Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Bende çok teşekkür ederim katıldığınız için...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Güzel bi gezi olmuş arkadaşlar Tekerinize sağlık
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Iyi yapmissin nevin abla. Bende cok istiyodum orayı. Ben gelince bidaha gideriz artik :-D bu arada resimlere bile bakamıyorum cepten girdiğim için 3-4 tanesini aciyo gerisini açmıyo :-(
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Gidiş geliş 220 km yola ne dersiniz arkadaşlar kemalpaşa suuçtuya gidelimmi . Alabalık tesislerinde çok güzel alabalık yapıyorlarmış balıgı sen havuzda seçiyormuşşun yeşillik ve çok güzel biryermiş bir gün belirliyelim ve gidelim bence. Şellalesi Türkiyede 3 . büyük şellalesiymiş
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    SYM GTS 250
    schatten
    Gidiş geliş 220 km yola ne dersiniz arkadaşlar kemalpaşa suuçtuya gidelimmi . Alabalık tesislerinde çok güzel alabalık yapıyorlarmış balıgı sen havuzda seçiyormuşşun yeşillik ve çok güzel biryermiş bir gün belirliyelim ve gidelim bence. Şellalesi Türkiyede 3 . büyük şellalesiymiş
    güzel gözüküyor bende çok kişiden duymuştum harika bi yermiş tarih belirlensin uyarsa görelim bencede 220 km yolda harika bi gezi olur

Motor gelene kadar bizde arabayla gelebiliriz.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    By_Graphic
    Motor gelene kadar bizde arabayla gelebiliriz.
    hadi hayırlısı olsun işallah çabuk gelir.kıskandınız demi pazar günü benden sölemesi bak kalöriferi al yoksa kilimayı çok ararsın

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı olsun işallah çabuk gelir kıskandın demi pazar günü benden sölemesi bak kalöriferi al yoksa kilimayı çok ararsın
    İyiki dedik yani motorda üşüceniz bizde klimaları açıcaz diye. İçinize dert olmuş sanırım Pınar hanım

Motosikleti
    SYM GTS 250
    bu arada özcan1980 bu 10 mayıstaki çanakkale şenliğine gidilcekmi şimdi bidaha konuşamadık

Gezilere araba ile katılanlara karşı bir küçümseme mi hissediyorum burada acaba? Bakın ben uzun yolda motorla seyahat etme fikrine karşıyım. Zaten bizde tek motor olduğundan ona da Pınar bindiğinden Berkay'la birlikte arabamızla katılmak durumundayım. (Pınar motordayken herhangi bir kaza bela olmaması için ettiğim duaları bir ben bir de Allah biliyor.)Ben bu gezilerde konvoyda en azından bir adet 4 teker bulunmasının her ihtimale karşı iyi olabileceğini düşünüyorum. Ama denirse ki ''Biz konvoyumuzda 4 teker istemiyoruz.'' buna da saygı duyarım. Ne yapalım o zaman gezilere sadece Pınar katılır motorla. Biz de oğlumla başka yerlere takılırız. Tabii bu durumda molalarda ve durulduğunda motorsiklet aksesuarlarınızı emanet edecek başka bir yer bulursunuz artık.

Bu arada Suuçtu Şelalesi gezisi gerçekten de güzel olur. Organize edilir ve 4 teker kabul edilirse organizasyona katılmak isterim. Orası hep duyduğum ama bir türlü gidemediğim ve çok merak ettiğim bir doğa harikasıymış.

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezilere araba ile katılanlara karşı bir küçümseme mi hissediyorum burada acaba? Bakın ben uzun yolda motorla seyahat etme fikrine karşıyım. Zaten bizde tek motor olduğundan ona da Pınar bindiğinden Berkay'la birlikte arabamızla katılmak durumundayım. (Pınar motordayken herhangi bir kaza bela olmaması için ettiğim duaları bir ben bir de Allah biliyor.)Ben bu gezilerde konvoyda en azından bir adet 4 teker bulunmasının her ihtimale karşı iyi olabileceğini düşünüyorum. Ama denirse ki ''Biz konvoyumuzda 4 teker istemiyoruz.'' buna da saygı duyarım. Ne yapalım o zaman gezilere sadece Pınar katılır motorla. Biz de oğlumla başka yerlere takılırız. Tabii bu durumda molalarda ve durulduğunda motorsiklet aksesuarlarınızı emanet edecek başka bir yer bulursunuz artık.

Bu arada Suuçtu Şelalesi gezisi gerçekten de güzel olur. Organize edilir ve 4 teker kabul edilirse organizasyona katılmak isterim. Orası hep duyduğum ama bir türlü gidemediğim ve çok merak ettiğim bir doğa harikasıymış.

olurmu abi öyle 4 tekere karşı olmak insanların ihtiyaçlarını karşılayan her türlü araçlara saygımız sonsuz sen arabayla gel fark etmez herzaman senin tecrübe ve bilgine ihtiyacımız var bide arabanın bagajına

Motosikleti
    keeway sl150
    Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi süper bir yer. önümüzdeki ayın ortalarında bende bu geziyi teklif etmeyi düşünüyordum. geçen yıl oraya gittim ve gerçekten çok güzel bir yer alabalık tesisleri doğa ile iç içe ve çalışanları çok ilgili ve balıkları cidden çok lezzetli. fakat bir sıkıntı var şelaleye gidiş yolu asvalt fakat alabalık tesislerine giden ol tamamen toprak ve mıcır. bizim gittiğimiz zamanı tam anlamı ile hatırlayamıyorum fakat yaz başlarında olduğuna eminim . alabalık tesislerine giden yol yoğun yağmur alıyor ve yolda yarıklar açabiliyor biz araba ile baya bir zorlandık yeni yeni yol çalışmaları yapılıyordu ve bu yol çalışmaları her yıl yağmurların azaldığı dönemde yapılıyormuş. ben bu konuyu araştıracağım gezi onaylanırsa ( eşim kemalpaşalı) akrabalara sorarım bu geziye ben ve eşim bir terslik çıkmazsa varız

bir arkadaşımızın gezi yazısı
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...lam-220km.html

Motosikleti
    piaggio mp3
    valla süper gezi olmuş resimlere bakıyorum da katılan katılmayan emeği geçen herkese teşekkür ederim

Cem bey sizide arabanız ile bekliyoruz ahmetin dediği gibi böyle organizasyonlara finans ve ekipman desteginizi bizlerden esirgemeyiniz

Alıntı emirkan001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polise Göre Bişi Yok Yakalayabilirse Yazar Cezayı Tabi Scooter Lılar Kaçabilirse
    bu kadar vasıtanın vergisi sigortası muayenesi benzini falan filan takip etmek zor olmuyor mu ? valla bende bi araba bide arabadan devşirme motor var ben hangisinin sigortası hangisinin muayenesi karıştırıyorum

Motosikleti
    FYM 250
    öncelikle merhaba .grupta yeniyim gezilere her zaman varım ,bu arada gidilmesi düşünülen yer denildiği gibi mükemmel bir yer ben aslen kemalpaşalıyım yolları bu mevsimde sorun çıkarmaz ama gidilip görülmesi gereken yerlerden doğayla iç içe bir gün mükemmel bir keyif bence kaçmaz organize edilsin şimdiden teşekkürler sağlıcakla kalın...

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı harlequin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba .grupta yeniyim gezilere her zaman varım ,bu arada gidilmesi düşünülen yer denildiği gibi mükemmel bir yer ben aslen kemalpaşalıyım yolları bu mevsimde sorun çıkarmaz ama gidilip görülmesi gereken yerlerden doğayla iç içe bir gün mükemmel bir keyif bence kaçmaz organize edilsin şimdiden teşekkürler sağlıcakla kalın...
    mustafa senin eski motora ne kadar benziyor harlequnin motoru

Motosikleti
    FYM 250
    hangi mustafa hürtek bilgisayar mı yoksa... D:D:

Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi süper bir yer. önümüzdeki ayın ortalarında bende bu geziyi teklif etmeyi düşünüyordum. geçen yıl oraya gittim ve gerçekten çok güzel bir yer alabalık tesisleri doğa ile iç içe ve çalışanları çok ilgili ve balıkları cidden çok lezzetli. fakat bir sıkıntı var şelaleye gidiş yolu asvalt fakat alabalık tesislerine giden ol tamamen toprak ve mıcır. bizim gittiğimiz zamanı tam anlamı ile hatırlayamıyorum fakat yaz başlarında olduğuna eminim . alabalık tesislerine giden yol yoğun yağmur alıyor ve yolda yarıklar açabiliyor biz araba ile baya bir zorlandık yeni yeni yol çalışmaları yapılıyordu ve bu yol çalışmaları her yıl yağmurların azaldığı dönemde yapılıyormuş. ben bu konuyu araştıracağım gezi onaylanırsa ( eşim kemalpaşalı) akrabalara sorarım bu geziye ben ve eşim bir terslik çıkmazsa varız

bir arkadaşımızın gezi yazısı
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...lam-220km.html
    çok iyi yaa yolu biliyorsan çok iyi valla gidelim dedim ama yol konusunda sıkıntımız oldugunu düşündüm çünkü yolunu bilmiyoruz . gerçi kemalpaşaya gittigimizde sora sora bulurduk ama direk gitmek varken . Aramızda yolunu bilen arkadaşlar olması çok iyi oldu . ozaman arkadaşlar bir sonraki gezimiz kemalpaşa suuçtu olsun herkese uyarmı en kısa zamanda bir tarih belirleyelim ve gidelim . bu arada internetten araştırdımda resimlere falan baktım gerçekten görülmeye deger yerler mükemmel

cem bey gerçekten çok dogru söylüyorsunuz arabaların olması herkes içinde çok iyi oluyor her konuda dediginiz gibi kaza durumunda olsun bozulma durumunda olsun yükümüz olsun her yönden faydası var ve sizde oluyorsunuz aramızda araba olmadan olmaz kendimizi güvende hissediyoruz .ve sizide her gezide görmek istiyoruz.
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    [I]Kemalpaşa Gezisi olayı banada uyar ne yapıp edip bunu kaçırmamaya çalışıcam,çok merak ettiğim yerler (sanki merak etmedğim yer var napıyım vatanım çok güzel]

Ya Mustafa bu herleguin ki cidden senin eski bebeğe benziyor hoşgeldiniz bu arada doğru yerdesiniz
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA BEAT

Böyle düsünmek cok saçma olur. Cünkü bakıldığı zaman büyük organizasyonlarda te festivallerde kesinlikle her kulüp e ait bir araba olur. Ama bu demek degilki kücük çaplı gezilerde araba gelmesin. Zaten bursa mt deki anlayış su motoru olan motorla gelsin. Motoru olmayıpta ilgisi olan araba ile gelsin zaten biz ona motor tutkusu aşılariz şeklinde :-D ayrıca 220 km ideal. Susurluk gezimiz 300 km yi aşmışti gayet eglenceliydi. Böyle giderse yaza siirt falan gelirsiniz artik :-P
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    er6F ABS 2014

Abi düşüncelerine katılıyorum.
    Hem arabanızdan önce arkadaşlığınız, muhabbetiniz bize lazım ve sizin bizlere çok emeğiniz geçiyor.
    ''Biz konvoyumuzda 4 teker istemiyoruz.'' Söyleyenin, Bursa MT olarak alnını karışlarız! De mi arkadaşlar.

nasip olursa su uçtuya bizde varız.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler