkerkese selamlar

Motosikleti
    SYM GTS 250
    reiz
    herkerkese selamlar

Oooo kimler gelmiş selam nihayet gelebildin bidaha gitde bak noluyo
    konuları baştan başla oku çok geç kaldın istanbul gezisine kadar yetiş
    [B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hehe okudum hepsini şimdi epeyce bişiler olmuş

Motosikleti
    SYM GTS 250
    valla baya bişeyler olcak yavaş yavaş şu anda logo ne yapcaz o aşamadayız sende bul bişeyler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:26 PM ----------

mert iyi fikir hakikaten yoksa çok fazlada uzaya bilir yılan hikayesine dönmesin

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe okudum hepsini şimdi epeyce bişiler olmuş
    Sen kendine motor bulabildinmiki...
    Yaya olarak mı gezeceksin...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    SYM GTS 250
    motor işi kolay yoruldukmu iki kelebek olarak nevinle bana motoru kullanmaya biri lazım orhan bize lazım

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz şimdilik bi-kaç kişi çarşamba akşamı için düşünüyoruz iftarı, isteyen buyursun gelsin arkadaşlar,
    Yer: Kestel ilçesi Barakfakih beldesi-kasap ismailin yeri et mangal..
    Gün: çarşamba
    Saat: iftara 5 kala
    İsteyen buyursun gelsin, gelemeyenler selam göndersin..

aBi Ben anCak iŞten Çıktıktan Sonra GeLe biLirim Yani Siz Yersiniz Bende 15-20 dk ya geLirim Nasipse (:
    oRganize eTme iŞini YA Sen Yada Mami Veya engin aBi üStLenirSe Çok iyi oLur Ben Pek aKtif oLamıyorum..
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı ShyTan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aBi Ben anCak iŞten Çıktıktan Sonra GeLe biLirim Yani Siz Yersiniz Bende 15-20 dk ya geLirim Nasipse (:
    oRganize eTme iŞini YA Sen Yada Mami Veya engin aBi üStLenirSe Çok iyi oLur Ben Pek aKtif oLamıyorum..
    7 de çıkmıyo musun? kaçta paydos??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:56 PM ----------

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor işi kolay yoruldukmu iki kelebek olarak nevinle bana motoru kullanmaya biri lazım orhan bize lazım
    Öyle bedava motor var ise ben hiçbir geziyi kaçırmam hee..
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 de çıkmıyo musun? kaçta paydos??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:56 PM ----------

Öyle bedava motor var ise ben hiçbir geziyi kaçırmam hee..
    aBi oLabiLdiğince eRken Çıkıcam biLiyorsun Bizde Son Servis oLayı var eĞer Son Servisi Doğu oLarak aLabiLirsem Yani oTosansit TarafLarı, Rahat Rahat Yetişirim Ters oLursa Veya Son Servis aLamassam 15-20 dk Geç kaLırım NormaLde Çıkış Saati 19:30 NiyetLi oLduğum iÇin Ben 19:00da Çıkıyorum Son Servis aLmassam ZAten eLimden GeLeni Yapmaya çaLışırım..
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler