Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    ismail olum kafan güzel heralda ne karı len iki gündür geziyom motorla tırıl tırıl hatta bugün ibraamda çıkardı motürü beraber turladık önümüzdeki perşembeye kadar yağış mağış yok kandırmışlar olum seni kimseden ses çıkmadı hayırdır bi hafta gelecek olduk dağa sizinle herkes fıss ben yarın afyona gidiyom o zaman habarınız olsun (motorla tabi)
    .................::hakem1::.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    amanın bu havada bide, donarsın tecrübe ile sabitlenmiştir her neyse hayırlı yolculuklar

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Git olum zeki... Git de bi gözün filan üşüsün iyicene...Gafayı filan mı yedin olum bu havada.Gözlerini bi açda dışarı bi bak bakem biii....
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    sağolun dostlar beni ne kadar sevdiğiniz belli onun için böyle diyosunuz biliyom hepiniz sağolun ama ben bildiimi okudum pazar günü afyona gittim vede geldim tabi 4-5 kat giyindim hehe metin abi dooru söylüyon valla gözleem açıldı bi tarafımda dondu ayrı bu gezi sonucunda şuna karar verdim motoru yarın depoya geri koyuyorum nisandan öncede çıkarmıyorum gerçi bugün sımtafada çıkardı beraber ufak bi tur attık ama olsun genede soğuk yauv neyse bu 2-3 gün bindiğim beni 1 ay idare eder heralde artık

Motosikleti
    buell 1125R
    arkadaşlar hatırlatma yapayım ayın 18 inde yani mart ta çanakkale şehitlerini anmaya cumadan yola çıkarız tabi 450 km felan geleceklere duyrulur. otel yada çadır olur konaklama. zekicim biraz erken çıkmışsın yollara dün gerçekten soguktu.bide yenibi gelişme balıkesir e kadar tren varmış motoru arkasına atıp gidebiliriz balıkesir e kadar.herğün sabah 9 tren kalkıyomuş saat 13:00 da balıkesirdeğiz.

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    fikir güzel ben gelmeyi isterim ama bilmiyorum durumlar nasıl olur 18 martta tren işi iyi ama motoru koyarken trene depoyu boşalttırıyolar benzinle bindirmiyolar trene motoru yanına da aldırmıyolar şişeyle falan haberiniz olsun çaktırmadan alınabilir tabi ama terslik olursa trenden inince en yakın benzinliğe kadar iteriz motorları haberiniz olsun konaklama otelde olur diyosun alpcim ama o sıralar boş yer bulmak zor çanakkalede bi ara detaylı konuşmak lazım toplanıp kesin karar verilirse rezervasyon yaptırırız önceden bi yere

Motosikleti
    buell 1125R
    30 ytl den bahsediliyo tek kişilik odadalar tabi odadaki yatak sayı çogaldıkça fiyatta düşüyo güzel bi organize olursak bu sezonunda startını vermiş oluruz

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    selam millet nasılsınız bakalım uzun zamandan beri giremiyoz nete filan ama bizde faliyetler hız kesmiyor bira bi toplansak iyi olmazmı calışma yapsak bu konuda
    Bir Cinnet Herşeyi Halleder ::ranntign

Motosikleti
    buell 1125R
    hemen abi, cumartesi 21:00 da hisar çay bahçesinde buluşalım mı?

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alpaslan hisar çay bahçesi dediğin döner gazinonun altı mı?
    Bu ara tüm arkadaşlara selam ve sevgiler...
    Benim canım motosikletime binmek istiyo fena halde ama benim için daha hala soğuk...

Motosikleti
    buell 1125R
    evet abi fikri ben attım beraber şekillendirelim günü ve saati

Motosikleti
    roadracer
    Selam millet...Metin atakantteki okyanusun yanındaki dükkanı da kiralamış.Ben bunu moto klüp yönünde değerlendirelim derim uygun olursa...bu cmt.si bu konuda görüşelim.Hatta bu sefer toplantıyı orada yapsak uygun olurmu acaba?

Motosikleti
    buell 1125R
    abi forumu sabırsızlıkla takip ediyorum hem şu çanakkale işinide konuşalım

Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    hayati abi ve diğer arkadaşlar bencede bu cumartesi okyanus 1 de (yani atkentte) saat 21:00 da buluşuyoruz ve bu seneki planlarımızı orada konuşuruz lütfen bu sefer herkezi bekliyoruz bu arada ben motoru cıkarttım ve biniyorum hayati abi sanada tavsiye ederim soğuk filan deme bence yavaş yavaş gez valla cok özlemişim hayatım değişti desem yeri var cumartesi akşamı unutmayın hadi byy

Motosikleti
    roadracer
    Bu sefer tamam beyler.görüşmek üzere...

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    hele şükür yaa millet uyanıyoo malum ben motoru çıkaralı çok oldu zaten tırıl tırl geziyorum dün itibariynen metin abinin motürüde çıkardık bakımını sağını solunu kontrolünü yaptırdık (kornasını değiştirdik) iki gündürde onlan geziyorum alıştırıyoruz sezona onuda sizede tavsiye edrim ctesi ok yanlız saat i 9:30 yapalım malüm biz spor yapıyoruz akşamları ant dan çıkıp gelecez geç kalmayalım grşmek üzere herkeşi bekliyoruz.

Motosikleti
    buell 1125R
    ok tulumba tatlıları nı ben getireyim kaymaklı

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    evet güzel bi toplantıylla sezonu açmasakda aralamış olduk
    hayati abi alp hani nerde dilekce örneği hala göremiyorum

Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    yav bazı arkadaşlarımız sanki duyarsız davranıyo gibi zeki ye hak veriyom neden böyle yapıyonuz bakem siz valla cezayı hak ediyorsunuz ona göre

Motosikleti
    roadracer
    ……………… EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TRAFİK TESCİL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE
    …………………

………………….. tarihinde, Kütahya şubenizde ……………. tescil sıra no'su ile ismime kayıt ettirdiğim
    …………………….. Plakalı motosikletimin ilk muayene geçerlilik süresi, ruhsatta ………………… olarak (1 YIL ) yazılmıştır.
    23.09.2004 tarihinde 25592 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan
    "Araç Muayene İstasyonlarının Açılması, İşletilmesi ve Araç Muayenesi Hakkında Yönetmelik"
    yedinci bölüm Madde 14 / D şıkkında ise Muayene süreleri belirtilirken,
    "İki veya üç tekerlekli araçlar ve bunların her türlü römorkları, ilk üç yaş sonunda ve devamında iki yılda bir" ibaresi bulunmaktadır.
    Bu yönetmeliğe göre ……………………… tarihinde ilk tescili yapılan aracımın, ……………………’a kadar olması gereken ilk muayene süresi yanlışlıkla ………………….. yazılmıştır.
    Bu Yönetmeliğe göre …………………….. plakalı aracımın ruhsatında yapılan yanlışlığın düzeltilmesi ve,
    mağduriyetimin giderilmesi için yapılması gereken işlemlerin tarafıma bildirilmesini arz ederim.
    Saygılarımla.

…./…../2007
    İsim soyisim
    Adres

23 Eylül 2004 Tarihli Resmi Gazete
    Sayı: 25592

Ulaştırma Bakanlığından:

Araç Muayene İstasyonlarının Açılması, İşletilmesi ve
    Araç Muayenesi Hakkında Yönetmelik

YEDİNCİ BÖLÜM
    Araçların Muayeneleri ile İlgili Hükümler

Muayene Süresi
    Madde 14-Araçlar cinslerine, kullanma amaç ve şekillerine uygun olarak periyodik muayeneye tabidir. Buna göre;
    a) Hususi otomobiller ile bunların her türlü römorkları ilk üç yaş sonunda ve devamında her iki yılda bir,
    b) Resmi otomobiller ile bunların her türlü römorkları ilk iki yaş sonunda ve devamında yılda bir,
    c) Lastik tekerlekli traktörler ile bunların her türlü römorkları ilk üç yaş sonunda ve devamında üç yılda bir,
    d) İki veya üç tekerlekli araçlar ve bunların her türlü römorkları, ilk üç yaş sonunda ve devamında iki yılda bir,
    e) Diğer bütün motorlu araçlar ile bunların her türlü römorkları ilk bir yaş sonunda ve devamında yılda bir,
    periyodik muayeneye tabi tutulur.
    Askeri araçlarla, iş makinesi türünden araçların muayeneleri, tescilini yapan kuruluşlarca yapılır.
    Muayene süresi dolmasa bile kazaya karışması sonucu yetkili zabıtaca muayenesi gerekli görülenler ile üzerinde değişiklik yapılan araçların ayrıca özel muayenesi zorunludur.
    Karayoluna çıkmış olan araçların, teknik şartlara uyup uymadığı trafik zabıtasınca kontrol edilerek uygunsuzluk tespit edilenler, her an muayene istasyonlarına sevk edilip muayeneleri yaptırılabilir. Bu durumda trafik zabıtasınca bir “Uygunsuzluk Tespit Tutanağı” düzenlenir. Bu tutanak olmaksızın muayene istasyonuna sevk yapılamaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler