Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    evet son baskı son haber doktor işi iyice abartmış motor diye yaptırdığı zaman makinesiymiş allah allah yav doktor zaman makinesini ne yapacan ne oldu yaşınımı kücültücen allah ıslah etsin organizasyonları unutmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer

Pancar motoru Lombardini

Alıntı oldwolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zaman metin abeeem gereken neyse yapalım
    bu arada doktorcum ne motoru ne lombardinisi yaaa lombardini nin motoru yok sen iyce yaşlanıyon artık heralde yauv neyse artık idare edicez naapalım bu arada doktorcum keeway sl 150 4000 ytl olmuş supershadowa zamlar yansımamış daha oda 4000 lira ama 10-15 güne kadar oda zamlancak bence hemen git japon işi mobiletini pardon ybr ni sat çinli minli en azından motora benzeyen bişey al
    Çok güldüm ya.Tabiiki motosiklet yok ööle bi marka.O su motoru.Modifiye edip kayığa takçam.(ZAMAN TEKNESİ)
    Zekicim üçe beşe satma motorunu bin gez işte ya.her ne kadar original china da olsa, olmamasından iyidir

Motosikleti
    Suziki GSXF 600

Arkadaşlar;
    İşte tüm zamanların en müthiş icadı bizim doktorun zaman makinası...
    Tatatataaaammm

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150

AJAN :2
    abi bizi ajan da yaptınya alsana fotolar tüm mt ciler zaman tekneni görsünler de bunun gerisini nerede saklıyon

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    İşte arkadaşlar,
    Doktorun akşamları dışarı çıkmamasının sebebi yukarıda resmi görülen alettir. Doktor tüm zamanını bu aleti icat edebilmek için harcamış.
    Onun için bizden ayrı zaman geçirmiş... İyi bakalım öyle olsun, doktordan yeni projeler bekliyoruz. en büyük doktor bizim doktor, en büyük doktor bizim doktor, en büyük doktor bizim doktor... Hadi arkıdeşler hep beraber..en büyük doktor bizim doktor.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    eveeet en bü yük doktor bizim doktor,çapkın doktor. haşin doktor, vahşi doktor. Arkadaşlar aslında doktorun 200 yaşında olduğu söylentileri var bu zaman makinasından sonra inanmaya başladım aslında. Zamanda yolculuk yaparak genç kalmayı başarmış .?! doktorum zaman makinasını bi tur versene direkten dönüp gelicem

Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    canım doktorcuğum bu söylentiler ne böyle valla sende bizim armızda kaynadın gittin bi akıl sen vardın seni kaybettik eeeeeee doktor kolay değil kütahya MT yanii en büyük doktor bizim doktor yalnız şu makinayı kullanmamıza izin verirsin değil mi sadece bi tur

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)

Bir motorlu arkadaşımızı daha kaybettik...

Kütahya Tavşanlı karayolunun Küçük sanayii çıkışında meydana gelen trafik kazasında bir motosikletli arkadaşımızı kaybederken diğer arkadaşımızıda ağır yaralı olarak Kütahya Devlet Hastanesine kaldırdık....
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    hakkatten yauv doktur ya su motoruyla uğraşıyon ya mobilete biniyon git kendine adam gibi bi motor al cinli minli en azından motora benzesin ayrıca zaman makinası falan ne uğraşıyon biz seni yaşlı halinlede seviyoruz
    valla benim ya ctesi yada pazar gene maçım olacak büyük ihtimalle ctesi akşamı pizzacı olur ama pazar maç olursa aızonaı ye gelemem maç olmazsa gelirim
    ayrıca bu pizzacı olayı ibraamın başının altından çıktı dimi bunlar böyle işte hamburger pizza çocuğu naapcan

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı bonapart_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kütahya Tavşanlı karayolunun Küçük sanayii çıkışında meydana gelen trafik kazasında bir motosikletli arkadaşımızı kaybederken diğer arkadaşımızıda ağır yaralı olarak Kütahya Devlet Hastanesine kaldırdık....
    Evet ya olayın olduğu sıralar ben sanayideydim.Moralim çok bozuldu valla.Kazanın oluş şeklini bilmiyorum ama kaskları yokmuş duyduğum kadarıyla.Ölen gence Allahtan rahmet,yaralıya acil şifalar diliyorum.
    Bizler bilinçsizce motosiklet kullananları uyaralım davranışlarımızla örnek olalım değerli arkadaşlarım.İnşallah bu davranışımız semeresini verir ve bu gibi acı olayları hiç olmazsa daha az yaşarız...

Alıntı biker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveeet en bü yük doktor bizim doktor,çapkın doktor. haşin doktor, vahşi doktor. Arkadaşlar aslında doktorun 200 yaşında olduğu söylentileri var bu zaman makinasından sonra inanmaya başladım aslında. Zamanda yolculuk yaparak genç kalmayı başarmış .?! doktorum zaman makinasını bi tur versene direkten dönüp gelicem
    İbrahimcim banko +1 En yakın tahmin senden geldi.O da 1900 sene falan eksik.
    Arkadaşlar üzerime fazla gelmeyin eskilerden bi arkadaşım Mumya yı salarım geceleri üzerinize karışmam bak.
    Hepinizi bir tur bahanesiyle ilkel çağların yenilmez savaşçısı barbar Conan ın yanına gönderirim demedi demen sonra

biz seni yaşlı halinlede seviyoruz

sağol zekicim bunu duymak beni çok memnun etti Yoksa psikoza girip single takılmayı düşünüyodum [MT-Tekmotor] olarak
    ne mutlu bana sizin gibi yeğenlerim,kardeşlerim olduğu için

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Doktorum,
    Bizde sen gibi bi abimiz olduğu için çok mutluyuz, senin her zaman yerin başka,
    ne öyle MT-Tekmotor filan biz grup doğduk sonuna kadar varız. Hem sen hepimizden daha gençsin öle Barbar Conan'ı filan tanısanda

(Vay anam vayyyy. Barbar Conan diyo yaaaa.)

Zeki 12 haneli hesap makinan varmı olum bi çarp böl bakalım bi yaaa bizim doktor kaç yaşında oluyo o zaman, kafam karıştı iyicene
    Okyanus43

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı okyanus43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doktorum,
    Bizde sen gibi bi abimiz olduğu için çok mutluyuz, senin her zaman yerin başka,
    ne öyle MT-Tekmotor filan biz grup doğduk sonuna kadar varız. Hem sen hepimizden daha gençsin öle Barbar Conan'ı filan tanısanda

(Vay anam vayyyy. Barbar Conan diyo yaaaa.)

Zeki 12 haneli hesap makinan varmı olum bi çarp böl bakalım bi yaaa bizim doktor kaç yaşında oluyo o zaman, kafam karıştı iyicene
    Saolasın Metincim.Bazan uçuyom işte.Hayat her yönüyle çok güzel.bunu yaşamak lazım diye düşünüyorum.Yapamayanların gıpta ile baktığı biraz da fesatlandığı oluyor ama,bunu sadece bizler yani bu olayı aşmışlar bilir. MT-Tekmotor yalnızca bi şaka.bu tür olaylar birlikte paylaşılınca güzel.
    sevgiyle kalın.

Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    bırakın yaşı maşı zaman teknesini arkadaşlar biz yaşamayı çok seviyoruz yaşlı çoluk çocuk öksüz yetim demeden herkese kapımız ve gönlümüz açık bu arada metin dün gece eleğe döndü heryerinden su kaçırıyor

Motosikleti
    roadracer

işte buna içilir

Alıntı mustafaeser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırakın yaşı maşı zaman teknesini arkadaşlar biz yaşamayı çok seviyoruz yaşlı çoluk çocuk öksüz yetim demeden herkese kapımız ve gönlümüz açık bu arada metin dün gece eleğe döndü heryerinden su kaçırıyor

evetttttt en büyük doktor bizim doktor(deneyimlerle sabittir )hayati abi sen bizim liderimizsin ve hep öyle kalman bizi çok mutlu eder.

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı picatchu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evetttttt en büyük doktor bizim doktor(deneyimlerle sabittir )hayati abi sen bizim liderimizsin ve hep öyle kalman bizi çok mutlu eder.
    çok teşekkürler Özgecim.

biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    mileeeettttt yarın akşam dominonun önünde buluşuyoruz ve pizzacıya iftara gidiyoruz.. biri pizza dedi pizza

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    heh al işte millet ne diyooo bizim ibraam ne diyo hala pizza diyo ne biri pizzamı dedi evet evet pizza dedi biri nerde ok ozaman arkadaşlar yarın akşam domino yani okyanus-2 tcd-ltd-komandit A.Ş nin(metin abem bu arada reklam parasını hesaba geçersin artık ) önünde 18:30 da buluşuyoruz benim maç var gene yarın büyük ihtimalle son dakkada gelirim napalım vazife.........
    siz bana bi büyük yok yok bi maga boy pizza söyleyin ben gelene kadar hazır olsun

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    yarın ben saat 16:00 da vardiyaya gidecem ama iftar sonrası çaylarınız benden beklerim... bu arada zaman makinası güzelde liderimiz kadar degil biz onu zaman makinası olmadanda severiz hem varmı öyle tek başına dolaşmak biz kimseyi yarı yolda bırakmadık burakmayız bu ekip böyle bi ekip
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    İ L İ S T İ R M U S T A F A
    K E V G İ R M U S T A F A
    E L E K M U S T A F A
    NE BİLEM DAHA BUNUN GİBİM BİR SÜRÜ ŞEY
    Okyanus43

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler