Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    millleeeet oldu bizim lehmaacun fırını ctesi simava gidiyorum maça pazar maç yok dağdayım yani görcez bakam sımtıfa kaç cm hülleyo kaçta nerde toplanıyoz söyleyin ona göre hazırlık yapalım servis ihalesini metin abi almış heralde abi evlerdenmi topluyon çocukları yoksa bizmi getirip teslim etcez neyse ya acayip sevindim pazar maç olmamasına ne zamandır bi organizasyon yapamıyoduk hep beraber şöyle herkes gelsin haa

bu arada sayın doktor HAYATİ SAVTAK sizide aramızda görmek isteriz gerçi artık pek aramıza katılmıyosun ama.hayır suçumuz ne onuda anlayamadık maşallah bizim sayfadan başka heryerde yazın var bize bi selam bile yok ne zamandır suçumuz varsa mahkeme kurulur aramızda ceza neyse kesilir hallolur ama böyle olmaz neyse hadi bakalım bekliyoruz pazar günü

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    çok yoğun bi hafta geçirdim arkadaşlar.nöbet,iş vs. Ve bu hafta sonu (yani pazar günü) ava gidecektik,sanırım hava muhalaefetinden dolayı olmayacak.Ben de evde yatıp dinleneceğim biraz.Yaşlı kemiklerimin de ihtiyacı var dinlenmeye
    herkese selam ve sevgiler...

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    hayati abi sonunda sesin çıktı biraz daha haber alamayaydık akut a haber verecektik malum av mevsimi oralarda koybolmuşsundur diye

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Evet servis ihalesi bende kaldı İşim gücüm yok sizlemi uğraşcem ben yaaaa.yaaa gidin başka arabaya binin. benim araba nasıl çıkcek oralara. Bakın baştan pazarlık yapam kişi başı (20€ son fiyat) arabanın kaldığı yerde indiririm ona göre ben inmem siz ittirirsiniz. Ondan sonra vay ben duymadım, vay ben görmedim, yok öle bişey aha foruma yazdım okusaydınız, duysaydınız böleeee arkıdeş. Şaka bi tarafa kaçta toplancez bi alo deyin bi msj yazın yoksa yarın akşama kadar yatarım bak ona göre.

Bu arada Viper1 kardeş doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yeni yaşlara...
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

arkadaşlar selam yarın toplanıyoruz oleyyyy mustafa en son sabah saat 10 da dominonun orada diyordu eeeee artık kesin bi karar verin metin uyur falan nasıl çıkıcaz sonra gerçi benim için problem değil atlarım mustafanın arkasına zıplaya zıplaya giderim yarın görüşmek üzere kendinize iyi bakın

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Bakın baştan pazarlık yapam kişi başı (20€ son fiyat) arabanın kaldığı yerde indiririm ona

Abi ne bu senin araç neyle çalışıyor
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    slm arkadaşlar. öncelikle Mustafa abim tekrar tekrar geçmiş olsun. işte koruyucu kıyafetlerin faydası abi. arkadaşlar bugün kötü bikaza atlattık. mustafa abim biraz fazla uçarak kayalıga çakıldı. ALLAHA şükürki çok ucuz atlattık bu sayfaya hep güzelşeyler yazmak isterdim ama maalesef başımıza böyle bişi geldi. ALLAH daha kötülerini hiç birimize yaşatmasın inşallah. hepiniz lütfen en azındankaskınız olmadan motosiklete binmeyin.
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    aha olcaaa buydu abi ben dedim bu sımtıfaya oolum bırak krosu mrosu gel adam gibi yolda gezelim diye düşersin dedim dinlemedi neyse allahtan sımtıfa motora herzaman tam tekmil biner kaskını maskını herbişeyini takar iyide yapıyo bak hayatını kurtarmış malzemeleri abim tekrar çok büyük geçmiş olsun

len ismayil hep senin başının altından çıktı bu kros işleri adamı götürüyon ne sahip olmuyon bilmiyonmu afacan yerinde durmazki neyse bakalım aman dikkatli olun arkadaşlar sizden birinin başınada gelebilirdi allah korusun aman dikkat edin korumasız binmeyin

ooo doktorcum çok şükür yauv nerlerdesin yauv doktor çalış çalış nereye kadar kalıbı dinlendir biraz

ibo sana bişey demiyom oolum yuh be yuh anladın sen anladın

Motosikleti
    roadracer
    Mustafa geçmiş olsun.Anladığım kadarıyla korumaların varmış,çok şükür.Bununla gelmiş,geçmiş olsun...

arkadaşlar cross cross dediler görüyorsunuz olanları mustafanın verilmiş sadakası varmış hakikaten allah korumuş ben son anda olan bi değişiklikten dolayı gitmemiştim ama anlatılanlardan çok ciddi bi kaza atlattığını söyleyebilirim buradan çıkarılan ders mustafa gibi tam koruma gezmeniz gerektiği aman arkadaşlar kendimize dikkat edelim!!!!

biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    geçmiş olsun kardeşim musatafa..

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Evet arkıdeşler;
    ne yapıyomuşuz motora tam koruma biniyomuşuz, bilmediğimiz dağ yollarında
    artistlik yapmıyomuşuz bir de korumasız motora binmiyomuşuz...
    (Sımtıfaya)Len manyak aklımı aldın dün, ah elin acımasaydı ben seni oralarda
    kovalardım yaaaa sen yine dua et.
    Herneyse kendinize iyi bakın, hepinizin tekeri düz bassın...

Bu arada merak eden arkadaşlar var, benim araba nitrojen le çalışıyooo.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Kaza geçiren arkadaşa büyük geçmişler olsun bununla gelsin geçsin.Allah şifanı versin yapılacak birşey olursa biz herzaman burdayız...

Bu arada merak eden arkadaşlar var, benim araba nitrojen le çalışıyooo.[/QUOTE]

valla oda güzel abi
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    hepinize cok teşekkür ederim arkadaşlar allah bu seferde yüzüme güldü cok şükür sadece kolda hafif hasarla atlattım kayalıkta takla attım ve inanın o kadar korkuncbi olaydı allah kimsenin başına vermesin şu anda bile canım yanıyor ama şunu söyleye bilirim icim durmuyor BEN MOTORA BİNMEK İSTİYORUM bu zevk işte böyle birşey vazgecmek cok zor ne olursa olsun seviyorum tekrar herkese cook teşekkür ederim kendinize iyi bakın

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    mustafa abi çooook geçmiş olsun

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    metin abiii sıvı nitrojenlemi yoksa gaz nitrojenlemi çalışıyo abi nitrojen çok yakar yaaa sen tüp taktır ona piknik tüpü

abi gözünü sevem bişey de şu olaana yaa bak hala motora bincem diyo yok olmaz adam olmaz buu hayır adam gibi düz yolda gitse neyse

ee arkadaşlar kış geliyo artık iyce motor işi yalan oldu gibi artık neyse napalım yaza kadar dişimizi sıkacaz artık yeni sezonda hayati bey önderliğinde yaparız gezileri ama genede ara sıra toplanalım yauv arayı soğutmayalım dimi

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    smtıfa abi bugün radardaki yangın kulesinde bulunan selehattin abi aradı oraya kar yagmış abi ne zaman cıkıyoz daga cuma senin koldan sargı çıkar cumartesi biz daga cıkarız ne diyon sen bu işe cross a binme diyen arkadaşlar o zevki sizde tadın anlıyacaksınız. tamam biraz dikkat ceviklik ve atiklek istiyo ama sezon kapanmıyo. bide bu gün yagmurda kaçınız motor bindi çok zevkli oluyo insanların bakışlarını görmelisiniz tabi bilmiyolarki ben o kıyafetlerin içinde ıslanmıyorum herkeze tavsiye ederim. moto sezonu hiç kapanmaz
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

Motosikleti
    roadracer
    Hava çok bozuk olmadığı taktirde bu zevkten,kendimi mahrum etmem.Motosiklete binemediğim gün resmen depresyona giriyorum.Allaam bu ne hastalıktır be yaw.
    herşey gönlünüzce olsun.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı mustafaeser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize cok teşekkür ederim arkadaşlar allah bu seferde yüzüme güldü cok şükür sadece kolda hafif hasarla atlattım kayalıkta takla attım ve inanın o kadar korkuncbi olaydı allah kimsenin başına vermesin şu anda bile canım yanıyor ama şunu söyleye bilirim icim durmuyor BEN MOTORA BİNMEK İSTİYORUM bu zevk işte böyle birşey vazgecmek cok zor ne olursa olsun seviyorum tekrar herkese cook teşekkür ederim kendinize iyi bakın
    Geçmiş olsun.Allah bir daha göstermesin inşallah.Bursa Mt'den selamlar.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler