Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Alıntı giritli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka dostum şaka ben deildim tabi ama bende olsam aynı şeyi yapardım.biririmize sahip çıkmak lazım motorcunun halinden motorcu anlar.
    Tabikide motorcunun motorcudan başka dostumu vardıda biz görmedik
    giritli bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    ahaha zakiri gördüm aea canlı yayınında.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Çok teşekkür ederim. En kısa zamanda siparişimi vereceğim. Gelince haber bırakırım buraya
    Kaza Anında Seni Korur !

Herkese merhaba, aralıkta ehliyeti almama rağmen hala ne motor ne ekipman alamadım kararsızlıktan işten güçten. başlangıç motoru olarak scooterdan vazgeçtim, tvs apache yeni kasa veya yamaha ybr 125esd 2012-2013-2014 düşünüyorum. tvs mi, yamaha mı, bi de grupta bursadan satan var mı acaba
    search16 bunu beğendi.

giritli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba strike 150,honda cbf 150
    Arkadaşlar zincir bakımı yaptım zincir beyaz beyaz oldu sizce normalmi? biri lütfen yazdımcı olsun?

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Arkadaşlar zincir bakımı yaptım zincir beyaz beyaz oldu sizce normalmi? biri lütfen yazdımcı olsun?
    Bazı zincir yağları bakım yaptıktan sonra zincirin beyaz renkte gözükmesini sağlayabiliyor.
    O Marka Yağın özelliği ile alakalı diye biliyorum.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    Evet öğleymiş birine sordum oda öyle dedi markadan dolayı yani.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı xhinis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, aralıkta ehliyeti almama rağmen hala ne motor ne ekipman alamadım kararsızlıktan işten güçten. başlangıç motoru olarak scooterdan vazgeçtim, tvs apache yeni kasa veya yamaha ybr 125esd 2012-2013-2014 düşünüyorum. tvs mi, yamaha mı, bi de grupta bursadan satan var mı acaba
    Dostum bu soru üzerine kavga çıkar burda. Hangisi kafana yatarsa onu al. Rahat rahat fıtıfıtı gideyim dersen ybr. Agresif birazda güçlü olsun ama rahatımada düşkün biri değilim dersen tvs al
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    zat 150 den uzak dur..

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Veysel karani endüstri meslek lisesi nerede haritada çıkmıyor bilen varmı beyler bayanlar

Scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sınavım bitti hatasizdim, gözetmen okul hocamdi sanirim geçtim.

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Alıntı Scarty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınavım bitti hatasizdim, gözetmen okul hocamdi sanirim geçtim.
    Kardeş hangi okuldan girdin sınava bende tek bir hata yapmadım geçtin dediler geçtik valla hayırlı olsun ikimizede

Alıntı MrNobody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş hangi okuldan girdin sınava bende tek bir hata yapmadım geçtin dediler geçtik valla hayırlı olsun ikimizede
    Hayırlı olsun bende hata yapmadim.
    Ozluce muammer ağım orta okulunda girdim

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Alıntı Scarty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun bende hata yapmadim.
    Ozluce muammer ağım orta okulunda girdim
    Darısı genç arkadaşların başına artık cumaya dosya çıkcak pazartesi ehliyet alınacak bekleyecez hala hiç bitmez bunun çilesi

Alıntı MrNobody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Darısı genç arkadaşların başına artık cumaya dosya çıkcak pazartesi ehliyet alınacak bekleyecez hala hiç bitmez bunun çilesi
    İnşallah onlarında zamanı gelir ama az kalsın alamiyacaktim kurs vaktinde gelmedi sanırım kurs hatası yüzünden kalan ilk kişi olacaktım
    MrNobody bunu beğendi.

Motosikleti
    Sevgili mt úyeleri 6 mart gecesi jolly joker da PENTAGRAM Konseri var bakalım mt den kimler gelio? gelicek olan varsa bulusupta gidelim.

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Sevgili mt úyeleri 6 mart gecesi jolly joker da PENTAGRAM Konseri var bakalım mt den kimler gelio? gelicek olan varsa bulusupta gidelim.
    Valla ben pentagram hastasıyım gelmek isterdim ama malum bu hafta devlet babaya para bayılacaz gelemiyorum benim yerimede eğleniriniz umarım fotoğraf bekliyorum

Arkadaşlar Merhaba ben Orhangaziden Rasim öğretmenim.
    Forumu sürekli takip ediyorum ama yeni üye oldum. Sizlere birkaç sorum olacak. Bende 2012 model Yamaha YBR 125 ESD var ve sadece yazın kullanıyorum keyif için. Yani mart ayında binmeye başlayıp Kasımda falan yağlayıp kaldırıyorum. Yılda 2000 km ancak yapıyorum. Benim LS2 çene açılır kaskım var Şimdide Mont eldieven ve dizlik almayı düşünüyorum. Dizlik konusunda Venomun mafsallı modelini düşündüm ama Mont ve eldiven konusunda karar veremedim.
    Montu mevsimlik alıp içini çıkararak kullanmakmı yoksa yazlık alıp soğuk olursa içine termal içlikmi giymek mantıklı olur. Eldiven olarakta derimi yoksa normalmi.(Fiyat olarakda çok yüksek olmasını istemiyorum yani ikisi için en fazla 300-350 tl ayırabilirim.) Aynı zamanda marka model ve bunları Bursada bulabileceğim yerleri belirtirseniz çok sevinirim
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Arkadaşlar pazar günü direksyon sınavımdan geçtim kursa sordugumda dosya 1 haftaya çıkar dediler arkadaşlarım kendi dosyalarının 2 günde çıktıgını ve ehliyeti aldıgını söylüyorlar aslı astarı varmıdır dosyalar kaç günde çıkıyor yarın kursa gidip bi bahane bulup dosyayı almaya bakacagım

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı rasimbali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba ben Orhangaziden Rasim öğretmenim.
    Forumu sürekli takip ediyorum ama yeni üye oldum. Sizlere birkaç sorum olacak. Bende 2012 model Yamaha YBR 125 ESD var ve sadece yazın kullanıyorum keyif için. Yani mart ayında binmeye başlayıp Kasımda falan yağlayıp kaldırıyorum. Yılda 2000 km ancak yapıyorum. Benim LS2 çene açılır kaskım var Şimdide Mont eldieven ve dizlik almayı düşünüyorum. Dizlik konusunda Venomun mafsallı modelini düşündüm ama Mont ve eldiven konusunda karar veremedim.
    Montu mevsimlik alıp içini çıkararak kullanmakmı yoksa yazlık alıp soğuk olursa içine termal içlikmi giymek mantıklı olur. Eldiven olarakta derimi yoksa normalmi.(Fiyat olarakda çok yüksek olmasını istemiyorum yani ikisi için en fazla 300-350 tl ayırabilirim.) Aynı zamanda marka model ve bunları Bursada bulabileceğim yerleri belirtirseniz çok sevinirim
    Motomax magazası var kültür park kapısı karsısında. yada aynı magzanın internet sitesi
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler