Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Alıntı poseidon23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar 12.04.09 da yapılacak delmece gezimiz için saat 09:00 gemlik girişinde üst geçitin orda buluşmak istiyoruz sizin içinde uygunsa görüşlerinizi bekliyoruz.Orada buluşur 09:30'a kadar bekleriz herkezin geldiğine emin oluncada alışverişimizi yapar delmeceye hareket ederiz.Teşekkürler.

Gelenler içinde güncel liste şöyle ;

1-Schatten
    2-Adnan + Mine
    3-Selim + Çiğdem
    4-Özcan1980 + Eşi
    5-Desparadox + Eşi
    6-Çakabey
    7-Bluejazzist
    8-Poseidon23
    9-Zakokkk
    10-Mudanyali
    11-N_tuncak + Melih
    12-Baycan
    13-Blue_dolunay
    14-Muratyasalar
    15-Reiz

Kazasız sürüşler....

Sizleride ekledim arkadaşlar
    Neden gemlikte buluşuyoruzki Gemliğe kadar toplu sürüş yapılmayacakmı? Yapılmayacksa eğer bu gezinin amacı sadece
    piknikmi ? Geçen yaz toplu sürerdik heryere. Ha siz germlikte oturuorsanız tabi sorun yok ben bursadaki arkadaşlar için yazdım.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Arkadaşlar, ben motorumu bi ustaya baktırmak istiyorum sibob ayarıdır, yağıdır, filtreleridir falan.. Yaza bi hazırlık yapayım diyorum. Kime götürebilirim? Servis hoşuma gitmişti ama istanbul yolu çok uzak geliyor. Hem tanıdık tarafından da gidersem içim rahat olur diye düşünüyorum.

poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE

:)

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erdem çok sevindim iş bulmana ve Bursa'da kalmana,ev olayına gelince gel seni önce evlendirip sonra evlendirelim.Sen özelliklerini ve sevdiğin tipleri yaz biz şimdiden eş,dost akraba devereye sokup seni görüştürmelere başlayalım...

Delmece Piknik meselesi ile ilgili İbrahim kardeş yiyecek işini nasıl yapalım diyor.Arkadaşlar teklifleri alalım mangal,hazır pide cantık vs...Ben mangaldan falan anlamam ama köfte içi hazırlayıp pişirilmesi üzere getirebilirim.Herkes kendi içeceğini ve çatal bışağını alsın,yol üzerindende dilenirse piliç,kanat,but vs.. alınabilir...Yinede bu konuyla ilgili görüşleri bekliyoruz şimdiden şekillensin.He bu arada voleybol topuda benden..
    Evet teşekkür ederim düşüncelerime derman olduğunuz için.Bugün sertaçla bizde onu konuştuk.Şimdi orda mangal yapabilmemiz için bence yanımızda mangal teli vs götürmemiz gerekiyor.Ama eğer sucuk, köfte ve pişmesi pratik şişe takılabilir birşeyler alırsak herkez bu ateş başında kendin pişir kendin yeden zevk alabilir diye düşündük.Birde sizin fikirlerinizi alalım tabiki.Hatta sertaçla ben pazar günü sabah saat 08:00de bursaya gelip özdileğin orda hem sizinle buluşup beraber gemliğe geliriz hemde köfteci yusuftan hesaplı ve kaliteli yemek malzemeleri alabiliriz.Ordan hareket edip gemliktende bizimkileri alınca yolumuza devam ederiz.

Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden gemlikte buluşuyoruzki Gemliğe kadar toplu sürüş yapılmayacakmı? Yapılmayacksa eğer bu gezinin amacı sadece
    piknikmi ? Geçen yaz toplu sürerdik heryere. Ha siz germlikte oturuorsanız tabi sorun yok ben bursadaki arkadaşlar için yazdım.
    Sevgili Zakokkk arkadaşım biz gemlik tayfası olduğumuz için sizi burdan karşılamamız gerekiyor.
    İ.OLCAR..........................

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Bize Mudanya'dan yol var Mustafa.tahminim 2 motor 4 kişi buradan gidicez eğer o yolun manzarası güzel bizde katılalım hemde toplu sürüşün keyfini çıkaralım diyorsanız gideceğimiz saate göre buradan hep birlikte yol alırız...

[QUOTE=poseidon23;1502227] Evet teşekkür ederim düşüncelerime derman olduğunuz için.Bugün sertaçla bizde onu konuştuk.Şimdi orda mangal yapabilmemiz için bence yanımızda mangal teli vs götürmemiz gerekiyor.Ama eğer sucuk, köfte ve pişmesi pratik şişe takılabilir birşeyler alırsak herkez bu ateş başında kendin pişir kendin yeden zevk alabilir diye düşündük.Birde sizin fikirlerinizi alalım tabiki.Hatta sertaçla ben pazar günü sabah saat 08:00de bursaya gelip özdileğin orda hem sizinle buluşup beraber gemliğe geliriz hemde köfteci yusuftan hesaplı ve kaliteli yemek malzemeleri alabiliriz.Ordan hareket edip gemliktende bizimkileri alınca yolumuza devam ederiz.

O halde sizin gelmenize gerek yok Pınar'ların Çalı yolunda hesaplı ve etleri güvenilir iyi bir kasabı var.Rica ederiz oradan hazır sucuk ve köfte alırlar,içecekleri bana kalırsa herkes kendisi getirsin.Et masraflarınıda pikniğin sonunda kişi başı bölüşünce sorun kalmaz heralde.Ben bu gün kendisiyle görüşücem kesin olarak buraya yazarım.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    arkadaşlar güzelim cafe açılmış kimse hiç birşey söylemiyor

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...a-mudanya.html

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    toplanıp gidebiliriz sevmesekte mudanyaya gazlarız
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ramzey 200cc
    ee gazlıyor muyuz

Motosikleti
    VESPA 250 İE
    [QUOTE=n_tuncak;1502487]Bize Mudanya'dan yol var Mustafa.tahminim 2 motor 4 kişi buradan gidicez eğer o yolun manzarası güzel bizde katılalım hemde toplu sürüşün keyfini çıkaralım diyorsanız gideceğimiz saate göre buradan hep birlikte yol alırız...

Evet teşekkür ederim düşüncelerime derman olduğunuz için.Bugün sertaçla bizde onu konuştuk.Şimdi orda mangal yapabilmemiz için bence yanımızda mangal teli vs götürmemiz gerekiyor.Ama eğer sucuk, köfte ve pişmesi pratik şişe takılabilir birşeyler alırsak herkez bu ateş başında kendin pişir kendin yeden zevk alabilir diye düşündük.Birde sizin fikirlerinizi alalım tabiki.Hatta sertaçla ben pazar günü sabah saat 08:00de bursaya gelip özdileğin orda hem sizinle buluşup beraber gemliğe geliriz hemde köfteci yusuftan hesaplı ve kaliteli yemek malzemeleri alabiliriz.Ordan hareket edip gemliktende bizimkileri alınca yolumuza devam ederiz.

O halde sizin gelmenize gerek yok Pınar'ların Çalı yolunda hesaplı ve etleri güvenilir iyi bir kasabı var.Rica ederiz oradan hazır sucuk ve köfte alırlar,içecekleri bana kalırsa herkes kendisi getirsin.Et masraflarınıda pikniğin sonunda kişi başı bölüşünce sorun kalmaz heralde.Ben bu gün kendisiyle görüşücem kesin olarak buraya yazarım.

Tamam o zaman sizden haber bekliyoruz biz araştırmadan sonra bizi aydınlatırsanız yemek işinide halletmiş oluruz.Ama diğer arkadaşlarda bize katılıyorlarmı bu konuda hiç bişey yazmıyorlar onlarında bi okeyini almamız gerekmiyormu

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar güzelim cafe açılmış kimse hiç birşey söylemiyor

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...a-mudanya.html
    Barannet bir ara motosiklet net yapıştırması var demiştin hala elinde var ise sertaç (Schatten) ve bana birer tane ayırırmısın.?

Motosikleti
    biz motostyle cafenin açılışına gidiyoruz erdem(picasso) nevin hoca filan gelmek isteyen olursa orda olucaz

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Barannet bir ara motosiklet net yapıştırması var demiştin hala elinde var ise sertaç (Schatten) ve bana birer tane ayırırmısın.?
    baktım ikitane kalmış ama küçüklerden. acele edin olmadı yaza doğru tekrar isteyelim patrondan.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500

Ben dağdaydım arkadaşlar bugün.Önceden haberim olsaydı bende gelirdim Mudanya ya. Cefeyi açan kişiye bolca teşekkür. Bi de nasıl foto yüklüyoruz.Ben beceremedim de Resmin URL sini girin diyo kopyala yapıştır da yapmıyo...

Yetkilerimde
    değil Eklenti ekleme yetkiniz aktifdir.
    yazıyo o yüzden mi? Aktif değilse nasıl aktif olacak?
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    bızde gelıyoruz bızıde yazın soner ve esı fulden

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    delmece için güzergah tayininiz nedir arkadaşlar..
    Ben bugün Gemlik-narlı-armutlu-çınarcık - Yalova yolundan geçtim ve
    Armutlu-esenköy yani delmece sapağı arası komple işmakineleriyle dolu, yol yapım çalışması-stabilize ve toprak yol bir yana diz boyu çamur olan yerler var...Pazar günü olmasına rağmen çalışmalar devam etmekte...Yaolva üzerinden gitmenizi tavsiye ederim...

Yalnız Gezen..
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    piaggio mp3
    evet arkadaşlar bende bugün gemlik armutlu esenköy çınarcık dan dönüp izzet kaptan ile tam körfez turu yaptım yol kötü çamur motorum pislendi ama siz merak etmeyin tecrübeli delmece yaylası sürücüleri süha ve bendeniz ayağınızı çamura değdirmeden götüreceğiz inşallah

Motosikleti
    ramzey 200cc
    ruckerpark ile bugün mudanya' ya, oradan da motostyle cafe' nin açılışına gittik. mudanya' dan itibaren nevin hocayla yine ekibi toplamış olarak buluştuk, cafenin açılışına geçtik işte

en zevklisi, heyecanlısı da mert' in anahtarını bulamayışı oldu
    bunu zaten en güzel nevin hoca anlatır, ondan bekliyoruz

Motosikleti
    ben heyecan olsun diye yapmıştım onu erdem abi bu arada gerçekten nevin hocam melihe ve erdem abiye zor saatlerimde yanımda oldukları için teşşekkür ederim ama düz kontağı yapamadık ya ben ona yanarım

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben heyecan olsun diye yapmıştım onu erdem abi bu arada gerçekten nevin hocam melihe ve erdem abiye zor saatlerimde yanımda oldukları için teşşekkür ederim ama düz kontağı yapamadık ya ben ona yanarım
    bence ilk olarak olayı anlat

Motosikleti
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ilk olarak olayı anlat
    Olaymı ne oldu ki

Motosikleti
    VESPA 250 İE

:)

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktım ikitane kalmış ama küçüklerden. acele edin olmadı yaza doğru tekrar isteyelim patrondan.
    Pekala o zaman geldiğimizde elinde kalırsa onları alırız olmadı yaza doğru dediğin gibi temin ederiz ilgine teşekkürler.

Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    delmece için güzergah tayininiz nedir arkadaşlar..
    Ben bugün Gemlik-narlı-armutlu-çınarcık - Yalova yolundan geçtim ve
    Armutlu-esenköy yani delmece sapağı arası komple işmakineleriyle dolu, yol yapım çalışması-stabilize ve toprak yol bir yana diz boyu çamur olan yerler var...Pazar günü olmasına rağmen çalışmalar devam etmekte...Yaolva üzerinden gitmenizi tavsiye ederim...

Yalnız Gezen..

Ben zaten cumartesiden bi o tarafa gidip yol analizi yapacam zaten ama bu bilgi için sağol.Güzargahımız o taraftan olacak sanırım.

Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bızde gelıyoruz bızıde yazın soner ve esı fulden
    Sizide ekliyorum ilginize teşekkürler.

DELMECE GEZİ LİSTESİ ( GÜNCEL )

1-Schatten
    2-Adnan + Mine
    3-Selim + Çiğdem
    4-Özcan1980 + Eşi
    5-Çakabey
    6-Desparadox + Eşi
    7-Bluejazzist
    8-Poseidon23
    9-Zakokkk
    10-Mudanyali
    11-N_tuncak + Metin
    12-Baycan
    13-Blue_Dolunay
    14-Muratyasalar
    15-Reiz
    16-Soner + Fulden
    17-Minik Metin

Arkadaşlar bu listeyi her gece kontrol edip yeniliyorum gelmek isteyen diğer arkadaşlarda özelden mesaj atarlarsa daha kolay bi şekilde ayırt edebilirim formda takip etmek zor oluyor.

Kazasız sürüşler...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ya Erdem utandırıyorsun çocuğu ne olayı olmuş.Sadece Cafe açılışına gelen o kanatları eksik uçak türü motosikletleri izlerken topumuzun nutku tutulunca Mert 'te ağzı açık kalıp anahtarlarını bulamadı ve saatlerce aradık.Millet 1100 cc lik motorlarla vırın kırınnn geçerken biz 4 kişi şirin bir Honda Beat in başında selesini açmaya,önünü sökmeye,düz kontakla eve nasıl götürürüz denemeleri ile meşguldük.Anons ettirdik belki buluruz diye sandık vatandaşta bizimle anahtar arar ama kimse tınlamadı.Sonra da şaka gibi sağ yelek cebinden çıktı.Bişey değil Mert biz teşekkür ediyoruz bize böyle bir anı yaşattın...

Bu gün Pınar ve arkadaşları ile takıldık epey bir konvoy olduk çok keyifliydi.Tirilye,Papet ve açılış yeni kimselerle tanıştık,sonrada Erdem Ve Mert bize takıldı,Pınar ve saz arkadaşlarını gezilerimize bekliyoruz,bir kişi hariç çünkü ölüler gezemez...

Delmece gezisi hakkında Pınar ile görüştük en kötü ihtimal o etleri halledicek sucukluk vs. köfte alıcak masraflar bölüşülecek,farklı teklifleri yinede değerlendirmeye açık bırakıyoruz...Bu arada bu gün Baycan isimli üye ilede açılışta tanıştık.İzlediğimiz harika motorlardan birinin sahibi çıktı.Yalnız Delmece ye gelemiyormuş,listeden kaldırılsın,o güne bir şeyleri çıkmış,anlattı fakat benden uçtu,unuttum..
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler