Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    samet sen bana dememdin mi deer le tekirdağda buluşucaz diye len valla ben öle anladım ama yinede fark etmez deer yol göster bakim sen bize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    simdi burda yazilacak bi cumle vardi ama sekerde mod'lardan biri buraya girer mirer maazallah yasaklaniriz.
    su kadar kopya vereyim ben size
    Iki elle bir seyi dogrultamadiniz
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    yamaha gts 1000
    Selamlar arkadaşlar

Bende Lüleburgaz dan Kaya....... Bu bölüme daha önce hiç girmemiştim lakin ben yine de hiçbirinizi tanımıyorum, tanışır ve görüşürsek sevinirim

Saygılar

Kaya UYSAL
    VATANIMI SEVİYORUM

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gidemedim siz ne yaptınız bilmiyorum ama sizdende bi ses cıkmadı
    beleczoc hoş geldin

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    benim bı sucum yok benı karısatırmayn:D ayrıca KAYA h.geldın aramıza bende luleburgazlıyım tanısmak dılegıyle sayfayı takıp et yeterr
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

samet szide gidemediniz galiba anlasılan

Motosikleti
    [QUOTE=beleczoc;605766]Selamlar arkadaşlar

Bende Lüleburgaz dan Kaya....... Bu bölüme daha önce hiç girmemiştim lakin ben yine de hiçbirinizi tanımıyorum, tanışır ve görüşürsek sevinirim

Saygılar

Kaya UYSAL[/QUOhoşgeldin beleczoc

Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bı sucum yok benı karısatırmayn:D ayrıca KAYA h.geldın aramıza bende luleburgazlıyım tanısmak dılegıyle sayfayı takıp et yeterr
    benim suçum yok diyon dime i....e akşamdan kafayı ben çekmedim herhalde ben suçluyum dime

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    [QUOTE=salih_39;607554]
    Alıntı beleczoc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar

Saygılar

Kaya UYSAL[/QUOhoşgeldin beleczoc

benim suçum yok diyon dime i....e akşamdan kafayı ben çekmedim herhalde ben suçluyum dime
    sende sameti bos birakmaycaktin salih abi
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    yamaha gts 1000
    sevgili burgazlı arkdaşlar nerelere takılıyorsunuz da böyle birbirimizi tanımıyoruz, ilginç...... ben her zaman ortalıktayım, gerçi hafta sonları uzun yol yapıyorum geçen hafta çanakkaledeydik mt nin kampçılarıyla birlikte
    szilerlede yol yaparız kısmetse....:)))

Kaya
    VATANIMI SEVİYORUM

Motosikleti
    kanuni windy 125cc
    slm hoşgeldin bizim bölüme beleczoc bu bölümdekinlerin hepsi p.hisarda takılıyo buyur gel p.hisara tanışalım geleceğin zamamn 1gün önceden haber ver grş tmm

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    Alıntı aydos39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm hoşgeldin bizim bölüme beleczoc bu bölümdekinlerin hepsi p.hisarda takılıyo buyur gel p.hisara tanışalım geleceğin zamamn 1gün önceden haber ver grş tmm
    ooo bizim pompacı piyasaya çıkmışta karşılama yapıyomuz bıreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

hareketlendi kırklareli hadi bakalım yanlız buluşmalardan sonra resimde ekleyin

Motosikleti
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hareketlendi kırklareli hadi bakalım yanlız buluşmalardan sonra resimde ekleyin
    buluşma nirde yaw deer hani kimler buluşuyor valla benim haberim yok:D

kaya ile buluşmayacakmıydınız pardon ben yanlış anlamısım herhalde

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sevgili motorseven arkadaşlar, değişen dünya ikliminin ve gittikçe belirgenleşen kuraklığın hepimiz farkındayız. Betonarme binaların hızlı artışı, çoğalan egsoz ve baca dumanı, orman arazilerinin yağmalanması derken pikniklere veya gezilere gittiğimizde şehir yakınlarında başlayan cılız ağaçlıkların farkına varmışızdır hepimiz.
    İşte bu yüzden Mersin MT'deki arkadaşlarıma bu konuyu açtım ve destek sözlerini aldım. Ardından tanıdığım Mersin Orman Bölge Müdürlü yetkilileri, Mersin Orman İşletme Şefi, Mersin Orman İşletme Ve Orman Müdürlüğü'ndeki Orman Mühendisi arkadaşlarım ve abilerimle görüştüm ve onlardan da tam destek sözünü alınca onlarla da konuştuğum gibi konuyu buraya taşıdım.
    Sağlacacak yardımlar =
    1- Tüm fidanlar ( sayısı ve türü isteğimize göre olacak ama ben tercihi mühendislere bıraktım )
    2 - Ağaçlandırılacak yer ve bölge ( tercih bize bırakıldı ama en uygun zemin tercihlerini onlar söyleyecek ve biz birini seçeceğiz)
    3 - Fidanlar için su arazözleri getirilecek ve sürekli bakımı sağlanacak.
    4 - Fidanların nakliyesi için araba tahsis edilecek

ve daha akla mantığa uygun ne istenirse yapılacak.

Eğer sizce de uygunsa YER ve ZAMAN için önerilerinizi bekliyoruz

Bu etkinliğimiz için motosikletli olunması, grup ya da birey olunması şartı aramıyoruz. bir dikili ağacım olsun diyen herkesi davet ediyoruz. özellikle yakın il ve ilçelerden gelecek destekleri bekliyor ve eğer istenirse bir başka ilde ağaçlandırma organizasyonu için de destek vermeye hazırız.

Özellikle de;

Mersin Motor Klübü - Adana Mt - ÇMSK (Çukurova Motor Sporları Klübü)'nün de katılımlarını bekliyoruz

destek verecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.

Mersin MT
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    kanuni windy 125cc
    l.burgazdan arkadaş tanışalım diyodu ama sizde tık yok olum arkadaşta 1daha girmrdi bizim siteye

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    mrb kaya ben luleburgazlıyım sevgılı pompacı arkdasım ustune alınmıs burgaz kelımesınıbk hafta sonları kıpada bulusmalar oluyo kafeterya restorant bolumunde takılıyolar ama net olayınla bı ılgısı yok net takılmıyolar cogu zaman mısafır gelıyo tekırdagdan corludan ben senın ıcın bı gun tam saat ve gun alıp senı beklerım orda pazar gunlerıde takılamadıgım gunler oluyo ıslerın yogunlugu nedenıyle ve pompacı arkadas hep cagırıyon ama bı gunde ıcraat gorelımSMIRNOUF sende sameti bos birakmaycaktin salih abi NE DEMEK LEN BUU uzun zamndan berı nete gıremıyodum herkezı ozlemısım phısar mt ustunuze alınmayınız sızden bıktım:D beyler haber vereyım herkez kendını ayarlasın hareketlenme baslıyo artık havaların duzelmesı an meselesı olucak kendınızı ve motorlarınızı hazırlayın nakıtınızıde ayarlayın bı mangal partısı verelım acılısımız olsun ben gelırım dıyen herkez davetlıdır davet etmedınız kelımesını kullanmayınız nısan ayının 15 sonrakı pazar gunu bı aksılık olmazsa herkezın ıslerı uyar ıns olmadı bıdakı pazar gunune atarız ıgneada yoluna cıkalım derım daha ıyı bı fıkrı olan varsa yazsın

haftaya bi aksilik olmazsa edirneye gidiyorum gelmek isteyen varsa yazsın

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SMIRNOUF sende sameti bos birakmaycaktin salih abi NE DEMEK LEN BUU
    demek istedigim 2 trakyaliyi yanliz birakirsan 2side sarhos olur

trakyalının ayık gezdiği nerde görülmüş bıraksanda aynı bırakmasanda

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler