Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet arkadaşlar kandırıldık,
    Bu freeman İlkay hepimizi kandırdı !!!! Olay şöyle gelişti:
    Dün öğleden sonra, f-ender, seflek(cem),dedeefendi(levent), yeni üyemiz lightbringer(murat) ile hep beraber Cem'in ofisinde yemek yedikten sonra, Arnavut Süleyman (çelik motor) ağbinin oraya gittik, oradan da ender, murat ve ben benin ofise döndük.

Zat- alim, naçizane Dr.İlkay'a ilk sürüş dersleri vermeye gayret edip, debriyaj şurası, vites burası derken, İlkay motora atladı ve hepimizin gözleri önünde vitese takıp hareket etti, ardından 2. vitese attı ve Ender, Murat , ben arkasından baka kaldık. Adam gayet güzel motor kullanıyor yahu.. Bizi bakir şöförüm, hiç vitesli kullanmadım diye kandırmış

Eh İlkay, ben sana sormazmıyım bunun hesabını, hele hele İlkay bahçede turlarken Cem Dedenin bakışları görülmeye değerdi. Zaten yaşlılığın da verdiği görme bozukluğu var, süt dişleri tekrar çıkmak üzere iken öyle aval aval baktııııı kaldı arkasından İlkay'ın ondan sonra da prostat sorununun verdiği sıkıntıyla sanırım WC ye gitti, hala İlkay'ın tuşe atmasını bekliyor ama İlkay motor tepesinden inmedi ki tuşe atabilsin

Sevgili doktorum, bu gün için de üzülmene gerek yok zaten. Hava yağmurlu, sen nöbetini tut, motora yarın binersin. Olmadı öbür gün, daha da olmadı bu yıl içinde bir aralar işte. O motor gelirse tabii

İkinci haberimiz ise; Cem Dedemiz İnşallah yakında kendisi gibi genç ve güzel bir Volvo sahibi olacak. Şimdiden güle güle kullansın.Dedemizin Hicaz dönüşünde bunu ayrıca kutlayalım( kısa bir zaman içinde umreye gidiyorlar hayırlısıyla). Ha, bu arada Dedeefendi Levent te yeni bir jip aldı bilginize. Arabada sigara içmek, ayakkabıları çıkarmak, yellenmek, burun karıştırmak, yüksek sesle konuşmak, söförle muhattap olmak yasaaaaakk. Sende güle güle kullan arabanı Levent'çiğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    tamamen acemi şansı
    yol boştu kaptırdım gittim.
    5-6 kez istop ettirdik.
    başlangıcta debriyaj gaz ayarı biraz zordu.
    bide hangi viteste olduğunu bilemiyosun o baya kafamı karıştırdı.
    sonra sevgili hocam metin abim olayın püf noktalarını açıkladı rahatladım.

Selmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    söylemem, nazar değiyor
    [...............

tattwamasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı Selmet adlı üyeden alıntı
    Test mi?
    Kusura bakmayın ama ÖSS'yi unutalı çok oluyor. Bende daha kibar karşılanacağımı düşünmüştüm... Kısaca gelemezsin demeniz yeter di! Hoşçakalın.....
    Merhaba Betül,
    Eğer gitmediysen çoktan hoşgeldin
    Bi süredir siteye girmiyordum, şimdi okuduğum polemiklerden sonra bi yorum yapayım dedim.
    Sonuçta bu sitede veya başka bir yerde karşılaşan motorcu arkadaşların hepsinin amacı bir:Motor kullanmak. Bu Türkiye'de her ne kadar erkeklere mahsus gibi görülse de bu önyargı artık yavaş yavaş değişiyor.Ama yine de bayan olarak işimiz biraz daha zor. Dolayısıyla kendimizi daha iyi anlatmalı ve çok da alıngan olmamalıyız diye düşünüyorum.
    Ben henüz iyi bir kullanıcı değilim, buradaki arkadaşlara soruyorum, bilgi almaya çalışıyorum, bana yardımcı oluyorlar sağolsunlar. Ben kimseyi erkek-dişi diye ayırmadan sadece insan olarak görüyorum, ve ben onlara ya da onlar bana uymazsa da bunu bir cinsiyet ayrımcılığı olarak görmem. Yani kim nasılsa öyle olsun, kabaysa kaba vs. Kimse sırf sen bayan olduğun için istemediği bir tercihte bulunmak zorunda olmamalı. Asıl sana ya da bir başka bayana olması gerektiğinden daha fazla alaka gösterilse tuhaf olurdu bence.
    Umarım ileride görüşme fırsatımız olur...Ben de Bursa'da motor kullanan hemcinslerimle tanışmak isterim
    [COLOR="SeaGreen"][/COLOR][FONT="Comic Sans MS"][/FONT]Gönül vermedikçe gönlü bulamazsın

Alıntı tattwamasi adlı üyeden alıntı
    Merhaba Betül,
    Bi süredir siteye girmiyordum, şimdi okuduğum polemiklerden sonra bi yorum yapayım dedim.
    Sonuçta bu sitede veya başka bir yerde karşılaşan motorcu arkadaşların hepsinin amacı bir:Motor kullanmak. Bu Türkiye'de her ne kadar erkeklere mahsus gibi görülse de bu önyargı artık yavaş yavaş değişiyor.Ama yine de bayan olarak işimiz biraz daha zor. Dolayısıyla kendimizi daha iyi anlatmalı ve çok da alıngan olmamalıyız diye düşünüyorum.
    Ben henüz iyi bir kullanıcı değilim, buradaki arkadaşlara soruyorum, bilgi almaya çalışıyorum, bana yardımcı oluyorlar sağolsunlar. Ben kimseyi erkek-dişi diye ayırmadan sadece insan olarak görüyorum, ve ben onlara ya da onlar bana uymazsa da bunu bir cinsiyet ayrımcılığı olarak görmem. Yani kim nasılsa öyle olsun, kabaysa kaba vs. Kimse sırf sen bayan olduğun için istemediği bir tercihte bulunmak zorunda olmamalı. Asıl sana ya da bir başka bayana olması gerektiğinden daha fazla alaka gösterilse tuhaf olurdu bence.
    Umarım ileride görüşme fırsatımız olur...Ben de Bursa'da motor kullanan hemcinslerimle tanışmak isterim
    Hay ağzına sağlık Özge Hanım,
    Bursa MT'de de yazan bir bayan olarak( pek sık olmasa da ) olabilecek en kibar cevabı vermişsin. Herkesin farkında olduğu gibi burada polemik hiç olmaz dı, ta ki birkaç gün öncesine kadar. İnşallah ta son olur...

Bu arada, burayı sık ziyaret etmediğiniz için de Bursa MT'nin üyelerine sizi ayrıca şikayet ediyorum ...

Gerekenin yapılması talebiyle arz ederim

Ayrıca, İHTİYAR'ın ayağı kırılmış.. Geçmiş olsun diyelim. Sıkılırsan haber ver, evden alırız seni...

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metin67;
    ilk mesajımda kendimi kısaca tanıtmıştım. detaylı olarak, inşallah yüz yüze tanışırız.

selmet ile ilgili ne olduğunu bile anlamadım ama sakin ol dostum.. forumların en güzel yanı şahsen tanışmasak da forum üzerinden de tatlıya bağlanabiliriz. ancak, hoşgörülü olmak şartıyla. ben selmet ile ilgili bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum. böyle şeyler forumlarda oluyor. yazı dili, konuşma dili gibi değildir. eminim siz yüz yüze konuşmuş olsa idiniz.. böyle bir durum ortaya çıkmayacaktı. yani bir art niyet yoktur demek istiyorum. tamamen yanlış anlaşılma olsa gerek.

selmet; böyle "ben gidiyorum gibi" tepkiler vermemelisiniz. sizin yazdıklarınızdan şöyle algılıyorum ki "istenmediğim yerde durmam" demek istiyorsunuz. istenmediğinizi nereden çıkardınız. forum herkesin, kimsenin değil. siz foruma girer.. okur.. gerekirse cevaplar verebilirsiniz. ama foruma küsemezsiniz. umarım.. bu mesele tatlıya bağlanır.

tattwamasi; yazdıklarınıza aynen katılıyorum. burda bizi bir araya getiren motosiklet sevdası.

büyük abilerim.. sizler de bir şeyler söyleyin..
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

Dedeefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio MP3
    Alıntı metin67 adlı üyeden alıntı
    ...
    İkinci haberimiz ise; Cem Dedemiz İnşallah yakında kendisi gibi genç ve güzel bir Volvo sahibi olacak. Şimdiden güle güle kullansın. Hicaz dönüşünde bunu ayrıca kutlayalım. Ha, bu arada Dedeefendi Levent te yeni bir jip aldı bilginize. Arabada sigara içmek, ayakkabıları çıkarmak, yellenmek, burun karıştırmak, yüksek sesle konuşmak, söförle muhattap olmak yasaaaaakk. Sende güle güle kullan arabanı Levent'çiğim
    Metin abicim teşekkür ederim inşallah hep beraber, muhabbettle eskitmek nasip olur.

Alıntı Dedeefendi adlı üyeden alıntı
    Metin abicim teşekkür ederim inşallah hep beraber, muhabbettle eskitmek nasip olur.

Amman eskimesin Levent'çiğim, daha arabanda Cem sigara bile içmedi ki

Motosikleti
    Piaggio MP3
    Amman eskimesin Levent'çiğim, daha arabanda Cem sigara bile içmedi ki
    Cemle anlaştık, artık o da kendi arabasında sigara içmeyecek temiz temiz kullanacak

Cem, her ortamda sigara içer ağbi. Bir tek senin araban , kamu kurum ve kuruluşları ve mezarlıklar hariç

Hah, birde Dr.İlkay'ın yanında içerken tedirgin dürüyor, malum tuşe meselesinden dolayı

Motosikleti
    Piaggio MP3
    Cem, her ortamda sigara içer ağbi. Bir tek senin araban , kamu kurum ve kuruluşları ve mezarlıklar hariç

Hah, birde Dr.İlkay'ın yanında içerken tedirgin dürüyor, malum tuşe meselesinden dolayı
    Cem beyler şu an sitede yoklar, kendilerine cevap hakkı doğacak arkasından bişi söylememeyim

Cem beyler şu an sitede yoklar, kendilerine cevap hakkı doğacak arkasından bişi söylememeyim
    Avukat değilmisiniz, illa yapacaksınız hak hukuk mevzusunu

Bu arada İlkay'ın motorun parçaları gelmiş, montaja başlamışlar. Yarın alır motorunu sanırım. Doktorum yılan hikayesi bitiyor galiba
    Yarın Buttim'in bahçesinde turlar başlar artık

Unutmadan:fuser (Dr.Emre); kaskı vs. almadıysan ve uygunsan yarın senin şu işleri halledelim hocam. Telim açık.

Selmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    söylemem, nazar değiyor
    ................

tattwamasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Senin kendini nasıl hissettiğini bilemem canım ama bayan her yerde bayandır.. Nezaket ve anlayış dersin için de teşekkürler.
    Rica ederim ne demek, her zaman
    [COLOR="SeaGreen"][/COLOR][FONT="Comic Sans MS"][/FONT]Gönül vermedikçe gönlü bulamazsın

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ya selmet nedir derdin.
    yani sırf polemiksin valla
    kim bayan erkek ayrımı yapıyo ki yani alemsin.
    ister gir ister girme foruma
    gidene kal gelene git denmez

Alıntı freeman adlı üyeden alıntı
    ya selmet nedir derdin.
    Kabalaşma İlkay , biber süreceğim şimdi bak ( o biberi değil ama )

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı Lightbringer adlı üyeden alıntı
    Bursa MT alemine selamlar saygılar.şimdilik sadece junior olaraktan aranıza katılmaktayım.inşallah kısa zamanda tanışıp dost oluruz.herkese uğraşında kolaylık ve bol kazanç dilerim.iyi günler...
    abi sana junior diyen çarpılır valla! arkadaşlar, Lightbringer (MURAT) 2 metreye 1 metre, salon salomanje, 130 kg civarında genç bir arkadaşımız. junior dediğine aldanmayın.
    hoşgeldin murat!

Evet arkadaşlar kandırıldık,
    Bu freeman İlkay hepimizi kandırdı !!!! Olay şöyle gelişti:
    Dün öğleden sonra, f-ender, seflek(cem),dedeefendi(levent), yeni üyemiz lightbringer(murat) ile hep beraber Cem'in ofisinde yemek yedikten sonra, Arnavut Süleyman (çelik motor) ağbinin oraya gittik, oradan da ender, murat ve ben benin ofise döndük.

Bir süre sonra bize Dr.İlkay'da katıldı ve kahve vs faslından sonra aşağıya inip motorları Buttim'in bahçesine çıkardık.

Zat- alim, naçizane Dr.İlkay'a ilk sürüş dersleri vermeye gayret edip, debriyaj şurası, vites burası derken, İlkay motora atladı ve hepimizin gözleri önünde vitese takıp hareket etti, ardından 2. vitese attı ve Ender, Murat , ben arkasından baka kaldık. Adam gayet güzel motor kullanıyor yahu.. Bizi bakir şöförüm, hiç vitesli kullanmadım diye kandırmış

Eh İlkay, ben sana sormazmıyım bunun hesabını, hele hele İlkay bahçede turlarken Cem Dedenin bakışları görülmeye değerdi. Zaten yaşlılığın da verdiği görme bozukluğu var, süt dişleri tekrar çıkmak üzere iken öyle aval aval baktııııı kaldı arkasından İlkay'ın ondan sonra da prostat sorununun verdiği sıkıntıyla sanırım WC ye gitti, hala İlkay'ın tuşe atmasını bekliyor ama İlkay motor tepesinden inmedi ki tuşe atabilsin

Sevgili doktorum, bu gün için de üzülmene gerek yok zaten. Hava yağmurlu, sen nöbetini tut, motora yarın binersin. Olmadı öbür gün, daha da olmadı bu yıl içinde bir aralar işte. O motor gelirse tabii

İkinci haberimiz ise; Cem Dedemiz İnşallah yakında kendisi gibi genç ve güzel bir Volvo sahibi olacak. Şimdiden güle güle kullansın. Hicaz dönüşünde bunu ayrıca kutlayalım. Ha, bu arada Dedeefendi Levent te yeni bir jip aldı bilginize. Arabada sigara içmek, ayakkabıları çıkarmak, yellenmek, burun karıştırmak, yüksek sesle konuşmak, söförle muhattap olmak yasaaaaakk. Sende güle güle kullan arabanı Levent'çiğim
    ay beni şımartıyorsun metiiin! leventle ben de bir punduna getirip nasıl söylesek yeni arabalar aldığımızı diye kıvranıyoduk.
    bir yandan çamur atmayı da ihmal etmemişsin. motor tamam. sahibinin teslim almasını bekliyor.

Bu kadar ağır laf işitecek ne yaptım bilmiyorum. Benim forumda kalış sürem kimseyi ilgilendirmez. Ayrıca özel mesaj olayı da seflek ile benim aramda, sen neden karışıyorsun ki.. Aranıza bayan alıp almamanız ise sizin kültür seviyeniz içerisinde kalan birşey. Ama en azından GELME diyebiliyorsunuz, buda bişey. Bundan sonra da bu sayfalarda size cevap vermeyeceğimi de buradan bildiriyorum. Aynı seviyeye inemem. Herkese hoşçakalın diyorum. Son söz: beni tanısaydınız fikriniz değişecekti, bundan eminim
    neler kaçırdık diye üzülmemiz gerekiyor mu? metin kardeş, sen üzül dersen üzülürüm, yoksa hayatta üzülmem

[QUOTE=tattwamasi]Merhaba Betül,
    Bi süredir siteye girmiyordum, ...QUOTE]
    ağzına sağlık özge kardeş!

Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı
    metin67;
    ilk mesajımda kendimi kısaca tanıtmıştım. detaylı olarak, inşallah yüz yüze tanışırız.

selmet ile ilgili ne olduğunu bile anlamadım ama sakin ol dostum.. forumların en güzel yanı şahsen tanışmasak da forum üzerinden de tatlıya bağlanabiliriz. ancak, hoşgörülü olmak şartıyla. ben selmet ile ilgili bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum. böyle şeyler forumlarda oluyor. yazı dili, konuşma dili gibi değildir. eminim siz yüz yüze konuşmuş olsa idiniz.. böyle bir durum ortaya çıkmayacaktı. yani bir art niyet yoktur demek istiyorum. tamamen yanlış anlaşılma olsa gerek.

selmet; böyle "ben gidiyorum gibi" tepkiler vermemelisiniz. sizin yazdıklarınızdan şöyle algılıyorum ki "istenmediğim yerde durmam" demek istiyorsunuz. istenmediğinizi nereden çıkardınız. forum herkesin, kimsenin değil. siz foruma girer.. okur.. gerekirse cevaplar verebilirsiniz. ama foruma küsemezsiniz. umarım.. bu mesele tatlıya bağlanır.

tattwamasi; yazdıklarınıza aynen katılıyorum. burda bizi bir araya getiren motosiklet sevdası.

büyük abilerim.. sizler de bir şeyler söyleyin..
    abi bize söylenecek bir şey bırakmamışsın ki! senin de ağzına sağlık!

kardeşim benim be! arkamdan konuşturur mu? görün de ibret alın!
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

Motosikleti
    Piaggio MP3
    Alıntı freeman adlı üyeden alıntı
    ya selmet nedir derdin.
    MT Bursa Masculen diye bi odamı açsak acaba

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Senin kendini nasıl hissettiğini bilemem canım ama bayan her yerde bayandır.. Nezaket ve anlayış dersin için de teşekkürler.
    selmet rahat durmamış, tatwamasi'yi de tırmalamış!

MT Bursa Masculen diye bi odamı açsak acaba
    abi o ne ki?
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

Motosikleti
    Piaggio MP3
    Alıntı seflek adlı üyeden alıntı
    abi o ne ki?
    Demem o ki; şöyle erkek erkeğe muhabbet edebileceğimiz bi oda açsak (sende girebilecekesin tabii) ya cem biz niye böle haberleşiyoz zaten yan odadasın fısıldasan duyarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler