Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    basketchi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar samimi yaklasımınızdan dolayı tesekkurler..basket konusunda bı kac meydan okuma gordum sahşıma karşın,ahh ahh .... neyse bisey demıyorum, ama suanda parmakım sakat yoksa en kısa zamanda sahada gorusurduk..genede oynarız ben yarımla bıle basketı yaparımcok iddaalı oldu be aynı kafadan olduktan sonra samanlık seyran olur ..yemek konusundada iddaalı arkadaslar var yeriz yanı dibine kadar sıyırırz icabında..nese gene gors. hadı eyw.
    enes çağlayan
    honda nx4
    A rh +

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250
    basketchi
    dün bu cafe acılısında tanısmıstık.ben kuzenle bırlıkteydım hatırlarsınız nx4 var bende..sızın tabırınızle yemek bolumunde tıkınanların resmınde solda ucundan azıcık bızde cıkmısız:D ben bursaenduro uyesıyım aynı zamanda ama onlarlada gezı yapma sansım olmadı ben motoruma yenı kavustum cunku bıde sezon yavas yavas acılyor artık sızın gezı programlarına olabıldıgınce katılmaya calısırız kuzenle..
    kendımı tanıtayım bıraz; 1988 bursa dogumluyum,acıktan malıye okuyorum 3. sınıf,kendı muhasebe buromuzda calısıyorum.herkes gıbı gezmeyı tozmayı yemegı severım:D benı mutlu eden seyler arasında tabıkı motorlar,klasık arabalar(hatta nefsimi körlemek icin aldıgım bı 1969 ford capri'm var),basketbol zaten nıcktende anlasılcagı gıbı gercı oda bıras espırı dozunda cunku amator oynuyorum basketı..neyse bıras uzattım,artık bulusursak orda detaylı sohbetler ederız,herkese tekrardan slmlar gorusmek uzere...
    selam hoş geldiniz o tıkınma sırasında sizide solda ucundan yakalayanın eşiyim dua edin ben basket maçında yokum yoksa nevinin yasaklamaların iki mislini yaşatırdım aynı zamanda ayağa basarak çok güzel top aşırırım
    yani güvendesiniz

nevincim delmeceye giderken bizde mudanyaya geliriz ordan beraber gideriz işallah ay ben mudanyayamı taşınsam napsam

poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE

slm

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ilgiliyim lakin çalışacağımdan dolayı katılmam imkansıza yakın gözüküyor. :(
    Barannet yrn bursaya gelecem yanına uğrayabilirim belki bana yerini tarif edermisin biraz.Bulmam zor olmasın :D
    İ.OLCAR..........................

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı basketchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün bu cafe acılısında tanısmıstık.ben kuzenle bırlıkteydım hatırlarsınız nx4 var bende..sızın tabırınızle yemek bolumunde tıkınanların resmınde solda ucundan azıcık bızde cıkmısız:D ben bursaenduro uyesıyım aynı zamanda ama onlarlada gezı yapma sansım olmadı ben motoruma yenı kavustum cunku bıde sezon yavas yavas acılyor artık sızın gezı programlarına olabıldıgınce katılmaya calısırız kuzenle..
    kendımı tanıtayım bıraz; 1988 bursa dogumluyum,acıktan malıye okuyorum 3. sınıf,kendı muhasebe buromuzda calısıyorum.herkes gıbı gezmeyı tozmayı yemegı severım:D benı mutlu eden seyler arasında tabıkı motorlar,klasık arabalar(hatta nefsimi körlemek icin aldıgım bı 1969 ford capri'm var),basketbol zaten nıcktende anlasılcagı gıbı gercı oda bıras espırı dozunda cunku amator oynuyorum basketı..neyse bıras uzattım,artık bulusursak orda detaylı sohbetler ederız,herkese tekrardan slmlar gorusmek uzere...
    Merhaba dostum aramıza hos geldiniz tanısma fırsatı bulamadık malum siz abur cuburları atıstırdıgınız sırada ben işte yardırıyordum
    el insaf banada birseyler getirseydiniz yawww
    sakası bir yana aramıza hos geldin .......

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Sedat bize verilen Gemlik saatinden 45 dk önce çıkarsak orda oluruz.(Zekeriya-Gemlik 15 dk) ama henüz ordaki saat kesinleşmiş değil.
    Nevin hocam oraya 15 dakikada zor hadi yarım saat olsa neyse
    hocam carşamba gunu bunları konusuruz ne göturecez diye görüsmek dilegiyle

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nevincim delmeceye giderken bizde mudanyaya geliriz ordan beraber gideriz işallah ay ben mudanyayamı taşınsam napsam
    oooo abla senide mudanyalı yaptık
    ben hemen sana soyle deniz manzaralı ferah hos bir ev bakayım
    Aslında sana yalı bulmak lazım ama eniste oyar sonra carsamba gelirsen beklerim saygılarımla

Hatırlatma : Arkadaslar biz her carsamba mudanya papet cafede toplanıyoruz katılmak isteyen arkadaslar
    buyursun misafirimiz olsunlar
    saygılarımla ......
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı poseidon23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barannet yrn bursaya gelecem yanına uğrayabilirim belki bana yerini tarif edermisin biraz.Bulmam zor olmasın :D
    yeni görüyorum mesajını. heykelde kafkas pastanesi var oradan düz yukarı çıkarken sağda köşede cybercity internet cafe.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    S.a aRkadaşLar.
    nasıLsınız iyiSiniz inŞ.
    Sanırım Çarşamba akŞamLarı topLanıyor Muşsunuz geLmek iSterim Yarın havada güzeL.
    Kendinize iyi bakın.

Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar askerden herkeze merhaba. Gördüğünüz gibi hizmette sinir tanımıyorum. Internetin olmadığı biyerde olmama ragmen forumu takip etmeye devam. Telefon ne güne duruyo dimi :-D bu arada yeni arkadaşların sayısı birhayli çoğalmış. Yaza hızlı giriyosunuz. Allah bozmasın ;-)
    KaRdeşim Benim (:

-------------------------------
    Ve aYrıca Listeye Benide ekLerSeniz Sevinirim (:...
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı
    [B
    adlı üyeden alıntı
    Hatırlatma : Arkadaslar biz her carsamba mudanya papet cafede toplanıyoruz katılmak isteyen arkadaslar
    buyursun misafirimiz olsunlar
    saygılarımla ......
    [/B]
    Saat kaçta buluşuyorsunuz arkadaşlar. Açık adres te alabilir miyiz?

Delmece'ye Bursa'dan hareket edecek olan arkadaşlar Kent meydanı'nda felan buluşup toplu gitsek iyi olmaz mı? Bi plan var mı? Mudanya'dan gelecek arkadaşları da karşılarız orada..
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    VESPA 250 İE

Slm

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Delmece'ye Bursa'dan hareket edecek olan arkadaşlar Kent meydanı'nda felan buluşup toplu gitsek iyi olmaz mı? Bi plan var mı? Mudanya'dan gelecek arkadaşları da karşılarız orada..
    Evet aslında kent meydanında buluşup mudanyadan gelecek arkadaşlarımızı karşılarsanız iyi olur.Saatini artık siz belirleyin.Ve zaman kısalıyor hadi biraz yorumlayın şu geziyi

GÜNCEL LİSTE

1-Schatten
    2-Adnan + Mine
    3-Selim + Çiğdem
    4-Özcan1980 + Eşi
    5-Çakabey
    6-Desparadox + Eşi
    7-Bluejazzist
    8-Poseidon23
    9-Zakokkk
    10-Mudanyali
    11-N_tuncak + Metin
    12-Rucerpark
    13-Blue_Dolunay
    14-Muratyasalar
    15-Reiz
    16-Soner + Fulden
    17-Minik Metin
    18-Syhtan
    19-Picasso (katılması kesin değil )

Motosikleti
    ramzey 200cc
    bana belli değil. gelebilirim delmeceye. listeye ekleyin ama belli değil deyin siz

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana belli değil. gelebilirim delmeceye. listeye ekleyin ama belli değil deyin siz
    Tabi çalışan insanın hali başka oluyor
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    keeway sl150
    arkadaşlar kent meydanı bana uyar saat söyleyin yeter yemek işine gelince herkez kendisi getirmesi en iyisi bence bu arada birde araba katılabilir

mutto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    50TT, XRV 750
    İyi akşamlar Bursa Mt
    Bu sene Çan ilçemizde ikincisi düzenlenen Çan Motosikletseverler Pilav günü organizasyonu düzenleniyor.
    Geçen sene Bursa'dan katılanlar olmuştu.
    Sizleri de aramızda görmek isteriz. Çanakkale'den sevgiler.
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...009-pazar.html
    Kuyuya taş atan kişi

Motosikleti
    yokk kı kısmetse yakında olucak
    selam hoş geldiniz o tıkınma sırasında sizide solda ucundan yakalayanın eşiyim dua edin ben basket maçında yokum yoksa nevinin yasaklamaların iki mislini yaşatırdım aynı zamanda ayağa basarak çok güzel top aşırırım
    yani güvendesiniz

merhaba pınar abla hayirli aksamlar yarin geliyormusunuz buraya nevin hocamla beraber ve bu delmece gezisi icin nasil bi organısazyon yapıcaz onuda konusmak lazim demi neyse hayirli aksamlar abla yarin gelirseniz konusuruz saygilarimla.......

Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5 05
    selam arkadaşlar.yarın kaç gibi toplanmayı düşünüyorsunuz.ben bu gece bursaya geldim.yarın saati uygun olursa katılmak ve sizlerle tanışmak isterim.

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı crane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.yarın kaç gibi toplanmayı düşünüyorsunuz.ben bu gece bursaya geldim.yarın saati uygun olursa katılmak ve sizlerle tanışmak isterim.
    arkadasım aramıza hos geldin
    biz her carşamba 13:00 gibi toplanıyoruz grubun kararına göre takılıyoruz...
    Gelmek isteyen arkadaslar adres mudanya papet kafe
    Bilmeyen arkadaslar bana ulaşa bilir....
    0544 909 35 83 (avea hat)
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    12/04/2009 Delmece gezisi için ismim yazılmış, ancak motorum şuan Gebze' de emin ellerde kış uykusu yaşamakta

Muhtemelen katılamayacağımı bildirir, iyi eğlenceler dilerim...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Tmm Pınarım biz burdan kalkarız Delmece'ye o gün saat 08:15 gibi,bende sana Mudanya ya taşın diyecektim ama küçücük ilçe henüz bana alışamadı,ikimizi birden kaldırırmı kaldıramayan başka yere taşınsın gel sen yan bina da boşluk hissediyorum.

Alıntı blue_dolunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Nevin hocam oraya 15 dakikada zor hadi yarım saat olsa neyse
    hocam carşamba gunu bunları konusuruz ne göturecez diye görüsmek dilegiyle

......
    [/COLOR]
    Yaw Zekeriya kardeş aramızda 15-30 Dakikanın lafımı olur.Siz buraya yazın herkes kendi yiyeceğini,içeceğini alıcakmış bize sadece burdan atlayıp gitmek kalıyor.Umarım senin makine kendine gelmiş nefes alamaya başlamıştır gezi için yoksa ayarlarız bişeyler.

Alıntı ShyTan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a aRkadaşLar.
    nasıLsınız iyiSiniz inŞ.
    Sanırım Çarşamba akŞamLarı topLanıyor Muşsunuz geLmek iSterim Yarın havada güzeL.
    Kendinize iyi bakın.

-------------------------------
    Ve aYrıca Listeye Benide ekLerSeniz Sevinirim (:...
    Sado akşamları değil yazıkki gündüzleri toplanıyoruz.
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu hafta hariç Mudanya Papet cafe'de buluşuyoruz,korsanın dümdüz ilerisi oluyor.
    Bu arada Bizler Mudanya Kurşunlu yolundan gidicez,bizi merkezi kalabalığa çağırmayında,sizler yatılası virajlı,yarı uçurumlu,masmavi denizin yemyeşil zeytin ağaçları ile birbirine karıştırtığı manzarası harbi güzel bir yol yapalım derseniz gelin Mudanyadan kalkalım...

Alıntı mudanyali_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba pınar abla hayirli aksamlar yarin geliyormusunuz buraya nevin hocamla beraber ve bu delmece gezisi icin nasil bi organısazyon yapıcaz onuda konusmak lazim demi neyse hayirli aksamlar abla yarin gelirseniz konusuruz saygilarimla.......
    Sedat kardeşim konuşuruz konuşuruz Pazar her şeyi konuşuruz..
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    herkese selam tamam nevincim 8 de ben mudanyada olurum kurşunlu yolu gerçekten çok keyifli olur bence bursadan gelcek arkadaşlarlada mudanyadan hep beraber gidelim

sedat bugun gelemiyorum ama karambole kaldım malesef arkadaşlar gelcekti ama az önce iptal ettiler canım çok sıkıldı.bu saatten sonrada gelmem zaten bişeye yaramicak

zekeriya valla denizin içinde olsun ev aşası kurtarmaz kardeşim ayağımı attımmı suda olmalıyım köşke gerek yok canım başıma yıkılmasın yeter şimdi bide birini o yüzden tribe sokmayalım evide modifiyeye kalkışır ondan sonra seyret artık

yemek olayıda baya eğlenceli olcak gibi herkes o zevki yaşicak tutum bu mangal olayını şişleri hazırlayalın

nevin hele bende geldimmi senin yan daireye depremde bişey olmamış biz çökertiriz kesin orayı ben gene taşınim en iyisi burdan vebal altında kalmıyalım barik

Motosikleti
    VESPA 250 İE
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12/04/2009 Delmece gezisi için ismim yazılmış, ancak motorum şuan Gebze' de emin ellerde kış uykusu yaşamakta

Muhtemelen katılamayacağımı bildirir, iyi eğlenceler dilerim...

Artık artçı olarak gelirsin çakabey listedesin ismini çıkarmıyorum

Motosikleti
    SYM GTS 250
    poseidon23
    Artık artçı olarak gelirsin çakabey listedesin ismini çıkarmıyorum
    çakanın artçılığını gözümün önüne bile getiremiyorum motorda düz durmuyo arkladaş arkada amuda kalkar valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler