Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Başıma cok kotu seyler geldi bugun lastiğimi kesmişler bazı magandalar bide dosemeyı yırtmıslar ve en kötüsü görüklede başıma geldi bu olay

zar zor araba bulduk goturduk lastikciye butun gunum onla geçti motorun aslında bugun serviste olması gerekiyodu yag degisme zamanı

gelmişti serviste kapatmış şimdi aradım yarın sabah erken acarlarsa bir yağ değistirip aranıza katılabilirim yinede ne kadar sağlıklı olur

bilemiyorum o yüzden gelememde söz konusu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm da mami abi bizim ordan ters yön buskinin oraya donmem için yan yola girmem için nerdeyse garajın oraya kadar gitmem gerekiyo yada hürriyetten filan yol var mıdır acaba buskinin önüne
    bende esentepe yada buskiden katılıcam gruba buluşabiliriz sabah .
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende esentepe yada buskiden katılıcam gruba buluşabiliriz sabah .
    ESENTEPE DEDİĞİN YER BAĞLABAŞI KAVŞAĞI DİMİ LAMBALARIN OLDUĞU YER 9,15 DE GARAJDAN HAREKET EDECEZ AKSİLİK OLMAZ İSE ORDA 9,30 GİBİ OLURUZ EN GEC ONA GÖRE AYARLA KENDİNİ ORASI YAKINSA ORDAN ALIRIZ SENİ

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Başıma cok kotu seyler geldi bugun lastiğimi kesmişler bazı magandalar bide dosemeyı yırtmıslar ve en kötüsü görüklede başıma geldi bu olay

zar zor araba bulduk goturduk lastikciye butun gunum onla geçti motorun aslında bugun serviste olması gerekiyodu yag degisme zamanı

gelmişti serviste kapatmış şimdi aradım yarın sabah erken acarlarsa bir yağ değistirip aranıza katılabilirim yinede ne kadar sağlıklı olur

mert çok üzüldüm geçmiş olsun
    arkadaşlar 9.15 te garajdan çıkılacağından hesabınızı yapın ona göre yol kenarında bekleyin (esentepeden gelecek heralde mert ve Zakokkk) bi gurup motosikletli görünce el edin onlar durur
    bu nedenle buski iptal olmuştur...

gez detayları tekrardan....
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...ml#post1279838

bu arada yarın herkezi toplayıp sorunsuz bi şekilde mudanya yoluna kadar eşlik edeceğim...
    gelip gelmeme konusunda ikna çabaları sürüyor ümit yok...
    haberler merkezimize ulaştığında burdan duyuracağız...
    ayrıca yarın sabah dediğimiz saatlerde dedikleri yerde olamayan arkadaşlar benle iletişime geçsin...
    aksi taktirde gecikme ihtimaline karşı beklenilmeyecektir...

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Tamam 9:30 da esentepe lambalarda bekliyorum. bu mevkiye yakın olan arkadşlarla orda buluşuruz. Bu arada Mami katılamamana üzüldüm.

Bu arada Bursa MT üyeleriyle ilk gezim olacak umarım güzel geçer
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Kelebek motorcu kokuları alıyorum mami
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    NasipSe ßen geLiyorum Mami inŞ. geLicek en aZındandan ßuskiye kadar kesin Allah'ın izniyLe Sonrasındada ßiz kandırırız Zaten
    ßu aRada aRkadaşLar aYnı Şirkette çaLışmış oLduğum Hamdi iSminde ßir aßimizde geLe ßiLir.
    Herkeze aÇık Diye HayırLıyorum inSan CanLısı iyi ßir inSandır (:

Dostum Yağ deiŞimini Sorun eTme Gidemesen ßiLe Yağı aLır ßen DeiŞtiririm.
    geÇmiş oLsun...
    aRamızda Görmek iSterim YohKsa küseRim (:(:(:

Hatta Hamdi aßi Gayet teCrüßeLi ,uYgun görüLürSe Grup KaptanLığı YTapa ßiLir aYrıca YoL ßiLgiside YükSek..
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    mert gerçekten çok üzüldüm ya. yağ değişimi çok basit bir işlem kendin rahatlıkla yapabilirsin. bu geziyi kaçırma derim sezon kapanıyor.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kelebek motorcu kokuları alıyorum mami
    yaa dalga geçme akın yaa...
    adam nuh diyo peygamber demiyo en son dediği lafa bak benim gönlüm yok naparsan yap...
    ulan bi an gitsemmi diyede düşünmedim değil haa...
    kısmet napalım...

kelebek motorcu ağır oluyo kanka biraz uutma ben aranıza geçen kış girdim ve bi buluşma kaçırmadım ona göre yani...

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    iyi GeceLer aRkadaşLar HazırLıkLı geLmeyi unutmayaLım...
    asLında ßenim oLduğum işLerde pLan pRogram oLdumu oLmuyo
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Ben gelemicem :( yeni taktığım lastik hosuma gitmedi açıkcası ve zaten servise gitmesi gerekiyodu başka sorunlarıda vardı işte şansızlık ya bazı insanlıktan çıkmış kişiler yüzünden geziye katılamıcam çok üzgünüm gerçekten hocam ben yokken kimle uğraşcak acaba

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ben gelemicem :( yeni taktığım lastik hosuma gitmedi açıkcası ve zaten servise gitmesi gerekiyodu başka sorunlarıda vardı işte şansızlık ya bazı insanlıktan çıkmış kişiler yüzünden geziye katılamıcam çok üzgünüm gerçekten hocam ben yokken kimle uğraşcak acaba
    Eşofman getirmediğinizde söyledğiniz bahanelere benzedi bu yok annem yıkadı,sular kesikti,elektrikler gitti bulamadım vs...Nevin Hoca'yı bahane kesmez.Sen şimdi in yağını doldur,Olmadı sabah shy tan sana uğrarhalleder,oda olmadı artçı katıl yeterki9:45 te hancının önünde ol.
    Ben zaten artçımla ortak kullanıcam aracı.Olmadı yolu 3 e böleriz.Sende bize dahil olup 1/3 lük mesafeyi benim gıcır sym ile SÜRÜCÜ olarak alırsın.Bu iyiliğimi de unutma.(Vefakar hoca,24 Kasımda beni görmen dileğiyle)
    Yoklamada muhakkak aramızda ol.Geziyi asmak gibi bir ihtimalin olamaz bunu unut velet...
    Mami sana gelince gezi senin için pazara alındı.Şimdi nasıl bir seneryo ile gözyaşı dökmen gerekiyorsa ardına koyma ve bu işi hallet,devamsızlık hakkı sanada yok.:
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    evetya mami hocam doru diyor valla cuma yapacaktik yoksa sen gelesin diye pazara aldik gelsen guzel olurdu AMA yinede sen bilirsin tabu

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Yahu gezi dediğin mudanya mami....Şehir merkezinde sanırm 30km ne olur ki..bunun için izin mi alınır yahu dışarı çıkıyorum denilir ve çıkılır...askere gidiyorsun oğlum artık..Bu kadar babaavcav olma
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Her günüm cenaze her günüm şehit
    Bunların sebebi bir it oğlu it
    Uyan Türk evladı uyuma uyan
    30 Kupona alınmadı bu vatan

Bunu yazmadan geçemiycem arkadaşlar.Türkiyem'in başı sağolsun.VATAN SAĞOLSUN. .Allah'ım düşmanların tuzaklarını kendilerine çevirsin.Türk askerini ve Mehmetçiğimizi havada karada ve suda muhafaza etsin...

Motosikleti
    Kymco CK 125

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşofman getirmediğinizde söyledğiniz bahanelere benzedi bu yok annem yıkadı,sular kesikti,elektrikler gitti bulamadım vs...Nevin Hoca'yı bahane kesmez.Sen şimdi in yağını doldur,Olmadı sabah shy tan sana uğrarhalleder,oda olmadı artçı katıl yeterki9:45 te hancının önünde ol.
    Ben zaten artçımla ortak kullanıcam aracı.Olmadı yolu 3 e böleriz.Sende bize dahil olup 1/3 lük mesafeyi benim gıcır sym ile SÜRÜCÜ olarak alırsın.Bu iyiliğimi de unutma.(Vefakar hoca,24 Kasımda beni görmen dileğiyle)
    Yoklamada muhakkak aramızda ol.Geziyi asmak gibi bir ihtimalin olamaz bunu unut velet...
    Mami sana gelince gezi senin için pazara alındı.Şimdi nasıl bir seneryo ile gözyaşı dökmen gerekiyorsa ardına koyma ve bu işi hallet,devamsızlık hakkı sanada yok.:
    içimdeki isyankar veledi uyandırdınız resti çektim ve gidiyorum.....
    MOTOSİLET HAYATTIR.......................................... .........................
    ayrıca mudanyaya değil BU Bİ TUR
    ama hiç unutmıcağım bi tur olucak sanırım...

Motosikleti
    Kymco CK 125
    evet aynen öyle olacak mami. arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. çok keyif aldığım bir gezi oldu.

çalışmak zorunda kaldığım için ayrıldım sizden yoksa sahilde çay içmek istiyordum ya

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Arkadaşlar ben eve geldim herşey için teşekkürler.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    250 km. yol yaptık.Başta güneş vurdu terledik,sonra rüzgar çıktı üşüdük,derken yağmur yağdı ıslandık,gökkuşağı çıktı,altından geçmeye çalıştık.Bahtaniye içinden çıkamıyorum ama mükemmeldi,kesinlikle değdi.Cennet vatanımın dağı başka,gölü başka,denizi başka güzel.Farklı gezilerde ,aynı arkadaşlarla yeniden birlikte olmak üzere.Herkese teşekkürler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler