Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    tmm zekeriya, önümüzdeki cumartesi öğlenden sonra yine gelmeyi planlıyoruz arayalım mı? yoksa yine uyuyor mu olacaksın

erdem kardeş, ilgin için sağol. hamdolsun ev olayını pazar günü çözümledik. uzun uğraşlar sonucu evsahibimiz yola geldi; 40 lira zam yapmayı planlarken 40 lira indirim yaptı Allah razı olsun, bizi zahmetten kurtardı.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Akçay'dan selamlar.
    Bu tarafa gelmeyi düşünenler içini Susurluk çıkışına kadar mükemmel ve zevkli bir yol.Balıkesir - Edremit arası rezalet.Tabelasız uyarısız virajlar,derin çukurlar(hendek gibi yaa!)Farsız giden araçlar,yola çıkan domuz ve köpekler, ağaç taşıyan traktörler.(Karanlıkta geldiğim için büyük tehlike yarattılar)

Ama Akçay güzel
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Sedat çok geçmiş olsun noluyo bursa mt ye ya kimseye bidaha allah kaza bela göstermesin

blue_dolunay Nickli Üyeden Alıntı
    Öncelikle bursa gunaydın
    Nevin hocam pınar abla yine yok ortalıkta artık biz biseyler yaparız gelecek arkadaslarda olur ooo mis gibi bir mangal yaparız hehehe
    Herkeze bundan sonra kazasız suruşler dilerim yollarda görüşmak dilegiyle kendinize iyi bakın
    tamam geldim geldimmm burdayım arkadaşlar yarın nevin ,zekeriya ben dağ yolunda mangal yaparız diye konuşmuştuk topiğede duyurcaktıkta ben biraz geciktim kusura bakmayın yarın müsayit olan herkesi bekleriz nevalenizi ayarlayıp gelin herkesi bekleriz mangal partisi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:30 PM ----------

sabah saat on gibi buluşsak nasıl olur

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam geldim geldimmm burdayım arkadaşlar yarın nevin ,zekeriya ben dağ yolunda mangal yaparız diye konuşmuştuk topiğede duyurcaktıkta ben biraz geciktim kusura bakmayın yarın müsayit olan herkesi bekleriz nevalenizi ayarlayıp gelin herkesi bekleriz mangal partisi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:30 PM ----------

sabah saat on gibi buluşsak nasıl olur
    hangi dağın yolunda
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Erciyes dağı varya hanii tektonik,ya pardon dur dilimin ucunda heh tamam Uludağ evet işte oraya çıkıyoruz(ya başka dağ mı var bizim mellekette ilahi Serhat kardeş).Al eşini gel müsaitsen...Uludağı tamamen keşfedicez,hoteller,kirazlıyayla ne serindir şimdi oralar...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    SALVANO
    hangi dağın yolunda

uludağ yolunda askeri hastane önünde saat 11de buluşulcak otellerin oraya çıkıp bakacaktan bakıp manzaraya karşı mangalımızı yakarız ben kendi adıma ordan ceme el sallicam o sıralarda o banka senin bu banka benim kendini parçalıyo olcak dönüncede anlatırım artık şöle güzeldi böle güzeldi deyip

ayarlayın arkadaşlar bişeyler müsayit olan arkadaşları bekleriz herkes yiyeceğini kendisi getircek

Motosikleti
    yokk kı kısmetse yakında olucak
    uludağ yolunda askeri hastane önünde saat 11de buluşulcak otellerin oraya çıkıp bakacaktan bakıp manzaraya karşı mangalımızı yakarız ben kendi adıma ordan ceme el sallicam o sıralarda o banka senin bu banka benim kendini parçalıyo olcak dönüncede anlatırım artık şöle güzeldi böle güzeldi deyip

ayarlayın arkadaşlar bişeyler müsayit olan arkadaşları bekleriz herkes yiyeceğini kendisi getircek
    ıyı geceler bursa mt ılk olarak kaza yapan arkadaslara cok gecmıs olsun allah gortermesın ıns bırdaha kımseye (bu arada pınar abla nevın hocam sabah bende gelıyorum)butun bursa mt ye ıyı geceler yollarda gorusmek dılegıyle

Motosikleti
    HONDA BEAT

Ben hemen olayın kendimle ilgili kısmına el atıyim. Hastane önünde buluşmayın. Zira nizamiyeci ve nöbetci askerler orda toplanmanıza hoş bakmayacaklardir. Burda öyle oluyo cünkü. Gerci burası biraz farkli ama. Biz kuş uçurumuyoruz :-D
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Bizim Siirt'te tanıdık askerimiz var deriz
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Günaydın bursa mt
    Sucugum hazır bekliyorum
    Su anda papette cay molası verdim hazırım
    Salvano tabiki beklerim gelmeni görüşürüz ihşallah
    Herkeze tekrardan günaydınlar
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erciyes dağı varya hanii tektonik,ya pardon dur dilimin ucunda heh tamam Uludağ evet işte oraya çıkıyoruz(ya başka dağ mı var bizim mellekette ilahi Serhat kardeş).Al eşini gel müsaitsen...Uludağı tamamen keşfedicez,hoteller,kirazlıyayla ne serindir şimdi oralar...
    öyle demeyin hocam, uludağın haricinde de bursanın çok dağı var: size en yakın mudanya dağı var ve onun uzantısı karadağ hem sonra samanlı dağı ve katırlı dağları var

malum hafta içi çalışmak zorundayız, size iyi eylenceler, aslında bu etkinliği pazar günü yapsaydık daha iyi olurdu ama bir pazar günü mutlaka yapalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:27 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:25 AM ----------

Alıntı blue_dolunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın bursa mt
    Sucugum hazır bekliyorum
    Su anda papette cay molası verdim hazırım
    Salvano tabiki beklerim gelmeni görüşürüz ihşallah
    Herkeze tekrardan günaydınlar
    tmm bakalım müsait olursan görüşürüz. bu arada afiyet olsun

selamlar arkdaşlar konuyla alakalı değil ama bu sese bi kulak verin bence komedi yaw ))

http://www.izlesene.com/video/komik_...-sesleri/36172

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özcan abi akçay nerede kalıyor bende bu hafta içi ayvalığa doğru geçmeyi düşünüyorum sahiller altı diye bir yer varmış oraya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 PM ----------

bu arada erdem abi bizi hatırlayabildin he he tabi yazlık falan derken niye atmadığını biliorum ben senin
    Akçay, Edremit in ilçesi Enes. Ayvalık ta Edremit in kuzeyinde kalan güzel bir yer.
    Yine aynı yolu kullanacaksın. İzmir yolundan Balıkesir yoluna gireceksin.Susurluk u geçeceksin.Balıkesir'in içinden Edremit Havran Burhaniye Ayvalık yoluna gireceksin. Havran ı geçtikten sonra Burhaniye ve hemen ardından Ayvalık. Yolun yaklaşık 280 km. Hayırlı yolculuklar.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Yazık yazık benim ekmek parası uğrunda Bursa'nın cehennem sıcağında beynim erisin.Hanım Uludağlarda sucuk ekmek yesin.Reva mı bu ya? İntkamım acı olacak. Pınardan da suç ortakları Nevin'le Zekeriyadan da!!!

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    şu uludağa motorla çıkmak bi nasip olmadı .
    kısmet bi pazar gününe müsait olan arkadaşlarla çıkarız artık .
    çıkanlara iyi eğlenceler

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu uludağa motorla çıkmak bi nasip olmadı .
    kısmet bi pazar gününe müsait olan arkadaşlarla çıkarız artık .
    çıkanlara iyi eğlenceler

Yazını okuyunca düşündümde bu motorla bende çıkamadım ara sıra dağ yolu hariç.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Cemamca Alıntı:

Yazık yazık benim ekmek parası uğrunda Bursa'nın cehennem sıcağında beynim erisin.Hanım Uludağlarda sucuk ekmek yesin.Reva mı bu ya? İntkamım acı olacak. Pınardan da suç ortakları Nevin'le Zekeriyadan da!!!
    sıcak mı ne sıcağı biz çok üşüdük nedenkim ama inince bi ara düşünmedik değil biz gene yukarımı çıksak diye

süperdi ya dağ yolu mütiş eğlenceliydi ağaçların tepesinde koğala gibiydik bi ara indircektik ağaçı cuval gibi hepimiz serilcektik

bakacaktan baktık hatta cem ben seni gördüm arabanın camından kafayı çıkartıyordun çokmu sıcaktı ne

birinci zirveye kadar motorlarla cros yaparak çıktık çıktık bak o kısmı anlatan olursa keserimbizimkilerde cros yapıyomuş bidahaki sefere kestirmeden düm düz incez zekeriyayı öncü yapıp onu salcaz bişey olmazsa arkadan bizde ineriz

bu arada nerde kaldı resimler aloooo uyudunmu

herkesin dediği gibi bi hafta sonu çıkalım gene kaçırılcak gibi değil

Motosikleti
    ---------
    Resimleri bekliyoruz hani şu hafta içi çalışmayan ve bugün gezi yapan arkadaşların dağda çekindiği resimleri...

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla cem amca ben sucsuzum suc sucuklarda, sucuk denince dayanamıyorum ne yapayım heheh

Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zekeriyya abicarrefura gittim 20 liraydı 2 kişil çadır ama daha rahat olsun diye 65 e 4 kişilik aldım[COLOR="Silver"]
    kardeşim hayırlı olsun gule gule kullan anlasılıyor genis yasamayı seviyorsun ben tek kişiyim o yuzden 2 kişilik bana yetiyor heheh

Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm bakalım müsait olursan görüşürüz. bu arada afiyet olsun
    merak etme musait olurum o gun sen yeterki gel .......

pınar abla ve faruk abi sabır bir saat içinde fotografları yukluyorum heheh .....nevin ve pınar abla sizin yandınız an fotografların yukendigi andır bilin hehehe

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:59 PM ----------

[B][I]Göreceginiz fotograflar bursa'nın meshur dagının karsız hali ve bir kac mt bursa üyesinin carsamba gezilerinden sadece bir kaçı

baslangic bursanın meşhur çınarında önce cay içtik

ve işte buda bursanın çınarı kökleri ve dalları turkiyeyi baştan sona dolaşacak kadar oldukları soyleniyor

buda kenarından akan ufak suyu heheh ben yineden ne olur ne olmaz diye icine duseyim dedim

şimdiki fotograflar uazaktan cekildigi icin biraz bulanık ama seklimiz herseyi anlatıyor
    ayrıca uludagda kar yokken nasıl gözüktünü göreceksiniz ayrıca birde halay ekibi kurduk eee dağ başında ne yapılır anca halay cekilir

şimdi göreceginiz fotografta beni kayanın dibine dogru atan nevin ve pınar ablanın yardımı olmadan cıkışım hehehe kıskanclar işte

bundan sonraki fotograflara yorumlarını kendilerine bırakıyorum çünkü ben yorgunum yazacak kelimem kalmadı sizide yorumlara bekliyorum heheh .....

bunlarda manzaralar tabi uludağdan ama karsız manzaralar

şimdilik bukadar acılmayan fotograflar var onlarada burdan baka bilirsiniz.....

http://img149.imageshack.us/gal.php?g=08072009069.jpg

herkeze iyi geceler
    geziye katılan Nevin hoca(n_tuncak) , pınar abla(desparadox) ve sedat'a(mudanyali) cok tesekkurler
    cok güzel bir gündü başka gezilerde buluşmak dilegiyle
    kendinize cok iyi bakın byy.......
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    sızı gordum ama bılın bakalım neden durmadım cunku bebısım dunyaya geldı 2.900 gram fındık kurdu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler