Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba bende geçen Pınar hanım ve Nevin hanımın katıldığı Trilye gezisindeki sarı köpekli herifim Motorum yok ama bi kaç ay içinde almayı düşünüyorum. Pınar hanımla model beğenmeye çalışıyoruz Şimdilik aranıza araba ile takılsam olurmu. Gerektiğinde çift tekerede kalkabilirim aratmam yani motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Merhaba bende geçen Pınar hanım ve Nevin hanımın katıldığı Trilye gezisindeki sarı köpekli herifim Motorum yok ama bi kaç ay içinde almayı düşünüyorum. Pınar hanımla model beğenmeye çalışıyoruz Şimdilik aranıza araba ile takılsam olurmu. Gerektiğinde çift tekerede kalkabilirim aratmam yani motoru
    selam serdar hoş geldin nihayet katılabildin sen dört tekerde normal gel yeterli iki tekeri ben aldırtıcam zaten sana kaçışın yok o konuda yani

keşke o gün erken kaçmasaydınız motor cafenin açılışında bak ne ararsan vardı oldan seçerdin model kaçırdın

Ben seçtimde siz sollanıcaksınız diye onu istemediniz. En sonunda alıcam elektrikli bisiklet. Doya doya sollarsınız artık beni Pınar hanım

Motosikleti
    SYM GTS 250
    By_Graphic
    Ben seçtimde siz sollanıcaksınız diye onu istemediniz. En sonunda alıcam elektrikli bisiklet. Doya doya sollarsınız artık beni Pınar hanım
    o ama o olmaz benim gözüm var o motorda sana yar etmem onu ben simsiyah biliyorum senin çeneni delirtirsin beni bak bunu tutum işte tam senlik kanı gibi tin tin gidersin

Ben yürüsem bile seni sollarım. Maşallah bacaklarım 2 metre :D

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    delmece için güzergah tayininiz nedir arkadaşlar..
    Ben bugün Gemlik-narlı-armutlu-çınarcık - Yalova yolundan geçtim ve
    Armutlu-esenköy yani delmece sapağı arası komple işmakineleriyle dolu, yol yapım çalışması-stabilize ve toprak yol bir yana diz boyu çamur olan yerler var...Pazar günü olmasına rağmen çalışmalar devam etmekte...Yaolva üzerinden gitmenizi tavsiye ederim...

Yalnız Gezen..
    Delmece'de seni de görmek isterim Özgür kardeş.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Delmece'de seni de görmek isterim Özgür kardeş.
    Arkadaşlar, bir süredir sessizim farkındasınız...Beni beklemeyiniz..Kafam güzel olduğunda yada estiğimde hatta enkötü ihtimal yolda denkgeldiğimizde görüşürüz...Ölüm var kalım var benim hakkım herkeze helaldir, herkezde bana hakkını helal ederse sevinirim..Allahg a emanet olunuz cümleten...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Nasıl bir yazı abi anlamadım veda eder gibi. Ama yazdıysan vardır bi bildigin.. Hayırlsı olsun.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Arkadaşlar, bir süredir sessizim farkındasınız...Beni beklemeyiniz..Kafam güzel olduğunda yada estiğimde hatta enkötü ihtimal yolda denkgeldiğimizde görüşürüz...Ölüm var kalım var benim hakkım herkeze helaldir, herkezde bana hakkını helal ederse sevinirim..Allahg a emanet olunuz cümleten...
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir yazı abi anlamadım veda eder gibi. Ama yazdıysan vardır bi bildigin.. Hayırlsı olsun.

---------------------------------------------------
    ???
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE

Selam

Delmeceye yapılacak gezi için gemlik gurubunun buluşma noktası evim cafedir saat 09:00'da arkadaşları orada bekliyoruz.Bursadan gelecek arkadaşlarımızıda gemlik ışıklarında saat 09:00'da ben karşılamaya gideceğim.Beraberce evim cafeye gelip birer çay poğaçamızı yedikten sonrada yolumuza koyuluruz.
    İ.OLCAR..........................

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Acaba yolumuz kaç km ???
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    VESPA 250 İE
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çakanın artçılığını gözümün önüne bile getiremiyorum motorda düz durmuyo arkladaş arkada amuda kalkar valla
    Çakabey artçı bile gelmiyecek gibime geliyor sanırım onu kartalda görecez :D Yanından aragazla geçmemiz çıldırmasına yeterli olur

Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kent meydanı bana uyar saat söyleyin yeter yemek işine gelince herkez kendisi getirmesi en iyisi bence bu arada birde araba katılabilir
    Kalabalık olalım tanışalım hoş vakit geçirelim dört teker iki teker farketmez

Alıntı crane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.yarın kaç gibi toplanmayı düşünüyorsunuz.ben bu gece bursaya geldim.yarın saati uygun olursa katılmak ve sizlerle tanışmak isterim.
    Crane delmece gezimiz 12.04.2009da pazar günü yapacağız gelmek istiyorsan bi msj at bana listeye ekliyeyim seni.

Alıntı By_Graphic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    By_Graphic aramıza hoş geldin umarım senide dört tekerden iki tekere transfer etmemiz uzun sürmez :D Delmece gezisine katılmak istiyorsan bi mesaj atarsan bana listeye eklerim senide.

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba yolumuz kaç km ???
    gemlikten delmece yaklaşık 55 km civarında bursadanda gemlik 35 km sanırım toplamı 90 km gidiş dönüşü 180 km olacaktır.

Alıntı poseidon23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    By_Graphic aramıza hoş geldin umarım senide dört tekerden iki tekere transfer etmemiz uzun sürmez :D Delmece gezisine katılmak istiyorsan bi mesaj atarsan bana listeye eklerim senide.
    Bu buluşmanızda değilde diğerlerinde elimden geldiğince katılmaya çalışıcam.

Motosikleti
    VESPA 250 İE

....

Bu buluşmanızda değilde diğerlerinde elimden geldiğince katılmaya çalışıcam.
    Pekala zaten bundan sonraki gezimiz daha tefarruatlı ve güzel olacak şimdi aklımızda bir yer var ama biraz süpriz saklıyoruz eminim herkezin hoşuna gidecektir.Sadece havaların biraz daha ısınmasını bekliyoruz

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Bu yazı bizi üzer,tabiiki hakkımız helaldir.Yinede açıklamayı düşündüğün yahut yardıma ihtiyacın olduğu her noktada biz Mt ailesi buradayız ve elimizden geleni ardına koymayız...

Merhaba aramıza hoşgeldiniz,motosikletin tadını muhakkak almanızı dilerim,sonrası zaten kolay bağımlılık yapıyor...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba aramıza hoşgeldiniz,motosikletin tadını muhakkak almanızı dilerim,sonrası zaten kolay bağımlılık yapıyor...
    Tadını biliyorumda şu sıralar 4 teker takılıyorum. En kısa zamanda ayarlıcaz kısmetse 2 tekerli bişey Hoşbulduk bu arada...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam o halde öyle olsun bana uyar gerçekten kalabalık olucak,herkes kendi yiyeceğini,etini,dolmasını ,sofra bezini,sallanmalık urgan ipini vs. getrisin

Eyvallah kardeş,yalnız her mesajında şafağıda yaz biz takip edemiyoruz...
    Simdi şafak cok. Biraz azalsın öyle yazarız ;-)

Alıntı ibrahim16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

???
    Evet bende bi hayli şaşkın bakıyorum olaya. Inşallah bi sıkıntı yoktur başında.
    BU ARADA SANİRİM MOTORSIKLET CAFE ADİNDA BIRYER AÇİLMİŞ. BI ARKADAŞİM NEREDEDIR NASİL BIYERDIR BILGI VEREBILIR MI?

Poseidon23, BU ARADA FORUMUN SENIN GIBI BIRINI KAZANMASI COK YERINDE OLMUŞ. GÖRDÜĞÜM KADARİYLA FORUMU TAKİP ETMEK IÇIN YETERLI VAKTI BULABILIYOSUN. ZİRA BEN GIDINCE ISSIZ KALMİŞTİ BURALAR :-P:-P:-P
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    VESPA 250 İE

....

Poseidon23, BU ARADA FORUMUN SENIN GIBI BIRINI KAZANMASI COK YERINDE OLMUŞ. GÖRDÜĞÜM KADARİYLA FORUMU TAKİP ETMEK IÇIN YETERLI VAKTI BULABILIYOSUN. ZİRA BEN GIDINCE ISSIZ KALMİŞTİ BURALAR :-P:-P:-P[/QUOTE]

Dostum teşekkür ederim elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum ne yapayım ıssız adam yerine işsiz adam olunca böyle oluyor şaka bi yana buradaki arkadaşlarımla birşeyler paylaşmak hoşuma gidiyor.Umarım onlarda benden memnundur Senide en kısa zamanda aramızda görmekten mutluluk duyacağız artık hayırlı teskereler.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı poseidon23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Poseidon23, BU ARADA FORUMUN SENIN GIBI BIRINI KAZANMASI COK YERINDE OLMUŞ. GÖRDÜĞÜM KADARİYLA FORUMU TAKİP ETMEK IÇIN YETERLI VAKTI BULABILIYOSUN. ZİRA BEN GIDINCE ISSIZ KALMİŞTİ BURALAR :-P:-P:-P
    Dostum teşekkür ederim elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum ne yapayım ıssız adam yerine işsiz adam olunca böyle oluyor şaka bi yana buradaki arkadaşlarımla birşeyler paylaşmak hoşuma gidiyor.Umarım onlarda benden memnundur Senide en kısa zamanda aramızda görmekten mutluluk duyacağız artık hayırlı teskereler.[/QUOTE]

Bana diyecek fazla bişeyde yok zaten :-D
    Demek istediğim su bizim forum biraz dürtülmek istiyo. Cakada eski performansını gostermeyince senin olman güzel oldu. Tavsiyem milleti birbirine ver, arada kavga falanda çıkar. Güzel raiting oluyo :-P
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek istediğim su bizim forum biraz dürtülmek istiyo. Cakada eski performansını gostermeyince senin olman güzel oldu. Tavsiyem milleti birbirine ver, arada kavga falanda çıkar. Güzel raiting oluyo :-P
    Ben malulen emekli odum, ama şikayetim var MT bana emekli aylığımı bağlamadı hala...

Enginim Dumanım nerede benim Taglişim nerde TBK bile tasfiye edilmiş kiminle dalaşacaksın kime sataşacaksın ???

La ibo oğlum sen ne zaman motor sürmeyi öğrendin de organizasyon yapıyorsun bakayım Delmece yollarında dikkatli olun hele ki klavuzunuz Sertaç olacaksa maazallah kısa yoldan inersiniz aşşağıya...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler