Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Arkadaşlar, biraz geç de olsa İstanbul gezisine katılan herkesi tebrik ederim.Fotoğraflara baktım.Gerçekten güzel bir gezi olmuş.İnşallah kazasız sorunsuz daha nice geziler yaparsınız.

schatten Geçirmiş olduğun kaza için geçmiş olsun.Allah bir daha göstermesin.Umarım önemli birşey yoktur.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, biraz geç de olsa İstanbul gezisine katılan herkesi tebrik ederim.Fotoğraflara baktım.Gerçekten güzel bir gezi olmuş.İnşallah kazasız sorunsuz daha nice geziler yaparsınız.
    Bidahaki geziye senide bekleriz .......

Alıntı mertkilickap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar ,
    İşim dolayısı ile 6-7 ay bursa da kalacağım.Sizinde müsait olduğunuz bir zaman sizinle tanışıp muhabbet etmek isterim hatta zaman bulursak pazar günleri kısa motorsiklet gezileri yaparız.
    Öncelikle bursaya hos geldin bursa mt mudanya temsilcisi olarak ben haftada 2gun musaitim carsamba ve pazar istedigin bir gun mudanyaya gelebilirsin ben seni misafir eder gezdiririm
    ulasacagın numaram (herkeze dahil): 05335768104

Alıntı miroglu53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranıza yeni katıldım inşaallah iyi paylaşımlarımız olur...
    dostum hos geldin ihşallah senide yollarda görürüz
    şimdiden kazasız suruşler dilerim

özcan1980
    sefdat-ss
    drumtoens mudanyaya geldiniz ama ben isteydim
    karsılayamadıgım icin özür dilerim artık bidahaki sefere....
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    SYM GTS 250
    sertaç çok geçmiş olsun allah bidaha göstermesin sıcak diye bende sade kaskla çıkıveriyordum da tedbiri elden bırakmamak lazım

mertkilickap Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba Arkadaşlar ,
    İşim dolayısı ile 6-7 ay bursa da kalacağım.Sizinde müsait olduğunuz bir zaman sizinle tanışıp muhabbet etmek isterim hatta zaman bulursak pazar günleri kısa motorsiklet gezileri yaparız.

miroglu53 Nickli Üyeden Alıntı
    Aranıza yeni katıldım inşaallah iyi paylaşımlarımız olur...
    aramıza hoş geldiniz gezilerde görüşmek üzere

sedat-ss Nickli Üyeden Alıntı
    bugün enesle birlikte gittiğimiz sonra özcan abininde katılımıyla sürdürdüğümüz mudanyadan döndük.papet cafede çay fln içip sahil turu yaptık.sonra enesin bursaya dönmesi gerektiği çin özcan abiyle mudanyadan çıkıp,burgaz limanına gittik orda bir iki liman turu ve çay içtik,daha sonra kurşunlunun virajlarının ve rampalarının keyfini çıkarıp pazar günü gezimizi tamamladıkkatılan herkeze teşekkürler..
    bu arada enes ve çağla çaylar için teşekkürler
    mudanyalı sedat seninde ikram ettiğin çaylar için teşekkürler
    güzel geçmiş resimlerden belli

bizde erdekte kamptaydık erdekte denize girebilmek için bütün denizanalarını topladık o tarafa gideceklere kıyakçok feci yandım parçalı dünya haritası gibi oldum böle bi yanık yok yani bi kaç gün devre dışıyım gidip yoğurt sürim barik

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolun arkadaşlar evet çok fena vurdum minubuse suç ondaydı ama arkadan ben vurdugum için malesef suçlu biz olduk bu durumda . yolun ortasında durmuş ne sinyal var ne stoplar yanıyor bende gidiyor zannettim ama duruyormuş saniyelik bir olay vurmam bir oldu zaten . Baya bi masrafı var ön taraf dagıldı . Ama cana birşey olmasın kaskın montun ve dizliklerin çok faydasını gördüm çünki yerde baya bi takla attım ve sürüklendim hiç birşeyim yok . sadece kasıgımı gidona baglı tutacaklara vurmuşum çok agrı yapıyor kaza anında ambulans geldi ve orada baktılar sonra hastaneye gidip tahlil verdim hiç bir sorun çıkmadı agrı müthiş ama çocugum olacakmış -. sanırım bir süre aranızda olamıyacam . Bu arada ibrahim kardesime Halduna ve tabiki yanıma gelen bana destek çıkan Orhana çok teşekür ederim . O anda oradan geçen bmw F650 GS motor kullanan motorcu kardeşime , Ambulans söförüne , ben yerdeyken beni izliyen gemlik halkına , kafama üzgünüm diyip buz gibi su döken amcama , motor ve ben dagılmış haldeyken yanıma gelen bir vatandaş motorun modelini ve kaça aldığımı soran dangalagada çok teşekkür ederim -
    büyük geçmiş olsun sertaç, Allah benzerlerinden ve beterinden saklasın
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    10-11-12 TEMMUZ'09 DEMİRTAŞ BARAJI - BURSA

YÜKSEK SADAKAT
    ART NİYET
    ÖZGE FIŞKIN
    CİHAN YILDIZ
    DERİNLİK SARHOŞLUĞU
    DEJAVU
    ZAGA
    SUSPECT
    SEAN PARKER
    WITNESS
    SERHAT KANER BAND
    FULL AS
    EFREET
    TENEKE TRAMPET
    PROGRESSİVE OBSESSION
    KIRMIZI
    ARK
    HİCRİ BOZDAĞ
    DJ. FURKAN ÖZGÜR

GİBİ TANINMIŞ GURUP VE SANATÇILARIN YANI SIRA, MUHTEŞEM DOĞANIN İÇERİSİNDE ÇADIR VE KAMP KEYFİ, EĞLENCELİ OYUNLAR, YARIŞMALAR VE SÜRPRİZLERLE DOLU GÖSTERİ VE ETKİNLİKLERLE BİRLİKTE MOTO ROCK SHOW SİZLERİ ÇAĞIRIYOR. HAYDİ BURSA, GÖSTER KENDİNİ...
    [/QUOTE]

evet bu etkinliğe kimler katılıyor kesinleştirelim
    1-ben
    2-mert(ruckerpark)
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

Sertaç çok büyük geçmiş olsun. Evet bu ara neler oluyor sizlere? Kaza yapan yapana. Alah beterinden korusun.

Bu arada Sedat'a bir söyleyeceğim olacak. Bak işte önce Nevin derken şimdi de Sertaç büyük tehlike atlatmış. Daha bunların şokunu atlatmadan senin motorsiklet üzerindeki fotoğrafını gördüm biraz önce. Maşallah bir kaskın var kafanda o kadar. Aman kardeşim görüyorsunuz işte bu motorsiklet işi şakaya gelmiyor. Ne olur şu motorsikletlerinizi kullanırken güvenlik kurallarını iyi uygulayın. Kaskınızı, montunuzu, dizliklerinizi sakın ha sakın takmayı ihmal etmeyin. Biliyorum hava sıcak bu aksesuarlar çekilmiyor ancak canınız söz konusu. Onun için varsın biraz sıcak olsun, varsın biraz terleyin ama güvenle motorsikletinizi kullanın.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sertaç çok büyük geçmiş olsun. Evet bu ara neler oluyor sizlere? Kaza yapan yapana. Alah beterinden korusun.

Bu arada Sedat'a bir söyleyeceğim olacak. Bak işte önce Nevin derken şimdi de Sertaç büyük tehlike atlatmış. Daha bunların şokunu atlatmadan senin motorsiklet üzerindeki fotoğrafını gördüm biraz önce. Maşallah bir kaskın var kafanda o kadar. Aman kardeşim görüyorsunuz işte bu motorsiklet işi şakaya gelmiyor. Ne olur şu motorsikletlerinizi kullanırken güvenlik kurallarını iyi uygulayın. Kaskınızı, montunuzu, dizliklerinizi sakın ha sakın takmayı ihmal etmeyin. Biliyorum hava sıcak bu aksesuarlar çekilmiyor ancak canınız söz konusu. Onun için varsın biraz sıcak olsun, varsın biraz terleyin ama güvenle motorsikletinizi kullanın.
    +1000 tamamiyle katılıyorum...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1000 tamamiyle katılıyorum...
    Muhammed abi katılıyosunda sen dahil kaçımız tam koruma geziyoruz ki
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    keeway sl150
    sertaç çok büyük geçmiş olsun yapabileceğimiz birşey varsa haber ver.

saolun arkadaşlar cem abiye katılıyorum ben bilirsiniz tam teşkilat binerim motora ve bu yaptıgım kazayı egerki korumalarım olmadan yapsaydım ne kafa kalırdı ne baçak ne kol söyliyim . canıma birşey olmamasını beni sıcakta bunaltan ama yinede giyindigim korumalar kurtardı hafiften topallıyorum agrım var biraz ama okadarda olacak artık . siz siz olun en azından montunuzu kaskınızı takın. Motorumda hala serviste aynı bıraktıgım gibi duruyor pazartesini bekledik sipariş için bugün gönderildi parça şiparişleri fakat onlar bize daha bir fiyat belirlemediler yarın bekliyoruz fiyat tam olarak belli olsunda artık parçalar gelsin . motorsuzluk çok zor.
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Geçmiş olsun,
    İnşallah maddi, manevi ve bedeni sıkıntıların çabuk geçer...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    Yamaha FZR 1000
    selam arkadaşlar bende buradayım herkese merhabalar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:35 PM ----------

Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster

YÜKSEK SADAKAT
    ART NİYET
    ÖZGE FIŞKIN
    CİHAN YILDIZ
    DERİNLİK SARHOŞLUĞU
    DEJAVU
    ZAGA
    SUSPECT
    SEAN PARKER
    WITNESS
    SERHAT KANER BAND
    FULL AS
    EFREET
    TENEKE TRAMPET
    PROGRESSİVE OBSESSION
    KIRMIZI
    ARK
    HİCRİ BOZDAĞ
    DJ. FURKAN ÖZGÜR

GİBİ TANINMIŞ GURUP VE SANATÇILARIN YANI SIRA, MUHTEŞEM DOĞANIN İÇERİSİNDE ÇADIR VE KAMP KEYFİ, EĞLENCELİ OYUNLAR, YARIŞMALAR VE SÜRPRİZLERLE DOLU GÖSTERİ VE ETKİNLİKLERLE BİRLİKTE MOTO ROCK SHOW SİZLERİ ÇAĞIRIYOR. HAYDİ BURSA, GÖSTER KENDİNİ...
    1-ben
    2-mert(ruckerpark)[/QUOTE]

ORGANİZASYON NE OLDU ARKADAŞLAR.....

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhammed abi katılıyosunda sen dahil kaçımız tam koruma geziyoruz ki
    Valla bende onu dicektim anca katılıyoruz diye. Ama bana kalmadı sen lafı koydun :-) herkes tam koruma ister ama herkezın kendince haklı nedenleri var. Ben hor görmüyorum. Bu tutkunun ne demek oldugunu hepimiz cok iyi biliyoruz. Çoğu arkadaş maddiyattan dolayı alamıyor. Motoru ne yapıp edip alıyo bu yola baş koyanlar. Ama koruma maliyeti ağır gelebiliyo. Kendi adıma askere geleceğim için almıyordum. Kask acil olduğu için kıydım paraya uçuk bişey olmasada gerekli belgelere sahip saglam bi kask aldim. Kıyafeti askerden sonra halledecegim. Belki yeni motor alırımda renk uyumu yaparım... ;-)
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha FZR 1000
    Selam herkese beyler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:47 PM ----------

Organizasyonu yapacak arkadaşlar nerdesiniz alooo...

Kesinkile kaçırılmayacak fırsat :)

YÜKSEK SADAKAT
    ART NİYET
    ÖZGE FIŞKIN
    CİHAN YILDIZ
    DERİNLİK SARHOŞLUĞU
    DEJAVU
    ZAGA
    SUSPECT
    SEAN PARKER
    WITNESS
    SERHAT KANER BAND
    FULL AS
    EFREET
    TENEKE TRAMPET
    PROGRESSİVE OBSESSION
    KIRMIZI
    ARK
    HİCRİ BOZDAĞ
    DJ. FURKAN ÖZGÜR

1-ben
    2-mert(ruckerpark)[/QUOTE]

Motosikleti
    kanuni seyhan 250

YÜKSEK SADAKAT
    ART NİYET
    ÖZGE FIŞKIN
    CİHAN YILDIZ
    DERİNLİK SARHOŞLUĞU
    DEJAVU
    ZAGA
    SUSPECT
    SEAN PARKER
    WITNESS
    SERHAT KANER BAND
    FULL AS
    EFREET
    TENEKE TRAMPET
    PROGRESSİVE OBSESSION
    KIRMIZI
    ARK
    HİCRİ BOZDAĞ
    DJ. FURKAN ÖZGÜR

[/QUOTE]

Detaylar:http://www.motorock.net/

1-ben
    2-mert(ruckerpark)
    3-miroglu53
    4-mertkilickap
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha FZR 1000
    evet arkadaşlar bu kadarmıyız sadece nerde bu millet ...???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:28 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:26 AM ----------

organizatör arkadaşlardan saatlerle ilgili detaylı bilgi bekliyoruz.. toplanma yerleri varmı direkmi gidilecek detaylar lütfennn....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:36 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:28 AM ----------

Ayrıca hoşgeldin diyen arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim en kısa zamanda tanışmak dileğiyle selamlar...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Organizasyona katılmak isterdim arkadaşlar fakat kalabalık ortamlar beni kasar hemde süpermarket bile dolaşamayacak kadar...Gidenlere iyi eğlenceler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    ---------
    Daha az sayıda yani kendi aramızdaki arkadaşlarla gezileri bekliyoruz.Bu hafta yokuz artık haftaya inşallah...

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi

YÜKSEK SADAKAT
    ART NİYET
    ÖZGE FIŞKIN
    CİHAN YILDIZ
    DERİNLİK SARHOŞLUĞU
    DEJAVU
    ZAGA
    SUSPECT
    SEAN PARKER
    WITNESS
    SERHAT KANER BAND
    FULL AS
    EFREET
    TENEKE TRAMPET
    PROGRESSİVE OBSESSION
    KIRMIZI
    ARK
    HİCRİ BOZDAĞ
    DJ. FURKAN ÖZGÜR

Detaylar:http://www.motorock.net/

1-ben
    2-mert(ruckerpark)
    3-miroglu53
    4-mertkilickap
    [/QUOTE]

Sedat 3 günde kalırmıyız nedersin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:54 PM ----------

Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende onu dicektim anca katılıyoruz diye. Ama bana kalmadı sen lafı koydun :-) herkes tam koruma ister ama herkezın kendince haklı nedenleri var. Ben hor görmüyorum. Bu tutkunun ne demek oldugunu hepimiz cok iyi biliyoruz. Çoğu arkadaş maddiyattan dolayı alamıyor. Motoru ne yapıp edip alıyo bu yola baş koyanlar. Ama koruma maliyeti ağır gelebiliyo. Kendi adıma askere geleceğim için almıyordum. Kask acil olduğu için kıydım paraya uçuk bişey olmasada gerekli belgelere sahip saglam bi kask aldim. Kıyafeti askerden sonra halledecegim. Belki yeni motor alırımda renk uyumu yaparım... ;-)

Yok abi ne laf koyması Türk askerine öle şey yapmam ben
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler