Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    yusuf abiye ve eşine en yürekten geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum, umarım önemli birşeyleri yoktur.. haberini yeni duydum tdm kaza yapmış deyince çok üzüldüm..

nasıl acaba durumları? nerede olmuş kaza?
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı mtk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yusuf abiye ve eşine en yürekten geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum, umarım önemli birşeyleri yoktur.. haberini yeni duydum tdm kaza yapmış deyince çok üzüldüm..

nasıl acaba durumları? nerede olmuş kaza?
    yusuf abiyle konuştum.Çok üzüldüm gerçekten içim cız etti Kaza Afyonda olmuş olayın acısıyla tekrar hatırlamasınlar diye nasıl olduğunu sormadım :( Yusuf abinin dizden aşağısında sorun varmış,"ayaklarım tutmuyor" dedi.Yengeninde köprücük kemiği falan kırılmış.Taburcu olmuşlar evdeymişler.Allah korumuş gerçekten.Adak keseceklermiş.Tüm 2 teker tutkunu kardeşlerimiz bu tip kötü olaylarla karşılaşmaz inş.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Verilmiş sadakaları varmış yine de. Daha kötüsüde olabilirdi.
    Tekrardan çok geçmiş olsun...
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    yusuf kardeşim geç haberim oldu geçmiş olsun kardeşim
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

Kaza geçiren arkdasa aciL şifaLar diLiyorum honda cbfden vazgeçtim cvpLarınız için hepinize teşekkür ederim Motoru satıcam 2 bine yarın bi arkadas bakmaya geLicek zafertepeden

Kaza yapan arkadaşa çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin...

Motosikleti
    ya yusuf saate 45 km hızla gidiyormuş afyonda konya yolu üzerinde bayan şöförün biri bizimkilere çarpmış ve yusufları hiç görmemiş işte beş dakikada ehliyet verilen bi ülkenin hali yahu arkadaş bu işin çözümü nedir ???

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    Alıntı madiso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya yusuf saate 45 km hızla gidiyormuş afyonda konya yolu üzerinde bayan şöförün biri bizimkilere çarpmış ve yusufları hiç görmemiş işte beş dakikada ehliyet verilen bi ülkenin hali yahu arkadaş bu işin çözümü nedir ???
    bayan şoför

abi öncelikle şu bayan sürücüleri sonra da otobüs, minübüs kullanıcılarını trafikten temizlemek gerekiyor.. ondan sonra sanıyorum sorun kalmayacak..

forumda günde 40 tane bayan sürücü kazası geçiyor bu ne ya ?
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

SimurG_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Geçmiş olsun...kuş model arabalara, toroslara ve bayan şöförlere dikkat...
    yola bir düşüldü mü ömür boyunca gidilir ekmeğin ve şarabın peşinden turnaların peşinden
    büyük şehirler büyük aşklar çığlık çığlığa terkedilir...

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 c
    hayati abi puch u duydum ali den hayırlı olsun artık uzun soluklu gezileri yapacak motorumuz var olmazsa bu sene sen bize bi ön ayak olda trabzon sümeleye doğru bi yolculuk yapalımda kütahya mt neymiş bi görsün millet hatta açılış bahabından malum 1 mayıs bahar bayramı olarak tatil ilan edildi hani bizim açılış olsun diye diyorum 1-2-3 mayıs antalya kemer kındıl çeşme çadır kampına doğru bi gidip geliverelim istersen hatta belki kütahya mt den katılacak arkadaşlar da olur bu sene bari organize olabilsek şöyle bi harekete geçsek

SimurG_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı emu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayati abi puch u duydum ali den hayırlı olsun artık uzun soluklu gezileri yapacak motorumuz var olmazsa bu sene sen bize bi ön ayak olda trabzon sümeleye doğru bi yolculuk yapalımda kütahya mt neymiş bi görsün millet hatta açılış bahabından malum 1 mayıs bahar bayramı olarak tatil ilan edildi hani bizim açılış olsun diye diyorum 1-2-3 mayıs antalya kemer kındıl çeşme çadır kampına doğru bi gidip geliverelim istersen hatta belki kütahya mt den katılacak arkadaşlar da olur bu sene bari organize olabilsek şöyle bi harekete geçsek
    gelmek isterim ama nöbetçiyimmmm:(
    yola bir düşüldü mü ömür boyunca gidilir ekmeğin ve şarabın peşinden turnaların peşinden
    büyük şehirler büyük aşklar çığlık çığlığa terkedilir...

Motosikleti
    emu abi geçen sene özdilekte karşılaşmıştık ben fethiyeye gidiyordum sizde sanırım antalya tarafına bu sene benim gezi işleri biraz zor hem evlendim hem motora üç kişi binilmiyo ama bakalım yanı sepetli bi planet alırsam muhtemelen karadenizin tamamını dolaşırım

Henüz 1 aylık motorcu olarak bu muhabbetleri duymak güzel, umarım yakında aradığım gibi bir motor bulurum bende... Bugün hıdırlığa çıktım, güneşi görünce ama çok soğuktu, sabredemiyorum bir türlü, yine hasta oldum

Motosikleti
    Malesef ki platonik :(
    Bayan şoför olunca illa hata ondamı oluyor :S

1 hafta önce 20 km hizla şehir içinden giderken 80 km hızla arkadan bi erkek bana çarptı bundadamı suç bende ? Şehir içinde 20 km hizla gittim kurallari çiğnemedim ani firenleme yok yolun sağından gidiyordum ve hatalıydım öylemi ? Sırf direksiyonda ben olduğum için :S Hayret bu nasıl adalet se.

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    bayanlar biraz daha telaşlıdırlar,ani karar alamazlar onun için dedik bu dediğimi de% 90 çıkavarında bi oran bence

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 c
    Alıntı SimurG_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelmek isterim ama nöbetçiyimmmm:(
    bildiğim kadarıyla nöbetleşe çalışan arkadaşlar birbirlerine karşı çok vefalı oluyo hatta gerektiğinde birbirlerinin işlerinin çözümlenmesi için nöbet bile değiştikleri oluyo bazen nöbetini tutturan arkadaş nöbetini tutan arkadaşa jest olsun diye marllboro falan alıyo hani böyle bir imkan falan varsa sorun değil biz sigarayı felan alırız yeterki sen gel bu sene şöyle 7 8 10 -- 43 plakayı asfaltın üzerine arka arkaya bi dizebilsek gerisi gelcek onun millet bi tadını alsa iş çözülcekte birazda çabalamak lazım gerekirse rapor bile alınır yauvvv

Alıntı madiso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emu abi geçen sene özdilekte karşılaşmıştık ben fethiyeye gidiyordum sizde sanırım antalya tarafına bu sene benim gezi işleri biraz zor hem evlendim hem motora üç kişi binilmiyo ama bakalım yanı sepetli bi planet alırsam muhtemelen karadenizin tamamını dolaşırım
    madiso kardeşim allah mesut bahtiyar etsin inşallah bi yastıkta kocayın çok sevindim 3. şahısada allah sağlıklı sıhhatli annesiyle babasıyla uzun ömürler versin inşallah da bende o 3. şahıslardan 3 tane var ayrıca 15 senelik te evliyim ama benim hanım motosiklet devreye girdimi ben üzülmeyeyim diye hemen izin verir gerçi anlıyorum ben seni senin kıdem az da olmazsa sen yinede bi izin iste bakalım belki veriverir hani çoluk çocuk gideriz biz illa falan derlerse arabalarla toplanıp enneye mangala falan götürüveririz onlarında gönülleri olur

Alıntı Sovereign_Kh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz 1 aylık motorcu olarak bu muhabbetleri duymak güzel, umarım yakında aradığım gibi bir motor bulurum bende... Bugün hıdırlığa çıktım, güneşi görünce ama çok soğuktu, sabredemiyorum bir türlü, yine hasta oldum
    motorcunun 1 aylığı üç aylığı olmaz doğuştan motorcu olmayan adam zaten motor almaz sıkıca giyin kaskını da tak sen bize lazımsın bu sene dumanını çıkarcaz

Alıntı Ezqi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayan şoför olunca illa hata ondamı oluyor :S

1 hafta önce 20 km hizla şehir içinden giderken 80 km hızla arkadan bi erkek bana çarptı bundadamı suç bende ? Şehir içinde 20 km hizla gittim kurallari çiğnemedim ani firenleme yok yolun sağından gidiyordum ve hatalıydım öylemi ? Sırf direksiyonda ben olduğum için :S Hayret bu nasıl adalet se.
    şehir içi süratı 50 sen niye 20 yle gidip trafiği yavaşlatıyon adam gelcek çarpcak tabi gayet normal ben olsam bende çarpardım o gene 80 le çarpmış ben 120 yle çarpardım düzügün sür

yusuf kardeşim sana ve emineye çok geçmiş olsun...ismaille hacer geldiklerinde gelemedim kusura bakmayın allah korumuş sizi ...çok ama çok geçmiş olsun...bayan şöförlere ...oook atan arkadaşlarda sizede hade ordan diyorumm..hata herkesde olabilir bayan olunca daha hatalı olmuyo
    [B][COLOR="DarkRed"][/COLOR][/B]Senin aşkını şu gün hak etmeyen, bilki 10 sene sonra yine hak etmeyecektir... Bırak

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 c
    Alıntı GüNeŞiNkIzI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yusuf kardeşim sana ve emineye çok geçmiş olsun...ismaille hacer geldiklerinde gelemedim kusura bakmayın allah korumuş sizi ...çok ama çok geçmiş olsun...bayan şöförlere ...oook atan arkadaşlarda sizede hade ordan diyorumm..hata herkesde olabilir bayan olunca daha hatalı olmuyo
    zaten bizde kimseye sen bayansın hatalısın falan demiyoruz 20 yle gidip trafiği yavaşlatma diyoruz bunu ileri sürüş teknikleri uzmanı eski ralli pilotu demir bükey yapsa onada deriz .....oook mu bu

Alıntı GüNeŞiNkIzI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem sen bize hade ordan felan diyemezsi alırım anahtarını

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    emu abi hoşgeldiniz.Kış bitti gene yollar sizi bekliyor.Sizle tanışmak nasip olmadı bi türlü.Biz böyle nöbet tutan motorcu tipler sizinle tanışmak istiyoruz.Yani abi senin yaptığında olmuyor şimdi.Hadi Antalya hadi istanbul diyorsunuz şöyle uygun olduğunuz bir gün sizle görüşmeyi çok isteriz.Sonra haritayı açar hep beraber karar veririz hangi yoldan gideceğiz, yanımıza ne alacağız,çadırlımı yoksa 4 duvar içinde bir yer mi? gibisinde bir öncü sohbetin ardından.Ver elini Antalya veyahut daha başka yerler
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 c
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emu abi hoşgeldiniz.Kış bitti gene yollar sizi bekliyor.Sizle tanışmak nasip olmadı bi türlü.Biz böyle nöbet tutan motorcu tipler sizinle tanışmak istiyoruz.Yani abi senin yaptığında olmuyor şimdi.Hadi Antalya hadi istanbul diyorsunuz şöyle uygun olduğunuz bir gün sizle görüşmeyi çok isteriz.Sonra haritayı açar hep beraber karar veririz hangi yoldan gideceğiz, yanımıza ne alacağız,çadırlımı yoksa 4 duvar içinde bir yer mi? gibisinde bir öncü sohbetin ardından.Ver elini Antalya veyahut daha başka yerler
    hoşbulduk mrock inşallah bu yaz yollar hepimizi bekliyo iki yıldır kendimizi parçalıyoruz gidelim bi yerlere diye ilk defa program yapma teklifini sen sundun hay ağzın bal yesin o zman ben bi şey demiyorum sizden haber bekliyorum dediğin gibi oturalım tanışalım konuşalım tarih belirleyelim programımızı yapalım güzergahlarımızı belirleyelim ona göre hazırlanalım ben nasip olursa bu sabah sanıyorum son organizasyon okulun otobüsüyle bi istanbula gideceğim büyük ihtimallede çarşamba burdayım gerçi gelir gelmezde geldim diye mesaj atarım ondan sonra ne zaman nerde isterseniz haritamı gps imi gerekirse pusulamı alır en geç 20 dk içinde yanınızda olurum saygılar sevgiler hay allah razı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler