Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    geziyi kazasız belasız sağ salim kavgasız gürültüsüz bitirdiğimiz için mutlu ,eve geç kaldığımdan dolayı yediğim fırça için üzüntülüyüm 12:30 da evdeydim .babam işe gelseydin direk niye eve geliyon dedi çok ağrıma gitti

çok eğlendiğim ve keyif aldığım bigeziydi arkadaşlık mükemmel emeği geçen başta cemamca ya ve katılan tüm arkadaşlara teşekkürler bu gezi bizi hem eğlendirdi hemde bişeyler öğretti

yanlış otobüse ,minibüse hatta dolmuşa binmişliğim vardı bunlara bide gemi ekelendi

bidaha gemi nereye gidiyo diye sormak lazım binmeden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250
    serhat senin de cemden kalır yanın yokmuş hani ikinizin resimlerde full bizler hariç herşey

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:40 PM ----------

a.banus geziyi kazasız belasız sağ salim kavgasız gürültüsüz bitirdiğimiz için mutlu ,eve geç kaldığımdan dolayı yediğim fırça için üzüntülüyüm 12:30 da evdeydim .babam işe gelseydin direk niye eve geliyon dedi çok ağrıma gitti

çok eğlendiğim ve keyif aldığım bigeziydi arkadaşlık mükemmel emeği geçen başta cemamca ya ve katılan tüm arkadaşlara teşekkürler bu gezi bizi hem eğlendirdi hemde bişeyler öğretti

yanlış otobüse ,minibüse hatta dolmuşa binmişliğim vardı bunlara bide gemi ekelendi

bidaha gemi nereye gidiyo diye sormak lazım binmeden
    kabataş gezisi yapılcağı zaman artık öncülük yaparsınız deneyim kazandınız

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Arkadaşlar bugün bi arkadaşımı kaybettim.Cumalıkızık mezarlığına defnettik. Allah Günahlarını bağışlasın. Belki tanıyan vardır.
    http://www.1turk.net/haberler/h/5324

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:16 PM ----------

Geziniz Çok güzel olmuş arkadaşlar. Özendim walla
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    ramzey 200cc
    bugün sedat, mert, enes ve çağla ile buluştuk, birer çay içtik küçük bir tur yaparak benim eve geldik. orada kendilerine fotoların olduğu cd' den verdim ve birazdan da buraya link vereceğim. artık oradan indirirsiniz, nasıl indirileceğini de belirtirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:17 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:57 PM ----------

http://www.motosiklet.net/forum/etki...tanbul-da.html

arkadaşlar, burada ben bir sayfa açmıştım istanbul gezisiyle alakalı, enes de takip eder buradan bi album oluştururuz diye düşünüyorum. sadece Bursa MT de durmasın yorumlarımız dedim

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat bugün erdem abilerden dönerken son son görüşemedik iyi akşamlar diyemedik ama

Cem abi harbiden çok güzel çekmişsin bizim çağlayla olan fotoğrafları çok teşekkür ediyorum

Birde ben erdem abiden gezi fotoğraflarını aldım gezi yazısı şeklinde bir yazı yazıcam fotoğraflarla birlikte şimdi başlıcam artık ne kadar da çıkarsa
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...tanbul-da.html

enes, buraya yap emi??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:58 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:32 AM ----------

http://rapidshare.com/files/24752171...l_haa.rar.html

evet arkadaşlar resimler geldi sıcak sıcak. unutmayın 10 kez indirilebiliyor. indiremezseniz tekrar belirtin ki tekrar upload edeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:59 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:58 AM ----------

açılan ekrandan free user seçeneğini seçiyoruz ve saniyenin sayılıp sıfırlanmasını bekliyoruz. en sonunda download yazar, kolay gelsin

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Günaydın Bursa Mt
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı sahil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm yokmu dağ bayır uzun yol yapacak biri
    dostum aramıza hos geldin geziler bekleriz tabiki
    kullandıgın motosiklet cross degil öncelikle onu soyleyeyim piyasada enduro olarak geciyor kırılma gucenme yok amac bilgilendirme ..... kazasız belasız suruşler dilerim .......

Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]olay budurda,yanlız istanbul trafiği tam bir odun kalabalığı
    ''benim şekerim ya''benim tartıştığım taksici soner abi ye bunu diyo...
    adam onca motorcuyu görünce tırstı ondandır

Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var hemde butun bursa mt bız zaten yapıyoz senıde aramızda gormek ısterız sabah 6 da cıkıp gece 12 donduk daha uzununu kaldıramayız galıba
    neden be baba bir bakarsın antalyaya yaparız olmazmı .......
    picassoyu ziyaret ve tatil amaclı heheh

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın Bursa Mt
    sanada gunaydın

Herkeze ve bursayada gunaydın ............
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün bi arkadaşımı kaybettim.Cumalıkızık mezarlığına defnettik. Allah Günahlarını bağışlasın. Belki tanıyan vardır.
    http://www.1turk.net/haberler/h/5324

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:16 PM ----------

Geziniz Çok güzel olmuş arkadaşlar. Özendim walla
    basınız saolsun allah rahmet eylesın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:43 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:39 AM ----------

antalyamı dedı bırı gelırım valla daaa benım karı busefer hırpalarmı dersınızamaaaaaan bısey olmaz ıkı gundan

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    başınız sağolsun özcan abi
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    alıstırmı o dogustan motorcuda 10 gune kadar bebıs gelıcek o halde zor gelmesı ama delmeceye gelmıstı orda dogurcak sandık kucuk motorcumuz olucak artık en kucugu

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Selam bursa'lı lar nasılsınız?Bir süreliğine bursa'ya döndüm...Okul bitti işi bıraktım bi süre tatil..Yeni motor aldım bi süre alışma safhası olarak bir takım değişikliklerle yollarda olucam inşallah...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    ramzey 200cc
    alıstırmı o dogustan motorcuda 10 gune kadar bebıs gelıcek o halde zor gelmesı ama delmeceye gelmıstı orda dogurcak sandık kucuk motorcumuz olucak artık en kucugu
    abi senin motoru biraz değiştirmek lazım, nazi motorları gibi bişi yapmak gerek artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:22 PM ----------

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam bursa'lı lar nasılsınız?Bir süreliğine bursa'ya döndüm...Okul bitti işi bıraktım bi süre tatil..Yeni motor aldım bi süre alışma safhası olarak bir takım değişikliklerle yollarda olucam inşallah...
    üstüme alınsam mı acaba? ben antalya' lıyım da

hoşgeldin kardeş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    abi senin motoru biraz değiştirmek lazım, nazi motorları gibi bişi yapmak gerek artık .............................................. bıkac zamandır su yanında oturma yerı olan motorlardanmı alsam dıye geyık yapıyoduk 1 saatlık yolu nekadar zamanda alır acep

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:31 PM ----------

gaz kontrol aparatı aldım cruıse control bakalım ne kadar kolaylık saglıcak uzun yolda

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun. kazasız şürüşler.
    sende satılık cbr125 var mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:02 PM ----------

[/COLOR]gaz kontrol aparatı aldım cruıse control bakalım ne kadar kolaylık saglıcak uzun yolda
    hayırlı olsun ama çok merak ettim, ilk senden duydum..
    bu arada fiyatı ne kadar
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. kazasız şürüşler.
    sende satılık cbr125 var mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:02 PM ----------

hayırlı olsun ama çok merak ettim, ilk senden duydum..
    bu arada fiyatı ne kadar
    ellerını bıraktıgındada aynı hızda devem edıyo yada soyle soylım sol elınlede kullanabıleceksın gazı sabıtlıyo 16 tl

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    nereden aldın?
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nereden aldın?
    moto bakkal 1 gunde teslımınternetten gırıyosun k.k odeme

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    yalovadan selamlar çok güzel gezi olmuş yüreğinize sağlık
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    soner abi o aparatı biliyorum çok güzel özellikle uzun yolda. kullanmadım ama biliyorum yani
    çok iyi bir karar onu almak. bence artık 3 tekerli bir motosklet aramaya başla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:58 PM ----------

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalovadan selamlar çok güzel gezi olmuş yüreğinize sağlık
    yorumunuz için teşekkür ederiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler