Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    meRt Geçmiş oLsun kardeŞim Sen geL atLa aRkama DüşüRürüs kuRtLarınıda taşLarınıda
    ßayramda ne yapıyorus ßuLuşma, gezi ,ßir Şey oLucakmı ?
    Mami'nin anıSına Son ßir Gezi nasıL oLur ?
    Mami VErSin kararı ne oLurSa oLsun yazsın ßuraya...
    GeLen geLsin geLmeyenin kaLßi geLenLerLe ßir oLsun ??
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ShyTan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meRt Geçmiş oLsun kardeŞim Sen geL atLa aRkama DüşüRürüs kuRtLarınıda taşLarınıda
    ßayramda ne yapıyorus ßuLuşma, gezi ,ßir Şey oLucakmı ?
    Mami'nin anıSına Son ßir Gezi nasıL oLur ?
    Mami VErSin kararı ne oLurSa oLsun yazsın ßuraya...
    GeLen geLsin geLmeyenin kaLßi geLenLerLe ßir oLsun ??
    arkadaşım benim ogün telaşem olacağından geziye katılamam... ama isterseniz bi gezi ayarlayın siz... saat 1 de gelebileceğiniz şekilde... sonra vedalaşmadan sonra siz geziye devam edersiniz... sonra ben sizi bulurum işlerimi ayarlayabilirsem... kalan kısmına katılırım belki...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ßayRamın 4. Günü oLucak Demedim Ki iLLede 2. Günü 3. Günü ?? Veya aRife Günü ßir Çay oLa ßiLir..
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Arkadaşlar şimdiden bayramınız kutlu olsun. Ben Antalya' ya kaçıyorum bu gece 12'de. Bayram dönüşü görüşmek dileğiyle..

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Bence şehir içi bir çay partisi olabilir. Maksat hem bayramlaşırız hem muhabbet zira o saatten sonra şehir dışı gezi imkansız bana göre ama arkadaşların fikirlerinide bekleyelim.

Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şimdiden bayramınız kutlu olsun. Ben Antalya' ya kaçıyorum bu gece 12'de. Bayram dönüşü görüşmek dileğiyle..
    Dostum yolun açık olsun. Dikkatli git tam tekmil koruman falan herşeyin. Seninde bayramın şimdiden kutlu olsun.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    HONDA BEAT
    güle güle yolun açık olsun...

Motosikleti
    Farında yoLunda açık oLsun hayırLı yoLcukLukLar tatLı güseL ßayramLar geLde dağ Muhaßßetini konuşaLım (:

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Picasso hadi o zaman iyi yolculuklar madem topiğe su dökücem ama pc cazur cuzur edicek,Geçmiş Ramazn bayramını,gelecek Kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar,her gününü bayram sevinci içerisinde geçmesini temenni ederim...

Ah Hem kortej hemde çay partisi hemde bensiz,napalım kader yine ağlarını ördü...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Picasso hadi o zaman iyi yolculuklar madem topiğe su dökücem ama pc cazur cuzur edicek,Geçmiş Ramazn bayramını,gelecek Kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar,her gününü bayram sevinci içerisinde geçmesini temenni ederim...

Ah Hem kortej hemde çay partisi hemde bensiz,napalım kader yine ağlarını ördü...

Hehehhe hocam siz gezileri kaçırmazdınız ama malum bilioruzki yüreğiniz bizimle. Sizişn yerinizede gaz açarız biz
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    maksat gönüller bir olsun dimi mustafa

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    O gün saat 13.30 da gezi otobüsü okulun önünden kalkacak belki sizi yollarda görürüm ve arkanızdan melün melün bakar el sallarım,Mami çok istiyordum ama her şey nasip olmuyor.Öğrencilerimide çok seviyorum ve öncesinde söz vermiştim bu gezi için...Mustafa her fırsatta adımlarınızı takip açısından arayıp rahatsız edeceğimden emin olabilirsiniz.Pınar sen git bari yokluğumu belli ettirme..

Motosikleti
    HONDA BEAT
    O gün saat 13.30 da gezi otobüsü okulun önünden kalkacak belki sizi yollarda görürüm ve arkanızdan melün melün bakar el sallarım,Mami çok istiyordum ama her şey nasip olmuyor.Öğrencilerimide çok seviyorum ve öncesinde söz vermiştim bu gezi için...Mustafa her fırsatta adımlarınızı takip açısından arayıp rahatsız edeceğimden emin olabilirsiniz.Pınar sen git bari yokluğumu belli ettirme..
    eksikliğinizi hissedicem hocam...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada sizinle paylaşmak istedim taş düşüyorum çok sancılı ve ağrışı bir şeymiş kimsenin başına vermesin
    geçmiş olsun mert. ben de atlattım onları defalarca. en sonu ağustos sonuydu, ağrıkesici kullan ve bol bol koş ya da ip atla süper ii gelir..

Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence şehir içi bir çay partisi olabilir. Maksat hem bayramlaşırız hem muhabbet zira o saatten sonra şehir dışı gezi imkansız bana göre ama arkadaşların fikirlerinide bekleyelim.

Dostum yolun açık olsun. Dikkatli git tam tekmil koruman falan herşeyin. Seninde bayramın şimdiden kutlu olsun.
    yok abi motosikletle gelmedim, atladım otobuste uyuya uyuya geldim
    artık inşallah yaza dönüşü (kesin dönüş- okul bitince) motorla yapacağım ege sahilinden. hatta hep beraber bile gidebiliriz

Alıntı ShyTan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farında yoLunda açık oLsun hayırLı yoLcukLukLar tatLı güseL ßayramLar geLde dağ Muhaßßetini konuşaLım (:
    evet ya şu dağ olayın ı da yapamadım ya da yapamadık bi halledelim

örtmenim sizin de bayramınız kutlu olsun, iyi yolculuklar, mutlu tatiller diliyorum. konyadan dönüşe bir yolunu bulun da antalyaya rotayı çevirin.zaten 4-5 saat bişi.burdan da bursa 8 saat bikaç saat de burda gezeriz

bir de bu çay muhabbeti güzelmiş. tam ögrenci işi, çay içmek

orada olsam bu bayram dolayısıyla kesin gelirdim..

BU ARADA ARKADAŞLAR ANTALYA'DA HAVALAR İNANILMAZ GÜZEL GİDİYOR GÖRDÜĞÜM KADARIYLA..

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    evet arkadaşlar kardeşim maminin askerlik gidiş tarihi git gide yaklaşıyor:(

kardeşime yakışır bir kortej için katılımın en üst seviyede olmasını bekliyorum
    bayramın 4.günü perşembe 12.30 da heykel kafkas pastanesi önünde buluşuyoruz

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi orda daha cok benim bildigim sevgililer bulusuyo ama

Motosikleti
    HONDA BEAT
    sen yanlış biliyon mert daha çok şey öğrencen

evet arkadaşlar heyecanlı msınız?

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Cansu Haldunla Konuştum Cansu Getirirse Gelirim Dedi Ona Göre Gemlik Ekibini Sen Ayarla Canım Benim

BİZİM SEVGİLİLERİMİZDE MOTOR DEĞİLMİ MERTCİM DURUMA AYKIRI BİRŞEY YOK

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Picasso gelirim oraya ama öğrencilerimi bırakamam,onlar bensiz napar sonra,hepimiz uğrarız misafir ediver canım nolucak,yinede sağol nazik davetin için,yolunu bulursan sen uç bize,2 gün Konyadayız...

Mami emin ol Konya yerine senin korteje katılıyor olsaydım tüm gecem uykusuz geçerdi heyecandan,hemde abartısız yalansız,yaz siz ordan kaptırmışken Konya ya geliversenize,hem dua belki orda daha makbul olur...

Mert yanlışın var 1920 den bu yana o pastanenin önünde buluşan ve ya geçen bir çift olmadı,geçtiysede geri gelemedi

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Cansu Haldunla Konuştum Cansu Getirirse Gelirim Dedi Ona Göre Gemlik Ekibini Sen Ayarla Canım Benim

BİZİM SEVGİLİLERİMİZDE MOTOR DEĞİLMİ MERTCİM DURUMA AYKIRI BİRŞEY YOK
    haklısın abi bu arada bahara kadar motora binmem yasak ama mami abi için gelicem tabi motor çalışırsa 1 haftadar çalışmadıgı ıcın akusu bitmiştir büyük ihtimal

angelofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar 250
    Bu millet nereye kayboldu...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler