Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Merhaba arkadaşlar bende Kütahy'dayım ve kısmetse 1 eyluldeki sınava giriyorum şu sıralar motor bakıyorum Saraçoğlunda (yada saraçlar tam emin olamadım ) Motoran Vento var onu beğendim bu ay herhalde alıp bende aranıza katılacağım İkinci elde baktım çok fakat Kütahya'daki arkadaşlar neredeyse sıfırından daha pahalıya satma gayreti içinde o yüzden vazgeçtim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    arkadaşlar geçen sene birincisini düzenlediğimiz yatağan motosiklet festivalinin bu yıl ikincisini kısmetse 6-7-8-9 eylül tarihleri arasında düzenleyeceğiz...bu yıl en büyük sürprizimiz firmalarımız...harley davidson,yamaha,suzuki ve ktm firmaları özel tırlarıyla tanıtıma gelecek...birde aksesuar firmamız olacak...mutlaka bekliyoruz....program ve ayrıntılar için https://www.facebook.com/events/355164477891530/

son gün belediye başkanımızın kendi elleriyle yapacağı mangal ve keşkek ikramımız olacak...

Yemyeşil bir doğada Antik Kent gezileri, halkla iç içe konserleri, ulaşımı kolay, kusursuz kamp alanı, eğlence ve adrenalinin en üst seviyede yaşandığı etkinlikleriyle halkın motorcu, motorcunun da festival anlayışını değiştirmek için sizleri II. Stratonikeia Yatağan Motofest'te aramızda görmekten onur duyarız.

Festival Programı:

6 Eylül Perşembe:
    - festival alanında yol yorgunluğunuzu üzerinizden atacak SICAK bir karşılama, kayıt işlemleri, ikramlar ve katılımcılar için hazırlanmış olan hediyelerin verilmesi
    - Kamp alanında çadırların kurulması, dinlenme ve akşam kamp alanında canlı müzik

7 Eylül Cuma :
    - Saat 10,30 da Baba Ocağı Dizisinin çekimlerinin yapıldığı Tarihi Bozüyük Beldesine hareket,
    - Bozüyük Beldesinde gezi, asırlık çınar ağacı altında buz gibi suyun içinde mola ve ikramlar
    - Pagan kenti olan Lagina Antik Kentine hareket, rehber eşliğinde gezi, Kaplumbağa Terbiyecisi isimli eserin ressamı tarihi Osman Hamdi Bey konağı ziyareti, ikramlar
    - Kamp alanına dönüş, dinlenme
    - Akşam Halkla birlikte KONSER

8 Eylül Cumartesi :
    - Saat 10.30 da festivalimize ismini veren Stratonikeia Antik Kentine hareket
    - Rehber eşliğinde antik kentin gezilmesi
    - Kamp alanına dönüş
    - Şehir Korteji, Atatürk Anıtına Çelenk sunumu ve Aziz Şehitlerimize Saygı Duruşu
    - Kamp alanında Belediyemiz tarafından yapılacak ve Belediye Başkanımız Sayın Hasan Haşmet IŞIK tarafından bizzat ikram edilecek olan Mangal Partisi ve yöremizin vazgeçilmez tadı KEŞKEK ikramı
    - Halkla birlikte KONSER

9 Eylül Pazar :
    Vedalaşma ve Kamp alanından ayrılış

Kamp alanında duş-tuvalet, ihtiyaçları karşılayacak tesis ve aklınızın motorlarda kalmayacağı kapalı ve kilitli Motor Park alanımız mevcuttur. Kamp alanı doğal çim olup, çam ağaçlarının içinde etrafı duvarlarla çevrili güvenli bir alandır.
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende Kütahy'dayım ve kısmetse 1 eyluldeki sınava giriyorum şu sıralar motor bakıyorum Saraçoğlunda (yada saraçlar tam emin olamadım ) Motoran Vento var onu beğendim bu ay herhalde alıp bende aranıza katılacağım İkinci elde baktım çok fakat Kütahya'daki arkadaşlar neredeyse sıfırından daha pahalıya satma gayreti içinde o yüzden vazgeçtim :D
    Merhaba hoşgeldin nasıl bi motor bakmıştın ikinci el? Ventoyu kaça alıyosun Saraçoğlu (Bosch bayisinden)
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba hoşgeldin nasıl bi motor bakmıştın ikinci el? Ventoyu kaça alıyosun Saraçoğlu (Bosch bayisinden)
    Hoşbulduk. Scooter bakıyorum Vento 100 modeli 2340 Tl şuan bir kısmını peşin verip kalanı taksit olarak dusunuyorum 2 gün içerisinde gidip görüşücem. '. eldede scooter baktım ya çok döküntüler yada atıyorum sıfırı 2750 tl olan motora 3-5 binde 2011 model 2550 tl istiyorlar o yüzden sıfır vento 100 almaya karar verdim.

Motosikleti
    Hayırlı olsun şimdiden 100 lük scooter akıllıca bi ara bende alıcaktım ş.içi kullanmak için ama sonradan vazgeçtim
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Teşekkürler. Benimde amacım şehir içi zaten otogara kadar gidip gelicem hergün bu yüzden 100 lük yetecek her türlü. Peki birşey sorucam. Kütahyada 2. el satan yerler varmıdır bu servislerde falan bulaiblirmiyiz.Daha cazip birşeyler bulursam 2. ele yönelebilirim. Yeni başlıycağım için acemilikte motoru hurdaya çevirme ihtimalimde var çünkü :D

Motosikleti
    Var Sırlı bayırında Karaca Motosiklet (Bekir), Menderes caddesinde kırçı petrole gelmeden önce Moto Hakan , sevgi yolunda Avcılar işhanını geçince Akbanka gelmeden önce Dülger oyuncak (Mehmet abi) , bunlar belli başlı ikinci el alım satımı yapan yerler ayrıca sanayiyede şöyle bi göz gezdirebilirsin motorcu Şeref ustada, Arzum motosiklette (Ümit) de bulunabiliyo bazen ikinci el motosiklet..

ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oknglr sen geldıgınde bana ulaş beraber gıderız

Motosikleti
    Yarın bi aksilik olmazsa Saraçoğluna gidicem vento 100 için olmazsa İkinci ele yönelicem. egelim 43 sizin yazdığınız yerleri not aldım , ozcanaykul sizede teşekkürler şu vento 100 bir sonuçlansız burdan ulaşırım size gerekirse

Motosikleti
    Yazdığım yerlere trenci Ahmet diye benden selam söyle yardımcı olurlar Ventoyuda alırsan istasyona bi yanıma uğra bakalım bi inceleyeyim belkim bende alırım ş.içi binmelik telefonum profilimde yazıo tekrar hayırlı olsun hakkında

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdığım yerlere trenci Ahmet diye benden selam söyle yardımcı olurlar Ventoyuda alırsan istasyona bi yanıma uğra bakalım bi inceleyeyim belkim bende alırım ş.içi binmelik telefonum profilimde yazıo tekrar hayırlı olsun hakkında
    Tamam mutlaka uğramaya çalışırım önce bir motor sahibi olayımda :D Gezi resimlerinize de baktım az önce. İnş. bizede nasip olur. Bende otogardayım şimdilik bir akrabamızın bijuteri dükkanı var.Hasan abi belki bilirsiniz halısahası var , ona bakıyorum. Yolunuz otogara düşerse bende beklerim herzaman . Bilet milet lazım olur ne bileyim yardımcı oluruz :D

Motosikleti
    Tamam yolum düşerse uğrarım senide beklerim her daim motor sahibi olsanda olmasanda her daim çay çıkar bizde

egelim 43 herdaim çay varsa gelirim bak

Motosikleti
    Olmamı her daim hemide yeterki gelmeden önce bi alo deki orada olayım

Motosikleti
    Malesef motoran ı alamıyorum satan firma pek insancıl yaklaşmadı kredi kartına bile vade farkı koyuyor 400-500 TL kadar. Bende fikrimi değiştirdim şuan aklımda asya nostalji var görüntüsü çok hoşuma gitti onun dışında çok bilgim yok motor hakkında yada diyorum acaba vitesli birşeymi alsam ileride scooter aldığıma pişman olurmuyum ki. Asya nın yine güzel bikaç modeli var Swift veya Elegant mesela.

Motosikleti
    Sen müsait bi zaman benim yanıma uğra hem tanışalım hemde bi karara varalım beraberce ne alacağına kafan karışmış sanki biraz

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    merhabalar, 3 ay önce satın aldığım motorumu büyütmek amacıyla satıyorum; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9142879/detay/
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

oknglr sen iyisimi ikisinin ortası bişey al mesela yarı otomatık hem az yakar hem işini görür sonradan da pişman olmassın Daha olmadı benımkınden alalım sana bi tane hem sekıl hem yakıt daha ne istersın

egelim 43 halen sizinde bi gelip çayınızı içemedim hergün ordan geçiyorum ama Ne vakitler mekanında oluyosun bi soylede gecerken ugrayıp bi çayını içeyim artık

kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Merhaba dostlar.. Kütahya Tavşanlı dan selamlar.. Uzun zamandır kayıtlıydım ama iş sebepleriyle katılamıyordum. Nasipse bundan sonra takipte olucam etkinliklerinizede katılmak için kısa sürede motor almam gerekicek

Motosikleti
    Alıntı ozcanaykul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oknglr sen iyisimi ikisinin ortası bişey al mesela yarı otomatık hem az yakar hem işini görür sonradan da pişman olmassın Daha olmadı benımkınden alalım sana bi tane hem sekıl hem yakıt daha ne istersın

egelim 43 halen sizinde bi gelip çayınızı içemedim hergün ordan geçiyorum ama Ne vakitler mekanında oluyosun bi soylede gecerken ugrayıp bi çayını içeyim artık
    2 hafta boyunca hafta içi her gün 08:30/17:30 oradayım beklerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler