Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı schnitzel_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Bugün akşamüstü Simav Eynal Kaplıcalarına çay bahçesine gelen grupdakilerin içlerinde MT takipçisi varmı? 5-6 racing,1 burgman,1 GS1200,3-4 cross hatırladıklarım...
    MT takipçisi ben varım Tavşanlı grubu olarak geçen hafta Simav turu yapıldı aslında daha fazla olacaktı ama ben dahil diğer arkadaşlar iş sebebi ile gelemedik.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır motordada mı zeyil yapılıyor plakaya gelince RR ı anladım senin Racingci ruhunu temsil ediyor bence de 408 nedirkinem
    ABi Plaka okanın sigortada sıfır motor olduğundan ilk sigorta yapılırkene 43 YeniKayıt olarak yapıldı yanı sıgortada plakası yazmıyo plaka cıkınca plkası yazılıyo sıgortaya

Zeyil bu oluyor okan kardesım 5 dk lık iş bu ara hep dışardayım fenni muayeneden gelemıyorum.Gelmeden önce bi ara ondan sonra gel kapıda kalma

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı ozcanaykul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABi Plaka okanın sigortada sıfır motor olduğundan ilk sigorta yapılırkene 43 YeniKayıt olarak yapıldı yanı sıgortada plakası yazmıyo plaka cıkınca plkası yazılıyo sıgortaya

Zeyil bu oluyor okan kardesım 5 dk lık iş bu ara hep dışardayım fenni muayeneden gelemıyorum.Gelmeden önce bi ara ondan sonra gel kapıda kalma
    Bizimde eleman çıktı işten sabah gidip akşam dönüyorum bu hafta içi öğleden önce gelicem bana numaranı atarsan özelden ararım gelmeden önce

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Selamın Aleyküm abilerim kardeşlerim ben Kocaeli MT den Berkay. Hava kuvvetleri er eğitim Komutanlığına kısa dönem askerliğim düştü. cuma günü birliğe katılacağım bir aksilik çıkmazsa yazın sizlerleryim hafta sonu izinlerinde görüşmek dileğiyle.

Bir de ordaki ilgili bilgisi olan nasıldır nedir ne değildir bilgisi olan varmı?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)

Tamam şimdi oldu yazdıktan sonra aklıma gelmişti aslında yeni kayıt olduğu hafta sonu (pazar günü) bi toplaşsak diyom şöyle bi ya porsuk kenarı yada çamlıcada bi mangal yaksak ne güzel olur değilmi

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm abilerim kardeşlerim ben Kocaeli MT den Berkay. Hava kuvvetleri er eğitim Komutanlığına kısa dönem askerliğim düştü. cuma günü birliğe katılacağım bir aksilik çıkmazsa yazın sizlerleryim hafta sonu izinlerinde görüşmek dileğiyle.

Bir de ordaki ilgili bilgisi olan nasıldır nedir ne değildir bilgisi olan varmı?
    Şimdiden Hoşgeldin Berkay kardeşim gayet rahattır bizim Tugayda askerlik su gibi akar günlerin merak etme her türlü nedir ne değildiri bana sorabilirsin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Abim pazar yağmur var diyor hava durumu

Motosikleti
    Abim pazar yağmur var diyor hava durumu
    Aldığım sağlam istihbaratlara göre bulutlu diyor ama http://www.accuweather.com/tr/tr/kut...t/318852?day=5

Çamlıcaya gideriz yağmur yağarsada çardaklara geçeriz
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Tamam şimdi oldu yazdıktan sonra aklıma gelmişti aslında yeni kayıt olduğu hafta sonu (pazar günü) bi toplaşsak diyom şöyle bi ya porsuk kenarı yada çamlıcada bi mangal yaksak ne güzel olur değilmi

Şimdiden Hoşgeldin Berkay kardeşim gayet rahattır bizim Tugayda askerlik su gibi akar günlerin merak etme her türlü nedir ne değildiri bana sorabilirsin
    Hoşbulduk abi. iyi rahattır diyorsan başka sorum yok. İnşallah dağıtımım yapılmaz 1 yaz sizinlede çarşı izinlerinde görüşmek nasip olur. Birşey aklıma takılırsa sana ulaşırım abim sağolasın Allaha emanet olun...

Motosikleti
    Sağol kardeşim sende Allaha emanet ol sağlıcakla gel al teskerini git inş. Hafta sonları ararsan daimi artçım olursun
    soa bunu beğendi.

Berkay kardesım rahatlıgını soyle anlatayım sana gecende bırını zıyaret ıcın gıtmıstı arkadaslar yarım saat kadar kısla gırısınde bekledım bekledıgım yarım saat ıcınde hıc gelmedıyle 20 tane pızza servısı geldı sonradan ogrendım kı askerler sıparıs verıyormus içerdekı zıyarete geldıgımız arkadaslar da içerde tuvaletlerde tuvalet kagıdının olmamasından sıkayetcıymıs (baska sıkayet edecek bısey bulamamısta ılla askerlıkte bıseyden dert yanacaklar ya bundan yakınmıslar) yani diyecegım o ki sen rahat ol
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Berkay kardesım rahatlıgını soyle anlatayım sana gecende bırını zıyaret ıcın gıtmıstı arkadaslar yarım saat kadar kısla gırısınde bekledım bekledıgım yarım saat ıcınde hıc gelmedıyle 20 tane pızza servısı geldı sonradan ogrendım kı askerler sıparıs verıyormus içerdekı zıyarete geldıgımız arkadaslar da içerde tuvaletlerde tuvalet kagıdının olmamasından sıkayetcıymıs (baska sıkayet edecek bısey bulamamısta ılla askerlıkte bıseyden dert yanacaklar ya bundan yakınmıslar) yani diyecegım o ki sen rahat ol
    İçime su serptiniz abi sağolun demekki tuvalet kağıdı tedariği ile gelelim :D :D :D

---------- Post added at 02:38 ---------- Previous post was at 02:34 ----------

Birde Kütahyanın neresinde Kalıyor açık adresini bulamadım nette. Ben özel arabayla geleceğim Kütahya merkeze girip ordan mı geçilecek bi maps te yerini gösterebilirmisiniz yada merkeze gelsek ordan sorsak buluruz heralde Kütahyaya daha önce hiç gelmedim

Kütahyada her yol vazodan geçer Vazodan her yere gidilir hangi kütahyalıya sorsan vazodan tarif etmeye başlar sana gıdecegın adresı vazo kütahyanın tam ortasındadır
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Kütahyada her yol vazodan geçer Vazodan her yere gidilir hangi kütahyalıya sorsan vazodan tarif etmeye başlar sana gıdecegın adresı vazo kütahyanın tam ortasındadır
    Tamamdır o zaman Vazoyu buluyorum gerisi kolay :D Saolun abi ii geceler :D

Motosikleti
    Gel vazoyu gör gez tabi arabayla gelecekseniz Kütahyaya girdikten sonra solunuza otogar gelecek orayı geçeceksiniz sağınızda Kipa yazar Sera A.V.M orayıda geçtikten sonra az ilerden sağa dönüp köprüyle çevre yoluna çıkacaksınız (Afyon-Antalya yazar) çevre yoluna çıkıp 1-2 km ilerledikten sonra sol tarafınıza Tren Garı gelecek hemen karşısındaki Şehirmerkezi tabelasını gördüğünüzde girip karşı göbekten sola döneceksiniz karşınıza TCDD Gar-Tugay-Vefa mah. yazan tabelasıyla üst geçit gelecek üst geçidi tırmandıktan sonra dümdüz devam edip inip Tugayın olduğu yola gireceksiniz yaklaşık 2- 3km ilerledikten sonra Tugayın Nizamiyesinin önündesiniz

Az karışık gibi gelebilir ama gelince çok rahat bulursunuz merak etmeyin
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Soa öncelikle hoşgeldin diyelim Birşeye ihtiyacın olduğunda hertürlü yardımcı oluruz

Ahmet abi piknik olayları falan güzel olurdu aslında ama dediğim gibi bizim eleman çıktı sabah akşam cts pazar dükkandayım :D Çekilir çile değil ama mecburen duruyorum . İnşallah bu yaz çıkarız beraber biyerlere Piknik vs. olabilir birde Kütahyayı çok bilmiyorum ben anne tarafı buralı olduğu halde gezmeye pek zaman bulamadım :D Gezilicek güzel yerleri vardır görmek isterim yani :D
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Tamam Okan kardeş no problem sezon yeni başlıyor henüz bi ara takılırız garaja uğruyom ben arada bi sefer sizin dükkana uğradım yokmuşun bilmem söledilermi selam bırakmıştım
    oknglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Gel vazoyu gör gez tabi arabayla gelecekseniz Kütahyaya girdikten sonra solunuza otogar gelecek orayı geçeceksiniz sağınızda Kipa yazar Sera A.V.M orayıda geçtikten sonra az ilerden sağa dönüp köprüyle çevre yoluna çıkacaksınız (Afyon-Antalya yazar) çevre yoluna çıkıp 1-2 km ilerledikten sonra sol tarafınıza Tren Garı gelecek hemen karşısındaki Şehirmerkezi tabelasını gördüğünüzde girip karşı göbekten sola döneceksiniz karşınıza TCDD Gar-Tugay-Vefa mah. yazan tabelasıyla üst geçit gelecek üst geçidi tırmandıktan sonra dümdüz devam edip inip Tugayın olduğu yola gireceksiniz yaklaşık 2- 3km ilerledikten sonra Tugayın Nizamiyesinin önündesiniz

Az karışık gibi gelebilir ama gelince çok rahat bulursunuz merak etmeyin
    cıktısını aldım navigasyonu çöpe attım bu yazı yeter bana :D

Motosikleti
    yok abi söylemediler elaman biraz sıkıntı ya dünyadan haberi yok neyse çıktı işte şimdi öğleden gece 10 11 e kadar burdayım yolun düşerse bekleirm abi

okan cay varsa bende gelırım :D ama nereye gelecegımı bılmıyorum :D
    oknglr bunu beğendi.

Motosikleti
    okan cay varsa bende gelırım :D ama nereye gelecegımı bılmıyorum :D
    Çay kahve ne ararsanız var hiç olmadı poşet çay yaparız Ama otogar yani herşey var burda :D

Yeni otogarda DÇ Bijuteri dükkanı . 13 nolu peron karşısında herzaman beklerim

Otobüslerin olduğu taraftan gelirseniz benim nostaljiyide görürsünüz peronların önünde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler