Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

kaç kişi geldi beyler geçen karavana

bu haftaki organizasyon artıdan ismail ile rusen yazmısın alp hayırdır kaç kere organize oldun bizle daha dün bir bu gün iki bakalım (her hafta atraksiyon abi bizde sen yoksun alpciğim piyasada organize kralı )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    valla metin abem bende 11 diye düşündüm ilkin ama dedim şimdi toplanıp malzeme alıp yola çıkasıya 11 i bulur gene ondan mütevellit 10 yazdımdı yani
    karavanda 4 kişiydik ama olsun çekirdek kadro vardık yani ufak bi toplantı oldu ama olsun gönüller bir olsun ismayil nerlerdesin yavrum sesin soluun çıkmıyo bu hafta pazar çalışmıyosa ismayil kesin gelir diyorum ben ama çalışıyosa adam yapcak bişey yok gelcek olan gelsin gelmicek olan ben yokum desin o kadar fazla bıdı bıdıya gerek yok..................................
    .................::hakem1::.....

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    vallahi baktım kimseden ses soluk yok kış oldu diye millet yatıyo yapalım dedik geçen hafta da yazan çizen yok diye buluşalım yazdıydım ama kimse yok ruşen girmiyorsun nete bakalım siz de birşeyler ayarlayında biz de gelelim veya ayarlıyosanız da nete yazın heberimiz olmuyo yoksa

alp bu hafta havalar cok güzel gidiyo ama herkezin bi telaşesi var [mustafa abi malum jeep in peşinde motoru unuttu ismail çalısıyo özgür abi simav da ekibin malum pek bi işi var ) bu haftayı bos geçirdik.

beyler araziye cıkacak motorlu gençler aranıyo diye ilan verecez nerdeyse tık yok millette nerde sizin kroscu ruhunuz

Motosikleti
    buell 1125R
    yok bu hafta bişeyler var diye konuşuldu ama bilmiyorum

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    alooo ben burdayım bu haftta gelirim biliyosunuz evde netim yok o yüzden uzak kalıyom netten bide matematikgimin tadı yok inanın evden bile çıkmıyorum bu aralar ama toplarız inşallah şu matematik meselesini bu hafta ekip jeep ler ve motorlarla baya iyi olur gibi geliyo bana kimlerne ile geliyo bi onu da yazarsak organizeyi saglam yapalım ben sabah saat 08 :00 da işten çıkcam yani saat anemli degil her türlü ben varım
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    evet arkadaşlar anlaşılan bu pazar olcak bu iş planı yazmıştım ama bi daha hatırlıyalım o zaman

28-ocak-pazar günü zaat:10:00 da okyanus-2 (atatürk bulvarı no:bilmem kaç) aha orda buluşuyoz

malzemeleri falan alıp yola çıkıyoz dağda zucuk ekmek olayı

tabi motoru müsait olan arkadaşlar motorlarıynan gelir kalanlar alpaslanın doça bide yetişirse sımtıfanın cipe benzeyen aletine doluşuruz

kesin gelenler
    sımtıfa
    zeki-metin
    ismayıl
    alpaslan
    ibraaam (tabi yenge hanım müsade ederse)
    ruşen de gelir heralde

bu arada hayati abi senide bekliyoruz tüfeği al gel bu hafta da bizle avlanırsın olmazmı

diğer bütün arkadaşlarıda bekliyoruz tabiki müsait olan herkes buyursun gelsin
    herkese saygılar efenim
    .................::hakem1::.....

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    evet arkadaşlar bu hafta herhalde görüşeceğiz inşaallah iyi bir hafta olur ya bu gelmeyen arkadaşlara ben birşey söylemek istiyorum( hicmi bizi dost bilmediniz hicmi hatırımız yok ve bizi dost olarak hicmi özlemediniz )

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Alıntı rusen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç kişi geldi beyler geçen karavana

bu haftaki organizasyon artıdan ismail ile rusen yazmısın alp hayırdır kaç kere organize oldun bizle daha dün bir bu gün iki bakalım (her hafta atraksiyon abi bizde sen yoksun alpciğim piyasada organize kralı )
    ruşen, sen kaç kere organize oldun??? Sen orada bir duracaksın delikanlı, sen daha duracaksın... Dün bir bugün iki. Ağır olda molla desinler. başka arkadaşlar üstü kapalı yazmışlar ama ben açık açık yazıyorum gelen gelir gelmeyen gelmez, öyle bıdı bıdı etmeye gerenk yok sayın esas organizasyon kralı. Bir ara bizede organizason yapmayı öğretde cahil kalmayalım.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    buell 1125R
    abi lafı agzımdan aldın vallahi

biz alp' e kros aldırcaz diye uğrasıyoruz onu kızdırıyoruz sizlerde üstünüze alınıyosunuz valla biz her hafta takılıyoruz bizden başka her hafta bir yere giden varsa yazsın bizde bizim güzergahı değiştirip sizle gelelim.ben organizatorluk yapmam çağırırsanız gelirim oraya gidelim buraya gidelim diyoruz oturup karalştırıyoruz o gun gelince kimse kalmıyo

alp sende fena kızmısın be koç bide pazar günü madem bi şeyler var abi ben motorla gelirim motorla kimler gelecek bana kızmadan yazarsa sevinirim...

Motosikleti
    buell 1125R
    yok estafurullah kızmak değil bende dedim organizasyon olunuyoda bize haber verilmiyo sanıyodum bakıyorum nete yazan yok bende çay işini birbirimizi görelim diye demiştim yoksa başka maksat yok cumartesi günü yoktun?
    BEYLER ÖZLETİYOSUNUZ KENDİNİZİ

ismail ve alp motorla gelinde bi yangın kulesi atarız oyle ineriz aşşagıya

Motosikleti
    buell 1125R
    vallahi ruşen biraz daha zorlarsam motoru ortadan kıracagım gitmiyor bizim kros işi yaza kaldı heralde

ya kardeşim yagmur çamur olmaz ise getir cıkar oraları senın motor

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    muhabbetiniz bol olsun arkadaşlar bu pazar toplanıyoruz değilmi unutmayın herhalde baya bi kalabalık olacağız alp sen dodge la geleceksin değilmi bende jeep le gelirim allah nasip ederse arkadaşları gezdirelim dün hayati abiyle görüştüm inşallah oda gelecek pazar günü saat 10:30 okyanusun (eski domino) önünde

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    sevgili arkadaşlar,buradan görüşemiyoruz diye serzenişte bulunuyorsunuz ama ben sizin bildiğim mekanlarınıza hep uğruyorum yoksunuz.Hatta tlf. kayıtlarına bakma imkanımız olsa en çok gene ben aramışımdır.
    gönül hep beraber olmak istiyor ama benim meşguliyetlerim,takdir edersiniz ki biraz daha fazla.Olsun birlikte olmasak ta ben sizleri seviyorum.Sağlıcakla kalın benim güzel kardeşlerim.

Motosikleti
    buell 1125R
    cumartesi bi trafo bakımı var pazar a sarkmassa inşallah geleceğim abi

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    alpcim pazar sarksada trofo radarda degilmi kardeşim kaçarsın artık napalım benim motorunda çıkma durumu biraz zor gibi ama bakıcaz artık duruma ne yapalım herkez bekleniyosunuz mangala hadi ibo yengemde geliyodemi tabi sen yalnız cıkamıcan için yasemen gel sende bekliyoruz saygılarımla arz ederim
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

Motosikleti
    buell 1125R
    yok organizede bakım işi var inşallah cumartesi bi aksilik çıkmazsa pazar günü beraberiz arkadaşlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler