Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhammet abi senin askerlige kac gun kaldı ya kortej organizasyonu yapmak lazım simdiden
    küçük bi kortej yapıcaz inşallah.. küçük derken mütevazi oluyorum.. motor sayısı beni mutlu eder tabiki
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Moto Guzzi Stelvio
    bluejazzist gitarı seven bir tip deildim ancak senden sonra hoşuma gitmeye başladı ve müziklerinin hepsini dinledim.
    ßanada öğretir misin

canım benim öncelikle teşekkür ederim. ne demek öğretirim tabiki.sen yeter ki gönüllü ol.

Alıntı feromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte karşınızda Cansu (biraz geç oldu herkesten özür diliyorum) Bir Bursa MT gecesinde Gemlik'te amatörce çektiğimiz deneme kaydı ama beni mest ediyor ...Tebrikler Cansu...
    http://s485.photobucket.com/albums/r...t=DSCN5023.flv
    hocam müsadenizle sizi en fanatik dinleyicim olarak ilan edicem.sizlere teşekkür borcumu buradan ödeyeyim.iki senedir müzik olayına uzakdık.tekrardan eteşlediniz. sonu hayır olsun. sanırım kaset yolu gözüktü gibi. uğraş için ayrıca
    ::gleam::%1::gleam::

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Salvano ve banus sizede teşekkür ederim tebriklerinizden dolayı...
    Bende Mami neden o gece eğlenmiyo böyle sinsi neyim duruyo diyodumMeğersem gizli çekim paparazilik işleriyle meşgulmüşama o gece çok eğlendiğimi söylemiştim.Cansu umarım yarında gitarını tıngırdatma ve bize böyle bir eğlence yaşatma fırsatını daha bahşedersin,Faruk o gece belli etmedi eğlendiğini ama evde 3 gün durmadan senin şarkıları söyleyerek gezdi...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Evet Bursa' dan katılacak arkadaşlar için son hatırlatma :

Sabah 08:30 ' da Gemlik ÇakaBey sizleri bekliyor olacak, 09:00 da kontak açıyoruz.

Arkadaşlar bu etkinliğe herkesi bekliyoruz. ,

Buluşma noktaları:

İstanbul Grubu : Çayırova McDonalds önü Saat:10:30 Hareket: 11:00
    Bursa Grubu: Eskihisar İskelesi önü : Saat 10:30 Hareket 11:00
    Gebze Grubu: Kulüpevi otoparkı (Halısaha)

Tüm bölgelerden gelecek olan arkadaşlar kulüpevinden toplanacak hep beraber güzergaha hareket edecek. buluşma noktalarında size eşlik edecek arkadaşların motosiklet ve diğer bilgileri buraya eklenecek.

CansuCan konserini hatırlatmama gerek var mı

Motosikleti
    ---------
    Alıntı bluejazzist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bluejazzist gitarı seven bir tip deildim ancak senden sonra hoşuma gitmeye başladı ve müziklerinin hepsini dinledim.
    ßanada öğretir misin

canım benim öncelikle teşekkür ederim. ne demek öğretirim tabiki.sen yeter ki gönüllü ol.

hocam müsadenizle sizi en fanatik dinleyicim olarak ilan edicem.sizlere teşekkür borcumu buradan ödeyeyim.iki senedir müzik olayına uzakdık.tekrardan eteşlediniz. sonu hayır olsun. sanırım kaset yolu gözüktü gibi. uğraş için ayrıca

Geziye gelemesem de sırf senin resitalini dinlemek için akşamına yetişmeye çalışacağım benden tam destek sana....

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    Çakaßey geLdimi ßisimkiLer ßende ßirasdan iŞe Gidicem hayırLı yoLcuLukLar hepinise (:
    kaLßim SisinLe..
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salvano ve banus sizede teşekkür ederim tebriklerinizden dolayı...
    Bende Mami neden o gece eğlenmiyo böyle sinsi neyim duruyo diyodumMeğersem gizli çekim paparazilik işleriyle meşgulmüşama o gece çok eğlendiğimi söylemiştim.Cansu umarım yarında gitarını tıngırdatma ve bize böyle bir eğlence yaşatma fırsatını daha bahşedersin,Faruk o gece belli etmedi eğlendiğini ama evde 3 gün durmadan senin şarkıları söyleyerek gezdi...
    yok be hocam anladığım kadarıyla, (faruk abide benim gibi) bizim eğlence tarzımız biraz farklı... öyle sizin gibi 'amıyoruz

Geziye gelemesem de sırf senin resitalini dinlemek için akşamına yetişmeye çalışacağım benden tam destek sana....
    şu havaya bakar mısınız.... ne yazıkki dükanda olmak zorundayım... ama kararlıyım devamsızlık yapmıcam... akşama bi terslik olmazsa yollardayım...

bende geliyom bende
    işleri bi çırpıda hellettim ve yola çıkıyorum... zaten BURSA-MT'nin geceleride bi başka...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Bursa Mt ulaştınız mı hedefe??
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa Mt ulaştınız mı hedefe??
    Evet her şey harikaydı Barış kardeş...O kadar kalabalık bir kortej beklemiyorduk doğrusu.Heralde 150 civarına yakın motor vardı ve sonrasında bizleri ağırlayışınız,çay bahçesi,yemek,her şey ama her şey mükemmeldi.Altta kalmamak isteriz ve muhakkak sizleride buraya bekleriz.Her şey için en içten teşekkürler,sizi ve camianızı seviyoruz...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet her şey harikaydı Barış kardeş...O kadar kalabalık bir kortej beklemiyorduk doğrusu.Heralde 150 civarına yakın motor vardı ve sonrasında bizleri ağırlayışınız,çay bahçesi,yemek,her şey ama her şey mükemmeldi.Altta kalmamak isteriz ve muhakkak sizleride buraya bekleriz.Her şey için en içten teşekkürler,sizi ve camianızı seviyoruz...
    Hocam, Sizleri ağırlamak bizim için bir zevkti. Resimleri bekliyoruz. YUNUS abiler de resimleri görmek istiyorlar

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Şu anda foto işiyle ilgileniyorum Polislerinizde sizin gibi cana yakındı.Yunusları görünce yusuf yusuf olmaya alışmıştık.Bu arada harika motorlarınız vardı.Neydi o çay bahçesi galeri gibi gelen geçen seyrediyor,hangisinde foto çekineceğimizi şaşırdık...

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Güzel bi geziydi gerçekten özellikle gemlik faslı mükkemldi.Gezi boyunca bana artçım olarak eşlik eden, rüzgarı benimle birlikte yutan. montumu düzelten, çantamı taşıyan damlayada çok teşekkürederim. Bizde beklioruz fotoları heyecanla
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

artık bende üyeyim benden kurtuldum diye sevinen ve bu siteye üye olanlara duyrulur.herşey harikaydı.başta haldun ebim olmak üzere herkeze teşekkür ederim bize misafir ettiğiniz için.resimlerimizi beklioruz
    iç acılarımın toplamı karşılık gelmedi gözyaşlarımın karesine...:wiinkk:

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    merve tekrar hşgeldin aramıza.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Hoş geldin dünkü gezimin süpriz çılgın artçısı...En yakın gezide basarız yine...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Ya hocam böle gezi falan deyip duruyosunuz, zaten gelemediğim için üzülüyorum.. Ama ben de bir gün eğitimi ekip de gelmessem bana da erdem demesinler

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bi geziydi gerçekten özellikle gemlik faslı mükkemldi.Gezi boyunca bana artçım olarak eşlik eden, rüzgarı benimle birlikte yutan. montumu düzelten, çantamı taşıyan damlayada çok teşekkürederim. Bizde beklioruz fotoları heyecanla
    ahh be mustafa abi artçın olasım geldi ne güzel yazmışsın...

hoşbulduk gene nevin hocam çılgın sendin valla baya bi güzeldi ya hatta süperdi hayran kaldım.zakokk mustafa abimi tanıyamadımda...?

mustafa abinin mesajını gördüm evet zakok oymuş.damlada çok memnun kalmış senden abi.bu arada bende benimle abim kadar ilgilenen cansu abime sonsuz sevgiler o olmasa kardankız olurdum valla herşey mükemmeldi hakkınızı helal edin.en şanslı benim 2 kişiye artçılık yaptım 2side süperdi herkez sağolsun.görüşmek üzere...
    iç acılarımın toplamı karşılık gelmedi gözyaşlarımın karesine...:wiinkk:

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    mami ve sado dün akşam çakırhamamda görüldünüz

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı mervecik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk gene nevin hocam çılgın sendin valla baya bi güzeldi ya hatta süperdi hayran kaldım.zakokk mustafa abimi tanıyamadımda...?

mustafa abinin mesajını gördüm evet zakok oymuş.damlada çok memnun kalmış senden abi.bu arada bende benimle abim kadar ilgilenen cansu abime sonsuz sevgiler o olmasa kardankız olurdum valla herşey mükemmeldi hakkınızı helal edin.en şanslı benim 2 kişiye artçılık yaptım 2side süperdi herkez sağolsun.görüşmek üzere...
    merve hoş geldin... nevin hocanın sayesinde forumda bayan sayısı çoğalıyor... ne güzel

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mami ve sado dün akşam çakırhamamda görüldünüz
    görüldükte niye dürtülmedik kardeşim... insan kaskımıza taş atar önümüze atlar falan filan...

muhtemelen benim telefonun kulaklığını almaya gidişimizin dönüşündedir o görüntü... kulaklığı topcase in üstüne koydum sonra yola çıktım şaka gibi
    sonra bi baktım aaa yok... sonra sado ile almaya gittik ölümlerden döndürdü beni pis herif... hayır yani motorcuyuz falanda artçı olmak zor iş... artçıılar bilmez tabi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler