Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey 200cc
    bennce minibüs kiralayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    loading...
    arkadaslar ben motordelisi ve motosiklet.net sitelerine uyeyim.. gecen hafta itibari ile bu haftaya ozel bir gezi planımız var.. pazar gunu saat 10:30 da bursa celebihan onunde bulusup saat 11:00 gibi en gec 11:30 da hareket edilecektir... guzergahımız gemlik-K.Kumla-B.Kumla... durdane de kısa bir mola bunu sizlerle paylasarak ortak bir deniz gezisi yapalım die dusundum.. ve su an için yaklasık 10 motorsikletli varız.. bu planı bursa mt dede paylasmak istedim... cok guzel bir gezi olacagına inanıyorum ve sizden destek bekliyorum...saygılarımla..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    ahh ahhh ahhhh bebıs olmasaydı bellı olmaz genede benı yazmayın ama ayarlamaya calısıcam gelemesemde ıyı gezıler ıyı eylenceler

Motosikleti
    ramzey 200cc
    yahu soner abi o kadar aktivite yaptın motorda, bi yüz görümlüğüyap artık. el içine çıkma vakti geldi de çattı

şaka bir yana ufaklığı da yalnız bırakma..

gezi için şimdiden hayırlı yolculuklar. ben o esnada izmir' de olacağım. artık bostanlı mı olur, kordonda mı takılırız, yoksa öğrenci mekanı küçükpark mı olur bilemem

iyi eğlenceler herkese

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    g3 deyılde farklı planlarım var benzın bıdonu falan du bakalım
    Benimkinden bıkmış durumdayım verebilirim cidden... :-D
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Yoğun iş temposu ve biraz rahatsızlığımdan dolayı 2 gün siteye giremedim.( gözlerim rahatsız biraz.ilaçla idare ediyorum.) Allah razı olsun Nevin hocam listeyi güncelleyerek geziyi ayakta tutmayı başarmış.

Fıratmoda46 selamlar olsun motordelisi'ne. Uygun bir zamanda birlikte de gezi düzenleriz inşallah.

Bu arada 30 Ağustos için Zafer Turu felan atılacak mı? Bilen var mı?
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    foçadayım daha erdem abi antalya tarafına gecmedim geçince kesin haber veririm
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    loading...
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoğun iş temposu ve biraz rahatsızlığımdan dolayı 2 gün siteye giremedim.( gözlerim rahatsız biraz.ilaçla idare ediyorum.) Allah razı olsun Nevin hocam listeyi güncelleyerek geziyi ayakta tutmayı başarmış.

Fıratmoda46 selamlar olsun motordelisi'ne. Uygun bir zamanda birlikte de gezi düzenleriz inşallah.

Bu arada 30 Ağustos için Zafer Turu felan atılacak mı? Bilen var mı?
    arkadasım cok sagol..bnde bu pazarın 2 kulup acısından daha iyi olacagını dusundugum için bir organizasyon duzenleyelim dedim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:09 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:09 AM ----------

ayrıca ben sadece md li deil aktif bir mt uyesiyim fakat il grubuyla fazla olamıyorum işlerimden dolayı..

Motosikleti
    SYM GTS 250
    söğütpınara gidiyomuyuz pazar günü gidiyosak kaçta nerde buluşcaz

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Özcan yerine yine ben devam ettireyim olayı...O halde gelenler ile saat 12:00 da Mudanya papet kafede buluşalım basalım diyorum...Yahut bizim grup az olacağa benziyor:direk Fırat moda lar bize saat ve yer söylesin ordan gidelim onların rotasında gaz açalım dahil olalım diyorum...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    loading...
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özcan yerine yine ben devam ettireyim olayı...O halde gelenler ile saat 12:00 da Mudanya papet kafede buluşalım basalım diyorum...Yahut bizim grup az olacağa benziyor:direk Fırat moda lar bize saat ve yer söylesin ordan gidelim onların rotasında gaz açalım dahil olalım diyorum...
    pazar gunu saat 10:30 da bursa celebihan onunde bulusup saat 11:00 gibi en gec 11:30 da hareket edilecektir... guzergahımız gemlik-K.Kumla-B.Kumla... durdane de kısa bir mola verilip tekrar devam edilecektir...

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    benide yazın listeye bi aksilik olmassa geliyorum bide kafam karıştı nerde buluşucaz mudanyada mı çelebihanda mı söğütpınara gidiyoruz diye biliyorum denize gireriz diye düşünmüştüm

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    denize girelim tabi son günler artık Ramazanda giremeyiz.

ayrıca narlı tarafının denizi daha iyi oluyor ama farketmez..

yarın bizde varız iki kişilik yer ayırın

ahmet, pazartesiye kadar bi daha nete giremem, buluşma yeri ve zamanı için telefonlaşırız
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denize girelim tabi son günler artık Ramazanda giremeyiz.

ayrıca narlı tarafının denizi daha iyi oluyor ama farketmez..

yarın bizde varız iki kişilik yer ayırın

ahmet, pazartesiye kadar bi daha nete giremem, buluşma yeri ve zamanı için telefonlaşırız

tamamdır ben neti senin için de takip ederim

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Tmm o halde yarın deniz piknik olayına giriyoruz.Yani Söğüt Pınar sizler Bursa da uygun saatte buluşup 12:00 gibi Papet cafede olursunuz hep birlikte SöğütPınar'a gaz açarız...

Fırat Moda tanışma başka bir geziye kaldı artık size kazasız belasız bol eğlenceli gezmeler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    arkadaşlar aranızda benden başka 9 ağustos a2 direksiyon sınavına girecek var mı merak ettim. bana şans dileyin!
    bir de gezici arkadaşlara bir sorum olacak: bursa'da kask/mont/eldiven vs. ekipmanı birarada bolca göreceğim bir mağaza/mekan var mı? internetten alışveriş yapmak istemiyorum mutlaka beden/ölçü sorunları çıkıyor. bu yüzden istanbul'a gitmeden önce bursa'da olan bir yeri görmeyi tercih ederim. bilgi verirseniz sevinirim.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    baklawah arkadaşlar aranızda benden başka 9 ağustos a2 direksiyon sınavına girecek var mı merak ettim. bana şans dileyin!
    bir de gezici arkadaşlara bir sorum olacak: bursa'da kask/mont/eldiven vs. ekipmanı birarada bolca göreceğim bir mağaza/mekan var mı? internetten alışveriş yapmak istemiyorum mutlaka beden/ölçü sorunları çıkıyor. bu yüzden istanbul'a gitmeden önce bursa'da olan bir yeri görmeyi tercih ederim. bilgi verirseniz sevinirim.
    sınavda bol şans fazla zorlanmazsın zaten 10 mtre ya gidiyosun ya gitmiyosun topu topu 3-4tane huniden geçtinmi ehliyet senin ben bile aldıktan sonra
    kask ve kıyafet olarak izmir yolu üzerinde sırameşelerin orda shelin oralarda bi motor mağazası var duyduğuma göre en çok çeşit orda varmış aynı zamanda oranın sahibi serkan diye biri kasklara çok güzel resimde yapıyormuş alevler falan bende gidip bi ara kask bakıcam
    gidecek olursan tünelden geçme yan yoldan üstte kalıyor

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tmm o halde yarın deniz piknik olayına giriyoruz.Yani Söğüt Pınar sizler Bursa da uygun saatte buluşup 12:00 gibi Papet cafede olursunuz hep birlikte SöğütPınar'a gaz açarız...

Fırat Moda tanışma başka bir geziye kaldı artık size kazasız belasız bol eğlenceli gezmeler.

tamamdır hocam serhat abiye haber verdim bi arkadaşıyla beraber papet te yiz saat12:00 da.
    sanırım sabah erken kumyaka da denize gircez ondan sonra papet yakın zaten geliriz

Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranızda benden başka 9 ağustos a2 direksiyon sınavına girecek var mı merak ettim. bana şans dileyin!
    sana bol şanslar sınavında

ekipman için sana önereceğim yer durankardeşler honda ile start motor yamahaya bakabilirsin

Tmm o halde yarın deniz piknik olayına giriyoruz.Yani Söğüt Pınar
    Pardon bu Söğütpınar neresi oluyor tam olarak? Hani bunca gezeriz hiç duymadım da? Deniz kenarı mı, Mudanya tarafında mı? Yoksa Kurşunlu tarafı mı? Neresi, neresi? Nasıl olur da bizim kadar gezmeyi seven bir aile burayı hiç duymaz, bilmez anlamadım. Kafayı yiycem. Allah rızası için biriniz bu Söğütpınar'ın yerini yazsın ne olur. Ha derseniz ki ''Ne yapçan öğrenipte nasıl olsa yarın göreceksin.'' eh siz de haklısınız ama merak işte...

Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon bu Söğütpınar neresi oluyor tam olarak? Hani bunca gezeriz hiç duymadım da? Deniz kenarı mı, Mudanya tarafında mı? Yoksa Kurşunlu tarafı mı? Neresi, neresi? Nasıl olur da bizim kadar gezmeyi seven bir aile burayı hiç duymaz, bilmez anlamadım. Kafayı yiycem. Allah rızası için biriniz bu Söğütpınar'ın yerini yazsın ne olur. Ha derseniz ki ''Ne yapçan öğrenipte nasıl olsa yarın göreceksin.'' eh siz de haklısınız ama merak işte...
    eşkel eğerce arasında bi yer olarak duydum çok güzel bi sahili var diyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler