Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla çoğunlukla millet akşam çayına doğru dökülecek,ama yinede en erken gelebilen çıksın arasın bizi bulsun mangala yetişsin...
    nevin hocam şu bizim rektörle konuşsak da bi hafta vizeleri ertelese de yarın ben de gelsem olmaz mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nevin hocam şu bizim rektörle konuşsak da bi hafta vizeleri ertelese de yarın ben de gelsem olmaz mı

Ayıpsın sen orda ne kadar doç. ,yrd doç. ,prof. varsa 2 selamımı söyle.Hatta söylemene gerek yok,ben onlarla telepati kursam o da yeter...Sen gel evladım gel ,yeşilliklerde zihin daha iyi sindiriyo bilgiyi, geviş falan getirince kalıcı oluyormuş bir rivayete göre...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENDE ONU DEDİM ZATEN BİZ O SAATTE PERT Bİ ŞEKİLDE EVE GİTME MODUNDA OLURUZ ZATEN
    tamam yav ne kızıyonuz başka zaman ne aceleniz var erkenden nereye diyenlere noldu bilmem... problem değil kalbinde yer yoksa guzelim ben ayakta da giderim...

Ayıpsın sen orda ne kadar doç. ,yrd doç. ,prof. varsa 2 selamımı söyle.Hatta söylemene gerek yok,ben onlarla telepati kursam o da yeter...Sen gel evladım gel ,yeşilliklerde zihin daha iyi sindiriyo bilgiyi, geviş falan getirince kalıcı oluyormuş bir rivayete göre...
    bu arkadaşı ve tepkisiz kalan diğer arkadaşları ayakta alkışlıyorum.Helal olsun size muhteşem örnekler sunduğunuz için bizlere yeni gelen nesillere... puahahahah
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL

yav hiç güleceğim yoktu haaaa aman BE duymasın
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Cidden bende karnımı tuta tuta güldüm,yaw Mami çok alemsin..

Ya bu arada gelmeyenin tekeri kabak olsun Cansu'nun gitar keyfi yetecek bize varya... Zor bekliyorum...Arkadaşlar işiniz bittiği gibi arayın bizi gecede sahil kenarında falan çalarız hatta ateş yakarız....Çok güzel olacak...

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ee abi ne olsu şimdi kimler geliyo

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    reiz Sende GiderSen Kesin HerkeS Gider
    Kaßak Maßak Demeyin valla 5 evLerden heykeLe iki kişi PatLak LastikLen geLmişim Stadyumda Farkına Vardım onuda uFak Çocuk SöyLedi
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Moto Guzzi Stelvio
    Cidden bende karnımı tuta tuta güldüm,yaw Mami çok alemsin..

Ya bu arada gelmeyenin tekeri kabak olsun Cansu'nun gitar keyfi yetecek bize varya... Zor bekliyorum...Arkadaşlar işiniz bittiği gibi arayın bizi gecede sahil kenarında falan çalarız hatta ateş yakarız....Çok güzel olacak...
    aslında herkesler gelsede bizim armutlu'da yazlık var orda misafir ederdim sizleri.
    ::gleam::%1::gleam::

Motosikleti
    ---------
    Biz sabah Gemliğe gidiyoruz gelen herkesi bekliyoruz...

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Gemlik beklemede

-- sado aşk olsun bu nedir yav ben bi geziyi kaçırdım bundada moto yok bende ama artçı filan geliyoruz

biz geceden bekliyoz sizi artık bu gezi yi kaçırmayın arkadaş

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Birgün İstanbul'da birgün Sakar'yada Birgün Bursa'da iş kovalıyoruz bakalım sonu ne olacak gerçi Sakarya geziydi ama neyse bu gezi planımda yattığı için ses çıkarmadım daha dün geldim yarın tekrar İstanbul'a gideceğim iş görüşmesine Allah sonumu hayır etsin bakalım ne olacak

Motosikleti
    09 - Kasım - 2008 Pazar , Sabah 08:20 çay demini aldı

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ShyTan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reiz Sende GiderSen Kesin HerkeS Gider
    Kaßak Maßak Demeyin valla 5 evLerden heykeLe iki kişi PatLak LastikLen geLmişim Stadyumda Farkına Vardım onuda uFak Çocuk SöyLedi
    ben şöyle motorcuyum böyle motorcuyum demekle olmuyor işte...
    bu arkadaşıda ve tepkisiz kalan diğer arkadaşlarıda ayakta alkışlıyorum.Helal olsun size muhteşem örnekler sunduğunuz için bizlere yeni gelen nesillere... puahahahah
    çeliktende özür diliyoruz bu arada

Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birgün İstanbul'da birgün Sakar'yada Birgün Bursa'da iş kovalıyoruz bakalım sonu ne olacak gerçi Sakarya geziydi ama neyse bu gezi planımda yattığı için ses çıkarmadım daha dün geldim yarın tekrar İstanbul'a gideceğim iş görüşmesine Allah sonumu hayır etsin bakalım ne olacak
    abi umaraım işlerin yolunda gider... doğru düzgün muhabbetde edemedik... aramızda görmek istiyoruz seni...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Şuan Gemlik Evim Cafede full muhabbet full sohbet ve canlı müzik eşliğinde gezimiz devam etmektedir. MT üyelerinin bilgilerine sunulur...

süperdi gezi gelen arkadaşlara ayrıca teşekürü bi borç bilirim

Motosikleti
    Saat 22:00 itibari ile Gemlik grubu olarak arkadaşlarımız yolcu etmiş bulunmaktayız...

Katılanların tekerine sağlık , gelemeyenlerin canları saolsun bir daha kine kısmetse. Bize bu güzel günü yaşattığınız için tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederiz. Bir hatamız olduysa affola...

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Uyan ey topik!Hayatımın en güzel rekor gezisiydi (Bilecik gezisinden bile güzeldi) Delmece yolu manzarasını ben internette bile görmedim...,

Baştan sona mükemmeldi,önceki gezilerde daha çok yol yapıyorduk oysaki şimdiki gezide,müthiş manzara,dağ,deniz,mangal,piknik,gitar,şarkılar,çek ilen halaylar,voleybol topuyla uçarak ve düşerek yapılan komik vuruşlar,espri,kahkaha,ihtiras,aşk(motorlarla alakalı) herşey vardı,ya nebileyim pembe dizi gibi bir geziydi...

Gelen geçen 1000 cc lik motorlular bile aramıza katılmadan edemediler...Bunlar mayyakmı bu kriz ortamında bu kadar eğleniyo bi bakalım diyen yanımıza uçtu...

Ya hele o Cansu'yu dinleyince şok oldum,bu kadar profosyonelini beklemiyordum doğrusu...Hani orda bir grup kız olsa kesin "Cansu benimle evlen" diye yakasını paçasını yırtardı...Kendimizden geçtik..Arkadaşlar kesin bunun tekrarı çekilmeli...

Ben bu gezi için emeği geçen Haldun-Selin,Cansu,Orhan Süha ve eşine sonsuz teşekkürler diyorum.

Genelde 6 motor 10 Kişiydik fakat sonradan gelen giden belli olmadı

Hocam Naptın Nasıl Bi Yazı Bak Bu Gezinin önüne Geçecek(benim Sewsimden Bahsetmedin Tüh çektiğim Halay Fotolarına )

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    23:50 itibariyle Bursa ekibi olarak bursadayız O nasıl bir soğuktu yav . Gezinin finalinde katıldıksada, gemlikte bizi ağırlayan tüm arkadaşlara ve gitarıyla yüreğimizi ferahlatan cansuya teşekkür ederim.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler