Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız delmece yaylası için bişey söyliyim orası yayla mayıstan itibaren orası ful inek kaynıyor yolun ortasına yatmış inekler çok göreceksiniz kalkmak için tenezzül etmiyorlar ve koku mütiş heryerde bombaları var
    Ama manzarasıda harika özellikle şellale şellaleye kadar kros yaparak gidebilirsiniz o zevkide tadarsınız
    pınar abla seni buraya ben davet ettim hiç ismi mi sölemiyosun bak bu arada o verdiğin siteden dövme modeli bulamadım motora gitcek seninkine benzer bişilerde göremedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250
    pınar abla seni buraya ben davet ettim hiç ismi mi sölemiyosun bak bu arada o verdiğin siteden dövme modeli bulamadım motora gitcek seninkine benzer bişilerde göremedim
    Valla ne desen haklısın sayende bendebu güzel ortama katıldım teşekkür ederim.Anlaşıldı sana benim reflektörden yapıcaz sen ona taktınbir ara ben çizimleri yaparım yapıştırırız

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Bu arada tribal tattoo die aratırsan bulabileceğini düşünüyorum nette...Oradan beğendiğin bikaç çizimi de gidip herhangi bir tabelacıdan reflekte folyoya kesimini yaptırabilirsin plotter'dan...Fazla bişe tutacağını sanmıyorum...Hatta bazılarında o çizimler vardır bile bi uğra istersen...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    yok aynısı olsun demiyorum ya daha değişik bişiler arıcam ben ama sizden yinede küçük bir yardım isticem çizin konusunda bu arada saol akın arıcam şimdi

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3bin 4bin mi :S Benim cbr ilk aldığımda 3000km'de idi istanbuldan dönerken orhangaziye girmeden hafif tatlı yokuş bir düzlükte 150rahat yapmıştı...Benim bildiğim rodaj 1000kmdir...Ondan sora makinayı sıkıştırabilirsin.Ama unutma altındaki fazla hor kullanmaya gelmez...Sanıyorum ki 100ü de geçmez...
    BEN RODAJ DEMEDİM ZATEN

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Bu arada tribal tattoo die aratırsan bulabileceğini düşünüyorum nette...Oradan beğendiğin bikaç çizimi de gidip herhangi bir tabelacıdan reflekte folyoya kesimini yaptırabilirsin plotter'dan...Fazla bişe tutacağını sanmıyorum...Hatta bazılarında o çizimler vardır bile bi uğra istersen...
    banada lazım aslında bi kaç bişey yaaa

Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN RODAJ DEMEDİM ZATEN
    hadi arkadaşlar raiting lazım size güveniyorum...

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Konuyu Toplam 9 üye okuyor. (9 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    barannet, a.banus, ÇakaBey, Zakokkk, ruckerpark, bluejazzist, engindmn, desparadox, ultraukala

mt bursa son zamanların en hareketli zamanlarını yaşıyor

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    İlk olarak sayın arkadaşlar ; bilgisayar cahili olduğum için özür dilerim ve açtığım sayfayı yeniden düzenledim... Bkz. sahife 202

Enginim Dümenim ben seninle uğraşmazsam eğer içimde gaz oluşur Eğer rehin olarak telefonu bulduysan ben sana sadece canın saolsun, eylemlere devam derim

Ayrıca Delmece yayalası ile ilgili yolladığın link çok güzel, duygularıma tercüman olmuş

Evet arkadaşlar Delmece yaylasını hem oylamaya hem de geleceklerin belli olması için buraya yazmaya davet ediyorum
    ----------------------------------------------------------------------
    Ben anlamadım dün bu yazıyı yazdım bugün bi baktım çoğalmışlar

Aramıza yen ikatılan arkadaşlar var öncelikle onlara hoşgeldiniz diyeyim,

Enginim Dümenim duygusal ve maddi durumlar herkes için sorun yani ona bir lafım yok ama şuan bir katılım listesi oluştu bile

ÇakaBey
    Reiz
    Bluejazzist
    Enginim Dümenim
    n_tuncak

ve aklıma gelmeyen daha bir kaç kişi daha katılacağız diyorlar. Ha illa iptal diyorsan hiç lafım olmaz takdir sizlerindir...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı emrahkrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akın kafamda şuan 2 motor var.1. şayet ekonomik durumum el verirse Kawasaki Z750S o olmazsa 2002-2003 FZS600 Fazer(boru şaseli olanlardan)
    bi de sıralı dörtlüyü tadayım diyorum sonra yine enduroya dönerim.Tekrar sağol Allah kimseye kaza göstermesin ucuz atlattık.
    ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BENİM JETON YENİ DÜŞÜYOR... SİZE BİŞEY OLMAMASI AZDA OLSA SEVİNDİRİCİ... MALDA CANIN YONGASI TABİ... BİDE MOTOSİKLET OLUNCA...

Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk olarak sayın arkadaşlar ; bilgisayar cahili olduğum için özür dilerim ve açtığım sayfayı yeniden düzenledim... Bkz. sahife 202

Enginim Dümenim ben seninle uğraşmazsam eğer içimde gaz oluşur Eğer rehin olarak telefonu bulduysan ben sana sadece canın saolsun, eylemlere devam derim

Ayrıca Delmece yayalası ile ilgili yolladığın link çok güzel, duygularıma tercüman olmuş

Evet arkadaşlar Delmece yaylasını hem oylamaya hem de geleceklerin belli olması için buraya yazmaya davet ediyorum
    ----------------------------------------------------------------------
    Ben anlamadım dün bu yazıyı yazdım bugün bi baktım çoğalmışlar

Aramıza yen ikatılan arkadaşlar var öncelikle onlara hoşgeldiniz diyeyim,

Enginim Dümenim duygusal ve maddi durumlar herkes için sorun yani ona bir lafım yok ama şuan bir katılım listesi oluştu bile

ÇakaBey
    Reiz
    Bluejazzist
    Enginim Dümenim
    n_tuncak

ve aklıma gelmeyen daha bir kaç kişi daha katılacağız diyorlar. Ha illa iptal diyorsan hiç lafım olmaz takdir sizlerindir...
    ABİ ENGİN ABİ ÖYLE BİRŞŞEY SÖYLEMEDİKİ.. BEN SÖYLEDİM SENDE ADAMA TAKILMAYA YERE ARIYOSUN YA HU
    BU ARADA BURSA MT KONUŞUR ANLAŞIR EN DOĞU KARARI VERİR... BURDA HERŞEY KENDİLİĞİNDEN OLUŞUYO ZATEN İLAHİ Bİ GÜÇ VAR BİZDE...

Motosikleti
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİ ENGİN ABİ ÖYLE BİRŞŞEY SÖYLEMEDİKİ.. BEN SÖYLEDİM SENDE ADAMA TAKILMAYA YERE ARIYOSUN YA HU
    Hadii beee gene taşı baltaya vurduk desene, ne yapayım gardaşım 10 numerooo adam o da yahu, takılmadan edemeyyommm

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Hadii beee gene taşı baltaya vurduk desene, ne yapayım gardaşım 10 numerooo adam o da yahu, takılmadan edemeyyommm
    CAHİLLİK BAŞA BELA... Bİ İNSAN SADE MOTORDAN ANLAMAZKİ CANIM...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Versys '07
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada unuttum kardeşim büyük geçmiş olsun

delmece için 10 puan veriyorum turkey 10 points
    teşekkür ederim sağolun

Hmm z750'yi sevdim s'i kaldıralım ama :D Ben hastasıyım z750'nin tam naked olacak ama Hem arada kaçırırım senden tadmış olurum alamasam bile...Fazerler de fiyatları ciddi oranlarda düştü en azından 04 model alabilirsin die düşünüyorum...
    evet s olmayanlar daha güzel bunda seninle hemfikirim ancak rüzgarla güreşmek istemiyorum konfor önemli benim için.ayrıca kaçırmana gerek yok iste vereyim ayıpsın
    fazerin de 04 ve üstü modellerini fazla racing olduğundan istemiyorum sadece.param olsa da almam yani bana göre değil:

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok aynısı olsun demiyorum ya daha değişik bişiler arıcam ben ama sizden yinede küçük bir yardım isticem çizin konusunda bu arada saol akın arıcam şimdi
    kardeş, ben de istiyorum tribal falan motora. boyle boş boş olmuyo diye düşünüyorum. bişeyler yaptırısan güzel şekiller bulursan haberleşelim, ben de yaptırcam

Motosikleti
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş, ben de istiyorum tribal falan motora. boyle boş boş olmuyo diye düşünüyorum. bişeyler yaptırısan güzel şekiller bulursan haberleşelim, ben de yaptırcam
    valla pınar ablanın motorunda gördüm gayet güzel oluyor sen zaten bu kaplama işinde iyisin abi senin motoru kaplayan reklamcı çizer yaparmı acaba bu işi

Motosikleti
    Dövme arşivim bulunmaktadır isteyenler müracaat etsinler ilk gezide cd olarak teslim edebilirim...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Baylar ne o tırsmış gördüm sizi... (hep sizden daha üstündük,önden bayanlar)

Haldun sen şu Delmece reklamı için bir şirketle anlaş istersen topic ve gezi ilgi görsün ama ben şimdiden çok merak ediyorum rota hep doğa ve manzaradan oluşuyor.

Mami baban güvenle gönderiyor madem bu geziye geliyorsun kaçarı yok...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Dövme arşivim bulunmaktadır isteyenler müracaat etsinler ilk gezide cd olarak teslim edebilirim...
    müracat için neler gerekli abi bu arada nevin hocam beni de annem siz varsınız diye gönderiyor

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    emrah sana geçmiş olsun yeni öğrendim kaza yaptığını hatta avatarına baktım pert yazmışsın sana bişey olmaması sevindirici

pınar hanım hoş geldiniz

daha öncede yazdığım gibi bu hafta gelemiyorum dökümler beni bekliyoama imkanı olan katılsın derim hele mami sen kesin bu geziye gitmen lazım yoksa 15 ay çok ararsın böyle gezileri

Motosikleti
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müracat için neler gerekli abi

AĞAYA BELEŞ :p

Motosikleti
    AĞAYA BELEŞ :p
    estafullah abi bu arada güzel tribal dövmeler olan bir site buldum http://www.tribalshapes.com/ motorlara yakışcak şeyler var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler