Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    msr600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL185S-D
    merhaba

madiso kardas bu pazar 1 program varmıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    güncel
    arkadaşlar hava bu hafta dan sonra ısınacakmış bi organizasyon düzenliyelim

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    hay allah şu kolumda bi iyileşmedi gitti valla ama az kaldı bende dağlarda olacağım motoruda toplatıyorum offfff aman allahım işte buuu yaaa hocam şu eskişehirden cıkartmaları bi sen istersin herhalde bi telefonla görüşsende cıkartmaları istesen bizide toplasan olmazmı hadi hocam beklitoz senden

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Arkadaşlar Volkan arkadaşımızla mesajlaştık stickerleri perşembe günü çıkarabileceğini söyledi gelir gelmez sizlere ulaştıracağım...
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    arkadaşlar yorumlarınız için tşk ler ben hepinizin yerine çıkıyom ama yinede sizlerle olmak isterim ben bu pazarda çıkarım herhalde gelmek isterseniz beklerim iletişime geçelim ayarlarız hayati abim çok saol kendini okadar yaşlı hissetme senin soguga dayandıgın kadar hiç birimiz dayanamayız o kadarda yaşlı degilsin ruhun genç abi senin zekicim senin motora zincir takarsak çıkar oralara ama siz bizde gelicez deyin yeterki siz motorlarla acap yaylasına kadar çıkarsınız orada hem mangal yaparız hemde isteyen benim motorla yukarıları gezer 15 cm karda motosiklet binmenin zevkini yaşar yanlız uzun bot giymek gerekiyo tabi bide saglam kıyafet valla fotolara dikkat ederseniz pacalarımın soba borusu gibi dondugunu fark edersiniz bide bot ların bağcıksız olması ayagınızdan çıkarırken fayda saglayabilir zira bagcıklardaki buzu kırmak biraz sorun olabiliyo.ya bide şu stkır olayını çözelim biran önce bende istiyorum hemde bolca
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

Motosikleti
    HONDA XL185S-D

pazar günü program varsa katılabılirim bir aksilik cıkmazsa saat 11,00 den sonra olmak sartıyla
    görusmek umuduyla hoşca ve dostça kalın

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    şşşşş millleeet naaabıyonuz bu pazar günü toplanalım bi yerlerde en azından şöööyle bi çay kahve falan içelim yauv herkese uygunsa ve havada güzel olursa pazar günü herkes motoruylan saat 13:00 da dominonun önünde olsun bu arada meteorolojinin zayfasından baktım pazar günü sıcaklık 15 derece falan olacakış sadece hafif yollu bi sis olabilirmiş yani zıcaklık uygun arkadaşlar mırın kırın etmeyin bu güzel pazar gününü değerlendirelim hep beraber simeyıl sizde bu pazar dağa falan gitmeyiverin galiii şöööyyle hep berabar bi toplanam sonra çok gidersiniz yauv anlaşıldı dimi pazar zaat 13:00 da dominoda buluşuyoz özellikle doktur amca seni bekliyorum pazar günü görüşmek üzere herkese saygılar.....
    .................::hakem1::.....

Motosikleti
    HONDA XL185S-D
    arkadaslar 2 el 250cc cruısor lazım

Arkadaşlar ; yapıştırmalar cuma günü yola çıktı. Cumartesi veya Pazartesi bonapart_07 'nin eline ulaşır. Artık buluşma fln ayarlayıp yapıştırmalarınızı alırsınız...
    Bu arada bonapart_07 ' ye benden bir de çay söylerseniz çok memnun olurum...
    Hayati abi ; mustafa abi , sizler nasılsınız _?

Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Arkadaşlar stickerleri bugün kargodan aldım.Viper_1 arkadaşımıza Mt_Kütahya adına çok teşekkür ederim.Ortak bir zaman kararlaştırıp stickerleri dağıtayım.oldwolf arkadaşımızın dediği gibi isterseniz yarın 13.00 de biryerlerde buluşup birşeyler içelim

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    ohoooo kimseden ses seda yok toplanıyomuyuz pazar günü millleeeet.

bonapart hocam milletten ses seda çıkmazsa sana zahmet sen yarın stikırları domino tekele metin abinin oraya bırak istersen millet ordan alır artık görüşmek dileğyle...

Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)

Sezonu kapatan arkadaşları kıskandıracak bir gezi

Evet arkadaşlar günlerdir bas bas bağırıyoruz.Hadi artık toparlanalım birşeyler yapalım diye ama kimseden ses seda yok.Bugün alplion arkadaşım ve ben kendimizi adeta dağa verdik.Bu kadar uyku yeter artık Mt_Kütahya haftaya yapılacak geziye katılımın artması dileğiyle.İşte fotolar....

Bizim makinalar yerlerde

Dizlerimize kadar çamurdayız...

Birde yolda gidebilsek Süper olacak...

Rakım kaç bizde bilmiyoruz...

Dağın tepesinde bile doğalgaz var...

Soğuğa vede çamura aldırmadan gezimizi tamamladık.Haftaya sizleride bekliyoruz arkadaşlar.Kazasız belasız günler

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    sezon kapanışı süper olmuş emeklerine sağlık değmiş ama ,yerın yüksek bir ihtimalle kütahyaya uğruyacağım ,eskişehire giderken görüşemedik inşallah yarın sizi bulurum hayatiyi aramayı deneyeceğim ulaşırım herhalde.istanbuldan selam.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    hani canınız çekmesin de mükemmel di kim demiş cruiser ile kros yapılmaz diye hani yarı yolu motor yarı yolu ben götürmüş olsamda hep tekerden

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    işte arkadaşlar görüyonuz değilmi bu işin sezonu filan yok ama arkadaşların sezonu var herhalde inanın hicbir faliyetten geri kalmayacağım ama bu kol hala iğleşmedi ve cok özledim motora binmeyi ama inşaallah bu hafta sonu ne yapım yapacağım ve motora bineceğim ve resimlerinize gıpta ile bakıyorum bu hafta sonu yeni arkadaşlarla tanışdık adaşım tekrar cok memlun oldum bu hafta sonuna şimdiden plan yapsak anca olur derim kendinize iyi bakın

barbarosbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mct 250
    Süpersiniz arkadaşlar , Topiği açtıktan sonra bir süre ilgi olayınca Kütahya da bişi olmaz diye bıraktım . Ama yanılmışım .
    Geçen sene emok festivalinin İzmir de yapılmasına kırılıp motosiklet şenliği düzenlemiştik bu sene Kırka ya geldiler ve bizim önceden ilan ettiğimiz tarihi ilan ettiler . Bence en güzel emok bir festivali oldu . Amacımız üzüm yemek olduğundan destek verdik katıldık . Kendi şenliğimizi iptal ettik. Burada toplanmaya devam edersek ,ses getiren etkinlikler yapabileceğiz .Herkeze selamlar .
    Seninle herseye varım ben
    Sen Benim UGUR lu yolumsun

Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    görüşleriniz ve iyi düşünceleriniz için sağolun arkadaşlar.mustafaeser bende çok çok memlun oldum sizinle tanıştığıma yeni arkadaşlar başlattığıma barbarosbaki ye katılıyorum arkadaşlar bu topic altında online olup kendimizi kanıtlarsak inanın daha iyi şeyler yapabiliriz.Herkeze kazasız belasız günler

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    hayati ve zekinin telefonlarına ulaşamadım benim telefonun şarzı bitti 2 ay evvelki gibi kütahya mt ile gene görüşemiyeceğiz galiba,şu anda bozüyükte mola verdim yağış olmazsa yarım saat sonra kütahyaya doğru yola çıkacağım gece yarısı orda olacağım için herhalde hepiniz yatmış olursunuz yolda çok yağış vardı kaygan ve trafik yoğundu sık sık durmak zorunda kaldım oyüzden geç kaldım umarım anlayışla karşılarsınız.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    evet ümmet abi gene nasip olmadı görüşmek napalım abi canın sağolsun sen varıcan yere sağsalim ulaş gerisi önemli diil valla allah kolaylık versin bi ara kar bile atıştırıyodu yolda dikkat et abi yolun açık olsun

Alıntı mustafaeser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kütahya MT den eskişehire selam lar nasılsınız arkadaşlar volkan sende iyisindir umarım eee artık biz sizinle yazınmı görüşeceğiz valla ben motora bine bilsem aslında bi organizasyon yapıp gelirdik ama molum kolu kırdık ve daha iyi olmadı motor süper bişi ama bazen böyle şeylerde oluyor işte arkadaşlar kendinize iyi bakın SİZLERİ COK ÖZLEDİK
    Abi tekrar geçmiş olsun.Hayati abiye'de selamlar!

Alıntı oldwolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam lar arkadaşlar nasılsınız bizimkiler iyce cozuttu alplionla bonapart bu hafta sonu krosa gitti dağa ama birinde mondial kt 125 var birinde scooter ama bizim siteye girin bi bakın fotolarına adamlar nerlere gitmiş valla helal olsun çocuklara bizde bıker lan pazar günü havayı güzel görünce kızları (yani motorlarımızı) gezmeye çıkardık iyide oldu özlemişiz stikırlar sayesindede ufak bi toplantı yapmış olduk vıper_1 çok teşekkürler stikırlar için herkese sevgiler saygılar
    Selamlar. Dostlar nasılsınız? Mesajlarınızı alıyoruz. Bizler de iyiyiz. Son birkaç aydır motosiklet adına gezi , tur , vs düzenlemiyoruz ama doğum günleri , partiler derken yine beraberiz.!!! Sizleri de özledik. Maalesef sezonu kapattık artık. Bilirsiniz Eskişehirin soğuğu hiçbiryere benzemez...

Stickerları almanıza sevindim. Aslında düz yazı olanlardan da vardı ama bizdeki sayı ; talebi karşılamayınca size de gönderemedim.Kbakmayın! Bir ara onlardan da istetir. Gönderirim...

Hepinize Saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler