Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

[Kırklareli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Teşekkür ederim. İnş..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eserkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ AN 400 BURGMAN
    Kırklarelili arkadaşlar gezi için şehrinize gelmek istiyorum gezilecek yerleri önerirmsiniz.Mesela köfteci filan .....
    The Winner Takes It All

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Salih laa arkadasimiza bi yardim etsene.sen nasil kirklarelilisin.
    Arkadasim ben simdi turkiyede olsam kendi ellerimle gezdirirdim seni ama
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eser köse kırklarelide gezilecek yerlerin basında sogucak köyü gelir

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eser köse kırklarelide gezilecek yerlerin basında sogucak köyü gelir

Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

ne oldu sulugöz köyünümü özledin

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özer024 inmisin cinmisin nirden geldin nire gidersin

Arkadaşlar ben lüleburgazdanım.Burada bir int. cafe işletiyoruz kardeşimle ama yakında yeni bir iş durumu var bakalım kurye olabilirim... Motorumu 1 ay önce sattım şimdi yeni bir motor alacağım.Gerçi 100 KH var bir tane ama ben büyük bişiler bakıyorum CBF 500 gibi.

Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozer024 arkadasım deer bılgı vermıs benım yerıme sana ben bıkac gundur yoktum nete gıremedım.ıns katılımını beklıyoruz aynı zamanda luleburgazlıyım tanısırsak sevınırım.

Bende mem. olurum sağol...
    motor konusunda cbf500 ıyıde kafeclıkten kuryelıge gecısını anlıyamadım kendı ısını yapıyosun anladıgım kadarıyla bence sen kendı ısıne devam et

Alıntı eserkose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırklarelili arkadaşlar gezi için şehrinize gelmek istiyorum gezilecek yerleri önerirmsiniz.Mesela köfteci filan .....
    ayıpsın dıyecegım ama mayıs hazıran aylarını beklersen daha ıyı olabılır gıdıcegımız yerler ıgneada,dupnısya magarası o yollara nısan ayından once gırılmesı sakıncalı bence)
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. İnş..
    sen yeterki buyur gel gezmeye yer çok sen istediğin yeri süle

Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salih laa arkadasimiza bi yardim etsene.sen nasil kirklarelilisin.
    Arkadasim ben simdi turkiyede olsam kendi ellerimle gezdirirdim seni ama
    ben sana bi bakıcam sen hiç merak etme ÇOKUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMM bizde misafirin başımızın üstünde yeri vardır ama tabiki senin yerin ayrı bir şekilde ayrıldı :D ben sana kırklareli li nasıl olurmuş yaza göstericem:Dsen bi gelde bakalım seni kim kutaraca:D yaza görüşmek dileğiyle ha unutmadan ben kısa donla gezerken sen handayla tek teker geziyomuşun ?gelince banada bi ders verde bende tek teker gezmesini öğreneyimKOÇUMMMMMMMMMMMMMMMMM:dSENİN YAŞIN KAÇ BAKİM ONUDA YAZSANA ?

Motosikleti
    motor konusunda cbf500 ıyıde kafeclıkten kuryelıge gecısını anlıyamadım kendı ısını yapıyosun anladıgım kadarıyla bence sen kendı ısıne devam et

ya ben bir nevi ek iş yapacaktım.Forum doldurdum ama zaten olmadı.arayan soran yok şimdilik.Belli olmaz GT250R da düşünebilirim.

[QUOTE=salih_39;582869]sen yeterki buyur gel gezmeye yer çok sen istediğin yeri süle

Sağol...

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne oldu sulugöz köyünümü özledin
    Ozlememmi be abi nenemler dedemler gozumde tutuyo.ahh kaldi 4 ay,bakalim allah izin verirse gorcez

Alıntı salih_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yeterki buyur gel gezmeye yer çok sen istediğin yeri süle

ben sana bi bakıcam sen hiç merak etme ÇOKUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMM bizde misafirin başımızın üstünde yeri vardır ama tabiki senin yerin ayrı bir şekilde ayrıldı :D ben sana kırklareli li nasıl olurmuş yaza göstericem:Dsen bi gelde bakalım seni kim kutaraca:D yaza görüşmek dileğiyle ha unutmadan ben kısa donla gezerken sen handayla tek teker geziyomuşun ?gelince banada bi ders verde bende tek teker gezmesini öğreneyimKOÇUMMMMMMMMMMMMMMMMM:dSENİN YAŞIN KAÇ BAKİM ONUDA YAZSANA ?
    salih abi pinarhisar girisine davul zurna isterim,beni bu kadar sevdigini bilmiyodum
    Su tek teker isine gelelim.ben yalanmi atiyom.haa dogru o zaman sen pejo ile geziyodun.yanindan gecince sen gormuyodun.hiz meselesi herhalde.sen sor bakalim saga sola benden daha deli kullanan varmiydi.En iyisi sen fazla geriye gitme,gectigimiz yazi sor bakayim anlatsinlar pejo ile 20-25 metre nasil tekteker yapiyomusum.sen racer ile 20 metreyi gecemezsin
    Ayrica yasim kasim 3'te tam 22 olcak

birazdan o tarafa dogru bi yol alalım bakalım pınarhisar ne alemde
    sayılı gün cabuk gecer smirnouf

Motosikleti
    kanuni windy 125cc
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozlememmi be abi nenemler dedemler gozumde tutuyo.ahh kaldi 4 ay,bakalim allah izin verirse gorcez

salih abi pinarhisar girisine davul zurna isterim,beni bu kadar sevdigini bilmiyodum
    Su tek teker isine gelelim.ben yalanmi atiyom.haa dogru o zaman sen pejo ile geziyodun.yanindan gecince sen gormuyodun.hiz meselesi herhalde.sen sor bakalim saga sola benden daha deli kullanan varmiydi.En iyisi sen fazla geriye gitme,gectigimiz yazi sor bakayim anlatsinlar pejo ile 20-25 metre nasil tekteker yapiyomusum.sen racer ile 20 metreyi gecemezsin
    Ayrica yasim kasim 3'te tam 22 olcak
    ben seni bi karşılıyacam seni döşemeci harun bile öle karşılayamacak bie an önce gelmeni beklitom:D

pınarhisardayız motorlar coktan garaja cekilmiş galiba kimseler yok

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı aydos39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben seni bi karşılıyacam seni döşemeci harun bile öle karşılayamacak bie an önce gelmeni beklitom:D
    Aydos merak etme kimse dosemecinin karsilayacagi gibi karsilayamaz.adam 9 ay gonderdigi paranin acisini 1. dakikadan cikarmaya baslayacak.size en az 2 hafta zaman kalmaz

Motosikleti
    racer200 şimdi ameliyatta
    la o mesajı yanlışlıkla aydos nicinden yazdım len
    :Dben salih_39 sana benden başka kafayı takan varmı:D ben seni karşılıyacam goçommmmm sen hiç merak etme:D:D

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    vay be deeer bızı dolasmaya gelmıs haberımız yoktu walla neyse bı yarım saatlık muhabbet edebıldık ben bıtmıstım tabıkı mesaıden cıkınca malesef arkadaslar su canakkaleye gelıcek baska kımse yokmu ısmımız orda yazıyor kırklarelı olarak 2 kısımı gıdıyoruz neyse gelen olursa bı ıletısım kuralımda salıhle ıkımız takılcaga benzıyo suan genede ısmımız yazıyo kardesım batırmamaya calısıyoruz kırklarelı mt yı ama duruma bakarmısınız walla kırklarelı batarsa batsın dıcem en sonunda luleburgaz ve pınarhısar mt kalır kırklarelınden yazan kımseler yok zaten)
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

salih şu döşemeci harun abi ile olan fotograflarımızı nete koyda sinan kardesimiz anlasın ayagını denk alsın babasından yetkiyi aldık

ben istanbula vardım metinden haber varmı resimleri atcaktı

bir de tüm kırklareli mt ye teşekkürler akşam beni misafir ettiler sagolsunlar istanbula tekirdağa da bekleriz

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    deer metın sakal trası olmaya gıttıburgaza eve gıdınce atıcak resımlerı

eywallah samet resimleri atında mopedli resmimi avatar yapıcam benim motosikletten hayır yok

Motosikleti
    Epeydir yazmadım bişiler...Herkese selamlar.

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler