Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı zydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN250
    okadar bilmiyorum ama eksozda veya hava filtresinde yani motordaki hava akışında sorun olunca alt devirlerde motorun torku ölüyo ve kalkış için motoru daha çok devirlendirmek gerekiyor. sanırım tork daha etkili mct250 19hp torkunu bilmiyorum gn250 22hp mct daha seri kalkıyor ve hyosung cross motoru var modelini bilmiyorum kalın lastikli olanı 125cc 24 hp ama kalkışta yetişemiyor benim alete

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    torq dayaniklilik olarak soylenebilir,dogru cevap yazmisin,tum araclarda dusuk devirlerde performansi tork etkiler,devir yukseldikce tork ozelligini yitirir ve beygir gucune birakir sirayi.beygir gucude hizi etkiler,
    sana bir soru daha
    agirliklari,lastikleri,beygir gucu esit olan biri benzinli biri dizel araci arka arkaya baglarsan yenisemezlermi?bir taraf digerini cekermi?cekerse hangisi digerini ceker
    hadi bil bakiim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Suzuki GN250
    bu soruya joker hakkımı kullanmak istiyorum mehmet ali bey dizel olan çeker bence
    dizel araçlar daha düşük devirlerde max. torka çıkıyolar .

one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    hmm kızışmış ortalık,dizel avantajlı ama son sürat ve ivmelenmede banzinli daha avantajlıdır bence.çünkü benzinli araçlar daha yüksek devirleri rahatlıkla görebilirler

Motosikleti
    Suzuki GN250
    sınavdan kaç aldım ??? burada sorduğu soru farklı emre son hız değil iki arabayı birbirine bağlıyorsun yani halat çekme gibi bişey sen nekadar hızlı koşsanda yavaş yürüyüpte güçlü olan seni çeker kendine doğru bunun gibi bişey. nasıl benzetme ama

one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    yok anladımda birbirini çekmeye çalışırkende devir haliyle yükselicek ve benzinli daha avantajlı biri duruma gelebilir.yazdıklarım brz gereksiz extra bilgilerdi sanırım

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    ikisi birim zamanlarda esit kuvvet uretmezler,dizel birim zamanda daha cok kuvvet uretir.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    slm millet ben tekkrar geri döndüm oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    sonunda motorum yapıldı ve dün aldım komple sıfır motor yapıldı ha valla ne kadar şanslıyım daha motor açılmadan sıfır motor neyse ben tekrar motoruma kavuştumya gerisi yalan

Motosikleti
    Suzuki GN250
    hoşgeldin salih güle güle kullan motosikletini

Motosikleti
    Alıntı zydar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin salih güle güle kullan motosikletini
    eywallah zydar saol ya seninle tanışmak bir türlü nasip olmadı

Motosikleti
    Suzuki GN250
    yaza geziler olacak pınarhisar tarafına inşallah tanışırız 3 haziranda da soğucağın şenlikleri oluyo oraya gitçem sinanla oraya gezi yapmayı planlıyoruz ozaman tanışırız

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    salih hayırlı olsun ne zaman ıslatıyoruz bunu

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı salih_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm millet ben tekkrar geri döndüm oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    sonunda motorum yapıldı ve dün aldım komple sıfır motor yapıldı ha valla ne kadar şanslıyım daha motor açılmadan sıfır motor neyse ben tekrar motoruma kavuştumya gerisi yalan
    kac para siki$mi$ araya salih ondan haber ver sen .1 ayligi verdinmi bare
    emre(zydar)ile yaza bol bol taniscaksin.pinarhisarda uzun zaman geciririz.hem geldiginde bizim ewdede kalir ne olcak

Motosikleti
    Suzuki GN250
    zaten yaza bol geliyorum köye (soğucak'a) yola çıkarken foruma yazarım köyde veya pınarhisarda buluşuruz

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    zaten yaza bol geliyorum köye (soğucak'a) yola çıkarken foruma yazarım köyde veya pınarhisarda buluşuruz
    emre buyuk ihtimal ben yine parkta garsonluk yapcagim yazin,yanii gunduz 4'e kadar serbestim.pinarhisara geldiginde istedigin kadar evde misafirimiz olabilirsin,zaten bende yaza kapakli taraflarina cok kacarim herhalde,dayimlar bahcelievlerde oturuyo,ust gecidin yakinlarinda,ordan cerkezkoy kac km

Motosikleti
    Suzuki GN250
    valla sinan oradan çerkezköye nasıl gelirsin bilmem valla ben birkaçkere süre tuttum 3 dk yı geçmedi 5 km civarında orada takılırız daha güzel bahçelievler tarafı manita var en azından . yaza parkta çalışman sorun değil 4 e kadar takılırız gezeriz köye falan gideriz veya iğneada tarafına şimdi ben çıkıyorum hadi iyi akşamlar .

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    valla sinan oradan çerkezköye nasıl gelirsin bilmem valla ben birkaçkere süre tuttum 3 dk yı geçmedi 5 km civarında orada takılırız daha güzel bahçelievler tarafı manita var en azından . yaza parkta çalışman sorun değil 4 e kadar takılırız gezeriz köye falan gideriz veya iğneada tarafına şimdi ben çıkıyorum hadi iyi akşamlar .
    kisa oldugunu bende biliyom,hizlan 100'u gor at bosa cerkezkoydesin Manitalar guzelmi .
    ben igneada gezileri icin mecburen patrondan izin alcam.
    sana ii geceler emre

Motosikleti
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kac para siki$mi$ araya salih ondan haber ver sen .1 ayligi verdinmi bare
    emre(zydar)ile yaza bol bol taniscaksin.pinarhisarda uzun zaman geciririz.hem geldiginde bizim ewdede kalir ne olcak
    agaya beleş evladım:D dedikya size kanuni bu özgür hala halledemedi ama benimki 4 gün içerisinde komple sıfır motor yapıldı valla ben bile inanamadım bu kadar çabuk olduğuna

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı salih_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agaya beleş evladım:D dedikya size kanuni bu özgür hala halledemedi ama benimki 4 gün içerisinde komple sıfır motor yapıldı valla ben bile inanamadım bu kadar çabuk olduğuna
    agaya beles dedigine gore soylenemeyecek kadar fazla bi miktar .neysee kalsin acini de$meyeyim .
    hangi kanuni servisine yaptirdin.benim bildigim bulent abide kanuni servisi...

Motosikleti
    Suzuki GN250
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kisa oldugunu bende biliyom,hizlan 100'u gor at bosa cerkezkoydesin Manitalar guzelmi .
    ben igneada gezileri icin mecburen patrondan izin alcam.
    sana ii geceler emre
    şu anda çok manita yok ama yaza doluyor ortalık

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 21293031323341 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler