Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Evet arkadaşlar yaptığım kücük bi araştırma sonucu bursamt nin forumuna 2.5 sene icinde 150 ye yakın sayfa yorum yazılmış... Bizim birlikteliğimizden sonra ise bu rakam 1 sene dolmadan 380 e ulaşmış... Bu demek oluyorki 1 sene icinde 230 sayfa buda fedakar üyelerimizin ne kadar degerli olduğunun bi göstergesi... Ayrıca geçen sene 20 eylülde gerçekleştirdiğimiz bu günlere ulaşmamızın nedeni olan o güzel yemeğimizin yıldönümünü kutlamayı öneriyorum... Bu sene bayramın 1. Gününe denk geliyor... Hem bayramlaşma hemde 1. Yılımızı kutlama amaçlı ayni yerde bi yemek yemenin cok anlamlı olacagi kanaatindeyim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 PM ----------

Ayrıca istanbul gezisi beni cok mutlu eder... Ki görüyorumki arkadaşlarda çok istekli... Md ile ortaklaşa kapsamlı bir gezi düzenlenebilir... Bayramdan sonraki pazar uygun olur sanırım... Benimde 3 günün kalıyor sonrasında... Hemde vedalaşmis oluruz... ;-)
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey 200cc
    hava yağışlı olcak bak istanbul gezisinde

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Oda nerden cikti... Karalama kampanyasımı yoksa... :-D

Motosikleti
    Yamaha FZR 1000
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oda nerden cikti... Karalama kampanyasımı yoksa... :-D
    Yağmur kesmez bizi kar yağana kadar devam...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:36 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:34 AM ----------

Yağmur kesmez bizi...
    Kurtlarla dans.. --'-,-@

Motosikleti
    loading...
    arkadaslar bu aksam bursa motordelileri toplanıyor.. gelmek isterseniz bu aksam saat 19:30 da ÇELEBİHANDA..gelmek isteyen arkadasları bekliyoruz..

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam iftar yemeğinide aynı yerde yapalım hatta yağmurlu bir gün seçelim sonrada benim öğrenciniz olduğum ortaya çıksın
    Aynı yeride ayarlarız,yağmurlu havada buluruz,fakat sizin okulda yeniden görevlendirilebilmem için artık hangi beden eğitimi öğretmenini çeşitli komplo teorileriyle tahttan indirir okuldan kaçırırsınız orasını size bırakıyorum.Öğrenci işini bilir

soner abi, ufaklık çok şeker maşallah. evet evet kesin motorcu olcak bu eleman
    yahu yine mi bir istanbul gezisi düzenleniyor yoksa??
    beni de yazın listeye
    Erdem sen şimdiden çık yola,anca dahil olursun bizim konvoya

Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar yaptığım kücük bi araştırma sonucu bursamt nin forumuna 2.5 sene icinde 150 ye yakın sayfa yorum yazılmış... Bizim birlikteliğimizden sonra ise bu rakam 1 sene dolmadan 380 e ulaşmış... Bu demek oluyorki 1 sene icinde 230 sayfa buda fedakar üyelerimizin ne kadar degerli olduğunun bi göstergesi... Ayrıca geçen sene 20 eylülde gerçekleştirdiğimiz bu günlere ulaşmamızın nedeni olan o güzel yemeğimizin yıldönümünü kutlamayı öneriyorum... Bu sene bayramın 1. Gününe denk geliyor... Hem bayramlaşma hemde 1. Yılımızı kutlama amaçlı ayni yerde bi yemek yemenin cok anlamlı olacagi kanaatindeyim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 PM ----------

Ayrıca istanbul gezisi beni cok mutlu eder... Ki görüyorumki arkadaşlarda çok istekli... Md ile ortaklaşa kapsamlı bir gezi düzenlenebilir... Bayramdan sonraki pazar uygun olur sanırım... Benimde 3 günün kalıyor sonrasında... Hemde vedalaşmis oluruz... ;-)

Mami seni topiğin istatikçisi ilan ediyorum.Admin le görüşüp maaş bağlatıcam .Gerçektende o iftar yemeğindeki kaynaşmadan ve bu kaynaşmadan doğan gezilerden sonra Bursa'mın alt sıralara indiği hiç görülmedi ve sayfalar hızla arttı,yazılan yazılarada mürekkep yetmedi...

Bu arada bölücülük ayrımcılık yerine birleştirici olmanıda tebrik ediyorum.Kuvvet ittifaktan doğar velevki insanların kusurlarını gözetip kendini üst seviyelerde görmek yerine,sahip olduklarınla onlara ışık tuabilmek ve yol gösterici olmayı bilmek gerek tüm bunlar içinde kenetlenmek gerek...(koptum birden ama önemli olan doğruları söylemek)

Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu aksam bursa motordelileri toplanıyor.. gelmek isterseniz bu aksam saat 19:30 da ÇELEBİHANDA..gelmek isteyen arkadasları bekliyoruz..

Eğer bu akşam şehir dışına çıkıyor olmasaydım gelmeyi düşünürdüm Fırat ama sizleri yapılacak olan organizasyonda iftar yemeğimize bekleriz artık,topikten kopmayın takip edin...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    loading...
    bu arada boyle bir organizasyon yapıcak iseniz bizmde kafamızda bole bir org. var.. ben otelde calısıyorum.. ucuz yoolu bir organizasyon yemegi duzenleyebilirim.. corba+ ana yemek+tatlı+ 2 mesrubat...

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    mami süper fikir ne zor akşamdı şimdi anımsadım. yağmurlu bir akşam,benimkini servisten çıkartamadım sen arabayı aldın filan. mert ve engin abinin motoru mertlerin garaja bırakıp gitmiştik mudanyaya.. sado ve özgür son anda apar topar yetiştiler yemeğe....

ben varım aynı yerde aynı zamanda

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    arkadaşlar sağolun teklifleriniz için. şu anda kumla'dayım. pazartesi sabahı acemler trafiğe gidip ehliyet işini halledicem (bir günde biter inşallah). sonra da çarşamba işbaşı yapana kadar koruma/ekipman işini hallederim heralde; ama bursa'da istediğim kask/mont vs. bulamazsam istanbul'a gitmem gerekecek. henüz söylediğiniz yerlere bakamadım (start motor//durankardeşler). umarım istediğim gibi uygun birşeyler vardır.
    bu arada istanbul gezinize motorla eşlik edebilir miyim bilmiyorum (acemilik meselesi) olmadı arabayla giden varsa (galiba sizin cemamca böyle yapıyor-yer olursa ona da katılabilirim). yine de tercihim kendi motorumla katılmak, bakalım.

M@M! tam bir istihbaratçısın valla, oradan bile yetişiyorsun ayrıntılara, bravo!

snrsimsek dün acemler trafiğe giderken senin motoru gördüm valla süper iş olmuş beğenmeyen sopa istiyor derim o kadar. sonra sanırım arkadaşın motoru alıp gitti.

muhtemelen 22-23 ağustos haftasonundan önce herhangi birinizle karşılaşma şansım olmaz telaşımdan dolayı. artık ramazana kaldı.... yalnız aklıma gelmişken sorayım (hatta çok önce de sormuş ama yanıt alamamıştım) siz motor kullanmadığınız zamanlarda buluşma felan yapmıyor musunuz?

bu arada fıratmoda46 nın fikri de hiç rfena değilmiş yani!

Motosikleti
    HONDA BEAT
    bu arada boyle bir organizasyon yapıcak iseniz bizmde kafamızda bole bir org. var.. ben otelde calısıyorum.. ucuz yoolu bir organizasyon yemegi duzenleyebilirim.. corba+ ana yemek+tatlı+ 2 mesrubat...
    iyi fikir değerlendirilebilir... Ama bence yıldönümünü kesinlikle ayni yerde yapmalıyiz... Nostalji hepimizi cok etkileyecektir... Hatta bu bi gelenek haline bile gelebilir... Ramazanin diger günlerinde ise arkadaşın dediği gibi farkli yerlerde organizasyonlar düzenlenebilir...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 PM ----------

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mami süper fikir ne zor akşamdı şimdi anımsadım. yağmurlu bir akşam,benimkini servisten çıkartamadım sen arabayı aldın filan. mert ve engin abinin motoru mertlerin garaja bırakıp gitmiştik mudanyaya.. sado ve özgür son anda apar topar yetiştiler yemeğe....

ben varım aynı yerde aynı zamanda
    Rifat fazla ayrıntılara girme yoksa 4 umuzunde motorları garaja saklayıp araçla gittiğimiz ortaya çıkacak... :-D ama hava gercekten cok kötüydü ben kendi adıma scooter kullandığım için risk alamadım... Senin motor arıza yapmıştı önceki gün... E biz arabayla gidincede engin abi ve mertinde extradan benzin yakması, ıslanması sacma olacaktı... Ayrıca hic birimizin öyle saglam cinsten korumalarida yoktu... Özgür abi ve sado saglam giyinmelerine ragmen onlar bile yolculuktan bir hayli etkilenmişlerdi...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ol-yagmur.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:45 PM ----------

Baklawah benim hayatımda ailemden sonra en önemli sey motorsiklet tutkumdur... Her zamanda elimden geldiğince bişeyler paylaşmaya ve biraz daha bu işin icinde olmaya gayret göstermişimdir... Su an forumu an ve an takip ediyorum ve forumu takip etmedigim zamanlarda abonesi oldugum motoron dergisini okuyorum... Bana şaşkınlıkla bakan arkadaşlar manyakmısın olum sen diye yorumlasalarda... Eğer bu manyakliksa... Ben hayatı manyak yaşıyorum... Ve bundan büyük zevk alıyorum... Ve bu tutkudan bihaber olan insanlarada acıyan gözlerle bakıyorum...

Maaş değilde mt yöneticileri forumu nerden nasıl takip ettiğimi öğrenirlerse kesinlikle bir plaket alabilirim... :-P

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:53 PM ----------

Anaaa ben iftar yemeğinden önceki gün foruma üye olmuşum... :-D:-D:-D

sımdılık o kaska oturuyo sonra kask kafasına oturcak
    İyi güzel de Soner yumurcak pek memnun değil sanki bu işten. Kesmemiş kaska oturma olayı onu. Sanki ''Baba bırak beni kaska oturtmayı, nerede benim motorsikletim?'' dermiş gibi bakmış resmen.

Bayramdan sonra yapılması planlanan ''Bursa MT 2.İstanbul Çıkartması'' için bu kez güzergah olarak İstanbul Boğazı'nın Avrupa Yakası tarafını düşünüyorum. Yani Beşiktaş-Ortaköy-Bebek-Emirgan-Yeniköy-Tarabya hatta Sarıyer'e kadar uzanan bir güzergah olabilir bu. Güzergah ayrıntısını gezi iyice kesinleştiğinde tekrar konuşuruz.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi güzel de Soner yumurcak pek memnun değil sanki bu işten. Kesmemiş kaska oturma olayı onu. Sanki ''Baba bırak beni kaska oturtmayı, nerede benim motorsikletim?'' dermiş gibi bakmış resmen.

Bayramdan sonra yapılması planlanan ''Bursa MT 2.İstanbul Çıkartması'' için bu kez güzergah olarak İstanbul Boğazı'nın Avrupa Yakası tarafını düşünüyorum. Yani Beşiktaş-Ortaköy-Bebek-Emirgan-Yeniköy-Tarabya hatta Sarıyer'e kadar uzanan bir güzergah olabilir bu. Güzergah ayrıntısını gezi iyice kesinleştiğinde tekrar konuşuruz.
    Cemamca bu konuda en yetenekli en tecrübelimiz sensin... Kendi adıma hic bilmediğim için her yola gelirim... Siz çizin rotayı...

Motosikleti
    loading...
    Arkadaslar istanbul mt den bir arkadasımız BerkToprak; yarın için bir gezi duzenledi.. geziyle ilgili bende gorustum kendisiyle .. onlar cınarcık die planlamıslar.. ama kumlaya cevirmeye calıstım.. hem onlar hem de bizim için.. daha ii olur.. die .. katılmak isteyen arkadaslar olursa bir zahmet baksınlar sayet kumla olursa bende katılıyorum..

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Arkadaslar istanbul mt den bir arkadasımız BerkToprak; yarın için bir gezi duzenledi.. geziyle ilgili bende gorustum kendisiyle .. onlar cınarcık die planlamıslar.. ama kumlaya cevirmeye calıstım.. hem onlar hem de bizim için.. daha ii olur.. die .. katılmak isteyen arkadaslar olursa bir zahmet baksınlar sayet kumla olursa bende katılıyorum..
    Evet arkadaşlar biz istanbulda bir grup m.t den arkadaşla ortak karar alarak kumla veya çınarcıkta denize gelmeye karar verdik Fırat arkadaşımız bursa .m.t üyelerimizin bir kısmının bu hafta sonu bir gezi düşündüklerini ve bizlerle birleşerek ortak bir yerde hafta sonu gezimizin daha güzel olacağını belirtti bizde böyle bir ortamda katılmak isteyen bursa m.t üyeleri ile ortak bir gezi yapmaktan onurlarınız tabiki katılım neticesinde bizimle iletişime geçerseniz seviniriz. Allaha emanet olun.
    Yolver gitsin .

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    kendi adıma bu pazarı gezerek geçireyim diye planlıyordum seçeneklerim arasında denizde vardı ancak boya badana işleriyle uğraşıyorum işsizim ama bayrama kadar çok işim var

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    ben kumla'dayım ama motor yok ühü!

yarın akşam bursa'ya dönüyorum, işe başlamadan şu ehliyeti almalıyım artık, ayrıca korumaları da....

kumla'ya gelirseniz nerede takılacaksınız fıratmoda? ona göre yakınlarda olmaya çalışırım.

Motosikleti
    Yamaha FZR 1000
    Ben katılmak isterdim ama motorum serviste Bursa MT yanlız gidecek arkadaş varsa ardçı olarak eşlik edebilirim selamlar...
    Kurtlarla dans.. --'-,-@

Motosikleti
    SYM GTS 250
    biz ilk iftarda yoktul işallah bu sefer katılacağız baya maceralı geçmiş anlaşılan
    bencede aynı gün aynı yerde olabilirse her sene kutlarız bu senede ilk adımı atmış oluruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:03 AM ----------

baklawah arabada yer olur orası kolay

benimde bayrama kadar bakıma sokmam lazım onu bi halletsem

Motosikleti
    loading...
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kumla'dayım ama motor yok ühü!

yarın akşam bursa'ya dönüyorum, işe başlamadan şu ehliyeti almalıyım artık, ayrıca korumaları da....

kumla'ya gelirseniz nerede takılacaksınız fıratmoda? ona göre yakınlarda olmaya çalışırım.
    paradise diskonun yanındaki cafe olabilir..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:30 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:29 AM ----------

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz ilk iftarda yoktul işallah bu sefer katılacağız baya maceralı geçmiş anlaşılan
    bencede aynı gün aynı yerde olabilirse her sene kutlarız bu senede ilk adımı atmış oluruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:03 AM ----------

baklawah arabada yer olur orası kolay

benimde bayrama kadar bakıma sokmam lazım onu bi halletsem
    pınar hanım gelmiyor musunuz yoksa..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:31 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:30 AM ----------

Alıntı miroglu53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben katılmak isterdim ama motorum serviste Bursa MT yanlız gidecek arkadaş varsa ardçı olarak eşlik edebilirim selamlar...
    duruma gore sizi arkamda goturebilirim.. sididen solıım motorum cok titriyor..

Motosikleti
    ramzey 200cc
    enes, hayırlı olsun. inşallah mezun olduğunda güzel yerlere de gelirsin.

antalya' ya yolunu düşür ve gel, gezeriz artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler