Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off ya uyuya kalmışım ben kaçırdık geziyi
    Ahh be mert nası adamsin yaa. Kimi burda uzaktan izler gezileri. Kimide fırsatını bulup böyle yuvadan kaçırır kuşu. Cok ayip cok.
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off ya uyuya kalmışım ben kaçırdık geziyi
    iyi ki gelmemişim demekki, mert bey' e zaten ulaşamazmışım :queen:

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Arkadaşlar biri benim awatari dik çevirip upload edip bana linkinı versin deli olcam çeviremedim bir türlü :-D

Motosikleti
    keeway sl150
    delmece geziindeki tüm arkadaşlara bizlere böyle güzel bir gün yaşattıkları için eşim ve ben çok teşekkür ederim fotoları ayıklayıp göndereceğim.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    delmece geziindeki tüm arkadaşlara bizlere böyle güzel bir gün yaşattıkları için eşim ve ben çok teşekkür ederim fotoları ayıklayıp göndereceğim.
    Heyecanla bekliyoruz. Bir önceki geziyede katılamamistim zaten :-(

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Kusura bakmayın arkadaşlar ben sizi yolcu etmeye gelemedim.Benim için zor bir sabahtı. Motoru çalıştıramadım. EnginDmn kardeş geldi yardım etti Allah razı olsun.Ama yine beceremedik. Akşamüstü tamirci dükkanı açtı da yaptırabildim. Umarım iyi eğlenmişsinizdir.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    superdı hatta super otesıydı kacıranlara duyurulur

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet geziye katılan tüm arkadaşlara teşekkür çok keyifli bi geziydi yeenisine kısmet

bu arada fotoları can kulağı ile bekliyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    uzun yol yapsak daha ıyı olucak. beraber motor surmek cok zevklıydı ve herkez bırbırınden kıbar ve bırbırınden ıyı ınsanlar hepınızı cok sevdık esım ve ben. bıdahakı gezılerde bulusalım omer arkadasımızın eskelde evı var dusunursenız ayarlıyalım pazara enazından mangal olayı kolay olur

Motosikleti
    yokk kı kısmetse yakında olucak
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol yapsak daha ıyı olucak. beraber motor surmek cok zevklıydı ve herkez bırbırınden kıbar ve bırbırınden ıyı ınsanlar hepınızı cok sevdık esım ve ben. bıdahakı gezılerde bulusalım omer arkadasımızın eskelde evı var dusunursenız ayarlıyalım pazara enazından mangal olayı kolay olur
    evet bugun cok guzel bı gezıydı bıze eslık eden arkadaslara cok tsk ler bu arada ne kadar motorumda olmasa yınede cok zevklı gectı hersey ıcın tskler resımlerı sabırsızlıkla beklıyorum

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Evet başta geziyi organize edenlere ve tüm katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz(Herkes cana yakın ve ieğlenceliydi).Harika ve dolu dolu bir geziydi,piknik,yürüyüş,şelale,gölet,yakar top,voleybol hatta voleybol topuyla futbolama özellikle resim çekinirken verdiğimiz pozlar muhteşemdi.Acayip derecede resim bekliyoruz hadi atın atın..
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Evet arkadaşlar geziden umarm herkez memnun kalmıtır herkeze geldikleri için ve bu güzel günü hep beraber yaşama fırsatı yarattıkları için çok teşekkür ederim.Fotolar çok güzel çıkmış internetim halledildigi zaman bende artarım.Çok keyifliydi eee arkadaşlar birdaki gezi nezaman nereye gidecez sapanca olabilirmi -

Alıntı mudanyali_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bugun cok guzel bı gezıydı bıze eslık eden arkadaslara cok tsk ler bu arada ne kadar motorumda olmasa yınede cok zevklı gectı hersey ıcın tskler resımlerı sabırsızlıkla beklıyorum
    sanada alalım kardeş bir motor ne dersin -
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    keeway sl150
    herzaman varım da sele için çözüm bulmam lazım oturamıyorum şu an

Motosikleti
    Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar geziden umarm herkez memnun kalmıtır herkeze geldikleri için ve bu güzel günü hep beraber yaşama fırsatı yarattıkları için çok teşekkür ederim.Fotolar çok güzel çıkmış internetim halledildigi zaman bende artarım.Çok keyifliydi eee arkadaşlar birdaki gezi nezaman nereye gidecez sapanca olabilirmi -

valla alacamda suan maddı krız bızıde vurdu bisey yapamıyorum sertac

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet başta geziyi organize edenlere ve tüm katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz(Herkes cana yakın ve ieğlenceliydi).Harika ve dolu dolu bir geziydi,piknik,yürüyüş,şelale,gölet,yakar top,voleybol hatta voleybol topuyla futbolama özellikle resim çekinirken verdiğimiz pozlar muhteşemdi.Acayip derecede resim bekliyoruz hadi atın atın..
    Asıl biz teşekkür ederiz katıldıgınız için evet çok güzel dolu dolu bir geziydi resimler mükemmel çıkmış özellikle göletin ordakiler -

valla alacamda suan maddı krız bızıde vurdu bisey yapamıyorum sertac
    Doğru söylüyorsun valla ama elbet biter ozaman güzel birşey alırız
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada

Herşey için teşekkürler Sertaç her şey çok güzeldi.Bir dahaki sefere azıcık daha hızlı gidip molaları biraz daha azaltalım..Bir dahaki geziyi Pınar ayarlıyor ama ben ondan önce zıplıyım buraya,26 Nisan PAzar İnegöl Oylat gezisi düzenleniyor.Eşkel olayı hakkında kesin söz vermiyim ama isterim...

Bu arada site en cıfcıflı dönemlerini yaşıyor.

Konuyu Toplam 8 üye okuyor. (8 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    n_tuncak, mudanyali_, bluejazzist, schatten, adnnakn, snrsimsek, M@M!, reiz

Motosikleti
    Asıl biz teşekkür ederiz katıldıgınız için evet çok güzel dolu dolu bir geziydi resimler mükemmel çıkmış özellikle göletin ordakiler -

Doğru söylüyorsun valla ama elbet biter ozaman güzel birşey alırız
    aynen bu krızde bıtıcek o zaman guzel bısey almayı dusunuyorum kısmet hangısı olursa ama ben senınkı gıbı yada ıbrahımın kı gıbı ıstıyorum ama bakalım

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey için teşekkürler Sertaç her şey çok güzeldi.Bir dahaki sefere azıcık daha hızlı gidip molaları biraz daha azaltalım..Bir dahaki geziyi Pınar ayarlıyor ama ben ondan önce zıplıyım buraya,26 Nisan PAzar İnegöl Oylat gezisi düzenleniyor.Eşkel olayı hakkında kesin söz vermiyim ama isterim...
    abla valla ben belkı o gezıye gelemeye bılırım bu hafta zor yırttık pacayı patrondan 26 sında hıc sanmıyorum ama yınede bı sansımı denerım gelmek ısterım sızlerle vakıt gecırmek cok guzel hersey ıcın cok tesekkur ederım

olabilir neden olmasın ayarlıyalım gidelim keyifli olur -

Motosikleti
    olabilir neden olmasın ayarlıyalım gidelim keyifli olur -
    bu gezıyı hafta ıcı yapsak olamazmı arkadaslar gercı cogumuz hafta ıcı calısıyo ama belkı bı fırsatını buluruz olmazmı mesela carsamba gunlerı olabılır sadece fıkır almak ısterım

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    bu gezıyı hafta ıcı yapsak olamazmı arkadaslar gercı cogumuz hafta ıcı calısıyo ama belkı bı fırsatını buluruz olmazmı mesela carsamba gunlerı olabılır sadece fıkır almak ısterım
    Pek kimselere uyacağını sanmıyorum kardeş siz bence Pazarlar için Blue ile her türlü ayarlama,ahbap patron ilişkileri,dostlardan faydalanma durumlarını olayın içine kataraktan bize dahil olun...

Bu arada biz gezerken Er Mt Mami,Mert,Picassa siteyi canlı tutmuş üzülme Mert kaçırdım diye bak işte bu işe yaradınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler