Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Balıkesirliyim, yakında Balıkesir ziyareti yapmayı planlıyorum.
    Bursa’ya geldiğinde bekleriz. Tel.im 0535 312 60 66
    Blk. de kardeşimde de motosiklet var, adı Cafer, belki tanıyorsundur..
    Bu arada ne iş yapıyorsun? Bursa’ya iş için mi gelip gidiyosun?..

Selamlar..
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Moto Guzzi Stelvio
    [QUOTE=SALVANO

resimler için sağol Cansu[/QUOTE]

ne demek arkadaşım sen de saol.. gerçi pek resim çekemedik sağa sola bakmakdan.gözünü sevdiğim istanbul'u. :( tekrar görüşeceğiz.

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Alıntı blue_dolunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka hos geldin artık sanada bir iki teker yaparız

evet hocam yelek arkasına guzel gider bir kac tane daha yapacam hangisi hosumuza giderse onu yaparız
    Şimdide bugunku mangal keyfine geldi......
    bir kac fotografta benden

İste habersiz yapılan mangal böyle olur benim aklıma ilk gelen cafede oturup sohbet ederiz geldi.
    Ama bir malgal dendi hop en manzaralı yerde önümüzde marmara arkamızda uludag iste size habersiz mangal keyfi.......

4 teker SEDAT ,haylaz çocuk ORHAN , NEVİN hoca , Sym PINAR abla , Güzel ögretmen BİRSEN , Birde ben varım ama kacagız yine hehehe

Keşke bende orda olsam diyenler birdahaki sefere ihşallah....
    Hoop Noluyo İyiki bi fuara gelemedik artık organizasyonlarada çağrılmaz olduk
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav mustafa abi buluşma biraz garip oldu gelelim gidelim fiLAN DERKEN ÖLE OLDU SON ANDA SUCUK MUCUK ÖLE OLDU YANİ AMA AYARLAYIN BİŞİLER BULUŞALIM TEKRAR YENİ ESKİ KAY TANIŞMASI OLSUN ,

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav mustafa abi buluşma biraz garip oldu gelelim gidelim fiLAN DERKEN ÖLE OLDU SON ANDA SUCUK MUCUK ÖLE OLDU YANİ AMA AYARLAYIN BİŞİLER BULUŞALIM TEKRAR YENİ ESKİ KAY TANIŞMASI OLSUN ,
    pazar yapalım mesela cakada gelsin alayım anahtarını artık

Motosikleti
    yokk kı kısmetse yakında olucak
    hosbulduk kanka resımlerı yuklemıssınız hemen cok guzel olmus bırdahakı gezılere bende gelmek ısterım tabı cagıran olursa :(

öncelikle nevin hoca sedat ve zekeriye evsahipliğinde bu gün bize çok keyifli bi gezi hazırladılar çok teşekkürler kendilerine sedatçım
    sende hoş geldin
    tsk ederm orhan hosbulduk herzaman beklerız mudanyaya artık bundan sonra benıde alırsınız demı gezılere

devil yada tıger marka egsoz alacam arkadaşlar Bursada bildiginiz bir satış yeri varsa bana adresini verebilirmi acaba
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Alıntı mudanyali_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hosbulduk kanka resımlerı yuklemıssınız hemen cok guzel olmus bırdahakı gezılere bende gelmek ısterım tabı cagıran olursa :(

tsk ederm orhan hosbulduk herzaman beklerız mudanyaya artık bundan sonra benıde alırsınız demı gezılere
    ne demek kardeşim yeterki olsun bi ayağımızda mudanya oldu zaten engin abi sen ayar çek pazqar buluşuruz neresi derseniz artık

Motosikleti
    ne demek kardeşim yeterki olsun bi ayağımızda mudanya oldu zaten engin abi sen ayar çek pazqar buluşuruz neresi derseniz artık
    tamam olur ordah farketmez benım ıcın sız ne zaman gelırsenız bı alo demenız yeterlı ben hemen yanınızdayım

Alıntı mudanyali_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam olur ordah farketmez benım ıcın sız ne zaman gelırsenız bı alo demenız yeterlı ben hemen yanınızdayım
    orhan benı bu sıtedekı abılerımle ve ablalarımla tanıstırırmısın sana zamet olmassa

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sana bundan sonra 4 Teker Sedat diyelim ,hoşgeldin kardeş aramıza bu gün iyi vakit geçirdik değilmi...

Zekeriya kardeşim yine döktürmüşsün marifetlerini,Bu yapılan bizim yelek sırt desenlerimiz olacaktır Yeşil Bursamızın rengi ve en sevdiğimiz motosiklet amblemi...

Biz bu gün 6 kişi Göynüklü Tepesinde piknik olayına girdik harika vakit geçirdik Gemliketn Orhan ,Beşevlerden Pınar,Mudanya dan Zekeriya ve Nevin Hoca,Mudanyaali ve öğretmen arkadaşım güzeller güzeli Birsen vardı..Pınarcım resimleri bekliyoruz...
    slm abla tsk ederım benıde aranıza aldıgınız ıcın evet cok guzel bı gun gecırdık ıns daha guzellerını yasarız hep bırlıkte

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devil yada tıger marka egsoz alacam arkadaşlar Bursada bildiginiz bir satış yeri varsa bana adresini verebilirmi acaba
    gazcıların köşesinde ki yerde var adı aklıma gelmedi demirtaş hamamının karşısında tigeri onalr yapıyor fabrikasıda valla elmas bahçelermi yoksa eski gemlik yolunun ordamı tam emin değilim özgür daha iyi bilir(tbk1980)

Motosikleti

ben yatar

[QUOTE=reiz;1487837]ne demek kardeşim yeterki olsun bi ayağımızda mudanya oldu zaten engin abi sen ayar çek pazqar buluşuruz neresi derseniz artık [/QU

herkeze ıyı geceler

Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gazcıların köşesinde ki yerde var adı aklıma gelmedi demirtaş hamamının karşısında tigeri onalr yapıyor fabrikasıda valla elmas bahçelermi yoksa eski gemlik yolunun ordamı tam emin değilim özgür daha iyi bilir(tbk1980)
    saol kardeş bu dediklerinde yeterli olur o cıvarlarda bakınır bulurum herhalde
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    SYM GTS 250
    sedat hoş geldin
    valla çok güzeldi mangal partimiz ne kadar arkadaşlar çok kabiliyetli olup sucukları ciğ yesekte ve adı lazım değil biri mıncık mıncık bütün hepsine ellesede hala sağlamız
    valla bendede resimler varda ben şu cep telefonundan resimleri bi türlü almayı beceremedim ya valla valeybol oynicaz diye kendimizi parçaladık ben az parçaladım arada bayacana kaytardım aynı zamanda yeni fiğürler buldum tekme tokat giriştim tam kabiliyetim yani

bu mangal olayını tekrarlayalım ya çok güzeldi ama ateş yakabilen arkadaşları acil bekliyoruz hadi bu sefer yırttıkta bidahaya o kadar şanslı olurmuyuz bilmiyorum yani

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat hoş geldin
    valla çok güzeldi mangal partimiz ne kadar arkadaşlar çok kabiliyetli olup sucukları ciğ yesekte ve adı lazım değil biri mıncık mıncık bütün hepsine ellesede hala sağlamız
    valla bendede resimler varda ben şu cep telefonundan resimleri bi türlü almayı beceremedim ya valla valeybol oynicaz diye kendimizi parçaladık ben az parçaladım arada bayacana kaytardım aynı zamanda yeni fiğürler buldum tekme tokat giriştim tam kabiliyetim yani

bu mangal olayını tekrarlayalım ya çok güzeldi ama ateş yakabilen arkadaşları acil bekliyoruz hadi bu sefer yırttıkta bidahaya o kadar şanslı olurmuyuz bilmiyorum yani
    bende şikayetçiyim mangalı yakan arkadaşlardan hiç hoş olmadı çiğ yedik valla sucukları evet keyifliydi hava kötü olmasına rağmaen bencede yapalım tekrar

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    bende şikayetçiyim mangalı yakan arkadaşlardan hiç hoş olmadı çiğ yedik valla sucukları evet keyifliydi hava kötü olmasına rağmaen bencede yapalım tekrar
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat hoş geldin

Oooo bir mangal yaktık kabak bize patladı birdahakine organize olacam....
    Bu sefer yerimiz biraz uzak olacak hem gezi hemde mangal keyfi icin guzel ve hos bir yere gidecez ....
    Önce şu havaların iyice duzelmesini bekleyelim pınar abla , orhan ,nevin hocam ihşallah yamura yakalanmamışsınızdır...
    Nevin hocama önceden soyledeydim mayıs ayının son pazar gunu hos geldin yaz gezisi duzenlemeyi dusunuyordum....
    Mangal keyfi oyunlar falan dusundum ama zamanın gelmesini bekliyordum ....
    Bakalım gezimiz ne zaman olacak o size kalmış.......

Kanka merak etme bundan sonra butun gezilere senide dahil ederim .....
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski gemlik yolunda üretim yeri var. ve adresleride şöyle

Özgenç Makina Sanayi Ticaret
    Eski Gemlik Yolu Ege Sk. No:4 - 271 49 80

eski motosikletime oradan almıştım egzos. aman sıkı pazarlık yap.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı bluejazzist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek arkadaşım sen de saol.. gerçi pek resim çekemedik sağa sola bakmakdan.gözünü sevdiğim istanbul'u. :( tekrar görüşeceğiz.
    tekrar gidelim kardeş, benim kaskta sorun cıktı zaten onu değitirmem gerek hem para ayarlaya bilirsem pantolon almak niyetindeyim. bu hafta içi yeni indirimli ürünler gelmiş.
    birde Cansu, senin repertuarı cd ye kaydedip verecektin ya (öyle konuştuk diye hatırlıyorum..) ne zaman verirsin? veya mail atabilir misin?
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

tiki_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL
    arkadaşlar herkeze slm ben geri geldim ayağa kaltım uzun bi aradan sonra eee gezi nezaman

hızlı sürücü geri geldi kaçın

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Alıntı tiki_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkeze slm ben geri geldim ayağa kaltım uzun bi aradan sonra eee gezi nezaman

Hoşgeldin dostum tekrardan geçmiş olsun.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı tiki_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Vay kardeşim gelmiş...Geçmiş olmuşta hemde
    Hoşgelmişsin kanka Allah birdaha kaza bela göstermesin inşallah... Amin...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler