Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Eh olum Orhan dönek çıktın bak bi ha dönersen topikte dilime düşersin kimse kurtaramaz ona göre...

ENGİN ( 5 OY)..................ÇAKA( 3 OY)
    1-Kendisi.......................1-Kendisi
    2-Mert..........................2-n_tuncak
    3-Rıfat..........................3-Mustafa
    4-Faruk
    5-Orhan

Bu arada mitalist kardeşim bak türkçeyi katletme lan emi canım benim.Cümleler kurallı-çatılı,kelimeler vurgulu-ulamalı olsun,Da Vinci şifresi gibi ne bu lan olum bak alırım fotoğraf makinanın anahtarını.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Ben De Çakayı destekliyorum. DEsteklemezsem rüyalarıma girer
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Çaka kardeşim işler kızısıtı bunlar bizi tez elden diğer tarafa gönderecekler elbirliği ile

benim olayı düşündünmü arka yaslanma yerini nasıl yaparız.seni gecerken arkama yaslanmak istiyorum sen muhtemelen o sırada gidonun üstüne yatmış olsursun rüzar hesaabı

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Reiz ;

Oğlum Gemlik' teyiz ikimizde ona göre, anladın sen onu

Engin ;

Koltuk kolay, hatta sen onu yarıştan önce getir bana. Ben bir iki hile yapayım, aslında gerenk yok ama olsun İşi sağlama alalım Hem anahtar hem de para

Barış ;

Oy için teşekkürler... Lan oğlum ben şu süngeri bekliyorum biliyorsun, isyan eden yerlerim var

Ufuk - AngelOfDeath

Doğum gününde konuştuk 250 $ bana yatırıyor Engin çatlaaaaa

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Vayyyyyyyy vayyyyyy vayyyy topik izleyicileri,okuyucu ve taşıyıcıları,Çaka son bir atakla 2 oyu birden hazinesine kazandırdı,kimbilir ne tehditler savurdu,hangi bacaklarına sıkmaya kalktı,bunların önemi yok sevgili izleyiciler önemli olan haticenin neticesi...

ENGİN ( 5 OY).............................ÇAKA( 5 OY)
    1-Kendisi(Engindmn)........................1-Kendisi (ÇAkabey)
    2-Mert(Rucerpark)..........................2-n_tuncak(Nevin Hoca)
    3-Rıfat(Barannet)...........................3-Mustafa (Zakkokk)
    4-Faruk(Feromen)..........................4-Barış(Arbetus)
    5-Orhan(Reiz)...............................5-Ufuk(Angelofdeath)

Arkadaşlar durun yalnız bu yarış yapılamaz! Çünkü siz kardeşsiniz.Aldığımız son duyumlara göre topik Mt kardeşliği he he yarış bahane gırgır şamata şahane...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayyyyyyyy vayyyyyy vayyyy topik izleyicileri,okuyucu ve taşıyıcıları,Çaka son bir atakla 2 oyu birden hazinesine kazandırdı,kimbilir ne tehditler savurdu,hangi bacaklarına sıkmaya kalktı,bunların önemi yok sevgili izleyiciler önemli olan haticenin neticesi...

ENGİN ( 5 OY).............................ÇAKA( 3 OY)
    1-Kendisi(Engindmn)........................1-Kendisi (ÇAkabey)
    2-Mert(Rucerpark)..........................2-n_tuncak(Nevin Hoca)
    3-Rıfat(Barannet)...........................3-Mustafa (Zakkokk)
    4-Faruk(Feromen)..........................4-Barış(Arbetus)
    5-Orhan(Reiz)...............................5-Ufuk(Angelofdeath)

Arkadaşlar durun yalnız bu yarış yapılamaz! Çünkü siz kardeşsiniz.Aldığımız son duyumlara göre topik Mt kardeşliği he he yarış bahane gırgır şamata şahane...

Size F1 pistini açtırıcam yarışın yarışın.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reiz ;
    Ufuk - AngelOfDeath

Doğum gününde konuştuk 250 $ bana yatırıyor Engin çatlaaaaa

olm ole konuştumla olmuyo bu işler benide ona bakarsan erdoğan özgür sado ibrahim abi destekliyo şimdi bende 4 oy dahamı almış oluyorum önemli olna siteye yazanlar kardelşim şişirme yapmayalım

yabikere motorun markasına bak skygooo asfallta işim olmaz cünkü gökyüzünde uçuyor olacağımm
    anladın sen onu

Motosikleti
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yabikere motorun markasına bak skygooo asfallta işim olmaz cünkü gökyüzünde uçuyor olacağımm
    anladın sen onu
    Hehe kanat takta iniş takımlarına zeval gelmesin

Bu arada o uçma olayını ben bi kere denedim asfaltta kalmak çok daha zevkli, sen beni geçicem diye tırmalarken ben aşşağıdan el sallarım sana...

Sen onu brak koltuk için ne zaman geliyorsun ? Yapalım koltuğunu... Yaw ben de ne biçim bi şeyim yaaa, kendi koltuğumu yapmadım, demire oturuyorum ama önce senin koltuğu düşünüyorum. Arızalı mıyım neyim

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Hehe kanat takta iniş takımlarına zeval gelmesin

Bu arada o uçma olayını ben bi kere denedim asfaltta kalmak çok daha zevkli, sen beni geçicem diye tırmalarken ben aşşağıdan el sallarım sana...

Sen onu brak koltuk için ne zaman geliyorsun ? Yapalım koltuğunu... Yaw ben de ne biçim bi şeyim yaaa, kendi koltuğumu yapmadım, demire oturuyorum ama önce senin koltuğu düşünüyorum. Arızalı mıyım neyim

sağolasın kardeşlik o senin güzelliğin önce su zincir ve dişli olayını halletmem lazım yürür vaziyete getireyim sonra sana gelecem hem ziyaret hem ticaret olur önümüzdeki ay sanırım cıkartacam motoru zincir lastik gibi uzadı bu şekilde cıkamam zaten

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eh olum Orhan dönek çıktın bak bi ha dönersen topikte dilime düşersin kimse kurtaramaz ona göre...

ENGİN ( 5 OY)..................ÇAKA( 3 OY)
    1-Kendisi.......................1-Kendisi
    2-Mert..........................2-n_tuncak
    3-Rıfat..........................3-Mustafa
    4-Faruk
    5-Orhan

Bu arada mitalist kardeşim bak türkçeyi katletme lan emi canım benim.Cümleler kurallı-çatılı,kelimeler vurgulu-ulamalı olsun,Da Vinci şifresi gibi ne bu lan olum bak alırım fotoğraf makinanın anahtarını.
    ben kazanacağım bakarım çakayıda destekleyebilirim (uyan ey mt tehditedildim mecburen çaka diyorum )

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Çaka yı destekliyorum.
    Haneye kaydedilsin lütfen!

not: niye desteklediğimi bilmiyorum destekle dedimi desteklerim gerisini sormam!

Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makro ile dağda ne yaptın olm, karıncalar kayak, böceklerde board a mı geldiler.
    evet aga inanmasınnn bi hareketler yapiolarr aklın dururr unutmaki fotıgrafçılık ödülünüü bir türk kışın yatığı makro çekimle aldıı

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    bende çakayı desdekliyorum oyum yazılsın lütfen

Bu arada mitalist kardeşim bak türkçeyi katletme lan emi canım benim.Cümleler kurallı-çatılı,kelimeler vurgulu-ulamalı olsun,Da Vinci şifresi gibi ne bu lan olum bak alırım fotoğraf makinanın anahtarını.[/QUOTE]

tamam daa benim türkçem kıt öğrenim hayatım boyunca türkçe dersinden kaldımm bide msn de yada chat ta hep yabancılarla konuşuyorum ondan el alışkanlığı

Motosikleti
    HONDA BEAT
    İşte en son yapacağın yorum buydu inan ; MANTIK ben de bulunmayan bir meziyet

Boş versene bi aragaz çekti sonra tırstı kaçtı utanmasa al anahtarları yarışmayalım diyecek

Bu arada gel artık şu izne beeee, oturalım iki sohbetin belini kıralım,

geliyorum az kaldı

bu arada şu anımı paylaşmak istiyorum....

DÜN ÇARŞI İZNİNE ÇIKTIM ASKERİ KIYAFETLE, NİZAMİYE KAPISINDAN ÇIKTIĞIM ANDA 500 MT CİVARI Bİ UZAKLIKTA BİŞEY DUYDUM VE BU O OLMALI DEDİM... ŞAŞILICAK GİBİ AMA 46 GÜNDÜR RACİNG MOTOR GÖREMEMİŞTİM Bİ KAÇ DEFA SES DUYDUM SADECE ÖNÜMÜZ CADDE OLDUĞU İÇİN... VEEE ÇIĞLIKLARIM ARASINDA LAMBALARDA DURDU O ASİL R1... NE KADAR SEVİNDİĞİMİ ANLAMALI Kİ İŞARETİM ÜZERİNE ARAGAZ YAPTI BENİ KIRMADI... BENDE ŞIMARDIM BAKTIM ADAM BOŞ DEĞİL İŞARETLE HADİ BE Bİ TEKER BE... İÇİMİN YAĞI ERİSİN BE DERCESİNE ÇIRPINDIM... VEE İŞTE O AN TEKERE ALDI VE BENİM BİTTİĞİM AN... SONRA U DÖNÜŞÜ YAPIP FİLMİN TEKRARININ YAYINLADI... 3. DE HALA ORA DURMUŞ KOYUN GİBİ BAKAN Bİ ASKERİ GÖRÜNCE YANIMA GELDİ DURDURDUM VE ABİ 46 GÜNDÜR İLK DEFA RACE GÖRÜYORUM İZNİNLE ÖPECEM DEDİM VE TEKERİNİ ÖPTÜM MOTORUN O SICAKLIĞI HİSSETTİĞİMDE YÜZÜMDEKİ İFADEYİ GÖRMEYİ ÇOK İSTERDİNİZ EMİNİM... ÇÜNKÜ ARKADAŞLAR ARASINDA UZUN SÜRE MANYAK LAN BU MUHABBETLERİ DOLAŞTI BİRAZ MUHABBETTEN SONRA MD İLE TAKILDIĞINI VE ÇARŞIDAKİ SAKARYA MOTORUN SAHİBİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM... EN KISA ZAMANDA UĞRAYACAĞIM YANINA EN AZINDAN SESİNİ FALAN DİNLERİM...

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar yarış olmasına karşıyız ama engin abi diyorum bende..
    şöyle bi değerlendirme yaptığımızda sürücü kısmında ikisinede güveniyorum... geriye makine kalıyor... ikiside çin... ve bildiğim kadarıyla çin motorları ne kadar kurcalarsan o kadar dert açıyor başına... (kendimden biliyorum) bu sebepten dolayı engin abinin kazanacağı kanaatindeyim ama yinede yarışmanı istemem engin abi çünkü karşılığındaki ödül tatmin edici değil ehuehuehe

GERÇİ BİRAZ CİDDİYETTEN UZAK, (KANUNLARDA NİZAMLARDA EMREDİLDİĞİ GİBİ DEĞİL YANİ ) SANIRIM BUDA KARŞIMDA O ANDA KOMUTAN OLMAMASINDAN KAYNAKLANIYO
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

betamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R75/5
    Çaka'yı destekliyorum....arkandayım dostum.
    [B]O en sevdiklerime, o en sevip de yeterince söyleyemediklerime, o en çok söyleyip de yeterince sevemediklerime selam olsun...[/B]

angelofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar 250
    Yürrü lem çaka !!!

Rüzgarın oğlu... Engin dikkat et çaka' nın rüzgarına kapılmaaaaa

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı angelofdeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yürrü lem çaka !!!

la olm altyapıyı sağlam çalışıyon valla insanları nasıl tehdit ettiysen

Motosikleti
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben De Çakayı destekliyorum. DEsteklemezsem rüyalarıma girer
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben kazanacağım bakarım çakayıda destekleyebilirim (uyan ey mt tehditedildim mecburen çaka diyorum )
    Alıntı yucika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çaka yı destekliyorum.
    Haneye kaydedilsin lütfen!

not: niye desteklediğimi bilmiyorum destekle dedimi desteklerim gerisini sormam!
    Alıntı soner_kep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende çakayı desdekliyorum oyum yazılsın lütfen
    Alıntı betamix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çaka'yı destekliyorum....arkandayım dostum.
    Alıntı angelofdeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yürrü lem çaka !!!

Beni " can-ı gönülden " destekleyen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum...

Enginim Dumanım ne iş kamu oyu yoklamasında gerilere düştün kardişşşş, bak bak bursa mt yetmedi şehirler arası destek alıyorum her şey anahtar için

Yucika dostum destek için teşekkürler emmeee şike olduğunu bu kadar belli etmeseydin keşke yahu, bu arada gözümden kaçmadı BMW ler 3 olmuş ben daha bi taneyi yürütemiyorumsen 3 lemişsin, hayırlı uğurlu olsun, Allah tekerini düz bastıra. Resim istiyorum

Betamix ben hala doktoru arıyamadım biliyor musun Ama getiricem benim emektarı istanbul a bu şart oldu... Onun cezası doldu artık biraz ilgiyi hak ediyor...

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    engin abi çaka seni dış desteklerin gücüyle harcadı gibi hemen atağa geçmen lazım

mami baş parmağını görüyorum güzel ver selamı salla kolları çek dizleri yürübe mami en büyük asker bizim asker

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler