Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ninja250R düşünüyorum mami, çok araştırdım 250cc katagorisinin en iyisi kawa

arkadaşın ön amortisörü öne doğru eğri duruyor biraz, fotodan mı acaba yoksa bi sorun mu var
    Kendi alçaltmış olabilir bu modelerde sık yapılan bir modifiye
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cihaz r125 in benzeri sanırım. Arasındaki farklılıkar nedir. Bende r125 yada zx250r düşünüyorum.
    bu cihaz yuan 150 ya cbr 125 in benzeri önü eğik değil heralde fotodan öyle görünüyor orjinal yani oynama yok

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    cumartesi nabıyoruz o zaman..
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

cumartesi var mı bir plan

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    :Planı cumartesi değilde pazar yapsanız herkese uyar.Fakat ben hepsine bi aksilik çıkmazsa dahil olabilirim...

Mami Bende tatil çok ah bi erkek olaydım.1 hafta gelir 1 hafta gider o siirt yolları bana vız gelir trans giderdi.Fakat bir günü geçen gezilerde eş durumundan özüre giriyorum.(Yinede bizden belli olmaz)

Drumtoens hoşgeldin ufaklık aramızda sıkılmazsın umarım.kaçıncı sınıfa gidiyorsun bakıyım sen..::
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    cumartesi ya da pazar ben uyarım plana. balık tutmam, ama gelir muhabbet ederim. mangal yaparsak gelirim ama bu kez yarım ekmekle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 PM ----------

drumtoens hojgeldin

Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi ya da pazar ben uyarım plana. balık tutmam, ama gelir muhabbet ederim. mangal yaparsak gelirim ama bu kez yarım ekmekle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 PM ----------

drumtoens hojgeldin
    hoşbulduk abi ve bende katılıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:44 PM ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :Planı cumartesi değilde pazar yapsanız herkese uyar.Fakat ben hepsine bi aksilik çıkmazsa dahil olabilirim...

Mami Bende tatil çok ah bi erkek olaydım.1 hafta gelir 1 hafta gider o siirt yolları bana vız gelir trans giderdi.Fakat bir günü geçen gezilerde eş durumundan özüre giriyorum.(Yinede bizden belli olmaz)

Drumtoens hoşgeldin ufaklık aramızda sıkılmazsın umarım.kaçıncı sınıfa gidiyorsun bakıyım sen..::
    hoşbuldukyaşım 18 lise sonuncu sınıftayım bu yaşta bu zevki tadıyor olmaktanda mutluyum
    ve abla dediğin gibi pazar yapsakta çok kişi gelse bu geziye olmaz mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:25 AM ----------

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah salvano sorma. burnumu zor çıkartıyorum abi dükkandan bu sıralar. ck125 nasıl? gelsene bi ara karşılaştırma yapalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:12 PM ----------

bursa küçük tabi selam verdim kornayla hatta. ama sizde kask yoktu sanki
    abi kask vardı bende ama artçıda yoktu yeni almıştım daha motoru ondan oldu merak etme şimdi artçıya da kaskım var kasksız binmem

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Bende ninja250R düşünüyorum mami, çok araştırdım 250cc katagorisinin en iyisi kawa

arkadaşın ön amortisörü öne doğru eğri duruyor biraz, fotodan mı acaba yoksa bi sorun mu var
    Abi ben geçiş motoru istiyorum. Ss e geçmeden önce böyle bi motorun hem iradenin hemde tecrübenin oturması açısından uygun olacagi kanaatindeyim. Ikisi arasinda kalıyorum hala kararsızım. 125 cok hoş görünümlü digital göstergeler falan cabasi. 250 ise 600 deki gibi sınıfının en iyisi artı çift silindirin performansı var. Ama gösterişten biraz yoksun. 125 daha hoş duruyo. E almışkende biraz gitsin istiyor insan. Fiyatlarıda yakın sayılır. 125 8 lira 250 10 lira. Hala kararsızım. Canlı olarak ikisinide güzelce incelemek lazım. Ama sanki ilk aşkım kawaya biraz daha yakınım gibi...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Günaydın Bursa mt..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    günaydın korkut250 , günaydın istanbul mt.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    nurhan niyeti bozdun galiba, ben söyleyim; maminin bulunduğu yer 1400km, siirt merkez ise 1430 km oraya gidip gelmek için bir hafta lazım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:56 PM ----------

rifat nerelerdesin sen ya, bana bu siteyi tanıştıran sen oldun ama daha bir kez bile beraber gezemedik.
    1 gün gidiş , 1 gün ziyaret , 1 gün dönüş , yani toplam 3 gün yeter bana be dostum.

Abi söyle oluyor... ziyaret/Baykan/SİİRT Uzaklık olarak 1465 km yani o kadarda çok degil aslında :-P
    çok değil de bir sponsor şart oldu. bu ay nasıl hesap kapatacağım diye ince hesaplardayım. tek sorun benzin.
    Kartallar yalnız uçar...

günaydınlar bursa

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    günaydınlar olsun,herkeze motorunla sefalar olsun
    benim için problem yok yazlık herzaman açıkmangalımızı rahat rahat istediğimiz gün yapabilirizbana cumarteside uyar pazarda uyar

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 gün gidiş , 1 gün ziyaret , 1 gün dönüş , yani toplam 3 gün yeter bana be dostum.

çok değil de bir sponsor şart oldu. bu ay nasıl hesap kapatacağım diye ince hesaplardayım. tek sorun benzin.
    Sağol abi düşünmeniz yeter desemde gelseniz iyi olurdu aslinda :-P şaka bi yana eminim yakında bi yerde olsaydım. Kesin beni yanliz bırakmazdiniz ki bunu askere gelmeden önce beni yanliz bırakmayarak gösterdiniz. Benim en güzel anlarımdan biriydi. Aslinda güzelde olurdu. Mt nin beni ziyarete geldiğini düşünemiyorum. Ayni kortejdeki gibi herkezin ağzı acik kalırdı valla...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Sağol abi düşünmeniz yeter desemde gelseniz iyi olurdu aslinda :-P şaka bi yana eminim yakında bi yerde olsaydım. Kesin beni yanliz bırakmazdiniz ki bunu askere gelmeden önce beni yanliz bırakmayarak gösterdiniz. Benim en güzel anlarımdan biriydi. Aslinda güzelde olurdu. Mt nin beni ziyarete geldiğini düşünemiyorum. Ayni kortejdeki gibi herkezin ağzı acik kalırdı valla...
    mami , az biraz daha gaz ver ordayım
    kardeşim sıkma canını , bak bizim zamanımızda net de yoktu. maşallah sen 7/24 online sin , bir de hala canım sıkılıyor dersen ne diyeyim sana.
    hem zaten ne kaldı şunun şurasında. biz zamanında 550 saydık , sen yarısından başladın sayılır. canın sıkılırsa arada bir mandalla yeşillik olur
    Kartallar yalnız uçar...

Motosikleti
    GT250R
    Evet arkadaşlar gezi planlarını gorelim bende yeniyim bu sitede

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    evet o zaman pazar mı diyelim cumartesimi bi karar verelim artık

Motosikleti
    ramzey 200cc
    sanırım pazar daha uygun olacak. hem çalışan arkadaşlarımız için hem de hava durumundan dolayı. pazar günü daha sıcak bir gün bizi bekliyor olacak internetten baktığım kadarıyla..

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    tmm ya pazar günü yapalım o zaman
    bari yapmışken ciddi bi gezi yapalım

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydınlar bursa
    Alıntı Dolphin_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar gezi planlarını gorelim bende yeniyim bu sitede

Aramıza yeni katılan butun arkadaslar hos geldiniz yollarda görüşmek dilegiyle ...

bakıyorumda butun herkez pazar gunu icin karar kılıyor ne yapmayı dusunuyorsunuz .... bende pazar diyorum ......

Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler