Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    ya msr600 kardeşim bu hafta zor çünkü benim cross arızalı. inşallah ilerleyen zamanlarda zaten Mustafa abiyede cross aldık Metin abide ATV alıyomuş artık hep daglarda buluşuruz inşallah. Evet Özgecim sana gelince şu mantı işini biran önce ayarla oruç oruç özendiriyon ondan sonrası yok alo benim canım mantı istiyo mangal istiyo çig köfte istiyo kokoreç istiyo kavurma istiyo adana kebap çöp şiş sucuk balık kuzu tandır kaburga baklava tulumba revani profit erol istiyo olu istiyo yarım bırakma şu organizasyonu bitir olmadı yasemen de yardım eder herhalde sana tabi cananda yrdım etsin hatta artçılar seferber olsun benim karnımaç

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar benim geç kalmamın nedeni hiçbirinizin lutfedip zaman ve yer konusunda bişiy sölememeniz ama bugün metinle karar verdik cumartesi domino tekelin(metin reklamını yapıyorum ona göre )ordaki konak mantıcısında iftarımızı yapıyoruz umarım herkese uyar haberlerinizi bekliyorum hatta iftardan sonra okey turnuvası yaparız kestane kebap acele cevap

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    bana uyar ctesi olur tamammı millet ctesi motürsüz gelene mantı yok ona göre

Motosikleti
    oldwolf kardeşim tamamen katılıyorum bana uyar herkezi bekliyoruz birlikte güzel vakit geçirebiliriz. bu arada msr600 bu hafta inşallah benim motor yetişecek gibi yetişirse eger buradan sana haber bırakırım buluşurus baya kalabalıkta olucaz inşallah çıkacagız daga kesin bi haber veremedigim için kusura bakma. Len aç İbraaam sesin çıkmıyo kardeş bak millet mantı diyo gelin mutlaka. Hayati amca senide özellikle bekliyoruz hani sen liderdin bu iş yolda giderken türkü söylemekle olmuyo ekibi bıraktın herhal sadece nette yazı yazıyon kendin yoksun ortalıkta liderlik fos çıkmasın aman abi bekliyoz. ESKİŞEHİR MT bizde hala faliyet tamgaz devam ediyo sizde durum ne mantı olayına sizlerde katılırsanız seviniriz

Abi bizim işler ramazan girince yawaşladı.
    Doktorumun , bana motoru yasaklamasının ardından 1 hafta geçti.
    Motorun üstü tozlanmaya başlamıştır bile...

Diğer arkadaşlarda okulların başlaması , ramazan telaşesiyle oldukça ağırlaştı sanırım.

Ama MSN ve internette birlik halindeyiz.

Hayati amca senide özellikle bekliyoruz hani sen liderdin bu iş yolda giderken türkü söylemekle olmuyo ekibi bıraktın herhal sadece nette yazı yazıyon kendin yoksun ortalıkta liderlik fos çıkmasın aman abi bekliyoz.
    Hayati abi ; ne oldu yaww? Yoksa sende mi bürütüs?

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    ya ismailcim işler yoğun bu ara.çocukların okul problemleri,ramazan ayında olmamız,nöbetler falan derken vakit geçiyor.aslında yağmura ve herşeye rağmen öğlenleri seyitömerden dönünce motorumu alıyorum.akşam da işten çıkınca iftara kadar dolaşıyorum.hatta mustafanın oraya 2 kere uğradım ama göremedim.iftardan sonra da ya uykum geliyor biraz TV seyredip yatıyorum, ya nöbete, ya da lokale çıkıyorum.
    görüşürüz inşallah.arkadaşlara çok selamlar...

Olmaz abi ; lider dediğin çevik olacak , her zaman heryerde olacak...

Saygılar...

Motosikleti
    roadracer
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bizim işler ramazan girince yawaşladı.
    Doktorumun , bana motoru yasaklamasının ardından 1 hafta geçti.
    Motorun üstü tozlanmaya başlamıştır bile...

Diğer arkadaşlarda okulların başlaması , ramazan telaşesiyle oldukça ağırlaştı sanırım.

Ama MSN ve internette birlik halindeyiz.

Hayati abi ; ne oldu yaww? Yoksa sende mi bürütüs?
    evet ya sezar_1 naparsın hava şartları işte.adamlar bi yemektir tutturdular sanki lokanta sitesi ya.bişi değil sitedeki diğer MT-dostların da bi taraflarını şişirecekler

çita gibiyim alim allah.ama yerim dar naaparsın.hergün çakırımla geziyorum.bakma sen onlara kiminin ağzının içi uçukladı kiminin...hadi demiim zeki alınmasın mideleri dört zamanlı hava soğutmalı 55 hp olmuş yiyip yan gelip yatıyorlar.zuhahaha

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoşgeldin
    Hojjjbulduk Hayati abi Teşekkür ederim...
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

Motosikleti
    Hayati abi ESKİŞEHİR MT nin gezi fotgraflarına baktım şimdi ve bobamın resmini gördüm bu beni çok duygulandırdı abi bu benim için çok gurur verici bişey seninle birlikte yanyana iki arkadaş ve bu mutlulugunuz inşallah nice yıllarataşınır ve ben arkanızdan her zaman oldugu gibi en hızlı takipçiniz olarak geliyorum bide hepimizin aynı karede oldugu ve benim bobamla birlikte çıktıgımız bi gezi fotgrafının da net te yayınlanmasını istiyorum
    Bu arada bonapart_07 armıza hoş geldin biraz geç oldu ama kusura bakma

Motosikleti
    roadracer
    İnşallah ismailcim havaların ilk müsait olduğunda toplanıpta sezona bi veda yapalım.bol bol resim çekip burada arşivleriz.

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    yauv bırakın bıdı bıdıyı yemek nooldu yemek ölcez açlıktan yauv zaten iki gündür hoca ezanı geç okuyo ayar etti beni bi ayar çekicem ben o hocaya ama dur bakalım
    metin abeeem çok merak ediyosan ilaçlardan bir iki dal veririm sanada gayet güzel ilaçlar yani evet abi haklısın herşey bu sımtıfanın başının altından çıkıyo sen bi ayar çek sımtıfaya
    ya nooldu bu iftar işi yarın buluşuyomuyz konakta

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ne mantısı yaw çıkarız çamlıcaya mangal köfte tertemiz hava yediğimizi oralar da hemen eritiriz millet kış moduna hemen girmiş bundan sonra hep soğuk alışın biraz, daha kamp atacağız ha sezon da bitmek üzereye

Motosikleti
    abi mantı bugün iftardan yarım saat önce dominonun orada buluşuyorus beyler şimdi kimse lütfen kıvırmasın mangal dedigimizde kimsenin sesi çıkmadı şimdi lütfen kimse karar degiştirmesin mangalıda yaparız yeterki önce biraraya gelmeyi başaralım gerisi kolay pcatchu hani organizasyon hani karnım aç zaten ulen bi bugün aç kalırsam madcan'ı (canan ı)yerim valla her şey zaten yemek gibi duruyo

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    İ F T A R D A
    G Ö R Ü Ş Ü R Ü Z
    S A K I N
    G E Ç
    K A L M A Y I N
    E R K E N
    G E L İ N
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

nedimkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ 251/YBR 125/CBR 125/GT 250R/FZ 6/Bajaj Discover
    tavşanlıdan selamlar..

bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    saat şu an 17.10 ve ben halen Bursa ili sınırlarında olduğum için mantı ziyafetini kaçıracağım Herkeze şimdiden afiyet olsun.İnşallah bir dahaki sefere görüşürüz...
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    arkadaşlar güzel iftar organizasyonu için hrkese teşekkürler çok güzel oldu yauf özlemişim kardeşlerle toplanıp gezmeyi
    bonapart üzüldük ama neyse bi dahaki sefere aramızda görmek dileğiyle ama üzülmeyin ben yemeğe katılamayan herkesin yerine bi tabak fazla mantı yedim ama genede ibraamın yediği kadar yiyemedim metin abeeem sağolsun yardım etti ama ikimiz bir olup gene yiyemedik bu ibraam gadar neresine yiyoo bu kadar bilmiyomki
    nedim kurt hoşgeldin bizdende tavşanlıya selamlar tavşanlıdan toplanıp gelin bi hafta sonu yauv hade abem bi organize olun
    metin abeeeem hayırlı olsun transporter çok güzel maşallah allah düz bastırsın abem
    len sımtıfa sakın gelme tünelin ucu çok b....tan bi yere çıktı
    ismail olum akıllı ol başka bişey demiyom sana ona göre baba oğul koskoca hıdırlığı yaktınız zaten
    ord.prof.doç.dr hayati bey yemeğe geç kaldınız ama olsun çaya yetiştiniz teşekkür ederiz

Motosikleti
    roadracer
    ord.prof.doç.dr hayati bey yemeğe geç kaldınız ama olsun çaya yetiştiniz teşekkür ederiz

Bu ne incelik efendim.Asıl ben teşekkür ederim sizlere.
    Bi zaman makinesi keşfettim.O yüzden bi bakarsın varım, bi bakarsın yokum.Çoğu zaman ybr mi alıp 1980 lere gidiyorum
    anlarsınız umarım,insanın çok ihtiyacı oluyo bu yaşta
    ölmez sağ olursam sizlere de o yaşlara gelince birer tane hediye edicem inş.

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    doktorcum gördük senin zaman makinesini canım dün akşam cebinde taşıyodun huahahaa ya bi kere versene banada şu zaman makinesinden çok merak ediyorum valla nasıl oluyo acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler