Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    yarına aslında seyitömer yolunda çok güzel piknik alanları var.bi mangala mı gitsek ne dersiniz?
    uygun derseniz saat:10:00 da okyanus tekelin yanındaki çay ocagında buluşalım?
    uygun derseniz haberleşelim telim 05055178011

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı motowex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA ARKADASLAR BIZ MOTOSIKLET KULLANICILARI CANIMIYIZ YOKSA CANAWARMI..WEYA NEYIZ BIZ..SOKAK ARASINDAN JOB LARLA ONUMUZE CIKAN CEWIK KUWWETLER TARAFINDAN DURDURULUCAK KADAR NE YAPIYORUZ BIZ MOTOSIKLET SURUCULERI..HADI ONUDA GECIN EWRAKLAR TAM OLDUGU HALDE DURDUK YERE NIYE MERKEZE GOTURULUR BI TURKIYE WATANDASI..ISTE TURKIYE NIN WEYA KUTAHYANIN ICLER ACISI HALİ BU...SIZ SIZ OLUN EWRAKLARINIZ TAM OLSA BILE MOTOSIKLETINIZLE TRAFIGE CIKMAYIN LUTFEN...

Işte Bı Bardak Cay Icip Bı Tur Atalım Bı Sıftah Yapalım Dedık Basımıza Gelen Olay Bu Arkadaslar...
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emniyet müdürünün önünden 7 motorlu geçtik.bir iki sokak sonra bizi durdurup kontrol deyip trafiğe götürdüler.çok önemli bişey olmadı ama.
    arkadaşlar hiç canınısı sıkmayın . eskişehir'de de aynı şeyler var. bu sıralar sezon başlangıcı ondanmıdır nedir sürekli biz de takip ediliyoruz her akşam kontrolden geçiyoruz. çantalarımıza bakıyorlar. üzmeyin canınızı olağan şeyler yani selamlar eskişehirden. alpi satamadınmı kt'yi daha

Motosikleti
    honda cbf-150
    bana uyar abi. olmadı bulusalım orada kararlastırırız ne yapacağımızı.
    sanatı sanat için değil halk için yapıorum:mrgreen:

::ressam::

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    evet motosikletle gezdigimizde çok uğraştırıyorlar gecen motosikletle gezerken butun evraklarımı baktılar nerdeyse 15 dk bekledım ama arabada bu olmuyor..

gexen arkadasın arabası yolda kalmıs ehlıyetı yoktu arabayı almaya gıttım ehlıyet vardıye gece ekıp yanastıo arabayı calıstırma dedı ama ole bir dostlukla karsılastımkı n yanına gıttım polisin hocam arızamı var dedı evet yardımcı olacagımız bir şey varmı dedi yok saool dedim onlarda peki dedi yanı ehliyetimi bile sormadılar okadar ayrımcılık yapılıyor motorda ehlıyetın olsa bıle beklıyorsun arabada ıse adam sormuyor nasıl adalet bu ya...

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    Alıntı mtk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok önemli birşey olmadı sadece polis jopla önümüze atladı durdurmak için :D
    sonra da artistik yaptı biraz daha sonra bütün sokaklardan çevik kuvvet otoları geldi :D neyseki beyaz şapkalı trafikler geldi de çay içmeye gittik

bu arada özgür abiyle dolaştık gece.. haber vermediler falan dedi ama bilmiyorum artık..

) haber vermediler dedik ama foruma yazmışlar :( takip etmiyoruzki :D
    bu arada arkadaşlar emniyet müdür motorlularuı sevmiyor bi kaç motorlubisiklet yani su motorları yüzündendir. ayrıca adamlarda haklı bir nebze kimse durmuyormuş duyduğuma göre tek duranlar bizlermişiz kota doldurmak için sürekli aynı motorları çeviriyorlar.. çevirsinler dursunlar nasıl olsa eksiğimiz gediğmiz yok... en fazla 15 dakika derim ama inşallah her seferinde trafik şube ye çay içmeye gitmeyiz :D giden arkadaşlar memnunmuydu onu bilemem... bu aralar kıştan yaza geçiş dönemi mümkün olduğunca kural dışına çıkmamak lazım. kontroller çok sık. (zaten kuralsız davranan tanımıyorum)

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Başınıza gelenler için üzüldüm arkadaşlar.
    Umarım bundan sonra böyle bi tatsız olay yaşanmaz.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    cuma günkü çay içme toplantımız gayet güzeldi, hele bi de son bardak çayı trafik şube de içince deme keyfimize polislerin çayı daha mı güzeldi ne? ama ben genede o çayı bi daha içmemeyi yeğlerim. 7 motorluk konvoyun en güzel görüntüsüne sahip olan yeri tabiki konvoyun en son sırasıydı. ama konvoyu çevik kuvvet copu 4. sıradan itibaren bıcak gibi kesince anladım ki en arkadan gelmek hiçte zevkli değilmiş

not: bugün spor salonunda polis gücünün voleyboll maçına gittim ve emniyet müdürüde ordaydı(şu malum passat). baya bi ekip aracı ordaydı ve bi tane trafikçi polis memuruyla uzun uzun geçen akşam ki olayı konuştuk. polisin kendiside motor sevdalısı, hatta polis teşkilatının f-650 sini kullanıyomuş. önümüzdeki ay içerisinde trafikçi motorize ekipler yollara çıkacakmış(ybr 250liler dahil).kendiside f-650 yi kullanacağı günü iple çekiyomuş. neyse lafın kısası cuma akşam ki olayda yanlış anlaşılma olmuş dedi,ve sizin gibi koruması ve evrakları tam motorcuları hep görmek istiyoruz dedi. ayrıca emniyet müdürüne bi randevu tarihi alıp naçizane bir çiçekle makamına çıkmamızı ve sıkıntımızı anlatmanız gerek olduğunu, kurallara uyan bir motor grubu kütahyada bazı ön yargıların değişmesini sağlayabilir dedi. motor sevdalısı bu polis memurunun tavrı bence samimiydi.

artık coplarla durdurulmak istemiyorsak bişeyler yapmamız gerekecek.

buarada dün nöbetçiydim, Alp buluşma çağrını yeni gördüm yoksa pazar pazar katılırdım gezinize :(

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    bu gün domaniçteki kurufasulye baya güzeldi alp yazmış ama yine ekip sallamamış nasıl ekipsek işte neyse güzeldi genede alpve ikimiz için trafik falanda yoktu problemsiz ve güzel bi yolculuktu
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

Motosikleti
    buell 1125R
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hiç canınısı sıkmayın . eskişehir'de de aynı şeyler var. bu sıralar sezon başlangıcı ondanmıdır nedir sürekli biz de takip ediliyoruz her akşam kontrolden geçiyoruz. çantalarımıza bakıyorlar. üzmeyin canınızı olağan şeyler yani selamlar eskişehirden. alpi satamadınmı kt'yi daha
    kiyamıyorum motoya bide nasip bakalım.

arkadaşlar biz ismille baya bi gezdik. ufuk arayamadım.bide haber veririm dediydim.aniden yola çıkınca telaştan.

bu arada haftaya sizlere de uygunsa kahvaltıya gidelim ne dersiniz?

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kiyamıyorum motoya bide nasip bakalım.

arkadaşlar biz ismille baya bi gezdik. ufuk arayamadım.bide haber veririm dediydim.aniden yola çıkınca telaştan.

bu arada haftaya sizlere de uygunsa kahvaltıya gidelim ne dersiniz?
    Vayyyy kaçaklar motor olmayınca aramazsınız değil mi?
    Ama az kaldı çok az kaldı. Görürsünüz siz...
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    buell 1125R
    yok abim olur mu.kısa bi gezi yapalım derken biraz uzadı yol.

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    metin sana katılıyorum adamına göre muamele başlamış grupta
    Bir Cinnet Herşeyi Halleder ::ranntign

thunderace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    emin ellerde
    abiler oncelikle selamlar bu saatte sesimi duyan varsa iyi geceler dilemek isttyorum ve konuya balıklama dalıyrm.

ismim sezer kutahyalı olarak bu topicte sizlerle bende paylasımda bulunmak ve hepinizle tnısmak istemiştim. http://www.motosiklet.net/forum/moto...tml#post719978 bu topicte hayati abiyle izmire clısmaya giderken bi yanınıza ugramk istedigimi dile getirmiştim fakat nasip olmadı ani bi kararla gediz uzerinden balıklama usak kavsagına cıktım ve oradan izmire ulastım.

yaklasık 6ay boyunca cesme de kaldım ve yakın zaman once tavsanlı ya geri dondum. http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...tml#post653764 bu topicte sizleri tavsanlıya davet etmiştim ancak davetten kısa sure sonra buradan ayrıldım sonra motorlar malum hava sartlarından dolayı askıya alındı.
    fakat ben ısrarla bekliyrm sizi yine aynı yerde cevre yolu uzerinde (kutahyadan geirken sag tarfta) ozdag sofrası'nda beni bulabilirsiniz.

tum hemsehrilerim ve konuyu okuyn tum motosiklet.net camiası davetlimdir. yakın zamanda bu itikamete bi gezi planı varsa mutlaka bekliyrm ve imkan dahilinde size katılmak istiyrm.

persembe yada cuma gunu kutahyaya gelicem yanınıza ugrayıp tranısmak istiyrm. musait olanlr bana gelecegim yeri buradan bildirirlerse memnun olurum. hepinize sonsuz selamlar saygılar.
    ya tozu dumana katacaksın, yada tozu dumanı yutacaksın!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    twıster
    sezer beyy yenıden katılman cok guzell..hosgeldınn..hayırlısı olur ınsallah..kutahya ya geldıgınde cay ıcmeye beklıyorum ınsallah sızı.. adım _ümit_
    adres sanayı sıtesı 9.sk no 32.._arzum motosıklet_

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Mıstıfa bilmiyom artıkın arkıdeşlere bi ceza mı kessek ne?????
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    buell 1125R
    abi cezama razıyımda ben nete yazmıştım.kimseden ses çıkmadı..

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    ümit abi sende motoshow'08 ücretsiz davetiye bulunuyormu sende :) yoksa motoron dergisi 2 tane veriyormuş diye duydum..
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

Motosikleti
    buell 1125R
    evvet Kütahya mt hafta sonu ne yapıyoruz.
    kahvaltı için ne dersiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    twıster
    bılet war mehmet kardesımm...gelıp alabılırsınn..

nerde acaba kahhwaltı arkadasslar...

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    vizelere az kaldı :( ondan sonra da istanbul falan derken.. sınavlardan sonra gelebilirim..
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler