Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Aynen öyle =)) ya bence barış abi beni bi gezdirmedi ya burda, kader orda karşıma çıkarttı. =)
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    kütahya nerelerdesiniz.benle metin abi olmayınca sayfa ikinci kısma düşmüş...mükemmel bi emok festivalini daha geride bıraktık.son gün de 11 kişi idik.

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Alp ben geldim artık sayfayı boş bırakmam. Alooooo uyan bakalım Kütahya.
    Nerelerdesiniz yahuuuu...
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    buell 1125R
    metin abi hoşgeldin,emok yine adına yakışır şekilde mükemmeldi.arkadaşlar şu yüksek pixelli resimleri bekliyoruz habarınız ola

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Abi ben kütahyadayım sonunda döndüm... Resimler demişken sizlere kötü bir haberim var fotoğraf makinemi kaybettim... Amaaan neyse o makineyle yeterince resim çekmiştim zaten=)) Emok resimlerini 4 gözle bekliyorum....

Az önce gördüm 17-20sinde yalovada da fest varmış... Gİtmeyi düşünen isteyen varmı???
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Evet beyler görelim elinizdeki fotoları. Bencillik yapmayın lem...
    Okyanus43

Motosikleti
    buell 1125R
    abi resimler ufuk ile özgürde, özgür ayvalıkta,ufuk ise bartında onun için resimler heralde geçikecek.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Hakketen nerede bu resimler yahu

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Nasıl dağılmış lem bunlar okadar. Hadi bakalım beklicez artıkın.
    Okyanus43

Motosikleti
    buell 1125R
    abi Kütahya mt olarak Türkiyenin dört bir yanına elçilerimizi gönderiyoruz.fotograflar sanırsam on nmr.bu sene test motorlarından yamaha xtz 660 tenere ve (bu kısım ismail in dikkatine KTM exc 690 ve exc 425 biri enduro digeri ise tam special di.

Motosikleti
    roadracer
    Günaydın Kütahya.
    Herkese iyi bir gün diliyorum...

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi Kütahya mt olarak Türkiyenin dört bir yanına elçilerimizi gönderiyoruz.fotograflar sanırsam on nmr.bu sene test motorlarından yamaha xtz 660 tenere ve (bu kısım ismail in dikkatine KTM exc 690 ve exc 425 biri enduro digeri ise tam special di.
    Valla tam İsmail'likmiş motorlar.

Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın Kütahya.
    Herkese iyi bir gün diliyorum...
    Benden de herkese günaydın.
    Okyanus43

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Emok sonrasındaki ayvalık gezisinide tamamladık.... yoldan yeni geldik walla.1200 km yi geçkin yol yaptık sağ sağlim. Fotolar pek yakında........
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Arkası yarına döndü buda. Resimler yakında, yok birazdan, şimdi filan
    hadi artık koyacaksanız koyun koymayacaksanız koyacaklar var.
    Okyanus43

Motosikleti
    buell 1125R
    abi bundan sonra bende resim çekeceğim.yoksa çok geç kalıyor resimler.bu arada herkese günaydın.

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    valla resimler şu an hazır flash diskimde okyanus da :D:D:D reklam oldu ya yapacak bir şey yok ... emraha dğün yol dönüşü verdim ufuğun fotoğraf makinasından atacaktı bu gün elimde olur akşam atarım yada emrah ankaradan atacak... bakalım ilk önce kimin eline geçerse...... çok güzeldiiiii çooookkkk yıllık km kotamı yine doldurdum bundan sonra her sene en az 1000km yapmadan durmak yok ...... her sene başka diyarlara tekler döndürecez... :p çok mu abarttım ne.....

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Elimdeki resimleri tek tek koymaya başlıyorum.....

3 Temmuz yani EMOK festivalinin 1. günü hareket saatimiz 09.00

motorlar çok yüklü olunca haliyle kontrol ederek gidiyoruz.

bu kare 2. jandarma kontrolünün yapıldığı yerden 15 dakka arayla köy çıkışlarında kontrole giriyoruz ve son kontrolümüzde çantalar dahil didik arandık ve abartmıyorum bir buçuk saat kaybetmemize neden oldular.Kestirme olsun diye girdiğimiz tali yol başımıza neler açtı. Bu sıkıntılı duruma rağmen gülmeye devam ediyoruz.

evlerden getirdiğimiz poaçaları yediğimiz için duruduğumuz yer.
    (Alp'in getirdiği poaçanın tadı damağımda hala validenin ellerine sağlık )

İşte festival alanının girişi (Emre sonradan Honda Todayla aramıza katılırken)

15YTL ücretle kaydımızı yaptıktan sonra 1.gün gelmenin şansıyla ağaç altında güzel yerlere çadırımızı kurduk.....
    ve dinlenmeye geçtik.Bir süre sonra yapılacak yarışmaların anonslarını duymaya başladık ve hemen ismimizi yazdırdık

ilk oyun yavaş gitme yarışıydı.Herkes kendi motoruyla yarışmaya katılıyordu.Bizim motorların Cruiser olmasından dalayı bilhassa Cross motorları karşısında şansı düşüktü ve öyle oldu....
    Yavaş gitme yarışmasında Alp dahil kimse başarılı olamadı. :D :D

Daha sonra Sallanan Toplar yarışmasındada başarısız olduk.Yarışma KTM marka Cross motorla oynandı ve Alp bu motora hasta oldu Ha KT125, ha KTM ne fark var arada

En iyisi tahtıravalliye binmek,Alp'in karşısına oturacak adam çıkmadı burada

Halat çekme yarışında iri yarı, kaslı, göbekli motorcular karşısında komik duruma düşme pahasında rağmen katıldık ve 5 saniye dayanamadan......

Yerde sürüklendik.....

arada bir festival alanından uzaklaşıp köy kahvesinde çay ihtiyacımızı karşıladık

Alp Hyo yu denerken.....

Yamaha R125 test motorlarından bir tanesiydi....

Sıcaktan mayıştığımız anlar

Canımız motora binmek isteyince hemen kampın dışına çıkıp 3,5 km yol yapıp çevreyi tanımaya çalışıyorduk.

Çevre köyleri gezerken karşılaştığımız motor hastası bu yakışıklıya başımızdaki bandanayı hediye ederek uzun sohbetin ardından artistik bir poz istedik

Ertesi sabah Ataya saygı konvoyuna katılarak, Pazaryerinde Atatürk büstünün önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.Yüzlerce motorun katıldığı konvoy kilometrelerce uzayıp gidiyordu.O kadar uzun bir konvoydu ki...

Festival alanın maskotu Honda Todayle Emre....(kiralık mı bu motor? diye soranlara cevap vermekten yorulduk valla)

MT cilerin obası...

Sonra Necip abi de aramıza katıldı.

4 kişilik çadırda tek başıma kaldığım için kask,eldiven,çanta,yiyecek,don,aklet,tişört gibi malzemeleri benim çadıra atan arkadaşlar sağ olsunlar çadırı Mamak Çöplüğüne çevirdiler

çadırıma bir motor girmemişti o da oldu

Akşamları konser başladıktan sonra neler yaptığımı bende bilmiyorum. 1 şişe şarap ve 3 adet bira bir insana neler yaptırır sorusunun cevabı o gün ben verdim.Özetlersek bütün gece tepindim tepindim ve kustum bu kadar,Özgüründe aşağı kalır yanı yoktu hani

Pazar sabahı festivalin sonuna gelimiştik.Adventure oyunununa ait bende hiçbir fotoğraf yok çünkü yarışma biraz ıslak geçti,botla gölün ortasında top topladığım için fotoğraf makinesini yanıma almamıştım.

Genel olarak çok güzel eğlendik ve memnun şekilde 7. EMOK festivalini bitirdik. Gerek tuvaletlerin temizliği,yiyecek içecek fiyatlarının uygunluğu gerekse festival görevlilerinin güler yüzlülüğü bu festivali ap ayrı bir havaya soktu."İşte gerçek motor festivali budur" dedirtecek bir festivaldi.

__________________________________________________ __________________

Ve sıra geldi söyleyipte gidemediğimiz,gidipte söyleyemediğimiz yer olan MUDANYA yolculuğumuza.
    Mudanyayı gördüğü için Alp artık uykusuz günler geçirmeyecek

Arayı çok açtık galiba diğer grubu bekliyoruz.......

MUDANYADAYIZZ........

Daha sonra Mudanyada ekiple vedalaşarak Ufuk,Özgür ve ben Ayvalık macerası için rotamızı belirledik.Alp ve Yusuf ise Kütahyaya dönmek için gaz açtılar.......

Susurluktayız......

biraz mola......

İşte kamyoncu felsefesi.....

Yollarda radar olduğu için pek basamadık ve uyuklaya uyuklaya Balıkkesir-Ayvalığa girdik.....

Ayvalık-çamlıktaki kampa denize sıfır çadırlarımızı kurduk....

Deniz zamanı....motor üstündeyken olan amele yanıklarında kurtulmak için bir fırsat:D

Kovboylar atlarıyla Sarımsaklı plajındalar.......

şeytan sofrası....

Şeytan Sofrasında güneşin batışını izlemek bir başkadır...

Ayvalığa gelipte Ayvalık Tostu yemeden olmaz tabiiii

.........ve işte 10 günlük maceramızın sonu.Baştan sonra bu güzel günleri bizlerle geçiren arkadaşlara çok teşşekür ederim.Nice yollarda nice festivallerde görüşmek üzere.....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    buell 1125R
    inşallah seneye eksik arkadaşlarda gelirde hem grubumuz hem de festival tamamlanmış olur.eline sağlık emrah resimler 10 nmr

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Efferin size güzel gezi olmuş... Alp Mudanya Mütarekesini imzalamışsınız en sonunda. Mudanya Mudanya dedin en sonunda orayada gittin.
    Okyanus43

Motosikleti
    roadracer
    Hepsi çok güzel.Ellerinize sağlık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler