Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mudanyaya geliyorsunuz haber vermiyorsunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mudanyaya geliyorsunuz haber vermiyorsunuz
    Ben tek geldim trilyeye kadar gittim geri döndüm.Ben anlık yapıyorum bireysel gezileri :D

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Rider95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet iyi olur.Ama gezerken gazlarsan yetişemem
    Dershanem var evet buğün sabah tan öğlene kadar pazar günleride 2 başlıyor. Hafta içi çarşamba-perşembe.Bu aralar dershaneye otobüsle gidiyorum aşırı soğuk yüzünden otobüs zaten sokak başından geçio Okulada araba ile gidiyorum arada bi.
    Gençler olarak bi takım olup iyi vakit geçirebiliriz.Gezilere zaten katıl büyük küçük herkez çok iyi muhabbetler oluyor.
    Sabahları 3 derece falan oluyor ama ben yine dershaneye motorla gitmeye çalışıyorum çünkü diğer türlü zaten sıkıcı ve zor olan dershane dahada sıkıcı ve zor oluyor.
    Motorla giderek eğlence katıyorum bir nevi
    Dediğin gibi gençler olarak iyi grup oluşturulabilir.
    Normal buluşmalarda tek şüphem yaşça küçük olduğumuz için muhabbetin dışında kalmak açıkçası.

Ben cumartesi pazar sabahtan akşam 5 e kadar dershanedeyim.
    Hafta içide akşam 8 e kadar.Epey ağır yani.
    Fakat eğer toplanalım , gezelim derseniz bir gün gitmeyiveririm sorun değil . İntegral birgün beklesin artık

Tek gezerken pek yavaş gitmiyorum fakat grup sürüşlerinde asla öyle arkada bırakma gibi birşey olmaz
    Yarın öbürgün sen 600rr falan alırsın sonra rezil olmayalım

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabahları 3 derece falan oluyor ama ben yine dershaneye motorla gitmeye çalışıyorum çünkü diğer türlü zaten sıkıcı ve zor olan dershane dahada sıkıcı ve zor oluyor.
    Normal buluşmalarda tek şüphem yaşça küçük olduğumuz için muhabbetin dışında kalmak açıkçası.

Fakat eğer toplanalım , gezelim derseniz bir gün gitmeyiveririm sorun değil . İntegral birgün beklesin artık

Tek gezerken pek yavaş gitmiyorum fakat grup sürüşlerinde asla öyle arkada bırakma gibi birşey olmaz
    Hehehehe 600rr ben :D alırım ama garajda süs olarak durur bu motorda düz yol buldummu gaz kolunu sonuna kadar çeviriyorum.600 lük aşırı olur. ama şöle bi Cbr250 iyi olur
    Bu motorlada sabit 110 da giderim sorun olmuyor. Haziran sonunda almıştım motoru 6900 geldi km.
    Gezme konusuda düzenleme olmazsa havalar ısınana kadar olmaz sanırım.
    He bide sen murat güven tanıyosun ya o bizim dersanede bizim sınıfta.Geçen seni sordum tanıyorum dedi.

Motosikleti
    Hehehehe 600rr ben :D alırım ama garajda süs olarak durur bu motorda düz yol buldummu gaz kolunu sonuna kadar çeviriyorum.600 lük aşırı olur. ama şöle bi Cbr250 iyi olur
    Bu motorlada sabit 110 da giderim sorun olmuyor. Haziran sonunda almıştım motoru 6900 geldi km.
    Gezme konusuda düzenleme olmazsa havalar ısınana kadar olmaz sanırım.
    He bide sen murat güven tanıyosun ya o bizim dersanede bizim sınıfta.Geçen seni sordum tanıyorum dedi.
    Muratla az basketbol oynamadık
    Göçmeniz 2 mizde zaten bu yüzden daha bir sıcak aramız. Selam söylersin uzun zamandır görüşemedik onla.
    Hangi dershane sizin ?

Aynen söylediğin gibi gaz elinde olunca çeviriyorsun. Eski scooter ımda sonuna kadar açsam gazı 90 max

Cbr öyle olmuyor işte virajlarda falan gazı açınca salıyor arkayı. Ki 600 lüğü düşünemiyorum bile.
    Ama seneye fazer6 veya v-strom düşünüyorum ne yalan söyliyim

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Muratla az basketbol oynamadık
    Göçmeniz 2 mizde zaten bu yüzden daha bir sıcak aramız. Selam söylersin uzun zamandır görüşemedik onla.
    Hangi dershane sizin ?

Aynen söylediğin gibi gaz elinde olunca çeviriyorsun. Eski scooter ımda sonuna kadar açsam gazı 90 max

Cbr öyle olmuyor işte virajlarda falan gazı açınca salıyor arkayı. Ki 600 lüğü düşünemiyorum bile.
    Ama seneye fazer6 veya v-strom düşünüyorum ne yalan söyliyim
    ve aleyküm selam.Gazı sonuna kadar açınca 110 görüyor seri bi biçimde hızlanması tatmin ediyo bu motor o yönden baya iyi
    Hadi iyi geceler herkeze.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    1 ocakta madrun var katılacak olan var mı
    çağatay çok büyük bi aksilik çıkmazsa bende katılıcam belkı orda tanışma fırsatı buluruz...
    gelmek isteyen olursa link buradahttps://www.facebook.com/events/1426128590950631/?ref=5
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben tek geldim trilyeye kadar gittim geri döndüm.Ben anlık yapıyorum bireysel gezileri :D
    haber verseydin bir çay kahve ısmarlardım

kardeşim aynen ben dediğini yaşadım yaşça büyük olunca adamların konuştukları seni sarmıyor aranıza alırsanız bende gelirim yaş 24 oluyor ama ruhumuz gençbu arada şu matematikte çok sıkıcıdır be bizim dershanede bir hoca vardı çok taş ama matematik hocasıydı ulan 3 hafta zor dayandım etütlere sonra dedim hocam beni sallayın ben yokum

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çağatay çok büyük bi aksilik çıkmazsa bende katılıcam belkı orda tanışma fırsatı buluruz...
    gelmek isteyen olursa link buradahttps://www.facebook.com/events/1426128590950631/?ref=5
    aynen abi bende kar don olmazsa kesin gelicem dediğiniz gibi tanışırız etrafımda pek motorcu insan bulamıyorum isim kaydettiriliyor mu bende face yokta
    memduhb bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

waybe '''madrun''' millet nelerde biliyor, sanki gizli bir aine katılmak gibi bir şey. Memduh , sen katılacaksın galiba ama ben düşündüm de artık bana komik gelmeye başladı bu tip işler alt tarafı bir motor kullanıyoruz motorumuzda motor olsa şöyle altımızda en az 30-40 liralık bir şey olsa neyse o zamanda katılmazdım galiba , bu gün çıktım motorla evden arkamda 45 litrelik koca çanta ile pazara gittim markete gittim kasapa gittim benim videocuya gittim( haftada en az 4-5 film seyrederim) motor hevesimi aldım geldim yaz kış motor altımda.Motor takım taklavatıda arabanın bagajında geziyor
    Yılbaşında sahneye çıkacağım çalgı çengi işlerim var sabaha kadan sonra 11 de kalkarsam yinede giderim gibi geliyor geçen senede yılın ilk saatlerinde müzik çaıyordum ama bu sene kesat gitti işler

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Valla bıktınız benden ama sıfır alıcam galiba kredi çekip daha iyi olur sonuçta acemiyim daha kazık yemeyelim 2. elde

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Bugün bursaenduro gezi yaptı sanırım.Mudanya da 10-15 tane enduro motosiklet vardı.
    Ben de ufak bir gezi yapayım dedim ama her yerim dondu.Geri döndüm. Kışlık ekipman şart.

Motosikleti
    kardeşim aynen ben dediğini yaşadım yaşça büyük olunca adamların konuştukları seni sarmıyor aranıza alırsanız bende gelirim yaş 24 oluyor ama ruhumuz gençbu arada şu matematikte çok sıkıcıdır be bizim dershanede bir hoca vardı çok taş ama matematik hocasıydı ulan 3 hafta zor dayandım etütlere sonra dedim hocam beni sallayın ben yokum
    Estağfurullah Çağatay abi ne demek tabiki.Mutluluk duyarım tanışmaktan.

Yanlız Emre seninde dediğin gibi birisi zaman söylemesse buluşma işi zor en azından havalar ısınana kadar. Birimiz harekete geçsin
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    waybe '''madrun''' millet nelerde biliyor, sanki gizli bir aine katılmak gibi bir şey. Memduh , sen katılacaksın galiba ama ben düşündüm de artık bana komik gelmeye başladı bu tip işler alt tarafı bir motor kullanıyoruz motorumuzda motor olsa şöyle altımızda en az 30-40 liralık bir şey olsa neyse o zamanda katılmazdım galiba , bu gün çıktım motorla evden arkamda 45 litrelik koca çanta ile pazara gittim markete gittim kasapa gittim benim videocuya gittim( haftada en az 4-5 film seyrederim) motor hevesimi aldım geldim yaz kış motor altımda.Motor takım taklavatıda arabanın bagajında geziyor
    Yılbaşında sahneye çıkacağım çalgı çengi işlerim var sabaha kadan sonra 11 de kalkarsam yinede giderim gibi geliyor geçen senede yılın ilk saatlerinde müzik çaıyordum ama bu sene kesat gitti işler
    abı "mardun" işin bahanesi amaç gezmek böyle düşünürsen yenı yılı kutlamanın ne mantığı var yada sevgililer gününü daha bircok örnek verebılırım amaç sosyalleşmek hep beraber motor sürmek.
    not: benım yeniyıldan anladığım tek şey "zam zam zam" bu zam niye oluyo biri bana açıklasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

aynen abi bende kar don olmazsa kesin gelicem dediğiniz gibi tanışırız etrafımda pek motorcu insan bulamıyorum isim kaydettiriliyor mu bende face yokta
    hayır kayıt falan yok isteyen herkes gelebılır diye biliyorum zaten amaç tanışıp kaynaşmak.
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    haftasonu falan buluşacak olursanız bende buralardayım kesin katılırım maksat muhabbet olsun gezmek tanışmak olsun
    İMAM SOLLARSA CEMAAT YANLAR

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Hava yaz günü gibi gözüküyor dışarı bi çıkıyorum donuyorum yav

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Hava yaz günü gibi gözüküyor dışarı bi çıkıyorum donuyorum yav
    Vallah ben tatlı su motorcusuyumkim ne derse desin
    Ahmanamra ve memduhb bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallah ben tatlı su motorcusuyumkim ne derse desin
    Onun keyfi de ayrı ya. Kimse kimseye bir şey diyemez zaten. Bu zevk işi. Herkesin de zevki ayrı.
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    Şimdi indim motordan, terlemişim bile. İyi giyinildiğinde sorun olmuyor aslında. Sadece eldivenler yazlık, ellerim dondu doğrusu.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Şimdi indim motordan, terlemişim bile. İyi giyinildiğinde sorun olmuyor aslında. Sadece eldivenler yazlık, ellerim dondu doğrusu.
    katılıyorum benimde sadece eller üşüyor eldivenleri değiştirmek lazım zaten kaldırdım ben motosikleti
    Hayat boş gazla çoş

Motosikleti
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum benimde sadece eller üşüyor eldivenleri değiştirmek lazım zaten kaldırdım ben motosikleti
    Ben bu kış kaldırmayı düşünmüyorum aksine bol bol tecrube edinmeyi planlıyorum.

Seneye 600 lük düşüncem var , bu yüzden bol bol antreman

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler