Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    evet arkadaşlar aynen bende 3.günü akşam çıkabilirim tüm bayram boyunce cafede olacağım :(

peki bayramdan sonraki pazar günü için ne diyorsunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha xt600
    Slm.Bundan böyle bende burdayım

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    ben de bisi merak ettim bayramın 3.günü gemilk filanmı yapcaz yoksa bir yerde filanmı buluscaz ??

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar aynen bende 3.günü akşam çıkabilirim tüm bayram boyunce cafede olacağım :(

HAVA İYİ OLDUKTAN SONRA SORUN OLMAZ SANIRIM TOPLUCA KATILIM İCİN EN UYGUNU PAZAR HERHALDE İNŞALLAH HAVALARDA İYİ OLURDA KEYİFLİ BİR GEZİ YAPMA FIRSATIMIZ OLUR

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bisi merak ettim bayramın 3.günü gemilk filanmı yapcaz yoksa bir yerde filanmı buluscaz ??
    GEZİ YAPMAYI PLANLIYORUZDA KATILIMIN TAM OLMASI İÇİN GÜNÜ AYARLAMAYA ÇALIŞIYORUZ

Alıntı fender_str adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HOŞ GELDİN

Motosikleti
    HONDA BEAT
    hoş geldin arkadaşım forumu takip edersen bir sonraki buluşmamızda tanışma fırsatımız olur ;)

bencede bi pazara ayarlamak en mantıklısı tabi diğer arkadaşlarında bi görüşünü almak lazım...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Hoş geldin hayırlı olsun.

Pazar uyar:
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Kymco CK 125
    görüyorum ki dört üye pazar istiyor. sanırım pazar olması en mantıklı. şimdi gezinin geri kalanını şekillendirelim arkadaşlar. gemliğe mi gidiyoruz? yoksa mudanyada çay mı içeriz? yada yeni teklifler

Motosikleti
    HONDA BEAT
    görüyorum ki dört üye pazar istiyor. sanırım pazar olması en mantıklı. şimdi gezinin geri kalanını şekillendirelim arkadaşlar. gemliğe mi gidiyoruz? yoksa mudanyada çay mı içeriz? yada yeni teklifler
    kanka benim fikrim mudanyada toplanırız, ordan gemlik yaparız, ordanda kafamıza göre işte kayarız biyerlere maksat yol yapmak... 50 km de bir de dururuz bi çay yemek ihtiyaç falan hesabı hemde motorları dinlendiririz... o şekil bişeyler olur işte

Motosikleti
    ---------
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka benim fikrim mudanyada toplanırız, ordan gemlik yaparız, ordanda kafamıza göre işte kayarız biyerlere maksat yol yapmak... 50 km de bir de dururuz bi çay yemek ihtiyaç falan hesabı hemde motorları dinlendiririz... o şekil bişeyler olur işte
    Mudanyaya geldiğinizde size yine ev sahipliği yapmaya hazırım fakat kendime motor alana kadar uzun yola bensiz devam edebilirsiniz.

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı feromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mudanyaya geldiğinizde size yine ev sahipliği yapmaya hazırım fakat kendime motor alana kadar uzun yola bensiz devam edebilirsiniz.
    ABİ NEDEN ÖYLE DİYORSUN SENSİZ OLURMU BEN SENİ ARTCI OLARAK SEVE SEVE ALIRIM.

BİZ BURSADAN MUDANYA YA BİRLİKTE GELİRİZ ORDAN NEVİN HOCAM VE FARUK ABİYİ ALIRIZ.ORDAN GEMLİK YAPARIZ ORDAN ARA YOLDAN SAHİL TARAFINDAN İZNİK YAPARIZ.MOLA ORDAN YENİŞEHİR ÜSTÜNDEN DÖNÜŞ CUMALI KIZIK GÖZLEME OLAYI.ORDAN DA EVE ANCA GİDERİZ ZATEN.HAVA İYİ OLURSA SANIRIM KEYİFLİ SON GEZİMİZ OLABİLİR.HAVALAR SOĞUDUKÇA AYNI KATILIM VE DE KEYFİ ALAMAYIZ GİBİ GELİYOR.O NEDENLE DEĞERLENDİRELİM DERİM

Motosikleti
    ---------
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

BİZ BURSADAN MUDANYA YA BİRLİKTE GELİRİZ ORDAN NEVİN HOCAM VE FARUK ABİYİ ALIRIZ.ORDAN GEMLİK YAPARIZ ORDAN ARA YOLDAN SAHİL TARAFINDAN İZNİK YAPARIZ.MOLA ORDAN YENİŞEHİR ÜSTÜNDEN DÖNÜŞ CUMALI KIZIK GÖZLEME OLAYI.ORDAN DA EVE ANCA GİDERİZ ZATEN.HAVA İYİ OLURSA SANIRIM KEYİFLİ SON GEZİMİZ OLABİLİR.HAVALAR SOĞUDUKÇA AYNI KATILIM VE DE KEYFİ ALAMAYIZ GİBİ GELİYOR.O NEDENLE DEĞERLENDİRELİM DERİM
    Sağol kardeş emin ol gelmeye çalışıcam.Umarım hava iyi olur.

Motosikleti
    Kymco CK 125
    rota güzel aslında. fakat hava şartları ağır olursa zorlanabiliriz. gerçi ben yağmurluklarımı aldım

bana uyar arkadaşlar bu rota güzel.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    rota güzel aslında. fakat hava şartları ağır olursa zorlanabiliriz. gerçi ben yağmurluklarımı aldım

Havanın kötü olma durumunda da en fazla rotayı kısaltır,yönünü değiştiririz.Bu rota ve tarih bana da uyar.Artçı kız arkadaş getirebilirim.İtirazı olan şimdi söylesin ya da sonsuza kadar offline olsun.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA BEAT

arkadaşım ne kadar bencilsin yaa
    hemende reklam yapıyo bana koymaz falan

bende ok derim göze hoş geliyor...

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havanın kötü olma durumunda da en fazla rotayı kısaltır,yönünü değiştiririz.Bu rota ve tarih bana da uyar.Artçı kız arkadaş getirebilirim.İtirazı olan şimdi söylesin ya da sonsuza kadar offline olsun.
    ne itirazımız olcak siz bizim artçılarımıza itiraz ediyomusunuzki gerçi ben getirmicem ama :D

Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hocam getirin hatta motosikletime alışsam bende kız arkadaşımı getiricektim ama o kadar uzun yolu artçıyla gidemiyebilirim :(

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    İznik e gidip gerçek İmren köftecisinde köfte yemeden dönmek bence olmaz arkadaşlar... Ve zaten Bursa-mudanya-kurşunlu-gemlik- sağgirişten izniğe gidiş ve orhangazi tarafından dönüş sizleri helva gibi yapacak yenişehir kısmını şimdilik erteleyin bence...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    HONDA BEAT
    köfte olduktan sonra ben heryere giderim... yanlız mudanyadaki gibi olmasın
    ama eşeklik bizde balık restaurant'ında köftemi yenir dimi...

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İznik e gidip gerçek İmren köftecisinde köfte yemeden dönmek bence olmaz arkadaşlar... Ve zaten Bursa-mudanya-kurşunlu-gemlik- sağgirişten izniğe gidiş ve orhangazi tarafından dönüş sizleri helva gibi yapacak yenişehir kısmını şimdilik erteleyin bence...
    ÖYLE DEME ÖZGÜRÜM İNSANLARIN YOL YAPMA AŞKINA ENGEL OLMA.ŞAKA BİR YANA GÜZERGAH UZUN TABİKİ 160 -180 KM GİBİ YOL TOPLAR AMA İZNİĞE GİTTİKTEN SONRA YENİ ŞEHİR TARAFI EN FAZLA +20 KM YAPAR O NEDENLE SORUN OLMAZ SANIRIM AMA İLLAKİ GÜZERGAH UZUN OLURSA KUMLA FALAN YAPIP ORDAN DÖNERİZ BU DA Bİ ALTERNATİF OLSUN

Motosikleti
    HONDA BEAT
    ÖYLE DEME ÖZGÜRÜM İNSANLARIN YOL YAPMA AŞKINA ENGEL OLMA.ŞAKA BİR YANA GÜZERGAH UZUN TABİKİ 160 -180 KM GİBİ YOL TOPLAR AMA İZNİĞE GİTTİKTEN SONRA YENİ ŞEHİR TARAFI EN FAZLA +20 KM YAPAR O NEDENLE SORUN OLMAZ SANIRIM AMA İLLAKİ GÜZERGAH UZUN OLURSA KUMLA FALAN YAPIP ORDAN DÖNERİZ BU DA Bİ ALTERNATİF OLSUN
    siz ikiniz kapışın bi harita çizin biz ona uyarız gönüller bir olsun farketmez ;)

Motosikleti
    Kymco CK 125
    o değilde köfteci yusufta yesek diyorum izniğe gitmişken

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler