Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    ben gelirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Ahhh Ahhhhh nerden arkadaşa uydukda KPSS sınav yerini taaaaaa Ankara yazdık Eskişehir Ankara gezerken bak ne güzel toplanıp tanışıp yemek yiyecektik kaçırdık işte kısmet değilmiş neyse bidahaki sefere artık

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahhh Ahhhhh nerden arkadaşa uydukda KPSS sınav yerini taaaaaa Ankara yazdık Eskişehir Ankara gezerken bak ne güzel toplanıp tanışıp yemek yiyecektik kaçırdık işte kısmet değilmiş neyse bidahaki sefere artık
    problem yok ben 2 ay burdayım arkadaşlarım temelli burda (askerlik varda)
    yine olucakmorganizasyonlar yeterki gönüllü istekli arkadaşlar dostlar olsun ;)

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha yeni başlıyoruz bundan sonrakilere katılırsınız umarım.

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Akşama Iftara Davetliyim Eğer Ki Erken Kaça Bilirsem Mutlaka Gelmeye Calışırım Gecte Olsa

BU ARADA CELEBİ HAN HÜNKARIN YANINDAKİ YERMİYDİ?

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşama Iftara Davetliyim Eğer Ki Erken Kaça Bilirsem Mutlaka Gelmeye Calışırım Gecte Olsa

BU ARADA CELEBİ HAN HÜNKARIN YANINDAKİ YERMİYDİ?
    evet bekleriz sen gel geçte olsa problem değil ;)

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Değerli Bursa-MT sakinleri; Mudanya,Osmangazi civarlarına bir motoru almaya geleceğim de.Motordan anlayan, bildik ustası olanlardan acele yardım istiyorum...
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    HONDA BEAT
    ARKADAŞLAR BU AKŞAMKİ BULUŞMAMIZ YAĞMUR NEDENİYLE İPTAL OLMUŞTUR BİLGİNİZE EN KISA ZAMANDA ACISINI ÇIKARTICAZ

MISIRA GİTSEK KAR YAĞACAK YAA NE ŞANS
    YAĞMUR BİZİ SEVİYO:..P

Motosikleti
    walla yagmur pesimizi bırakmıyo abi ya yagmursuz bi gezi istiyoruz

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    mami geLdim Sizin Dükkan KapaLı teLde Cvp Vermiyor aßi Yağmur Dindi MotorCu aDama Yağmur Kar işLemez
    geLicez DiyorSanız 5 dk Sonra önünde oLurum 0 546 923 82 72
    göreLim deLikanLıLarı

ruckerpark Sen geLicek misin iStek Var Sanırım ? (:
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Bravo ShyTan ayakta alkışlıyorum.İşte motorcu adam bütün engelleri en iyi teknikle yıkar yolları açar.Bahaneye yer yoktur onun hayatında.Ya bu arada yarın iş günü,mekan uzak,haberide şimdi alınca bende bu akşam iş yok arkadaşlar...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ShyTan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mami geLdim Sizin Dükkan KapaLı teLde Cvp Vermiyor aßi Yağmur Dindi MotorCu aDama Yağmur Kar işLemez
    geLicez DiyorSanız 5 dk Sonra önünde oLurum 0 546 923 82 72
    göreLim deLikanLıLarı

ruckerpark Sen geLicek misin iStek Var Sanırım ? (:
    delikanlı dedin kanıma dokundu hemen çıkıyorum 2 kişide olasa biz buluşmamızı yaparız

Motosikleti
    istek wardı acıkcası da yagmur yagınca istek gitmisti simdi tekrar gelmesi gerek ama banada delikalılıgıma la ettirmememde lazım ama

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Bursa-MT sakinleri; Mudanya,Osmangazi civarlarına bir motoru almaya geleceğim de.Motordan anlayan, bildik ustası olanlardan acele yardım istiyorum...

Ne zaman geliyorsun..Eğer bursa'da olduğum vakte denk gelirse yardımcı olmaya çalışırım alacağın motor nedir?

Ayrıca komple yerleşmiyoruz ya istanbula yahu bir ayağımız Bursa'da...Ayrıca nette oluşan problemimden ötürü giremiyordum bu sebeple takip edemedim...Ayrıca çelebihanda yapıyorsunuz organizasyonu yahu motorsuz gelin yine de iptal etmeyin ne olursa olsun...Gezi deil ki bu?

Ayrıca mami biliyor bütün kış motor tepesindeydik...Elbiseleriniz tam olduktan sora problem olmuyor...Benim hiç eksiğim yoktu.Özellikle revi't tulum yağmurluğu öneririm hem az yer kaplıyor benim cıbırın bagaja bile giriyordu hem güzel koruyor...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    ultraukala senın motor satılıkmı ??? sahibinden de bi ilan gordumde senin nickin motorda mavi honda cbr

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Efet satılık.......Doğru görmüşsün...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman geliyorsun..Eğer bursa'da olduğum vakte denk gelirse yardımcı olmaya çalışırım alacağın motor nedir?

Ayrıca komple yerleşmiyoruz ya istanbula yahu bir ayağımız Bursa'da...Ayrıca nette oluşan problemimden ötürü giremiyordum bu sebeple takip edemedim...Ayrıca çelebihanda yapıyorsunuz organizasyonu yahu motorsuz gelin yine de iptal etmeyin ne olursa olsun...Gezi deil ki bu?

Ayrıca mami biliyor bütün kış motor tepesindeydik...Elbiseleriniz tam olduktan sora problem olmuyor...Benim hiç eksiğim yoktu.Özellikle revi't tulum yağmurluğu öneririm hem az yer kaplıyor benim cıbırın bagaja bile giriyordu hem güzel koruyor...
    Merhabalar dostum.Büyük bir ihtimalle yarın sabahtan geliyorum.Çok şükür ki orada tanıdık bir servis buldum ona göstereceğim.Almayı düşündüğüm motor Osmangazi'de bir gilera runner vxr 200.
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Maalesef ben hafta sonu bursa'ya dönüyorum bayram tatili için işte...Servis bulduysan sevindim...Şu anda istanbuldayım Bursa'da olsaydım yardmcı olmaya çalışırdım...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    hafta sonu bısıler yapmak lazım o zaman

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef ben hafta sonu bursa'ya dönüyorum bayram tatili için işte...Servis bulduysan sevindim...Şu anda istanbuldayım Bursa'da olsaydım yardmcı olmaya çalışırdım...
    Teşekkür ederim düşünmen bile yeterli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler