Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Forum Sayfalarında sorulan sorulara anlamsız cevaplar veremezsiniz.. Aynı mesajın birden fazla foruma atılması durumunda, yada bir mesajın forumun konusu ile ilgili olmadığı halde popüler bir foruma atılması durumunda forum yöneticileri ilgili mesajları silebilir yada uygun forumlara taşıyabilir. Bu tarz mesajlara devam edildiği taktirde yollanan mesajalr moderatorler tarafından silinecektir. Tüm yazılar, yazan kişinin sorumluluğundadır! Doğabilecek herhangi bir problemden www.motosiklet.net sorumlu tutulamaz!
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: teror **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9
    Volkan tebrik ederim hayırlı olsun
    İlkayın motor güzel seçenek bence inş. halledersin

Mangal abi nasılsın yaa Cem abiden ne haber?
    Araplarla arası nasılmış Özletti kendini walla
    Motorun gelince görüşelim kutlamak lazım dimi

V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)
    HERKESE SELAMLAR HAYIRLI İŞLER .

evet ilkaycım ben hakanın kardeşiyim.

serdar da teyzeoğlum benim ne raslantı beee geçen akşam serdarlardaydık senin kulaklarını çınlattık biraz. .

neyse dediğim gibi ben bi zatı satayım senin motoru almak için bi ayar çakicem. .

harbiden çok hoşuma gitti motorun çok temiz gözüküyo diride duruyo raptor neyse hayırlısı bakalım görüşmek üzere.

Mangal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit
    Sayın site sakinleri;
    Seflek Cem Umre de malum.. Adama arada bir mesaj atın da kendini yanlız hissetmesin. Adınızı yazmayı da unutmayın ha. Telefonu : 0 532 291 47 96

Bu arada adam gibi 2.el chopper düşünenlere de benim jinlun'u tavsiye ederim arkadaşlar
    ::zencii:: lere laf söyleme, çünkü sende bir ademsin

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı BaD-Ry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum model ve fiyat hakkında da bilgin olsaydı iyi olurdu. Benim alklımda 150cc almak vardı ama fiyat uygun olursa 125 te yeter bana.

Merhaba ben benim senatorü dün teslim aldım.Söylediğim 125 lik 2. el motora baktım.Schalter marka.daha 2 aylık motor ben gördüm sıfır zannettim o kadar temiz yani.Fiyatıda peşin olarak söylüyorum 1500 ytl.Ama senetle verir herhalde onu gidip görürsen konuşursun.Selamlar.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

tanermavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    merhaba arkadaşlar bende aranızdayım.hyosung rx125 endurom var.gezilere felan katılırım haberiniz olsun... tanermavi@hotmail.com

Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben benim senatorü dün teslim aldım.Söylediğim 125 lik 2. el motora baktım.Schalter marka.daha 2 aylık motor ben gördüm sıfır zannettim o kadar temiz yani.Fiyatıda peşin olarak söylüyorum 1500 ytl.Ama senetle verir herhalde onu gidip görürsen konuşursun.Selamlar.
    teşekkürler ozkansava. vaktim olduğunda bi gidip göreyim.

Motosikleti
    Alıntı BaD-Ry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler ozkansava. vaktim olduğunda bi gidip göreyim.
    Birşey değil kardeş.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    yamaha r25
    öncelikle merhaba bursa bende de bilmedigim bir nedenden motor tutkusu basladı bir aydır babamın tepesine bindim ehliyeti alınca motor için söz verdi honda cbr 125 alacak
    bugun santral garajın oralarda yolun ortasına park edili bir cbr 125 gördüm repsol temalı burdan birisinin mi o acaba bu arada ismim abdurrahim 16 yasındayım çekirge tarafında dikkaldırım caddesinde oturuyorum

sıkı bir avril lavigne taraftarıyım takım tutmuyorum futbolla aram yok

Motosikleti
    İHTİYAR abim maili aldım teşekkürler sizleride ailecek düğünümde görmek isterdim ama sağlık olsun.

YAHU MANGAL abim ne oldu gözükmüyon pek göremiyon tabi cem abim yokya deme bendende korktun genç diri ve yenievli deme yaaa.adamı böle sustururlar işte .

yeni katılan arkadaşları sadece burda değil toplantılardada görmek isteriz ( gerçi bi defa katıldım şahsen ama olsun )

hoşgeldiniz kalıcı olursunuz inşallah .

ilkay hazırla raptoru geliyom almaya allah bana ben sana öderiz bi şekilde .

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Volkan kardeşim!!!! Bakıyorum keyfin yerinde

EEEEEE sen keyifli olmayacaksın da kim keyifli olacak yani değilmi?

Ben Çeşme de teknolojiden uzak rahat bir tatil yaptım ve döndüm(Yanlış anlaşılmasın evime döndüm )

Ben geçtiğimiz kurban da Suudii Arabistan da idim (8 ocak 8 şubat tarihlerinde)

ama hacı olmadım Çünkü iş için Riyad da idim.
    Geri dönünce eş dost eee artık hacı olmuşsundur dedi ama nafile.
    iş için gidince insan kendine zaman ayıramıyor.
    Cem den haberleri bekliyoruz.Yılın en sıcak günlerinde umrede ALLAH kolaylık versin Orada millet haziran 15 eylül 15 tatil yapıyor,Güneşte kalan arabaların döşemeleri eriyor.Geçtiğimiz ocak ta Bursa kardan felç olmuşken ben orada tişörtle yanıyordum

Eee MANGAL seni ne zaman uğurluyoruz kutsal topraklara,canın çekiyor galiba

Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz.Arkanız seleden ayrılmasın İnşallah
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben Çeşme de teknolojiden uzak rahat bir tatil yaptım ve döndüm(Yanlış anlaşılmasın evime döndüm )

Cem den haberleri bekliyoruz.Yılın en sıcak günlerinde umrede ALLAH kolaylık versin Orada millet haziran 15 eylül 15 tatil yapıyor,Güneşte kalan arabaların döşemeleri eriyor.Geçtiğimiz ocak ta Bursa kardan felç olmuşken ben orada tişörtle yanıyordum

ihtiyar abim tabi keyfimiz yerinde olacak .

MANGAL abi senide gönderelim hacca yada net üzerinden izle istersen

Motosikleti
    Alıntı V&B adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İHTİYAR abim maili aldım teşekkürler sizleride ailecek düğünümde görmek isterdim ama sağlık olsun.

YAHU MANGAL abim ne oldu gözükmüyon pek göremiyon tabi cem abim yokya deme bendende korktun genç diri ve yenievli deme yaaa.adamı böle sustururlar işte .

yeni katılan arkadaşları sadece burda değil toplantılardada görmek isteriz ( gerçi bi defa katıldım şahsen ama olsun )

İyide abi nerdesiniz ne zaman toplantılar.Bilgi alalım lütfen.

Motosikleti
    velespit

Sabah şerifleriniz hayırlı olsun ey cemat-ı müslimin ( bundan sonra böyle, Cem umre den gelecek hazırlıklı olmak lazım)

Junior Genç ve diri kardeşimiz Volkan Sitemizin makus talihini yenemeyip evlenen yakışıklı şahsiyet, sen Cem'i boşver, nasıl gidiyor cicim ayları?
    Biz bu aralar işe güce fazla daldık ( malum Cem yok ya) çalışmaktan fırsat bulamadık yahu.

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ağbi en kısa zamanda bende gideceğim inşallah, tabii Cem'den sonra biz Türklere vize verilirse

Bu moruk, yarın akşam nasipse Bursa'ya dönmüş olacak. Aldığım bir habere göre Hira dağında gece vakti keçi kovalıyormuş. Çarpılmadan gelirse çok iyi yahu

Alıntı Greldorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba bursa bende de bilmedigim bir nedenden motor tutkusu basladı bir aydır babamın tepesine bindim ehliyeti alınca motor için söz verdi honda cbr 125 alacak
    bugun santral garajın oralarda yolun ortasına park edili bir cbr 125 gördüm repsol temalı burdan birisinin mi o acaba bu arada ismim abdurrahim 16 yasındayım çekirge tarafında dikkaldırım caddesinde oturuyorum

sıkı bir avril lavigne taraftarıyım takım tutmuyorum futbolla aram yok
    Hoşgeldin genç arkadaşım,
    Sitenin mazisini biraz okursan, milleti daha rahat tanırsın

Ozkansava, BaD-RY(bu nick ne demek acaba),tanermavi sizlerde hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

Motosikleti
    MANGAL abim cicim ayları değil dahaaaa haftaları .

haftalarda iyi gidiyor bi problemimiz yok şükür.

cem abimde gelsede artık şu orkinosları kaçırmasak .

yeni arkadaşlarda biraz sabırlı olsunlar millet tatilde,umrede,vs.vs. toplanalım biraz burada bilgisi olur merak etmeyim .

MANGAL abim cem abim için kırmızı halı karşılama bandosu ve protokol hazırmı sen organize ediyodun galiba bunları .

yoksa mevlüt mü ? okutsak şöyle 40 kurbanlı falan .

HERKESE HAYIRLI CUMALAR HAYIRLI İŞLER KOLAY GELE

fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9
    OHHH BE!!!
    Abicim site bir haftadır uyuyor yaw.
    herkes Bursadan kaçınca kimse kalmadı forumda

İhtiyar abi hoşgeldin nasıldı tatil ?
    Bol güneş Bol balık Bol dinlenme iyi gelmiştir herhalde.
    Darısı başımıza inşallah

Yeni arkadaşlar hoş geldiniz herkes Bursaya dönsün mutlaka tertipleriz
    bi buluşma. Tanışır muhabbet ederiz

Volkancım Allah neşeni arttırsın eeee ne demişler evlilikte keramet vardır diye
    dimi? Allah mesut etsin.

Mangal abi noldu Cem abi ile aranızdaki husumet
    mokoko yapıcam diyodu yapamadımı
    yapamadıysa artık hiç yapamaz hehehe....
    Cem abi gelince bi ıslatmak lazım dimi şööle rakı balık falan

Motosikleti
    saol EMRE kardeşim teşekkür ederim.

CEM abim gelince çilingiri bi kuralım bi büyük bozaaaa .

Motosikleti
    Alıntı Mangal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah şerifleriniz hayırlı olsun ey cemat-ı müslimin ( bundan sonra böyle, Cem umre den gelecek hazırlıklı olmak lazım)

Junior Genç ve diri kardeşimiz Volkan Sitemizin makus talihini yenemeyip evlenen yakışıklı şahsiyet, sen Cem'i boşver, nasıl gidiyor cicim ayları?
    Biz bu aralar işe güce fazla daldık ( malum Cem yok ya) çalışmaktan fırsat bulamadık yahu.

Ağbi en kısa zamanda bende gideceğim inşallah, tabii Cem'den sonra biz Türklere vize verilirse

Bu moruk, yarın akşam nasipse Bursa'ya dönmüş olacak. Aldığım bir habere göre Hira dağında gece vakti keçi kovalıyormuş. Çarpılmadan gelirse çok iyi yahu

Hoşgeldin genç arkadaşım,
    Sitenin mazisini biraz okursan, milleti daha rahat tanırsın

Ozkansava, BaD-RY(bu nick ne demek acaba),tanermavi sizlerde hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

Hoşbulduk.

Hoş bulduk mangal abi. Benim nickin bir anlamı yok. İsmim bedri bu da türkçenin katledilmiş hali ::D

Motosikleti
    velespit

:)

Alıntı fuser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OHHH BE!!!
    Abicim site bir haftadır uyuyor yaw.
    herkes Bursadan kaçınca kimse kalmadı forumda

İhtiyar abi hoşgeldin nasıldı tatil ?
    Bol güneş Bol balık Bol dinlenme iyi gelmiştir herhalde.
    Darısı başımıza inşallah

Yeni arkadaşlar hoş geldiniz herkes Bursaya dönsün mutlaka tertipleriz
    bi buluşma. Tanışır muhabbet ederiz

Volkancım Allah neşeni arttırsın eeee ne demişler evlilikte keramet vardır diye
    dimi? Allah mesut etsin.

Mangal abi noldu Cem abi ile aranızdaki husumet
    mokoko yapıcam diyodu yapamadımı
    yapamadıysa artık hiç yapamaz hehehe....
    Cem abi gelince bi ıslatmak lazım dimi şööle rakı balık falan
    Cem bu saatten sonra ancak baklasını yer Emre'ciğim, ama belli de olmaz Arap mokokosu da iyi gelmiş olabilir

Rakı-balık mevzusunu da sakın bir daha söylemeyin, eşeğin ( mecazi anlamda tabii) aklına karpuz kabuğunu düşürmemek lazım, dimi

MANGAL abim cicim ayları değil dahaaaa haftaları .

haftalarda iyi gidiyor bi problemimiz yok şükür.

cem abimde gelsede artık şu orkinosları kaçırmasak .

yeni arkadaşlarda biraz sabırlı olsunlar millet tatilde,umrede,vs.vs. toplanalım biraz burada bilgisi olur merak etmeyim .

MANGAL abim cem abim için kırmızı halı karşılama bandosu ve protokol hazırmı sen organize ediyodun galiba bunları .

yoksa mevlüt mü ? okutsak şöyle 40 kurbanlı falan .

HERKESE HAYIRLI CUMALAR HAYIRLI İŞLER KOLAY GELE

Sorarım ben sana 1 yıl sonra cicim haftalarını , Cem için de kırmızı halıları temizlettim, bandoya da yeni repertuar hazırlattım. İlk parça '' HOŞGELİŞLER OLA SAYIN CEM PAŞA '' olarak uyarlandı

Bu arada Eylül de balık sezonu açılıyor amman dikkat, Yunan karasularına girmeyin, malum bir manken kızımız girdi de neler yaptılar kızcağıza

Özkan, Bedri,
    Kardeşler bu saatten sonra amman dikkat,
    Cem nam-ı ile maruf Seflek Umre den bu gün dönecek, sizler de bizim gibi tam siper yapın arkadaşlar. Adam 10 gündür kapatılmış vaşak gibi olmuştur Eh birde Arap mokokosu yapmışlarsa yandık walla
    İnşallah oralarda gencim güzelim filan dememiştir, Arap milleti malum, oynak cinsel tercihleri ile ün yapmışlar

Hah birde Dr.İlkay yok tu yahu ama O'da dün döndü ( yani tatilden döndü, yanlış anlaşılmasın )
    Hadi millet toplanalım artık haftaya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler