Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway sl150
    :D
    bende hemen vereceklerini tahmin ediyordum fakat malesef öyle olmuyormuş dediğim gibi 3 aydır ehliyet bekliyorum bukadar yavaş işlem gören devlet sadece bizmiyiz yoksa bizden kötüsü varmı diye düşünüyorum. yav altı üstü bir a2 alacağım onuda sınavlarını geçince. neden bekletirler anlamadım. tüm gün zaten trafikteyim.

Bende bu gün barajdaydım( hasanağa) yollar çok bozulmuş 30 dakika boş boş doğayı seyrettim ve işime devam bu benim en güzel kaçamağım zaten. mt olarak orada balık tutma yarışması ve piknik düzenlenebilir aslında havalar biraz daha iyi olunca.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YY150T-4
    Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hemen vereceklerini tahmin ediyordum fakat malesef öyle olmuyormuş dediğim gibi 3 aydır ehliyet bekliyorum bukadar yavaş işlem gören devlet sadece bizmiyiz yoksa bizden kötüsü varmı diye düşünüyorum. yav altı üstü bir a2 alacağım onuda sınavlarını geçince. neden bekletirler anlamadım. tüm gün zaten trafikteyim.

Bende bu gün barajdaydım( hasanağa) yollar çok bozulmuş 30 dakika boş boş doğayı seyrettim ve işime devam bu benim en güzel kaçamağım zaten. mt olarak orada balık tutma yarışması ve piknik düzenlenebilir aslında havalar biraz daha iyi olunca.
    bence de on numara olur hele havalar biraaz ısınınca süper bi gezi olur diye düşünüyorum..
    [COLOR="Red"][B][U]Yüksel Türk!
    Senin için yükselmenin hududu yoktur...[/U][/B][/COLOR]

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pınar ablacım saol ehliyetim var ama gelmeyi düşünmüyorum

Motosikleti
    SYM GTS 250
    adnnakn´isimli üyeden Alıntı

manzara gerçekten harika her yer yemyeşil suyun hali başka yaz bi gelse gerçekten güzel olur

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldi,ee Pınar yarın ne yapıyoruz.Bravo doğrusu iyi dolaşmışsın Bursa trafiğinde kadın milleti hırslandımı elinden hiçbirşey kaçmaz tebrik ediyorum doğrusu.Bize ya da gezi amaçlı bir ihtiyaç duyarsan yarın Melih ile o tarafa gelmeyi düşünüyorduk müsait olmazsan rotayı farklı çizeriz
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı Slaughter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, aranıza bugün katıldım.. daha önceden MD ye üyeydim, şimdi burayada üyeyim artık..
    hoşgeldin doğru yerdesin..

bu arada fuara motorsuz gitmeyi düşünen arkadaşlar için tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum. kardeş sitemiz md bursa organizatörü arkadaşımın organize ettiği fuar gezisinin ayrıntıları şöyle ;

GEZİ AYRINTILARI :

Etkinlik tarihi : 22 MART 2009

Etkinlik buluşma noktası : KENT MEYDANI

Etkinlik buluşma saati - haraket saati : 5 : 30 - 6 :00 kesin haraket

Etkinlik konteyjan sınırı : 22 + 3 KATILIMIN ÇOK OLMASI HALİNDE HAZIRDA ARAÇ MEVCUTTUR.

Etkinlik ücreti : GİDİŞ - DÖNÜŞ + FUAR BİLETİ 36 YTL

Araç özellikleri : 25 + 2 koltuklu full + full lüx Mercedes Sprinter.

ÖNEMLİ NOT :

Bu etkinliğe katılmak isteyen herkez en geç 19 mart akşamına kadar bana ulaşıp ücretlerini ödemesi gerekmektedir.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    fuar davetiyesi için bugün durankardeşler honda bayiine gittim honda yamaha gibi firmalar fuara katılmıyormuş . çinlilerin fuarı dedi ve davetiye olmadığını söyledi daha öncede belirttiğim gibi motora binmek ve yol yapmak için fuara gidiyorum diyorum(hava yağışlı olursa kıvırırım )

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Şu an itibariyle topikçe bir yardım harekatı girişiminde bulunmuş bulunmaktayım.Bu gün Pınar'ın gıcır sym gts ile takılınca (kendileri benimkinin bir model üstü olur)abi yok böyle bişiy yaa görüntü süper gidiş süper akıyordu mübarek pınar ile yolda alet yaaa...Kesin bendede olmalı her türlü yardım kabul edilir...Olmadı cuma namazlarından sonra camii önünde mendil pardon kask açıcam...Yaw Pınar kadın milleti kıskançtır fesattır hiçmi düşünmedin halimi bunu alırken

Yalnız cidden kendisini tebrik ediyorum bu gün Hasanağa-Beşevler-Doğancı Barajı-Bulvar yaptık harika kullanıyordu benden bile iyi diyebilirim sürüşü.Bazen kendisini yolun efesi sanıp ta orta yerinden km lerce gitmesi arkadaki otomobilli amcamın bunu sollayamayınca fıtık olma ihtimali gibi sendromlar yaşandı tabii ama bu yenilik heyecanıyla tabiiki normal.Tebrik ediyorum arkadaşım(arada bi-iki tur verirsin değilmiiiii)

Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar davetiyesi için bugün durankardeşler honda bayiine gittim honda yamaha gibi firmalar fuara katılmıyormuş . çinlilerin fuarı dedi ve davetiye olmadığını söyledi daha öncede belirttiğim gibi motora binmek ve yol yapmak için fuara gidiyorum diyorum(hava yağışlı olursa kıvırırım )

Doğrusu hava yağışlı olursa bizde bu gün Pınarla kıvırıcaz gibi konuştuk.Bizdede amaç yol yapmak son 1 kaç gün kala zaten belli eder kendini hava.Barış ile görüşüp son durum hakkında bilgi veririz.ya da olmadı verdiğimiz sözden caymaz araba ile takibe girişiriz..

Biz oradayken kedi gibi titriyorduk dolu,kar,yağmur aynı anda yağdığı görüldü...

Bu arada Yaşar Şerefine Bursa caddelerinde fink attığımız geceden fotoları yazıcının bozulma durumuna karşı şimdi atabiliyorum...

Motosikleti
    SYM GTS 250

Şu an itibariyle topikçe bir yardım harekatı girişiminde bulunmuş bulunmaktayım.Bu gün Pınar'ın gıcır sym gts ile takılınca (kendileri benimkinin bir model üstü olur)abi yok böyle bişiy yaa görüntü süper gidiş süper akıyordu mübarek pınar ile yolda alet yaaa...Kesin bendede olmalı her türlü yardım kabul edilir...Olmadı cuma namazlarından sonra camii önünde mendil pardon kask açıcam...Yaw Pınar kadın milleti kıskançtır fesattır hiçmi düşünmedin halimi bunu alırken

Yalnız cidden kendisini tebrik ediyorum bu gün Hasanağa-Beşevler-Doğancı Barajı-Bulvar yaptık harika kullanıyordu benden bile iyi diyebilirim sürüşü.Bazen kendisini yolun efesi sanıp ta orta yerinden km lerce gitmesi arkadaki otomobilli amcamın bunu sollayamayınca fıtık olma ihtimali gibi sendromlar yaşandı tabii ama bu yenilik heyecanıyla tabiiki normal.Tebrik ediyorum arkadaşım(arada bi-iki tur verirsin değilmiiiii)
    Aşkolsun nevin ya alemsin valla bidaki gezide değişiyoruz motorları senden kıymetlimi arkadaşım
    motoru ilk düşürme işini yukarda hallettim temize havale öğrendim nasıl düşürülüyor dönim derken aha bi baktım ayağımın altında bişey yok aha dedim gidiyo gidiyor derken bıraktım gitti allahtan yerler çamurdu yumuşak zemin bişey olmadı ben zaten baktım gidiyo bıraktım güzelcene halloldu

Bazen kendisini yolun efesi sanıp ta orta yerinden km lerce gitmesi arkadaki otomobilli amcamın bunu sollayamayınca fıtık olma ihtimali gibi sendromlar yaşandı tabii
    aman dursun işte arkada solladıda noldu sonra çok hızlı gitti beni geçince boyu uzadı sanki amcamın
    ama hakkaten tam ortalıyorum demi yol benim abi yok öle

süper bi gündü gerçekten bi dolu yağdığında kask yüzünden bayabi tıngırdasakta valla beynime çakıyolardı sanki o bitti sesi bitmedi kulağımda
    kafe olayımız harikaydı 3 tane zangırdayan tip her tarafımız sırıl sıklan bende güya su geçirmez pantalon var ne geçirmemesi sucuk gibi oldum hele melih akıllı arkadaşım zibidi gibi çıkmış yukarsıda acayip soğuktu karadeniz havasında titriyordu

ama herşeye rağmen onuda zevki ayrı harika bi gündü çok eğlendik

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ibrahim16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba BURSA MT,Öncelikle M@M!'i askere uğurlarken çekilen videoları uploadlamam geciktiği için özür diliyorum... Ancak sorun şu ki videoları uploadlamak için doğru düzgün bir upload sitesi bulamıyorum dosyaları partlar haline getirerek yani parçalayarak rapidshareden yüklemeyi düşündüm ancak belki bilmeyenler vardır indirmeyi diye düşündüm... 1 site buldum küçük boyutlu dosyaları yüklüycem 2-3 yada 3-4 gün sonra bir aksilik çıkmazsa hazır olur şu 2 GB ve 1 GB lik 2 video var boyutları biraz fazla büyük olduğu için sadece 1 GB lık olanını upload edicem 2 GB lığıda düşünücez ama olmaz diye birşey yok tabiiki ... Resimlere gelince resimler çoktan halloldu videolar ile veririm diye düşünmüştüm ama iş uzadığı için şimdi veriyorum M@M! ve BURSA MT'e özel bir program hazırladım Resimleri Slayt haline getiren bir program resimler ile beraber uploadladım buyrun link aşağıda;
    VAKTİNİ AYIRIP BENİM İÇİN BİŞEYLER YAPTIĞIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM... DOWNLOAD EDEMEDİM AMA GÜZEL OLMUŞA BENZİYOR...

Alıntı REİS! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVEEEEEEEET EN SONUNDA LİBYA İŞİ KESİNLEŞTİ VE ARTIK ACI HABERİ YAZAYIM DEDİM ÇARŞAMBA HATAY SONRADA 15 MARTTA İSTANBUL ORDANDA LİBYA ORAYA GİDİNCE LİBYA MT KURACAĞIM ARKADAŞLAR DAVAMIZIN ÜZERİNE GÜNEŞ BATMAYACAK SİZ RAHAT OLUN HAKKINIZI HELAL EDİN SİZLERİ UNUTMAYACAĞIM HA BU ARADA MOTORU SATIYORUM HABERİNİZ OLA SAHİBİNDEN.COM'A İLAN VERDİM İLAN NO :12852567. BURSA MT'YE YENİ KATILAN ARKADAŞLAR HOŞGELDİNİZ BURSA MT'NİN KIYMETİNİ BİLİN BÖYLE MOTORCU ARKADAŞLARI GOOGLEDE ARASAN BULAMAZSIN BELKİ CC'LERİ KÜÇÜK AMA YÜREKLERİ BÜYÜK SON OLARAK GİDİŞİM YAVAŞ OLDU AMA DÖNÜŞÜM HIZLI OLACAK ANLADINIZ SİZ ONU
    abi üzüldüm ayrılamamıza gerçi kendi adıma zeten uzun bi süre görüşemeyecektik ama... mt nin sana ihtiyacı vardı... hayırlısı olsun ben gelinceye kadar dön sende :D bu arada bi fazerde ben istiyom... rengi falan farketmez yaa

BU ARADA BİRAZ ASKER HAKKINDA BİLGİ VEREYİM...
    ŞU AN SİİRT TOPLAMA MERKEZİNDEYİM... SİİRT İL JANDARMADA 15 GÜN EĞİTİM GÖRDÜM VE SİİRTİN İLÇESİ OLAN BAYKANA GİDİYORUM VATANİ GÖREVİME ORDAN DEVAM EDECEĞİM... İNTERNETİM YOKTU BURDAN GİREBİLDİM ANCA... FORUMA HALA YETİŞEMEDİM OKUMADIĞIM 8 SAYFA VAR HALA AMA YILMAK YOK... OKUYORUM HEPSİNİ... GÖNÜL VERDİK BİZ BU İŞE :D

MERAK ETMEYİN RAHATIM ÇOK İYİ... NÖBET YOK İŞTİMA YOK SABAH 8 AKŞAM 8 MEMUR GİBİ İŞTE... BAYKANDA İNTERNET KAFE VAR MI BİLMİYORUM AMA BEN Bİ ŞEKİLDE GİRERİM NASI OLSA :p ORDAN YAZARIM YİNE... NUMARAMIDA YAZICAM ARAMAK İSTEYEN OLURSA.... HAA BU ARADA Bİ ŞAFAK SÖYLİYİM BAAARİ :p Ş:364 :p:p:p

BU ARADA YENİ GELEN ARKADAŞLARADA HOŞ GELDİNİZ DİYORUM... DOĞRU ADRESTESİNİZ....

ŞU AN SİİRT TOPLAMA MERKEZİNDEYİM... SİİRT İL JANDARMADA 15 GÜN EĞİTİM GÖRDÜM VE SİİRTİN İLÇESİ OLAN BAYKANA GİDİYORUM VATANİ GÖREVİME ORDAN DEVAM EDECEĞİM... İNTERNETİM YOKTU BURDAN GİREBİLDİM ANCA... FORUMA HALA YETİŞEMEDİM OKUMADIĞIM 8 SAYFA VAR HALA AMA YILMAK YOK... OKUYORUM HEPSİNİ... GÖNÜL VERDİK BİZ BU İŞE :D

MERAK ETMEYİN RAHATIM ÇOK İYİ... NÖBET YOK İŞTİMA YOK SABAH 8 AKŞAM 8 MEMUR GİBİ İŞTE... BAYKANDA İNTERNET KAFE VAR MI BİLMİYORUM AMA BEN Bİ ŞEKİLDE GİRERİM NASI OLSA :p ORDAN YAZARIM YİNE... NUMARAMIDA YAZICAM ARAMAK İSTEYEN OLURSA.... HAA BU ARADA Bİ ŞAFAK SÖYLİYİM BAAARİ :p Ş:364 :p:p:p

BU ARADA YENİ GELEN ARKADAŞLARADA HOŞ GELDİNİZ DİYORUM... DOĞRU ADRESTESİNİZ....
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kymco CK 125
    mami nerelerdesin samet fuara götürüyor minibüslerle patlat bi izin olmadı gel sende...

hocam ve pınar hanım harikasınız walla. çevremdeki bayanlara sizi örnek gösteriyordum elimde artık kanıtta var

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B][I]

Biz oradayken kedi gibi titriyorduk dolu,kar,yağmur aynı anda yağdığı görüldü...

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Selam arkadaşlar,

Dün akşam Gebze ve Bursa' dan misafirlerimiz vardı, gece boyu onlarla bol bol sohbet ettik. Konunun özü şudur ki akşam 20 adet davetiye getirilip Cansu kardeşe teslim edilmiş bulunmaktadır.

slm herkese bende arnıza yeni katıldım inşallah bende gelicem ist.la

Motosikleti
    kawasakivn 900 cılasik
    selam arkadaşlar evet iyi konuşuyorsunuz ama kusura bakmayın bazılarınız boş konuşuyor bu kurallar koyulduysa bunlar bizim can güvenliğimiz ve emniyetimiz için geçerlidir akadaşlar ehliyetsiz nereye kadar polisten kaça bilirsin hadi kaçtın diyelim yarın allah korusun ya çoluk çocuğa çarpsan yada sana bir şey olsa seni ehliyetsiz olman çokmu iyi olucak yada politen kaçarken bir anda panik yaptın kaza yaptın hiç düşündünmü kütü taraflarını neyse ama en güzel motora binme kask takarak ve can emniyetini alarak binmektir herkese kazasız ve güzel günler dileğiyle

Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı volkan10x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar evet iyi konuşuyorsunuz ama kusura bakmayın bazılarınız boş konuşuyor bu kurallar koyulduysa bunlar bizim can güvenliğimiz ve emniyetimiz için geçerlidir akadaşlar ehliyetsiz nereye kadar polisten kaça bilirsin hadi kaçtın diyelim yarın allah korusun ya çoluk çocuğa çarpsan yada sana bir şey olsa seni ehliyetsiz olman çokmu iyi olucak yada politen kaçarken bir anda panik yaptın kaza yaptın hiç düşündünmü kütü taraflarını neyse ama en güzel motora binme kask takarak ve can emniyetini alarak binmektir herkese kazasız ve güzel günler dileğiyle
    kimsenin ehliyetsiz kullanmayı savunacak tarzda bir mesajını görmedim.. sadece bürokrasiden dem vurmuş arkadaşlar.

Motosikleti
    keeway sl150
    arkadaş yanlış anlamış herhalde beni. farklı füşünseydim zaten ehliyet almazdım. bugün direksiyon sınavına girdim yağmur altında
    ablalarım süpersiniz sizdeki yürek bende yok ne yalan söyleyeyim helal sizlere işte gerçek iki teker hastası.

slm arkadaşlar ben isa izmirden geliyorum ay sonuna kadar buradayım daha önce yazdım ama cvp alamadım toplanıyorsanız tanışmak isterdim....

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster

....
    Hakkında meraklanmaya başlamıştık.Hadi hayırlısıyla fazla bişey kalmamış 364 gün nedirki bu günü geçti say 363...

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mami nerelerdesin samet fuara götürüyor minibüslerle patlat bi izin olmadı gel sende...
    hocam ve pınar hanım harikasınız walla. çevremdeki bayanlara sizi örnek gösteriyordum elimde artık kanıtta var
    :

Alıntı yanki16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm herkese bende arnıza yeni katıldım inşallah bende gelicem ist.la
    Listeye dahil ediyorum kardeş kendini biraz daha tanıtıp tel no nuda bir şekilde at Pazar Gaz açalım İstanbul'a ve canım Boğaz'a

Alıntı volkan10x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Vatandaş neden gocundu?Kim Kimin tavuğuna kış dedi?Burası neresi? Ben Kimim?(Ya bizde boş konuşandamı varmış,hiç görmedim)

arkadaş yanlış anlamış herhalde beni. farklı füşünseydim zaten ehliyet almazdım. bugün direksiyon sınavına girdim yağmur altında
    ablalarım süpersiniz sizdeki yürek bende yok ne yalan söyleyeyim helal sizlere işte gerçek iki teker hastası.

Alıntı gemici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben isa izmirden geliyorum ay sonuna kadar buradayım daha önce yazdım ama cvp alamadım toplanıyorsanız tanışmak isterdim....
    Gel kardeş sende gel İstanbul'a gel sadece Bursa ile değil onlarlada muhabbete gel
    Son katılım listesi
    Şu anki katılım( 6 Gemlik)
    1 - Çaka
    2 - Cansu
    3 - Süha
    4 - Refiye
    5 - Sertaç
    6-Murat
    (7 Bursa)
    7-n_tuncak
    8-feromen
    9-Pınar
    10-Cem
    11-Salvano
    12--Mert yerine Yanki Mert Rıfatın grubuna dahil oldu.
    13-A. Banus

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Son katılım listesi
    Şu anki katılım( 6 Gemlik)
    1 - Çaka
    2 - Cansu
    3 - Süha
    4 - Refiye
    5 - Sertaç
    6-Murat
    (7 Bursa)
    7-n_tuncak
    8-feromen
    9-Pınar
    10-Cem
    11-Salvano
    12--Mert yerine Yanki Mert Rıfatın grubuna dahil oldu.
    13-A. Banus
    Cumartesi gecesi bizi ağırlayan hoş anlar geçirmemizi sağlayan Çakabey Cansu ve Orhan'a teşekkür ederim. Çaka'nın elinin altındaki sanayi potansiyelinide arızamın saat 23:00 civarında halledilmesi sayesinde görmüş oldum.
    O akşam ilk defa başıma buyruk davranıp yola devam ettiğim için acayip pişman oldum . Zaten yağmuru yedik ne olabilirdiki diyerek yola çıktığımda süpürgelik mevkiinde ki tipiye yakalanmamız beterin beteri de varmış dedirtti. farımın kardan geri yansımasının hipnoz etkisi yaratması sebebiyle neredeyse yoldan çıkıyorduk. Güç bela bir benzin istasyonuna girdim. markette ısınan pompacıyı yerinden kaldırıp 1 saat civarı biz oturduk. ve saat 02:10 gibi eve gelebildik. Bu yolculuktan çıkardığım derslere gelince; Arada bir arkadaşlarında konaklamanın çok da bir sorun olmaz. Isıtmalı elciğimiz var dedik sağ taraftakini takarken bozduk. soldaki de önünde rüzgarı kesecek bir şey olmadığı için çok da etkili olmadı (Çaka sözüm sana )

20 adet davetiyeyi arkadaşlara teslim ettim. O gece Orhan Kardeş de gelebileceğinden bahsetmişti onunla da irtibata geçin herkese yetecek kadar davetiyemiz var.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Pınar seninlede yolculuk yapmak çok zevkliydi,kırmızı yanınca Yaşar önde pat diye ani durdu.Bende dursammı-geçsemmi-Yaşara toslasammı derken baktım Çaka son gaz vın dedi geçti bende hazır durmamışken vınlamaya karar verdim.Sen bahara hazırlan artık senle çok şeyler yapıcaz eşlerimizi ikna edebilirsek.

Bu arada ben bu gün motoru yine düşürdüm Mert'in okulun önünde çevireyim derken o beni çevirdi,dizim çarptı durduğum yerde(yardımların için teşekkürler Mert)utancımdan kim güldü kim gülmedi ona bile bakamadım en yakın zamanda dağılan karizmayı yerlerden toparlamam umuduyla...
    hocam geçmiş olsun size bişey olmamasına sevindim...
    diyalogları düşünebiliyorum...
    OHH İYİ OLDU BİZ OTOBÜS DURAĞINDA BEKLERKEN GAZLAMAYI BİLİYODU... ÖĞRENCİ MİLLETİ İŞTE NAPCAN, DK.DA SATAR
    BU ARADA NE ÇOK YENİ ÜYEMİZ VAR. YAZA SIKI GİRİYOSUNUZ... NE YAZIKKİ BEN YOKUM AMA

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARBETUS

Acaba eskiden motorunun markası neydi ?

Bu arada fuara kesinlikle gelmek istiyorum ama benim motorumla istanbul trafiği zor olacağından arkadaşımın motoruyla gelebilirim
    yaaa mert niye çamur atıyosun koskoca BEAT'a... BEAT gibisi var mı?
    Bi ara senle bi slalom yapalımda gör nası süzülüyo trafikte...

[QUOTE=desparadox;1465366]herkese selam motoru aldım gts 250 QUOTE]

çok uygun bi seçim olmuş bayadır giremiyodum... yoksa kesinlikle tavsiye ederdim... hem cc olarak hemde görünüş olarak güzel bi motor... ama scooterdan sıkılmış durumdayım benim tecrübem fena olmamasına rağmen bende 250 cc üzerinden 600 yapmayı planlıyorum... tecrubeye gerçekten çok önem veriyorum...

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdilik ben düşmeden hallettim ama cem o kadar dedim öbürünü daha kullanamıyordu saolsun hemen dakka bir gol bir nazar boncuğunu bıraktı allahtan ufak bi sıyrıkla atlattı bişey olmadı
    bende ilk motorumu yarım saat içinde yatırmıştım gerçi benim hatam yoktu ama... nazarlık olmuştu işte... Allah beterinden saklasın... iyi günlerde kullanın

ehliyetini 4 ay 10 günde alan biri olarak guinnes rekorlarınamı girsem napsam...

SONUNDA YİNE FORUMU YAKALADIM 15 GÜNÜN ARDINDAN... YILMAK YOK... TEK TEK OKUYORUM... BİRAZ TOPİC KİRLİLİĞİ OLUYO AMA İDARE EDİN ARTIK... ÇOK TERS ZAMANDA ASKERLİK YAPIYORUM... FORUM TAVAN YAPMIŞ YENİ ÜYELERİN HADDİ HESABI YOK... YAZA PLANLAR ÇIĞ GİBİ... AMA BENSİZ
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler