Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    emu abi öğretmensiniz galiba,2 tekerle yaptığınız yollar ve eğlenceli görüntünüzle yolların ve kampların güzel geçeceğini umuyorum,üstelikte büyüğümüz olarak en kısa zamanda görüşmeyi ümit ediyorum,saygı bizden...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mrock, 2 gün önce, sanayinin alt tarafındaki motorcuların orada seni zincirlerini yağlarken görmüş olabilirmiyim ?

Motor gerçekten hoşuma gitti eğer o sen isen... Bir ara uğramıştım, o tarafa doğru, Moto Güven Kamil Abi'nin Pitbull'u kaçmıştı, o yüzden yandaki dükkanlara yaklaştım

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı Sovereign_Kh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrock, 2 gün önce, sanayinin alt tarafındaki motorcuların orada seni zincirlerini yağlarken görmüş olabilirmiyim ?

Motor gerçekten hoşuma gitti eğer o sen isen... Bir ara uğramıştım, o tarafa doğru, Moto Güven Kamil Abi'nin Pitbull'u kaçmıştı, o yüzden yandaki dükkanlara yaklaştım
    evet ama benim motorum zincirli değil ki herhalde volkanı görmüşsün çünkü moto metinin önünde yağlıyordu motorunu.Biz dükkanın içinde benim motora keseme biçme yapıyorduk.Ordaki köpeklerden bizde tırsıyoruz valla uygun zamanda görüşürüz inş. saygılar...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

SeLam aLeykum Dün hava güzeLdi Organize sanayinin Ordan bi Kaptırdık büyüksaka köyüne Doğru biraz daha gittik OraLarda çeşme başında Bi mangaL yaptık hemen cız bız = )) mangaLı yaktık etLeri pişirirken 1 tane çoban köpeği geLdi böyLe eşşek gibi köpek sivas kangaLımıdır nedir ağır ağır geLiyo ete ufaktan bi tırstık doğru motorun yanına gittik neyse orda yattı bişi yapmadı kemikLeri feLan verdik saLdırmadı 5 dk sonra 2..postayı ataLım dedik etLeri taa iLerden bi tane daha köpek cıktı havLıyor dedik motora bineLim gideLim kontağı çevirdik köpek bi koşmaya başLadı aLLahtan ağaçLar var hemen ağaca cıktık arkadasLa aLtımızda durdu köpek kocaman eşşek gibi köpek boynunda çiviLimi ne bi tasma var motorun kontakta açık far feLan yanıyor akü biticek dağın başındayız bekLe bekLe sonra ağaçtan kozaLak kopardık uzağa fırLattık gitti köpekLer hemen indik kontağı kapadık çaLıştı aLLahtan motor hemen uzadık ordan topLanıp dahada iLeri doğru gittik patika yoLLarından 1-2 kişi gördük bu yoL nereye gider hesabı sorduk aLayunta cıkar dedi ama orman dedi iLerisi devam edeLim dedik yoL bitti ormana geLdik yoLuda kaybettik ormanın içinde Yön gitti Sonra dedik aynı şekiL geri döneLim geLdiğimiz yoLdan döndük zor zahmet organizeyi geçince köprü var orda baLık tutuyoLardı orda bi sigara içtik adamLarLa muhabbet ettik ama cok eğLenceLi bir gündü tek motorLa oLmasaydık o dağın içinden bi şekiLde cıkardık ama benzin biter Lastik patLar gaz teLi kopar bişi oLur mu oLur beLLi oLmaz tekrar gidicez oraLara diğer Motor cıkınca Cross başka bişi ya :D o kadar seviyorum ama bi cross aLamadım bi racing var bi tiger onLarLa giriyoruz dağa bayıra işte bu tarzda etkinLikLer oLursa KesinLikLe bizde katıLmak isteriz = ))

SimurG_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar
    "işte bu tarzda etkinLikLer oLursa " derken köpeklerden kaçma kurtulma etkinlikleri mi ? Bu tarz etkinlikleri bende sürekli gerçekleştiriyorum...köpeğin birine çarptığımdan beri peşimi bırakmıyorlar sağolsunlar
    yola bir düşüldü mü ömür boyunca gidilir ekmeğin ve şarabın peşinden turnaların peşinden
    büyük şehirler büyük aşklar çığlık çığlığa terkedilir...

Alıntı SimurG_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "işte bu tarzda etkinLikLer oLursa " derken köpeklerden kaçma kurtulma etkinlikleri mi ? Bu tarz etkinlikleri bende sürekli gerçekleştiriyorum...köpeğin birine çarptığımdan beri peşimi bırakmıyorlar sağolsunlar
    evt köpekten kaçma geziLeri :D crossçuyum ben racingLe chooperLa daLarım dağlara ormanLara = ))

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Herkeslere merhaba beyler.
    İyi haftalar diliyorum.
    Ben yokken sayfa biraz hareket kazanmış gibi...
    Alp sende yoksun galiba.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    takip ediyorum her ğün sayfayı abi

İyi haftalar herkese, Havalar düzelirse sayfadaki hareketlilik gibi etkinlikler de artar umarım...

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Olabilir de olmayabilir de. Belli olmaz yurdum insanına...
    Okyanus43

Motosikleti
    buell 1125R
    1 mayısı hava güzel olur sa çay çekirdek ile kutlasak mı?

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    ben gelmeyeceğim bu sefer
    hep geleceğim diyorum gelen giden yok bu sefer de ben gelmiyorum bakalım bu sefer gelen olacak mı

gelen olacaksa gelirim yine
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı mtk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gelmeyeceğim bu sefer
    hep geleceğim diyorum gelen giden yok bu sefer de ben gelmiyorum bakalım bu sefer gelen olacak mı

gelen olacaksa gelirim yine
    ben geliyorum dermişim.Gelirim ama bu sefer

peki bu çay çekirdek partileri ne tarafta oluyor ???

Motosikleti
    buell 1125R
    eee o zaman 1 mayıs diyelim listeyi perşem be günü netleştirelim o zaman
    hisar diyo muyuz

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Benim belli olmaz. Dükkanın oralarda olsa katılırım...
    Okyanus43

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    hisar altı & voodoo altı & herhangi bi yer olabilir..

ama hisar hem havadar hem daha geniş oluyor genelde.. sıkıntı olmuyor..

hani gelmeyeceğim ama bi söyleyeyim dedim

(alpaslan listeye yaz )
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

Motosikleti
    buell 1125R
    eee o zman listeyi yapalım:
    1 metin abi
    2 tahir
    3 ben
    4 emrah
    5 volkan
    6 sertaç
    7.....

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    emrah gelirim belki dedi..volkanı da getirir belki..
    sertaç abi de gelir belki..
    buradan yetkililere sesleniyorum

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 c
    arkadaşlar emoktan mesaj geldi 10 mayıs pazar günü istanbul maslak atatürk sanayi sitesinde emok derneğinde toplantı var ayrıca ikinci el pazarıda kurulacakmış davet ettiler allah izin verirse ben katılacağım katılmak isteyen arkadaş varsa program yapmaya başlayalım bakın 12 gün önceden haber veriyorum ona göre sonra bana iki ayağımızı bi pabuca soktun falan demeyin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler