Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    ben bir çok yerden bakıyorum hava tahminlerine ama sonuç aynı. zaten bursa havasını hiç anlamıyorum. Sabah güneş vardı bir saat geçti koyu gri oldu gökyüzü yağmur bastırdı şimdi yine güneş var.

gelicekler maminin nosunu kesinlikle kaydetsin iletişime daha rahat geçmek için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı ibrahim16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok önemli bi değişiklik olmazsa pazar günü bende gelirim bu arada hava durumuda galiba güzel olucak.

06/10/2008, Pazartesi Güneşli 21°C 8°C

07/10/2008, Salı Bulutlu 22°C 9°C

08/10/2008, Çarşamba Güneşli 23°C 9°C

09/10/2008, Perşembe Genelde Güneşli, Sıcak 24°C 10°C

10/10/2008, Cuma Güneşli 25°C 12°C

11/10/2008, Cumartesi Genelde Güneşli 26°C 12°C

12/10/2008, Pazar Ara Ara Güneşli 25°C 11°C

İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİDİR.AMA BUNA NERDEN BAKTIN BİLMİYORUM
    METEOROLOJİNİN LİNKİNDE DURUM AYNI GÖRÜNÜYOR
    http://www.dmi.gov.tr/2006/tahmin/ta...r.aspx?m=BURSA

Alıntı m@m! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet Abi Doğru Düşünüyosun 8:45 Te Bizim Dükkanda Olursan Sado Da Burda Olcak Hemen Teleferikten Rıfatı Alıp Gitcez...
    Yanlız Havalardan Dolayı Pederle Aramda Problem Var...
    Benim Gelememe Ihtimalim Var Ama Olsun Yine Ben Organizasyonu Yapar Sizi Yola Koyarım ;)

Bekleriz Arkadaşım...
    Sen Gelmessen Olmaz Anca Beraber Kanca Beraber.EN KÖTÜ SEN MOTORU ALMASSIN BERABER GİDERİZ

Motosikleti
    Kymco CK 125
    evet bursa mt olarak gelip sizin eve baskı yaparız olmadı

bu arada müjde haftasonu hava güzel.
    yurtdışı kaynaklardan aldığım bilgiye göre saat saat hava şöyle olacakmış.

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Olmadı 1 Hafta Sonraya Erteleriz.bu Kadar Bekledik Biraz Daha Bekleriz.maksat Hepbirilikte Olmak Ve Gezmek Mami Sen Evde Oturacan Biz Gidecez OlmaZ Valla Ole;)

[QUOTE=barannet;1280594]evet bursa mt olarak gelip sizin eve baskı yaparız olmadı

BİDE MOTORCULAR İCİN SOLE BOLE İLERİ GERİ KONUŞURLAR.
    ALAKASI YOK ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ORGANİZE HER ŞEY HAT SAFHADA
    VALLA BURSA MT SUPER

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Tüh yaa ben çok severdim yağmuru.Ya bu gün de çok güzel hava hadi atlayın gelin Mudanya'ya aynı cafede bi çay içersiniz ne o öyle sanal alemde takılmalar falan,biraz gerçekçi olun yahu .Ordanda bi Tirilye ya da Kumyaka tamamdır işte.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    vayy organization by barannet-mami abi gercekten süpersiniz.... mami abi yapma ya sensiz olmaz ben bile izin kopardım bizimkilerden bu arada ben garajın ordamı bekliyim nası yapcaz onada bir açıklık getirsek rıfat abi

Motosikleti
    HONDA BEAT
    [QUOTE=engindmn;1280598]Olmadı 1 Hafta Sonraya Erteleriz.bu Kadar Bekledik Biraz Daha Bekleriz.maksat Hepbirilikte Olmak Ve Gezmek Mami Sen Evde Oturacan Biz Gidecez OlmaZ Valla Ole;)

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bursa mt olarak gelip sizin eve baskı yaparız olmadı

BİDE MOTORCULAR İCİN SOLE BOLE İLERİ GERİ KONUŞURLAR.
    ALAKASI YOK ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ORGANİZE HER ŞEY HAT SAFHADA
    VALLA BURSA MT SUPER
    evet ama ilgi alanımız motordan çok hava durumuyla ilgili gibi duruyor uzaktan
    arkadaşlar bu bi organizasyon biri gelmedi diye iptal olmaz o kadar hazırlık yapıyoruz...
    peder biraz ehvamlı olduğundan bazen problem yapabiliyo...
    bu arada problem motor değil hasta olurum diye sorun yaratıyo...
    evet herkez numaramı kaydetsin buskiye kadar eşlik edicem size her halükarda...
    ordan zaten rıfat yolu hocayı biliyo nevin hocayla buluşursunuz bi aksama olmaz ;)

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy organization by barannet-mami abi gercekten süpersiniz.... mami abi yapma ya sensiz olmaz ben bile izin kopardım bizimkilerden bu arada ben garajın ordamı bekliyim nası yapcaz onada bir açıklık getirsek rıfat abi
    arkadaşım garajda ne işin var buskide beklicen sen 9:15 te orda olmalısın...

Motosikleti
    tmm da mami abi bizim ordan ters yön buskinin oraya donmem için yan yola girmem için nerdeyse garajın oraya kadar gitmem gerekiyo yada hürriyetten filan yol var mıdır acaba buskinin önüne

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm da mami abi bizim ordan ters yön buskinin oraya donmem için yan yola girmem için nerdeyse garajın oraya kadar gitmem gerekiyo yada hürriyetten filan yol var mıdır acaba buskinin önüne
    VALLA ORALARI SENİN BİLMEN LAZIM
    BAK KAFANA GÖRE İSTERSEN GARAJA GEL OLMICAKSA

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ya Esentepeden geçmiycekmisiniz zaten ordan katılsın konvoya Mert,hadi ben kaçtım sanaldan gerçeğe...

Motosikleti
    tmm o zaman ararırım ben sizi o gün bu arada yağmur yağmacaksa inşaat eldivenlerine gerek yok

Motosikleti
    Kymco CK 125
    katılım listesi sanırım tam olarak şöyle olucak.Listede ismi geçenler kesin olarak gelip gelmeyeceğini teyit ederlerse sevinirim.

01 - n_tuncak +1
    02 - ruckerpark
    03 - M@M!
    04 - barannet
    05 - shytan +1
    06 - engindmn
    07 - tbk_1980 +1 (Kesin değil)
    08 - yaşar +1 (Kesin değil)
    09 - Zakokkk
    10 - ibrahim16

buluşma yeri için: http://www.motosiklet.net/forum/duyu...ml#post1279838

arkadaşlar maminin numarasını lütfen kaydedin ki iletişimde kalmak daha kolay olsun.

yarın için gündüz havanın 25C olacağı tahmin ediliyor fakat yağmurlu olma ihtimali çok yüksek.Yağmurluklarınızı mutlaka yanınızda bulundurun.Ve 150km (yada daha fazla) yol gideceğimizden lütfen deponuzu dolu bulundurun.
    Toplu sürüş kurallarına göz gezdirmek faydalı olacaktır.detaylı bilgi için: http://www.motosiklet.net/forum/fayd...surusleri.html

Yolculuk esnasında yağmur yağarken sağa çekip mola vereceğimizden herkes yanında gün boyu yiyecek ve içeceğini getirsin. Gezimizin piknik tadında geçmesi açısından bu önemli

Şimdiden çok heyecanlıyım umarım bir aksilik olmaz.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    katılım listesi sanırım tam olarak şöyle olucak.Listede ismi geçenler kesin olarak gelip gelmeyeceğini teyit ederlerse sevinirim.

01 - n_tuncak +1
    02 - ruckerpark
    03 - M@M!
    04 - barannet
    05 - shytan +1
    06 - engindmn
    09 - Zakokkk
    10 - ibrahim16

arkadaşlar maminin numarasını lütfen kaydedin ki iletişimde kalmak daha kolay olsun.

yarın için gündüz havanın 25C olacağı tahmin ediliyor fakat yağmurlu olma ihtimali çok yüksek.Yağmurluklarınızı mutlaka yanınızda bulundurun.Ve 150km (yada daha fazla) yol gideceğimizden lütfen deponuzu dolu bulundurun.
    Toplu sürüş kurallarına göz gezdirmek faydalı olacaktır.detaylı bilgi için: http://www.motosiklet.net/forum/fayd...surusleri.html

Yolculuk esnasında yağmur yağarken sağa çekip mola vereceğimizden herkes yanında gün boyu yiyecek ve içeceğini getirsin. Gezimizin piknik tadında geçmesi açısından bu önemli

ARKADAŞIM BENİ NEDEN KESİN YAZIYOSUN YAA...
    ELİMDEN GELENİ YAPICAM AMA ÜMİDİM YOK...
    GERÇİ BUSKİYE KADAR GELİCEM ONDAN YAZDIN HERALDE :p

Motosikleti
    Honda Cbf 500

01 - n_tuncak +1
    02 - ruckerpark
    03 - M@M!
    04 - barannet
    05 - shytan +1
    06 - engindmn
    09 - Zakokkk
    10 - ibrahim16

VALLA GELECEZ ARTIK BURDAN SONRA VAZCAYMAK OLMAZ AMA YAĞMUR SAĞNAK ŞEKLİNDE OLACAKMIŞ SABAH HABERLERİNDE EN SON DİNLEDİM UMARIM COK SORUN OLMAZ YADA BÜTÜN GÜN DEVAM ETMEZ.YAĞMURLU HAVADA YOL ALMAK GERÇEKTEN ZOR OLUYOR KASKIN CAMINDAN YOLU GÖRMEK SORUN OLUYOR.BEN GELİRKEN BİR TANE ÜST YAĞMURLUK GETİRECEM.SÜPER Bİ RENGİ VAR FISTIK YEŞİLİ İSTEYEN ARKADAŞIM OLURSA VEREBİLİRİM

Motosikleti
    Kymco CK 125
    arkadaşlar yağmurun çok şiddetli olması zaten yolculuğu tehlikeye sokabilir. malum hiçbirimizde transalp yada varedero yok. yani elektrik aksamına su kaçarsa yolda kalma riskimiz var (ki ben kaldım oradan biliyorum )

yani pazar sabahına şiddetli yağmurla uyanırsak geziyi bir hafta ileriye alabiliriz.

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Listeye bir kişi daha ilave var.Melihşah benim artçım.Eşim maalesef iş durumlarından dolayı gelemiyor.
    Bence geziyi şimdi yaptık yaptık ileriye atarsak hiç olmaz.Geçen sefer hava dolayısıyla Cumadan cumartesiye ertelemiştik.cuma güneşli buluştuğumuzda ise yağmurluydu.Yani tam tersi olmuştu.Ne çıkarsa bahtımıza.
    Şiddetli sağanaklar az çok anlaşılıyor illa çekilecek bir yer bulunur.Olmadı brandaları yayarız motorun üzerine.Hatta şemsiye alalım motor aksamının oraya tutarız.Birde ben yedek kıyafet alıcam her ihtimale karşı.Bir de dikkat ederseniz.Yağmur gece ya da sabahları yağıp havalar gün boyu iyi oluyor.Ben varım arkadaşlar...

Hem yolda kalırsakta torunlara anlatacak 2 maceramız olur çokmu?

Motosikleti
    Kymco CK 125
    eşinizin katılamamasına çok üzüldüm. pazar pazar çalışılır mı hiç

hocam yemek konusunda yanımıza neler alalım? ben anneme yaptırıcam bişiyler ekstra neler alalım?

Motosikleti
    HONDA BEAT
    yaaa şimdi ben konuşcam olmucak
    gidin arkadaşlar gidin... ben gelemiyorum siz gidin bari
    bence sağlam giyinin, yağmurluğunuzu yanınıza alın, yağarsa bi yerde durursunuz hocanın dediği gibi... bence çok sorun olmaz heralde...

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaa şimdi ben konuşcam olmucak
    gidin arkadaşlar gidin... ben gelemiyorum siz gidin bari
    bence sağlam giyinin, yağmurluğunuzu yanınıza alın, yağarsa bi yerde durursunuz hocanın dediği gibi... bence çok sorun olmaz heralde...

....................

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    eşinizin katılamamasına çok üzüldüm. pazar pazar çalışılır mı hiç

hocam yemek konusunda yanımıza neler alalım? ben anneme yaptırıcam bişiyler ekstra neler alalım?

Eşim işte olmayacak fakat evden netten elemanların maaş ayarlama işlemleri var,onlarla uğraşıyor malum ay başı.
    Bu arada sizlere pastalar börekler yapayım getireyim diycem ama öyle sıradan hanımlardan olsaydım sizinle motosiklet gezilerinde ne işim olurdu değilmi yaaa.
    Ama söz kendi ellerimle size fırından bişeyler alıcam.
    Bence sizde annelerinizi uğraştırmayın,bırakın kadıncağızlar pc de chat falan yapsın hoş vakit geçirsin,alın fırından lokumları marketten meyve sularını,mola verdikçe tıkının.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler