Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

bugün mustafayla dağa çıktık ben demiştim yağmur çamur dinlemem diye süper zevkliydi tamam chopper daki rahatlık yok ama tam bi action ve süper manzaralar bende tavsiye edebilirim artık cross u gerçi bu gezi bana biraz pahalıya maloldu telefonumu düşürdüm bi de bugün yaklaşık yirmi metre falan scooter kullandım bakarsınız seneye bi tane alıp arkanıza takılırım bu arada ibrahim'cim çok saol benim burada olmama sevinmene bende çok sevindim ismail ve zeki bakıyorum beni şeytan yaptınız siz bilirsiniz nasıl görmek isterseniz öyle olurum bende eheuhehueheuu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    mustafa abi krosun hayırlı olsun biz de tekerlere halat bağlar da arkandan geliriz artık

Selam kardeş il...
    Nbr? Nasıl gidiyo?
    Umarım birbirinizi yemiyosunuzdur!
    Hani ramazan ya... Herkes aç..

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    Mustafa abi camurun zevki başka demiştim inşallah tüm grubada bu zevki yaşatalım. İbrahimcim gel benim crossu sana vereyim bu konuda gayet ciddiyim makinayı sana göre uyarlarız. ben satıp biraz daha büyügünü almayı düşünüyorum. Viper kardeşler bakıyorumda sezonu kapattık biz yazmışsınız ama bizim sezon ancak KAR 30 cm olunca kapanıyo. Tüm kardeş il'lerdek MT cilere hayırlı ramazanlar

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer

hayırlı olsun

Alıntı mustafaeser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doktor bak biz motorcuyuz öyle yağmurdan camurdan korkmayız ve ben cumartesi günü yağmurda croos motorla 150 km geldim. allahıma şükür olsun bir de croosum oldu tavsiye ederim inanın cok zevkli bi olay herkese cok teşekkür ederim ve ben şimdi artcımıda alıp dağa cıkıyorummmmmmmmmm camur olmaya gidiyoruz herşey bizim icin yağmur camur kar
    Sımtıfa gözümüz yok kardeşim hayırlı olsun.Güle güle bin motoruna.Allah kaza bela vermesin.MT-Kütahyanın çekirdek kros kadrosu oluştu desene.Darısı başımıza...

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Özge... Ge bakembi buraya geee. Hadi bakam hoş geldin aramıza.
    Zaten bi sen eksiktin 46 kadrosunda sende geldin tam oldu. Yıldızlı 46
    Sımtıfa neydi öle akşamki halin heryerin çamur, çocuklar bile bu kadar
    çamurla oynamıyooo. Bu arada unutmadan söliyem akşama çalıştın mı
    futbol dersi vercem daha sana.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

hoşbuldum metin'cim eeeeeee malum kambersiz düğün olmaz siz nerede ben orada yıldızlı 46 demişsin bu durumda yıldız ben oluyorum dimi söylemezsem çatlarım az önce dükkanın oralarda scooter la dolandım durdum çoookkk zevkli yaaaaaaa bende istiyorum bu arada metin bende oynayacağm akşam geliyorum savulun

hey millet biz mustafa ismail ben az önce şöyle bişiy düşündük bakalım sizede uyarmı;MT Kütahya olarak çamlıcada mangal şeklinde bi iftar yapalım diyoruz ne dersiniz he bu uymaz derseniz de yinede hep beraber iftara gidelim bigün mutlaka ama ben kimsenin mangal olayına hayır diyeceğini sanmıyorum haber bekliyoruzzzz bir an önce organize olup ne gün gideceğimize karar veririz

biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    mangal tabi olur arkadaşlar ne demek angal olur da ben olmaz mıyım..yeri ve zamanı siz seçin silahları ben getiririm...

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Allah mangalmı dediniz...Mangal olurda biz olmazmıyız.Direksiyon kursundan kaçar gelirim valla...
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    mangalmı? mangal mangal dedi biri mangal nerde ne zaman hadeeeee mangala şşşşş bi dakka ibraam burdaymış neyse sonra konuşuruz bu mangal işini ibraaamın yanında söylemen yeri ve saati neyse ama yaaa garibim gıyamam ben ona kardeşim nede olsa
    oolum ben size dedim dimi bu kız geliş gidiş alır bi motor diye heh al bu gün motürede binmiş iflağ olmaz artık motor alana kadar zırlar bu neyse sımtıfa anlaşılan bu gidişle sen bitanede scooter alcan artık bari binmeyi ööret iyce kıza özgecim alsın artık sımtıfa bi scooter sana dimi
    len simeyıl milleti zehirleyip durma oolum senin yüzünden yolda gezecek adam kalmıcak alla alla
    yauv doktur sana ne demeli hadi bu adamlar deli-kanlı sende bunlara uyup kross mroos hayalleri kuruyon ya ne diyim ben sana kroos öyle ybr de TÜRKÜ SÖYLEYE SÖYLEYE gitmeye benzemez habarın ossun
    metin abeeem saygılar akşama geliyorum sımtıfaya top oynamayı el birliinlen ööretcez gali (takım oyunu sımtıfa takım oyunu fırfır yok fırfır yok düz oyna)

tahmin ettiğim gibi kimsenin mangal olayına hayır diyeceği yok tamam o zaman MT Kütahya mangala gidiyoruz fikir bizdendi zamanada müsait olduğunuz bir güne göre karar verirsiniz artık zeki haklısın feci zırlarım bundan sonra acayip zevkli çünkü eet artık bende motor istiyorummmm olmadı arnızda toplayıp hayrına bana bi scooter alıverirsiniz ehueheuheheuu

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    yauv ayıpsın motürü biz alırızda sen bir an önce ehliyetini al gerisi kolay bizim bi arkadaş motür bayiliği almış yeni olmadı ondan alırız sana bi motür biri mangalmı dedi evet evet mangal dedi biri

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    MANGALA GİDİYORUZKİM MANGALDEDİ BİRİ DEDİ EVET ZEKİ BİRİ DEDİ

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    bi tarafınızdan element uydurmayın ne mangalı iftar yemeğine bir yere gidelim arkadaşalr bu arada doktoru gören oldumu adam piyasada yok valla metin de atv alıyomuş onunla dağa cıkacakmış allah allah le akşama erken gel futbolda boyunun ölcüsünü vereyim

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı mustafaeser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi tarafınızdan element uydurmayın ne mangalı iftar yemeğine bir yere gidelim arkadaşalr bu arada doktoru gören oldumu adam piyasada yok valla metin de atv alıyomuş onunla dağa cıkacakmış allah allah le akşama erken gel futbolda boyunun ölcüsünü vereyim
    Bi tarafınız hastalanmadan zaten aramazsınız.
    atv bana da uyar

arkadaşlar üzgünüm ramazanda mangalın zor olacağını düşünenler var o yüzden kütahyanın meşhur konaklarından birinde şöyle mantılı falan nostaljik bi iftar yapalım bu seferlik böyle olsun uyarmı???bide bu haftasonu olurmu kesin bişiyler söleyin daha sırada başka etkinliklerde var ona göre!!!

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı bonapart_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah mangalmı dediniz...Mangal olurda biz olmazmıyız.Direksiyon kursundan kaçar gelirim valla...
    aramıza hoşgeldin

msr600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL185S-D
    madiso kardas bu pazar ızınlı olacagım ınsaallah musaıtsen arazıye cıkalım

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    neee mantımı mantı dedi biri mantı olur oda oluuuuur hiç farketmez biz yiyiciyiz abii ne bulsak yeriz gerçi mangal daha eyi olurdu emme neyse mantıda olur
    nee metin abi atv yimi satın alıyomuş yok artık yaaa metin abi yakında memleketi satın alcak valla maşallah maşallah nazar deymesin püüüü...
    aşklosun doktor amca yaaa alınıyom ama.... her seferinde halini hatırını soruyoz bak senden ses yok (yauv dokturcum bu arada ben korkuyorum bu ilaçlar alışkanlık yaparda bırakamazsam diye doktor korkuyoruuum)

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Zeki nerden çıkarıyon ATV yi alıyo diye yavvvvf.
    Kanal D'yi alıyom bunların hepsi fason haber.
    benden duymadan inanmayın. Sımtıfa bu işler
    hep senin başının altından çıkıyo. Ayrıca sımtıfa
    unutmadan söliyem KADİR'in selamı var. Anlarsın ya!
    Doktor sende bana CD leri unutma dedin ancak sen
    iz kaybettirmeye çalışıyon heralde ortalıklarda yoksun
    Ses soluk yok. Zeki doktorun solunumunu bi kontrol et bakam
    nefes alıyo mu? Zeki bide doktor sana ne ilacı veriyo ya
    alışkanlık felan anlıyalım yani... özge sende bi iftarı ayarlıyamadın gitti
    biraz daha aktif, hadi biraz işine ver kendini.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler