Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar, malum bilgisayar sorunum nedeni ile ancak böyle gecikmeli yazabiliyorum.

freeman,

motor hala radyatörü bekliyor. bugün yarın elimizde olacak rivayetlere göre. bu topikte galiba siz, fuser ve bende regal raptor var. fuser şu an iyi durumda. sizin servis konusunda bir şikayetiniz yoktur umarım. yeni regal raptor servisi, ankara asfaltı altındaki sebze-meyve hali vardı ya. hala iş yapıyorlar burda, o civarda kalıyor. ben buraları zafer mahallesi olarak biliyorum. biraz aşağısında bursa atlı spor kulübü tesisleri var. "atıcılar mh, zafer bulvarı no 87, tel: 250 00 34, motorcu ali" diye geçiyor.

seflek; balık partinize katılamadım. müsait olmadı. ama epey bir balık tuttuğunuz anlaşılıyor.

görüşmek üzere.
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    soparcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R60
    pazar günü için gelmek isteyen varmı aranızda.biz tam kadro mesudiye yapıyoruz.Duyurularda açtığım topicte herşey mevcut.istersenizoradan bir bakın
    [COLOR="Red"][B]SOSYETİK ADAMLAR[/B][/COLOR]
    [COLOR="DeepSkyBlue"]irtibat msn :greenriders@hotmail.it[/COLOR]

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    arkadaşlar, iyi akşamlar..

bu akşam eve gelirken çok üzücü bir olayla karşılaştım.. İzmir yolunda şentürklerin yakınlarındaydı yanılmıyorsam,çünkü gözüm karardı bişey düşünemedim; trafik kazası olmuştu...

motorsikleti bi araç biçmişti fakat biçen aracı farkedemedim. sadece yerde paketlenmiş iki kişiyi ve konserve kutusu gibi olmuş motorsikleti gördüm.. ne kadar kötü olduğumu tarif edemem.. hala etkisindeyim. bir an yerde yatanın ben olduğumu ve arkamda bıraktığım acılı ailemi arkadşlarımı düşündüm...

allah sabır versin tüm yakınlarına arkadaşlarına..

lütfen arkadaşlar. illaki motorsikletle de olması şart değil, arabayla da aynı şekilde,ne olur yavaş ve dikkatli gidelim.

arkada bırakacağımız eşimizi,yavrumuzu,ana babamızı düşünelim ve elimizi ayağımızı gazdan çekelim...

fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9
    Alıntı gumusarda adlı üyeden alıntı

bu akşam eve gelirken çok üzücü bir olayla karşılaştım.. İzmir yolunda şentürklerin yakınlarındaydı yanılmıyorsam,çünkü gözüm karardı bişey düşünemedim; trafik kazası olmuştu...

motorsikleti bi araç biçmişti fakat biçen aracı farkedemedim. sadece yerde paketlenmiş iki kişiyi ve konserve kutusu gibi olmuş motorsikleti gördüm.. ne kadar kötü olduğumu tarif edemem.. hala etkisindeyim. bir an yerde yatanın ben olduğumu ve arkamda bıraktığım acılı ailemi arkadşlarımı düşündüm...

lütfen arkadaşlar. illaki motorsikletle de olması şart değil, arabayla da aynı şekilde,ne olur yavaş ve dikkatli gidelim.

arkada bırakacağımız eşimizi,yavrumuzu,ana babamızı düşünelim ve elimizi ayağımızı gazdan çekelim...
    Haklısın gerçektende motosikletin şakaya gelir tarafı yok
    Herkesin söylediği gibi motosikletin kaportası biz olduğumuz için daima full
    koruma ve çooook dikkatli olmak lazım
    Böyle haberleri almak çok üzücü Allah herkesi
    böyle şeylerden korusun.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Ben de bu başlıktan öğrendim ve sigortalarım attı.
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=19467
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

selam yenişehirden yusuf ben ..arkadaşlar doğru söylemiş ..bazen pikniktir toplantıdır organizasyonlar yapalım hatta ben bi moto cafe önerisi sunarım....bursalılar toplanalım bi yerde.

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı fuser adlı üyeden alıntı
    OOO şoparcan yakışır. getir şu 66 yı bide biz tur atalım

Cem abi geçen erken kaçmışsınız görüşemedik.
    cem abin kurban olsun sana!
    hatat kurban olmasın, mundar olsun senin yolunda!
    tanrı'nın yeryüzündeki gölgesi, yüce insan dr.emre!
    sen bir tanesin.

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı
    Seflek birader,ay sonunda av yasağı bitiyor galiba,eh ALLAH ne verdiyse tutarsınız artık.
    yasağını yiyim ihtiyar.
    yine zerafetinle kurallardan bahsetmişsin de,
    yasalar normal insanlar içindir.
    motorculara işlemez

Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar, malum bilgisayar sorunum nedeni ile ancak böyle gecikmeli yazabiliyorum.

freeman,

motor hala radyatörü bekliyor. bugün yarın elimizde olacak rivayetlere göre. bu topikte galiba siz, fuser ve bende regal raptor var. fuser şu an iyi durumda. sizin servis konusunda bir şikayetiniz yoktur umarım. yeni regal raptor servisi, ankara asfaltı altındaki sebze-meyve hali vardı ya. hala iş yapıyorlar burda, o civarda kalıyor. ben buraları zafer mahallesi olarak biliyorum. biraz aşağısında bursa atlı spor kulübü tesisleri var. "atıcılar mh, zafer bulvarı no 87, tel: 250 00 34, motorcu ali" diye geçiyor.

seflek; balık partinize katılamadım. müsait olmadı. ama epey bir balık tuttuğunuz anlaşılıyor.

görüşmek üzere.
    yeni servis de hamili kart yakinimiz!
    sorunu olan söylesin, hatırımız geçer.
    yani arnavut süleyman öyle diyo!

Alıntı soparcan adlı üyeden alıntı
    pazar günü için gelmek isteyen varmı aranızda.biz tam kadro mesudiye yapıyoruz.Duyurularda açtığım topicte herşey mevcut.istersenizoradan bir bakın
    kimler geliyor yaz da, ona göre!

Alıntı gumusarda adlı üyeden alıntı

inşallah ucuz atlatılmış bir kazadır dicem ama, pek öyle değil gibi.
    allah yardımcıları olsun.
    arda, abini sallamıyorsun artık!
    yenge mi izin vermiyor yoksa? yok be, iyi kızdı yengemiz. bizim gibi serserilerle takılmana izin veriyordu.
    bu problem başkalarınındı sahi! yaşlılık işte!

beni ara be oğlum.
    yaşlıların kalbi hassas olur!

Alıntı fuser adlı üyeden alıntı
    Haklısın gerçektende motosikletin şakaya gelir tarafı yok
    Herkesin söylediği gibi motosikletin kaportası biz olduğumuz için daima full
    koruma ve çooook dikkatli olmak lazım
    Böyle haberleri almak çok üzücü Allah herkesi
    böyle şeylerden korusun.
    arkadaşlar,
    korumalarımızın bizi kağıt mendile sarılı yumurta kadar koruduğunu da unutmadan temkinli olalım!

Alıntı never__2000 adlı üyeden alıntı
    selam yenişehirden yusuf ben ..arkadaşlar doğru söylemiş ..bazen pikniktir toplantıdır organizasyonlar yapalım hatta ben bi moto cafe önerisi sunarım....bursalılar toplanalım bi yerde.
    yenişehirli yusuf,
    biraz kendinden söz et!
    bu topiğin evveliyatına gidersen, herkesin kızlık soyadına kadar öğrenirsin!
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    slm Bursa'lı motorcular ben iş gereği Bursa'ya geldim ikinci el motosiklet almak istiyorum Bursa'da motor pazarı yokmu kime sorduysam bilmiyor özellikle yamaha rx 115 arıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı
    slm Bursa'lı motorcular ben iş gereği Bursa'ya geldim ikinci el motosiklet almak istiyorum Bursa'da motor pazarı yokmu kime sorduysam bilmiyor özellikle yamaha rx 115 arıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun
    bursa'da motor pazarı yok!
    çalıntı mobiletlerin satıldığı gökdere bulvarındaki
    macır pazarı var, ama o da sana gelmez!
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)
    herkese hayırlı günler ve sabahlar.

arkadaşlar ben malesef yaklaşan düğünüm nedeniyle pazar günü aranızda olmıyacam.

ama sonraki haftalar orkinos karşılama partisinde inşallah görüşürüz.

CEM abi şu teknenin anahtarını verde temizliyelim bi ara .ne kadar pasaklı adam demesinler .

İHTİYAR abim DR.EMRE bey ve diğer abilerimi aramızda görmek isteriz.

LEVENT ABİ NERDESİN YAAAA.BAKIYOMDA GÖREMİYOM SENİ

Mangal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit
    Alıntı V&B adlı üyeden alıntı
    herkese hayırlı günler ve sabahlar.

arkadaşlar ben malesef yaklaşan düğünüm nedeniyle pazar günü aranızda olmıyacam.

ama sonraki haftalar orkinos karşılama partisinde inşallah görüşürüz.

CEM abi şu teknenin anahtarını verde temizliyelim bi ara .ne kadar pasaklı adam demesinler .

İHTİYAR abim DR.EMRE bey ve diğer abilerimi aramızda görmek isteriz.

LEVENT ABİ NERDESİN YAAAA.BAKIYOMDA GÖREMİYOM SENİ
    Sana da günaydın Volkancığım,

O tekneyi temizlemek için vidanjör ile bereber Ege Ordu Komutanlığı'ndan takviye ekip çağırmak lazım. Geçenlerde, Hıfzısıhha enstitüsünden gelen ekip, jeologlarla yaptığı ortak çalışma sonucunda 2000 yıllık balık fosili bulmuş tabanında

Bu arada İHTİYAR, freeman yada fuser gibi kültürlü insanlar, denizde saatlerce durup 2 sümüklü balık tutmak yerine, balıkçının birinden 2 kilo balık alıp, aynı saatleri masa da keyif yaparak geçirmeyi tercih ederler, sahi sende akıllı kültürlü birirsin, ne demeye uydun o bunak Cem'e
    ::zencii:: lere laf söyleme, çünkü sende bir ademsin

Motosikleti
    MANGAL abim ayıp ediyon yaaaaa.benim cem abime neden bunak diyon yaaa.

bide biz bikere sümüklü değil orkinos tuttuk bide kayığa çekerken cem abim kürekle saldırdı balıkların üstüne .( halbuki elinlede tutabilirdi .)

ama ben dedim abi vurma yazıktır onlarda canlı yok dinletemedim balıkçık ların ağzını burnunu dağıttı walla.

LEVENT abimde leğen tuttu cem abim kan kusturdu balıklara

BALIK TUTMAKTA Bİ ÇABA İSTER VE ODA Bİ KÜLTÜR OLAYIDIR MANGAL ABİM.ONUNDA BİTEKNİĞİ Bİ İŞÇİLİĞİ VARDIR YANİ.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Balık yemeyi ailecek severiz.Genelde bu mevsim de Metrodan dondurulmuş norveç uskumru alıyorum koli ile 20 kiloluk atıyorum derin dondurucuya,haftada 2 kere balık pişiriyoruz.Hem soğuk deniz balığı yağı yerinde ızgaraya MANGALA geliyor,yanına da bol limonlu sızma zeytinyağlı gürsu kıvırcık ve taze soğandan bolca salata artık parmaklarımızı yiyoruz.
    Yani işin özü oltaya takılacak 1-2 gariban balık uğruna kendimizi telef etmiyoruz.
    Hem deniz bu ne çıkacağı belli olmaz kalkanı (eskiden) var,palamutu var cinekopu lüferi sarıkanatı istavriti orkinosu var pantolon balığı var zarganası hamsisi var kısacası ne çıkarsa bahtına mevzuu.
    sabah sabah canım balık cekti kalınız sağlıcakla.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    velespit
    Volkan gördünmü İHTİYAR ağbini,
    Bak haklıymışım değilmi Sen bu Cem'e uyarsan daha çoooookkkk o küvetin pardon teknenin içinde soğan ekmek yersin Ha birde; etrafınızdaki balık ağlarına hasar vermeye devam ederseniz, balıkçılar sizi napar bilmem, balıkçıların yapacakları hadi, Cem'in hoşuna gider ama sen kaç kurtul kardeşim

Motosikleti
    yahu abi ihtiyar abim de yanlış anlamasında dedim ya balık tutmanında bi zevki ve kültürü vardır.

haklı değilmiyim MANGAL abim

bide ben varken CEM bişi yapamazlar .

kürekle kırarım kafalarını. .

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akşamları bir yerde toplanıyor musunuz ?

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    merhabalar gençler (cem abi sende dahlsin buna)
    cem abi servis olayını geçcen süleyman bey adamımız dediyse adamıdır.
    gerçi onlarında pek suçu yok ana dağıtıcı parçaları geç gönderiyor.
    ama süleyman bey parçada iyi geçiriyor valla.
    balık olayınız anladığım kadarıyla güzel olmuş.
    o gün aradım ama açmadın cem abi.
    zaten gelseydik muhtemelen kayık batardı o kadar kalabalığı kaldırmazdı.
    arda abi nerdesin hani arıcaktın hala haber yok bekliyorum buluşcaz diye.
    o kaza olayını gördüm emrecim o durumda ancak damperli kamyonun içinde olsan hayatta kalırsın.kask mont hiçbiri kurtarmaz.çünkü araba yüksek süratle motora dik olarak vurmuş.Allah rahmet eylesin
    ARKADAŞLAR SEVGİLİ MOTOR TUTKUNLARI
    LÜTFEN YAYA GEÇİTLERİNİ BİSİKLET YOLLARINI KULLANMAYALIM.
    çünkü bu bilinçsiz hareketle hem hayatlarımıza hemde diğer motorlu araçların gözünde motorsikletlerin değerine mal oluyoruz.
    bence diğer araçların gözünde motorların değerinin olmamasını sebebi sadece ve sadece bilinçsiz motor kullanıcılarıdır.
    eker buluşmalarınızı bu hafta cuma yaparsaqnız yine gelemicem çünkü nöbetçiyim.kısmet başka sefere tanışırız.

Motosikleti
    velespit
    Volkan,
    Allah'tan sen varsın yoksa bu Cem'i kimse savunamaz Ama bilhassa evlilik konusunda Cem'in dediğini yap, yaptığını yapma

İlkay Cem'e diyorsun ama seninde pek telefonlara baktığın söylenemez, 2 saattir arıyorum, açan filan yok. Pek sallanmıyoruz galiba :(

Motosikleti
    yok abi ne savunması ben sadece gerçekleri yazmaya ve tarafsız olmaya çalışıyom .

cem abimde YURDUMUN İNSANI .

BALIKLAR SAVUNUN YATIMIZLA BİZ GELİYOZ

fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9
    Abi balık balık diye diye canımızı çektirdiniz. Hele ihtiyar abinin tarifi yüzünden
    perişan oldum poliklinik köşelerinde. Neyse bakalım hafta içi bir gün mudanyada Rakı-Balık olayına giricez artık mecburen
    Bu haftasonu şehir dışındayım onun için bende balık programına katılamıyorum
    Şimdiden gerekli mercilerden özür diler mazeretimin kabulünü arz ederim.
    (Nasıl Cem abi bende yavaş yavaş sen gibi konuşmaya başladım dimi ? )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler